پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0 (4) - ناپولی 0 (3) ( مرحله 1/4 کوپا ایتالیا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
78 پاسخ برای این موضوع

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
باز خدا رو شکر بریدم و از فشار بیرو امدیم  و روحیه بهتر پیدا کردن خدا کنه برای بازی های بعد برنامه ی بهتری داشته باشند

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
عالی بود. ضربان قلبم حی (هی ) بالا و پایین می زد. تمام تمام یوونتوس برد.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
خیلی ضایع بردیم تو زمین خودمون جلو ناپولی که فقط دفاع می کرد مارکیونی بد جور رو مخ بود داور هم همین جور من گل اول رو ندیدم ولی اگه قرار بود اون توپی که به دست الکس خورد هند باشه پس داور باید یه پنالتی برای یووه و یه پنالتی برای ناپولی می گرفت پنالتی ها هم افتضاح بود غیر از الکس همه زدند سمت چپشون گلر ناپولی هم همه توپ ها رو حدس زد کلا من که نا امید شدم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
خدا رو شکر به هر ضرب و زوری بود رفتیم بالا! توی نود دقیقه انصافا حقمون برد نبود و قبل از اینکه ترزگه گل بزنه ناپولی دو-سه موقعیت صد در صد گل رو خراب کردن!خیلی شانس آوردیم که دقایق آخر نیمه دوم گل نخوردیم. اما توی وقت اضافه جریان عوض شد. باور کنید اگر به جای مولینارو احسان حدادی بازی می کرد حداقل دو تا گل روی ارسال از جناحین می زدیم!چقدر سانتر اشتباه داشت این بشر!دونه دونه توپ هایی که بهش می رسید رو خراب می کرد!

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
آخه چرا این توپا نمی رفت تو گل. انگار که توپ با دروازه ناپولی قهر کرده بود. ولی فکر کنم گل لحظات پایانی ترزگه درست بودا !!!!!! ندود تاثیری رو توپ نذاشت. ولی به هر حال بردیم. Forza Juventus. :drinks: Forza Vecchia Signora :chase: :121fs725372: :drill:

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
میزبان بازی بعد با لاتزیو کی معلوم میشه؟؟؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
IQ مولینارو و مارکیونی رو توی هم ضرب بکنید صد نمیشه! واقعا نمی فهمم چرا رانیری به مارکو بازی می ده!جووینکو به مراتب بهتر از مارکیونی می تونه بازی کنه.امروز سبا مجبور بود با پاس چپ سانتر کنه و به خاطر همین خیلی توپ خراب کرد.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

از عجایب بازی پنالتی گل کردن ترزگه بود.

انصافا قشنک زد !!! جام جهانی هم خوب زد ولی بد شانس بود !

توی بازیکنامون فقط الکس حرفه ای پنالتی زد و بقیه با استرس شدید

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
ستاره نقره ای منتظر ما باش . ما آمدیم. ما با گام هایی استوار به پیش خواهیم رفت. ما اسب سوارانی لایقیم. این است حرکت ما . سر بلندی و پیروزی. ما پیش خواهیم رفت. همچون شایستگان و سزاواران قهرمانی. پیروز باد یوونتوس کبیر.

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
ترزگه :goatee: پنالتي شو گل كرد :lightbulb: :shok: :shok: :121fs725372:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
قیافه و حرکات کوبولی در موقع پنالتی ها دیدنی بود ... ندود هم از گاردی که پشت توپ گرفت تابلو بود گل نمیکنه ! هرچند مارکیونی هم شانس آورد ! در کل مهم این بود که بعد دو باخت و یک تساوی ببریم که بردیم . مطمئناً تیم دوباره به روی نوار موفقیت برمیگرده . در ضمن پولسن هم بازی خوب و امیدوار کننده ای انجام داد .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پولسن تا دقیقه 50 خوب بود چون ناپولی کاملا عقب بود و وقتی توپ رو می گرفت هیچ فشاری روش نبود و سر حوصله تصمیم می گرفت. ولی از دقیقه 50 به بعد غیبش زد دیگه من ندیدمش ! نمی دونم چرا قبل ازینکه پاس بده 48 بار تصمیمش رو عوض می کنه ! خیلی کند فکر می کنه !!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
این ترزگل جیگره منه تصویر دیدید چطور جاگیری میکرد ؟ خدا را شکر که برگشت ! آمائوری حسابی ترسیده بود ! حق هم داره , ترزگل یعنی گل در هر بازی.

دل پیرو هم نیازی به استرس نداره , چون استرس دل پیرو رو نمیشناسه که سراغش بیاد , انوقت رانیری داشت نصیحتش میکرد تصویر

راستی از شبکه Rai که میدیدم هر وقت گزارشگره اسمه مولینارو و پولسن رو میاورد همشون با هم میخندیدن !!! تصویر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی دقت کردین چقدر سیسوکو راحت تر و آزادانه تر بازی میکرد ؟ پولسن به خوبی داشت پوشش میداد و یجورایی هافبک تدافعی محض شده بود . پولسن از اون بازیکناست که بازیش به چشم نمیاد ولی اگر روی فرم باشن موثر هستند ( مثل گتوزو ) .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ترکیب و امتیاز بازیکنان یووه منینگر 6 - گریگرا 6 - ملبرگ 7 - لگروتالیه 5/6 - مولینارو 5/6 - مارکیونی 5/5 - پولسن 5/5 - سیسوکو 5/6 - جووینکو 5/5 - دل پیرو 5/6 - یاکوئنتا 5 ( ترزگه 5/6 ) - رانیری 5/6

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
بازی خوبی از تیم ندیدیم ... خیلی جاها شانس اوردیم چون نیمه دوم حملات بسیار خطرناکی داشتن من موندم چرا بازی ای که در نیمه دوم وقتهای اضافه انجام دادیم رو نتونستیم در کل بازی به نمایش بزاریم رانیری باید کیفیت و انسجام رو دوباره به تیم برگردونه ... این پولسن هم به هیچ صراطی مستقیم نیست نه درگیر میشه نه توپ گیری میکنه نه بازی تخریبی میکنه نه حتی دوندگی ... من معتقدم تیاگو و سیسوکو با توجه به نفراتی که داریم برای خط میانی مناسبترند و کارایی بهتری رو ازشون سراغ داریم ... این تیم بازی بسیار بهتری رو از اون چیزی که امشب دیدیم می تونه به نمایش بزاره ... امیدوارم...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
فکر کنم کل پاس های اشتباه جهان رو جمع کنن به پای آمار دیشب یوونتوس نمی رسه یکی از ضعیف ترین بازی هایی بود که به عمرم از یوونتوس دیده بودم واقعا ً اگه توانایی های رانیری بیرون از زمین و مثلا ً توی تمرینات کنار بزاریم توی زمین و موقع مسابقه هیچ توانایی خاصی نداره فکر می کنم پولسن دیشب بلیط بازی گیرش نیومده بود و اومده بود بازی سیسوکو رو از نزدیک ببینه هرچی سیسوکو جون می کند پولسن فقط نگاش می کرد من نمی دونم چه اصراریه انقدر از مولینارو کار بکشیم یه دقیقه دفاع آخر بود یه دقیقه بعد هافبک وسط بود , می رفت جلو مثلا ً سانتر کنه , بعد وقتی ضد حمله می خوردیم روی یکی از تیرا ایستاده بود فکر کنم دو برابر بقیه دوید خب معلومه که روی کیفیت کارش تاثیر می زاره هرچند که به جز نیمه اول به نظر من از خوب های بازی بود همینطور ملبرگ و صد البته الکس چند بار توی عمق نفوذ کرد که یه بار پاس خوبش به مارکیونی طبق معمول با بازیگوشی این بازیکن به هدر رفت گل ترزگه و الکس هم کاملا ً صحیح بود البته ترزگه هنوز از اون ضربات کودکستانی رو فراموش نکرده صحنه ای که با رانیری و پسوتو سر زدن و نزدن پنالتی بحث می کردن جالب بود ولی انصافا ً بعد از هامسیک بهترین ضربه پنالتی رو زد

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
تــــصاویری از بازی یوونتوس - ناپولی :

http://www.forum.juv...28317#msg128317

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ترزگه همیشه خوب می زنه ! حتی وقتی خراب می کنه ;D هیچوقت پنالتی آسون نمی زنه ! ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چند تا نکته که دیشب فرصت نشد بگم ! -دیشب پائلوشون در حد فابیوی سابق ما بازی کرد ! مخصوصا اون ریبناد شوت ترزگه که الکس زد رو واقعا کاناوارویی گرفت ! ;D -لگرو دیشب هم از خط دفاع راضی نبود.دقیقه 88 صد حمله ی ناپولی که سانتر رو با یه حرکت خوب دفاع کرد یه نگاه کرد دید مولینارو کجاست بعد سرشو انداخت پایین چند بار سرتکون داد یه چیزی تو این مایه ها که "ای خدااااا" ;D یکی از صحنه های بازی که خیلی حال کرد،توپ بین 3-4 بازیکن ناپولی سرگردون بود،یکدفه سیسوکو با یه تکل از زیرشون رد شد و با توپ رفت ;D بدترین بازیکن ها مارکو و یاکوینتا بودند.یاکوینتا که هیچ کار جز استپ توپ و پاس رو به عقب (وسط زمین ! ) انجام نداد. مارکو هم که در روند افتضاح بازی کردنش همچنان افتضاح تر میشه ! دیشب تو زمین خودی،بدون حضور حریف با الکس و مولینارو بود.از 3 قدمی الکس پاسی داد که نه الکس تونست بگیره نه مولینارو !!! دیشب به امین گفتم،اگر صحنه ی گل ترزگه رو فرض کنیم مارکو می گرفت توپ رو،احتمالا اینطوری می شد : توپ رو استپ می گرفت،یه قدم می رفت جلو،برمی گشت عقب،دفاع حریف رو می دید،یه تو سر توپ میزد و ازش رد میشد،یه پشت پا می زد و برمی گشت روی پای چپش و نمی تونست شوت کنه، بقیه مدافعا اضافه می شدند.چندتاشون رو دریبل می زد و پاس می داد به پولسن ;D ;D ولی خداییش مهرات ترزگه در گل کردن عالی بود، همین طور که رد میشد یه چیپ نرم و کوتاه زد و از روی دروازه بان زدش توی گل ! یک صحنه بود لاوتزی شروع کرد دریبل کردن،3 نفر شامل گریگرا و ملبرگ رو دریبل کرد و آماده شوت شد لگرو خودش رو رسوند اینور و تقریبا یه گل 100 درصد رو خرید برای یووه !

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی