پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کاتانیا 1 - یوونتوس 2 ( هفته بیست و سوم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
64 پاسخ برای این موضوع

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
این بهترین خط هافبک هست. کامورانزی(چپ)سیسوکو(وسط) پولسن(وسط) ندود(چپ) باید یکی باشه که از راست سانترهای دقیق و درست بکنه یا نه؟ اگه بازم این مارکیونی چله باشه که یک توپ هم درست نمیتونه سانتر کنه.

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال

کامورانزی(چپ)سیسوکو(وسط) پولسن(وسط) ندود(چپ)

چندتا هافبک چپ داریم که :biggrin:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این چه حرکتی بود یاکی انجام داد؟!؟!؟!؟! دقیقه 11 گل و زد پیراهنش رو در آورد و کارت گرفت!!دقیقه 12 یه تکل کاملااااااااااا بی مورد زد و کارت زرد دوم رو گرفت و اخراج شد! خیلیییی مبتدیانه عمل کرد!خیلییییییییییی!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه اول 1-0 تموم شد بیست دقیقه اول دفاع خیلی اشتباه داشت و پشت سر ملبرگ و گریگرا خیلی خالی موند و چیزی نمونده بود که حتی قبل از زدن گل برتری دروازمون باز بشه!بوفون دو تا عکس العمل فوق العاده داشت.یکی موقعیت تک به تک و یکی هم یه ضربه سر از فاصله چهار-ئنج متری که هر دو رو عالی گرفت. سیسوکو و تیاگو خوب میانه زمین رو جمع کردن و به کاتانیا اجازه ندادن از ده نفره بودن یووه استفاده کنه.کلا خط هافبک خیلی پر تلاش و کم اشتباه بود. آمائوری خیلی تنها بود!بعد از اخراج یاکوئینتا رانیری هیچ تعئیضی انجام نداد و آمائوری تبدیل شد به تک مهاجم یووه.از اونجایی که خط هافبک برای فضا ندادن به بازیکنان کاتانیا خیلی جلو نمیومدن آمائوری هر وقت صاحب توپ میشد مجبور بود حفظ توپ بکنه تا بقیه بهش نزدیک بشن. البته دقیقه 40 یه موقعیت عالی گلزنی رو هم از دست داد. به نظر می رسه اگر یووه به همین طریق دفاع هم بکنه می تونه برنده بشه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من بازی رو متاسفانه از دقیقه 30 دیدم. ولی هایلایت بین نیمه رو دیدم. مثل اینکه بوفون فوق العاده بوده چون 2-3 واکنش عالی داشت. و پاس گل رو هم کامورانزی داد ! فعلا برم نیمه دوم رو ببین !

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
وای یووه چش شده چرا گل نمیزنه اییییییییییییییییییییییییییییی خدا آخه یاکی چرا اینطوری کرد از بازیکن ملی بعید بود خدا کنه گل بزنیم

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
وایییییییییییییییییییییییییییییی خدا رو شکر پولسن گل زد

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دیگه چی شده که تو وقت های اضافه پولسن به فریادمون رسید! تبریک میگم که سومین شرمساری پیاپی رقم نخورد!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
پوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللسن

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
خدا رو شكر خدا رو شكر همين ديروز بود كه براي اولين بار رفتم تو سايت پولسن كه كريس جون هم به بهترين نحو ممكن بهم خوشامد گفت.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
وقتی گل زده شد من 4-5 بار پریدم توی هوا و داد زدم گلللللل گلللللللللل گللللللللللللللل !!! ;D بالاخره زحمات آمائوری در نیمه دوم نتیجه داد و 1 پاس گل زیبا به پولسن داد. کاتانیا اصلا مال امتیاز گرفتن نبود ولی متاسفانه یاکوینتا گند زده بود توی بازی ! اگر 11 نفره بودیم و خط حمله دونفره بود باور کنید می شد 3-4 گل بهشون زد. ولی آمائوری خیلی خیلی تنها بود و هربار که یکی دو نفر رو دریبل می کرد مجبور بود از هرجا که بود شوت بزنه.نمی تونست بیشتر ازون پیش بره دیگه. ستاره بازی ندود بود از نظر من که بعد از یه استراحت در بازی قبل این بازی بی نظیر بازی کرد.زبان از بیان حرکات قشنگ ندود توی این بازی قاصر است ;D نه ولی جدا یه پاسکاری های قشنگی می کرد من واقعا حل کردم.رانیری باید ببینه وقتی ندود از استراحت میاد چقدر شاداب تر و آماده تر میشه. خط دفاع در سومین بازی متوالی خوب نبود.روی گلی که خوردیم بوفون تا چند دقیقه داشت سر بازیکنا داد و بیداد می کرد ! خودشم ضربه ی اول رو خوب گرفت ولی ریباندش هم کسی نبود دفع کنه و باز کاتانیا صاحب توپ شد ! به زحمت بردیم ولی واقعا چسبید !

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
بردیم! واقعا از کار های رانیری سر در نمیارم!دیگه حتی بهشون فکر هم نمی کنم چون به نظرم هیچ منطقی پشتشون نیست! این رانیری خیلی خوش شانسه!درسته که پولسن گل زد اما واقعا برای چی اومده بود توی زمین؟!اونم دقیقه 83! وقتی یووه گل زد خیلی خوشحال شدم اما الان ده برابر اندازه ای که خوشحالم عصبانی هم هستم!

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
انتظار نداشتم پولسن گل بزنه ول خوب شد گل زد راستی چه جوری زد؟ کسی دیده؟

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
الکس بود یا نه

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

درسته که پولسن گل زد اما واقعا برای چی اومده بود توی زمین؟!اونم دقیقه 83!

برو نوشته صفحه قبل من رو بخون ميفهمي. :victory:

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال

الکس بود یا نه

90 دقيقه روي نيمكت بوده.

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
مرسی

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
این رانیری فکر کنم کاراش شانسی / شانسی بازیکن میفرسته تو زمین هرچی باداباد برنامه درستی برای بازی ها نداره خدا کنخ رو به روی چلسی درست بازی کنیم

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پولسن قابلیت ارسال عمقی بلند داره،شاید برای اون اومده بود.بهرحال حضور پولسن یا تیاگو توی اون دقایق فرقی نمی کرد و تیاگو کاری از دستش بر نمیومد.خیلی تعویض عجیبی نبود. تعویض عجیب مارکیونی بود که من نمی دونم چی از جون یووه می خواد :D کامورانزی که داشت خوب بازی می کرد...ولی برای دفاعی تر کردن یووه و خصوصیات دفاعی مارکیونی این تعویض رو کرد که موفق ظاهر نشد.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
رضا بدت نمیاد کامورانزی تازه برگشته 90 دقیقه بازی کنه و بعدش دوباره مصدوم شه ....!!!!!!! :biggrin: بازی خوبی بود به نظرمن داور کاملا اشتباه کرد یاکی رو اخراج کرد به نظز من خطا بود ولی اصلا کارت زرد نداشت ...... :goog: کاتانیا سعی داش توپ و به گوشه ها ببره و سانتر کنه بزنه تو گل .....ولی ....... :blum: سیسوکو عالی بود واقعا خوب بود و همین طور تیاگو که به نظرم تیاگو خوب بازی سازی میکرد .... ندود بسیار دونده بود و عالی تلاش میکرد ..... امائوری هم با توجه به اینکه تنها بود خوب بازی کرد و روی گل هم موثر بود .... داور هم به نظرم بد بود ..... پولسن ه م که خیلی به من حال داد :friends: جیجی بوفون هم که 1 تنه در لحظات سخت و دشوار ناجی یووه بود .... این مولینارو هنوز بلد نیست 1 دونه سانتر کنه که حداقل ادم دلش خوش شه که قابل پیشرفته :beee: از یاکوینتای عزیز هم ممنونم به خاطر گلی که زد .... :goog: در کل به دلیل 10 نفره شدن ما تحلیلی درستی نمیشه از بازی داشت ..... :focus:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی