پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0 (4) - ناپولی 0 (3) ( مرحله 1/4 کوپا ایتالیا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
78 پاسخ برای این موضوع

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
البته مارکیونی نسبت به چند بازی گذشته یه تغییر کرده بود از منفی بازی کردن به خنثی بازی کردن رسیده بود واقعا ً دیشب به جز خراب کردن دو موقعیت مناسب گل هیچ کار دیگه ای انجام نداد

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
شاید اگر رانیری مجبور به یه تعویض اجباری نمی شد کامو تعویض سوم یووه می شد و به جای مارکو به بازی میومد !!! واقعا هیچ کاری نمی کنه هیچ کاری - موقعیت هم که از دست داد

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

ولی خداییش مهرات ترزگه در گل کردن عالی بود، همین طور که رد میشد یه چیپ نرم و کوتاه زد و از روی دروازه بان زدش توی گل !

یک صحنه بود لاوتزی شروع کرد دریبل کردن،3 نفر شامل گریگرا و ملبرگ رو دریبل کرد و آماده شوت شد لگرو خودش رو رسوند اینور و تقریبا یه گل 100 درصد رو خرید برای یووه !

هرجا توپ میومد ترزگه بود که توپ رو میزد , در هر شرایطی که بود , فرقی نمیکرد ! باید یه کلاس آموزشی برای آمائوری بذاره !

یه صحنه بود مارکیونی اومد تو محوطه و پاس داد به دل پیرو و دل پیرو لیز خورد ! یه دفعه در حال درازکش با سرش یه ضربه به توپ زد :biggrin:کلی حال کردم !

--- اونجا که لاوتزی شوت زد و لگروتالیه گرفت , بعدش لگروتالیه 4 نفر رو دریبل کرد و رفت تو محوطه که ساتاکلوچه تکل کرد و توپ رو زد کرنر ولی داور نگرفت !!! عجب دریبلهایی زدا !!! :shok:

راستی از ملبرگ نگفتید !!!!! عجب بازی کرد دیشب ! خیلی با لگرو جون کندن و با جون و دل بازی کردند. :clap:

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
واقعا ملبرگ دیشب فوق العاده بود و خیلی زیبا و منطقی بازی کرد و ادم رو امیدوار می کنه !!! ترزگل هم همون دقایق کوتاهی که توی بازی بود نشون داد می تونه ی دروازه ی هر حریفی رو باز کنه !!! ولی تیم باید روی ضربات پنالتی کار کنه !!!

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
بزرگترين نكته اي كه در بازي ديشب يوو ديده ميشد نبود خلاقيت در زمين بود يوو به هيچ وجه بازيساز نداشت نميدونم چرا همه تيم منتظر بازي سازي الكي هستند و بقيه در اين كار تلاشي نميكنند ديشب بازي خياي بدي كرديم واقعا با خوش شانسي بازي رو برديم در ضربات پنالتي هم كه مرديم و زنده شديم با رفتن ديويد پشت ضربه پنالتي من ياد پنالتي 2003 و 2006 افتادم ولي ايندفعه خيلي خوب زد و گل شد :D جيونكو هم مطابق انتظار بازي نكرد و ضعيف بود ياكي هم چيزي واسه گفتن نداشت در كل بازي كردن ترزگه خيلي خوب بود بخصوص گل هم زد مهم نيست كه قبول نكرد ند

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
Mamma di trezeguet دیدین وقتی ترزگه به زمین اومد چطوری کاغذ بازی راه انداخت ؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ملبرگ دیشب با تمرکز بازی کرد ! مثل بازی قبل هوایی نبود. اواخر نیمه دوم رو حمله ناپولی،یدفه دوید بره جلو سمت یکی از بازیکنا حریف ولی یدفه ایستاد و برگشت عقب سر پستش، یادش اومد بازی قبل همینطوری چه گندی زده بود به تیم ;D

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

Mamma di trezeguet

دیدین وقتی ترزگه به زمین اومد چطوری کاغذ بازی راه انداخت ؟

بعد از پنالتی هم ترزگه به طرف همونها دست بلند کرد و گفت : اینجا فینال جام جهانی نیست :دی:

به نظر من وقتی کیه لینی باشه چون یه تنه همه کار میکنه لگروتالیه و ملبرگ خیلی بیخیالتر بازی میکنن ولی وقتی کیه لینی نباشه لگروتالیه و ملبرگ از ترس خشم کیه لینی بهتر بازی میکنن :دی:

مثل این صحنه که ملبرگ با سرعت تمام دوید و خودش رو رسوند به مهاجم ناپولی !!!!! من اینطوری شدم :shok:

تصویر

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

فکر کنم دو برابر بقیه دوید خب معلومه که روی کیفیت کارش تاثیر می زاره

مولینارو اگر کنار محوطه تیم حریف بایسته و تنها وظیفش سانتر کردن باشه بازم نمی تونه انجامش بده!
واقعا نمی تونه بهتر از این باشه!باور کنید نهایت بازی این بشر همین قدره!این یک سال و نیم من همش منتظر بودم که بالاخره یه تکونی به خودش بده اما ظاهرا نمی تونه!
آخه سانتر کردن برای بازیکنی که توی ترکیب تیمی مثل یوونتوس قرار می گیره باید اینقدر سخت باشه؟!؟!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آره دقیقا ولی این بار عالی کرد و مانع از گلزنی شد ولی اون بازیکن ناپولی هم خیلی لفتش داد ولی ملبرگ هم عالی بود. من دیشب منتظر حضور مائورو بودم که بیاد یکم بازیسازی بکنه ولی نیومد و ما با شانس بردیم.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من اگه 20 بار پنالتی دیده باشم 18 بارش تیم محبوبم باخته واقعا شانس آوردیم من دیشب پنالتی ها رو ندیدم !!!!!! ولی جدا برد رو تبریک می گم حالا باید بریم سراغ پروژه دشوار لاتزیو

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
دیشب بیشتر توپ دست ما بود ولی نداشتن بازیکن خلاق باعث شد نتوانیم موقعیت گل ایجاد کنیم پولسن از نیمه دوم دیگه اصلا تو بازی نبود فقط اگر پاس میداد پاس های یکی دو متری میداد اونم بسیار ابتدائی

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال

دیشب بیشتر توپ دست ما بود ولی نداشتن بازیکن خلاق باعث شد نتوانیم موقعیت گل ایجاد کنیم
پولسن از نیمه دوم دیگه اصلا تو بازی نبود فقط اگر پاس میداد پاس های یکی دو متری میداد اونم بسیار ابتدائی

اخه پولسن همیشه یک بازیکنی در همین سطح بوده و هست و من نمی دونم رانیری چرا او را خرید.از اول معلوم بود.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

پولسن از نیمه دوم دیگه اصلا تو بازی نبود فقط اگر پاس میداد پاس های یکی دو متری میداد اونم بسیار ابتدائی

دیشب به امین گفتم،
پولسن توپ رو میگیره،با دقت جلو رو نگاه می کنه،چند بار هی میاد پاس بده پشیمون میشه،
50 بار تصمیمش رو عوض می کنه و بعد توپ رو میده به نزدیک ترین فرد به خودش !

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
برد ناپولی به من حال نداد هر چند دوست داشتم ببریم .... :2mo5pow: اخه اینم شد بازی .... الکس که تازگی ها هر توپی رو بهش پاس میدن میخواد همه کارها رو خودش بکنه ....!!!! :confused2: همه میگن دیشب یاکی بد بوده ولی من %100 مخالف هستم چون یاکی ضعیف نبود بلکه خط هافک ما فوق العاده ضعیف بود و نمیتونست یاکی رو تغذیه کنه. به نظر من فقط سیسوکو خوب ....!!! پولسن هم من نمیدونم دیگه چی بگم ........بابا یکی به مسئولهای باشگاه بگه به جای اینکه چند تا بازیکن درجه 2 بخرن 1 _2 ستاره به باشگاه بیارن ...... خرید اندراده و پولسن اشتباه بزرگی بود ...!!!! مولینارو هنوز بلد نیست یه سانتر خوب رو دروازه حریف بکنه !!!!! گریگرا هم تا بهش توپ میدن میخواد از همون جا سانتر کنه روی دروازه ....!!!! در سمت چپ هم یه ندود رو داریم و جانشین خوبی برای ندود نیست .....مارکیونی هم تازگی ها جو گیر شده و اون هم به یه یار خنثی تبدیل شده ...!!!! امید وارم با بازگشت کامورانزی همه چیز درست بشه !!!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
چهارشنبه 14 اسفند 1387 ساعت 23:15 یووه به مصاف لاتزیو خواهد رفت توی المپیک رم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بازی رفت برگشت هست یا تک حذفی

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
اصلا یادم رفت رفت و برگشته و بازی برگشت هم چهارشنبه 2 ارديبهشت 1388 توی المپیک تورین

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
گفتني ها رو شما گفتيد فقط درباره بازي پولسن بگم .
در نيمه اول كه فشار روي يووه نبود طراح اصلي يووه و در واقع توپ پخش كنه يووه پولسن بود . و جالبه بدونيد كه در اون بازي ضعيف يووه كه همه توپ لو ميدادن حتي الكس كه تند تند توپ ها رو از دست ميداد پولسن فقط 2 تا پاس اشتباه داشت كه اونم سانتر بود كه طبيعي به نظر ميرسه .
اما بقيه پاس هاي كوتاه و بلند پولسن صحيح بودند !
اما در نيمه دوم اين ناپولي نبود كه جلو كشيد ، بلكه يووه عقب كشيد و اون موقع بود كه ناپولي هجومي شد .
اينجا بود كه اگر دقت ميكرديد پولسن دقيقا جلوي ملبرگ و لگروتاليه بازي ميكرد و چسبيده به دفاع و اين سيسوكو بود كه با توجه به قدرت حفظ توپ وسط زمين ايستاده بود .

باز هم بايد دقت ميكرديد كه توي كرنر ها و يا شربات آزاد سيسوكو باز هم وسط زمين بود و پولسن ميرفت به محوطه جريمه .

اين كاملا مشخص بود كه دستور رانيريه براي وضعيت دو تا هافبك وسط يووه .

بعد از بازي هم با پولسن مصاحبه ميكنند ، ازش ميپرسن پولسن نيمه اول فعال تر از نيمه دوم نبود ؟
ميگه من فقط دستور مربي رو اجرا كردم !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی