پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا 1 - یوونتوس 2 ( هفته بیست و سوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
64 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من مطمئنم که اگر یاکوئینتا اخراج نمیشد یکی از بهترین بازیهاش رو برای یووه انجام میداد چون خیلی روحیه داشت و وقتی گل زد از نوع شادی کردنش میشد فهمید که چقدر تشنه بازی کردن و گل زدن هستش . تیاگو امیدوارکننده بازی کرد . اما بدون شک ستاره های بازی بوفون و ندود بودن بخصوص جیجی که بارها ناجی دروازه شد . تو نیمه اول 3 تا موقعیت کامل گل رو گرفت و دوباره ثابت کرد تنها Number 1 جهان هستش . بعد از مدتها مصدومیت دیدن مائورو لذت بخش بود . فکر کنم همون یه سانترش که منجر به گل اول یووه شد به تمام سانترهای دوران فوتبال گریگرا ، مارکیونی و مولینارو بیرزه ! در کل جون کندیم تا بردیم چون حرکات یاکوئینتا و کارتهایی که گرفت نابودمون داشت میکرد . البته شانس آوردیم که یه پنالتی 100% برای کاتانیا گرفته نشد ، جایی که مارکیونی با دست توپ رو حرکت داد !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
واقعا تبریک می گم برد رو !!!!!!! همین کاتانیا رو توی جام حذفی 3تا زدیم که البته جدی نگرفته بود !!!!!! اما واقعا این بازی در حد 1 تیم درجه 1 اروپا نیست !!!!!!! و رانیری هم در حد 1 تیم درجه 1 اروپا نیست !!!!!!! ان شاالله فصله آخرش باشه

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در حالی که هم فیورنتینا و رم برده بودند مساوی کار ما را حتی برای سومی هم سخت میکرد بعد از گل واقعا شوکه شدم

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
دیگه دارم به این سبک پیروزی خفیف و ضعیف عادت میکنم ! جوری که بوش میاد بازی خوبی نکرده یوو رفتم لایو ساکر و دیدم گل دقیقه 90 بوده از یه ور خوشحال شدم که بردیم از یه لحاظ ناراحت شدم که چرا این همه دیر باید گل زده بشه تا این همه استرس به تیم وارد بشه !!! خوبه که تیاگو بعد مدتی برگشته و جوری که میگید خوب هم بازی کرده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ببین بازی های قبلی انتقاد قبول بود،ولی این بازی یووه واقعا بد نبود،یعنی بخوای بازیکن بد انتخاب کنی راحت نیست، در صورتی که مثلا بازی های قبل بازیکن بد خیلی زیاد داشتیم. ولی روی گلی که خوردیم من احساس کردم میشد مولینارو رو مقصر دونست.چون توپی که بوفون گرفت رو باید دفاع جمع می کرد ولی مولینارو بازی رو ول کرده بود و داشت نگاه می کرد، یه بار دیگه گل رو ببینید،حمله سمت راست خط دفاعی یووه بود،سمت چپ مولینارو می ایسته و بازیکن کاتانیا میاد جلو ! ضربه سر بازیکن کاتانیا شیرجه بلند بوفون و دفع توپ به سمت چپ محوطه، بازیکن کاتانیا پوشش داده نشده و آزاد و راحت توپ رو میزاره ی توی گل !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کسی نگفت که بازیکن بد توی تیم بود! یوونتوس رانیری خیلی وقته که بد بازی می کنه!تاکتیک و روش یوونتوس اینقدر ابتدایی و ساده هست که هیچ تیمی برای مهارش به مشکل نمی خوره! بشینید و گل های این فصل یووه رو نگاه کنید.بیش از ۵۰ درصد گل ها روی خلاقیت های فردی و هنر بازیکن هایی مثل الکس و آمائوری به ثمر رسیدند نه تاکتیک تیمی! گل تیمی قشنگ هم داشتیم اما اون ها هم به خاطر بزرگی بازیکن هامون بوده!مثل گل مقابل فیورنتینا و پاس جادویی الکس یا همکاری سیسوکو و آمائوری روی گل چهارم به میلان! اگر این گل ها جزوی از تاکتیک یووه می بود حداقل یکبار دیگه هم حرکات مشابهش تکرار میشد! ضمن اینکه من بوفون رو هم روی گلی که خوردیم بی تقصیر نمی دونم!البته شاید هر دروازبان دیگه ای هم که بود همین طور توپ رو دفع می کرد یا شاید با همون ضربه اول گل می خورد اما بوفون عکس العمل ها و مهار توپ های هوشمندانه تر از این هم در شرایط مشابه داشته!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
یوونتوس شروع خوبی داشت. و دیدید بازهم پاس گل مائورو بود که ما پیش افتادیم.مائورو تو دیگه کی هستی. ولی با اخراج وینچنزو بازی افتاد دست کاتانیا تا جایی که ما یک حمله هم نداشتیم.وقتی گل زدند من گفتم تمام شد بازی مساوی میشه. منتظر اومدن الکس بودم تا ضربات ایستگاهیش کارساز بشه که اونم نیاورد ولی جاش یک تعویض طلایی داشت کریسیتن پولسن غیر از گلی که زد پاسهاش خوب بود حرکاتش و تکنیکش خوب بود و در آخر هم که بردیم. این برد رو به تمام بیانکونریهای سایت و جهان تبریک میگم. کریسیتن پولسن متشکریم.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

کسی نگفت که بازیکن بد توی تیم بود!
یوونتوس رانیری خیلی وقته که بد بازی می کنه!تاکتیک و روش یوونتوس اینقدر ابتدایی و ساده هست که هیچ تیمی برای مهارش به مشکل نمی خوره!
بشینید و گل های این فصل یووه رو نگاه کنید.بیش از ۵۰ درصد گل ها روی خلاقیت های فردی و هنر بازیکن هایی مثل الکس و آمائوری به ثمر رسیدند نه تاکتیک تیمی!
گل تیمی قشنگ هم داشتیم اما اون ها هم به خاطر بزرگی بازیکن هامون بوده!مثل گل مقابل فیورنتینا و پاس جادویی الکس یا همکاری سیسوکو و آمائوری روی گل چهارم به میلان!
اگر این گل ها جزوی از تاکتیک یووه می بود حداقل یکبار دیگه هم حرکات مشابهش تکرار میشد!

ضمن اینکه من بوفون رو هم روی گلی که خوردیم بی تقصیر نمی دونم!البته شاید هر دروازبان دیگه ای هم که بود همین طور توپ رو دفع می کرد یا شاید با همون ضربه اول گل می خورد اما بوفون عکس العمل ها و مهار توپ های هوشمندانه تر از این هم در شرایط مشابه داشته!

من قبول دارم حرفات رو ولی همش رو نه ...... :181:

ادم فوتبال رو باید عاشقانه نگاه کنه و اگه قرار باشه گلی روی خلاقیت فردی بازیکنان شکل نگیره دیگه نمیشه به این ورزش فوتبال گفت !!!! و اون وقت فوتبال هم به یه ورزش ماشینی تبدیل میشه و هیچ کس دیگه از دیدنش لذتی نمیبره .....(مثل این میمونه که تو این دنیا عشق رو از انسان بگیرن اونوقت فکر کن که چی میشد ...!!! همه مثل رباط میشدن !!!)

در مورد گلی هم که خوردیم من به شخصه نه گریگرا رو مقصر میدونم که نتونست ضربه سر اول رو بزنه و نه جیجی رو !!!! بلکه این گل رو حاصل خوش شانسی اونا وبه عبارت دیگه بد شانسی ما میدونم !!!!

به نظر من که تیم از زمان کاپلو خیلی بهتر هست و در عین سادگی روان بازی میکنه ( به جز این 3 _4 هفته اخیر .... که دلایلش هم خستگی بازیکنامون میدونم :yes: ) به هر حال ما که هنوز همین ها رو داریم و باید تا زمان حضورشون حداقل به ظاهر حمایت کنیم نه اینکه شکایت کنیم ... ;)

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
بازی خوبی بود یووه با اینکه 10 نفره بود ولی خوب حمله می کرد. اما : مقصر اصلی این نتیجه که می تونست بهتر از این باشه ، به نظر من یاکوئینتاست. آخه چه نیازی بود بعد از گل پیراهنش رو در بیاره تا کارت بگیره؟! ولی در کل کاتا تیمی نبود که بخواد حمله کنه. یووه با 10 نفره هم می تونست یه مهاجم اضافه و کنه و راحت گل بیشتر بزنه که به نظر من رانیری بیش از حد جنبه احتیاط رو در نظر گرفت.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حالا اون مهم نیست، تو زمین خودی،بی دلیل چرا تکل میری ؟؟ اصلا وظیفه و نقش تو نیست ! تا حالا دیدید ترزگه یا آمائوری تکل بزنند تو پای حریف ؟ ;D نمی دونم چرا یهو جوگیر شد !

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

حالا اون مهم نیست،

تو زمین خودی،بی دلیل چرا تکل میری ؟؟ اصلا وظیفه و نقش تو نیست !
تا حالا دیدید ترزگه یا آمائوری تکل بزنند تو پای حریف ؟ ;D

نمی دونم چرا یهو جوگیر شد !

عيبي نداره
فداي سرت ياكي جون.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
بوفون 7 - گریگرا 6 - لگروتالیه 5/5 - ملبرگ 6 - مولینارو 6 - کامورانزی 5/6 ( مارکیونی 6 ) - سیسوکو 5/6 - تیاگو 6 ( پولسن 7 ) - ندود 5/5 - یاکوئنتا 6 - امائوری 6 - رانیری 6

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
اين هم نمرات Goal.com Buffon: 9.0 Grygera: 6.0 Legrottaglie: 6.5 Mellberg: 6.5 Molinaro: 6.0 Camoranesi: 7.0 Sissoko: 8.0 Tiago: 6.0 Nedved: 5.5 Iaquinta: 4.0 Amauri: 7.0 SUBS: Marchionni 6.0, Pouslen 7.0

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
lol چقدر هماهنگی بین نمرات زیاده !

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فاصله مدافع ها با بوفون یه خورده زیاد بود من فکر می کنم بوفون توپ به اون آرومی باید بهتر دفع می کرد یه خورده توی واکنش عجله کرد و می تونست خیلی راحت اون توپ آروم رو بگیره

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
والتر زنگا گفته بازم در یک بازی خوب بازی کردیم و باختیم.امروز دروازه بان مارو ناکام گذاشت.ما 4 یا 5 موقعیت عالی گل داشتیم ولی فکر می کنم بوفون بهترین بازیکن زمین بود.(زنگا خودش اسطوره دروازه بانیه ;D ) بعدشم گفته نمی دونم چرا اواخر بازی چرا خط هافبک رو از دست دادیم و یوونتوس بازی رو کنترل کرد.اونا کرنر های بیشماری بدست آوردند و نهایتا نتیجه اش را هم دیدیم. رانیری هم گفته باید از تلاش آمائوری تقدیر کنم که تا آخری لحظات بازی تیم رو پویا و زنده نگاه داشته بود.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی من نظرم اینه که بوفون روی گل مقصر نبود ! وقتی به یکباره مهاجم ضربه سر میزنه و گریگرا تا کمر بازیکن هم نمیتونه بالا بپره و مدافعان میانی هم که باید اونها ضربه سر رو میزدن نبودن چه کاری از دست جیجی برمیومد ؟! اونقدر سریع اتفاق افتاد که بوفون فقط تونست دفع کنه و حتی دفع خوبی هم انجام داد و توپ رو به گوشه محوطه برد ولی بازم کسی موریموتو رو پوشش نداد و توپ گل شد . بوفون دیروز نشون داد که دوباره داره به روزهای اوجش برمیگرده . مطمئناً منینگر خیلی تو این قضیه نقش داره ...

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
تنها نکته ی این بازی اخراج بی مورد یاکوئنتا بود چون اگه اخراج نمی شد روند بازی به این شکل نبود و یووه خیلی راحت بازی رو می برد !!! من بازی رو خیلی پرگل برای یووه پیش بینی می کردم ولی خوب ده نفره شدن یووه رو پیش بینی نکرده بودم

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
دوستانی که بازی یوونتوس با کاتانیا رو ندیدن امشب می تونن ساعت 12:30 از شبکه 3 ببینن. بازی زیبایی بود اگه ندیدین حتما امشب ببینین.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
خوب بازی شروع شد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی