پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

یوونتوس 0 (4) - ناپولی 0 (3) ( مرحله 1/4 کوپا ایتالیا )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
78 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
رانیری که صراحتا اعلام کرده پولسن فیکس با می کنه و در مورد کامو و ترزگه گفته باید توان خودشون رو بسنجند ولی مشکل خاصی ندارند

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فیکس بودن پولسن که محتمل هستش ولی اینکه زوجش تیاگو باشه یا سیسوکو مشخص نیست ولی 70% سیسوکو هستش . البته ترجیح میدم تیاگو و پولسن مرکز زمین باشند مخصوصاً اگر تیاگو همون کیفیت چند بازی آخر قبل مصدومیت رو داشته باشه .

من ترجیح میدم یووه با این ترکیب بازی کنه :
منینگر . ملبرگ . آریائودو . دچلیه . گریگرا . پولسن . تیاگو . کامورانزی . جووینکو . یاکوئینتا . دل پیرو .

ضمناً داور بازی هم نیکولا آیرولدی از شهر باری هستش . مائورو تونولینی و جوزپه فوچتی هم کمکهاش هستند .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
رانیری هر کاری میخواهد بکنه ولی این بازی رو باید ببریم اونم با قاطعیت نه با زور و این حرفا.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
فکر کنم بازی سختی باشه! ناپولی خطرناکه یه ذره، اوضاع یووه هم که آن چنان خوب نیست الان! بازی 3-1 پارسال ـُ که یادتونه! وحشتناک بود اون دو تا پنالتی ... البته داوری هم مشکل داشت فکر کنم، ولی به هر حال، الان حتی اشتباه داوری هم نباید متوقفمون کنه... مهم اینه که این بازی ـُ هر جور شده ببریم و بریم بالا! من شدیدا از بابت پولسن نگرانم و امیدوارم که سیسوکو بازی کنه، نه تیاگو... حضور کامورانزی خیلی خبر خوشحال کننده ایه! امیدوارم که اماده ی آماده باشه و مشکلی که واسه جورجو پیش اومد واسش پیش نیاد!!! الکس گل می زنه! ببینین کی گفتم!! ;D

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال
من يه زماني از لازيو ميترسيدم به عنوان گربه سياه يوو مثل اينكه اين روز ها از ناپلي هم بايد ترسيد !!! من خيلي بد بين هستم نسبت به اين بازي !! اگر هم ببريم به سختي خواهد بود و اميدوارم احساس اشتبباهي داشته باشم ! من دوست دارم بعد مدت ها خط حمله بازي ترزگول در كنار الكس رو ببينم

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
امید وارم این بازی آغاز خوب برای کامو و بعد برای دیو باشه به امید خدا می بریم

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
به نظر من ترزگه فیکس بازی کنه بهتر هست من به شخصه منتظر درخشش کامورانزی در این بازی هستم

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
خدا رو شکر شبکه 3 این بازی رو پخش نمی کنه تیم تو هجوم افتضاحه یه تیم ترسو هر بازیکنی که توپ رو میگیره جرات نداره برگرده طرف دروازه حریف و یه حمله طراحی کنه به جز چند تا بازیکن که اونا هم امشل تو روزای خوبشون نیستند معلوم نیست الکس چشه همش توپ از دست داد از همون اول عصبی بازی کرد کاملا نا امید کننده بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
2 نکته داشت بازی ! مارکیونی و مولینارو افتضاااااااااااح سانتر می کنند ! سبا توی پست ندود خیلی موفق نبود و تک و توک حرکات خوب داشت. بهترین بازیکن نیمه اول میشه گفت لگرو و الکس بودند. دچلیه هم که مصدوم شد اول بازی ! بازی سنگینیه ! چیز خاصی نیست برای گفتن.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
باورم نمی شه که اینی که داره اینقدر خوب و عاااالی بازی می کنه، پولسن خودمونه!!!! عاالی داره توپ رو پخش می کنه..خوب پاس می ده...خوب توپ می گیره...

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
فعلاً که دو تیم کل کارت زرد گذاشتن!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گل ترزگه سالمممممممممممم بوددددددددددددددددددددددددد !! ندود روی توپ تاثیر نذاشت و همون پاس اول الکس حساب میشه که ترزگه توی آفساید نبود !!!! گل سالم سالم بود ! نیمه دوم بازی یووه افت کرد و ناپولی کشید جلو. تلاش یووه برای رسیدن به دروازه هم هیچ ثمری نداشت.و ناپولی خیلی فشرده دفاع می کن و خبری از خلاقیت در یووه نیست. سانتر ها هم که ماشالا یکی از یکی بدتر ! ستاره ی بازی لگروتالیه است که عالی بازی کرده تا الان. و مارکیونی،مولینارو،گریگرا،یاکوینتا از بازیکن های بسیار بد بازی بودند ! الان باز داره گل رو نشون میده،کاملا صحیح بود !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دومین گل صحیح یوونتوس هم قبول نشد !!! توپ به دست الکس خورد ولی هند نبود به هیچ وجه !

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
کامو بازی نکرد اخه چچچچچچچچچچچچچچچچچچچچرا دیود چطوره خوب میشه رو بازی های بعدی روش حساب کرد خدا کنه مصدومیت دچلیه جدی نباشه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
خب بازی تموم شد 5-5 تو کارت زرد هم مساوی شدیم! بریم که داشته باشیم پنالتی ها رو!

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
منینگر پنالتی گیرهست

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دهنمون صاف شد تا رفتیم بالا !!!!! ندود خراب کرد و پنالتی چهارم اونا خراب کردن ! پنالتی پنجم یووه رو سیسوکو خراب کرد و ناپولی اگر گل میزد تمام بود که نزدند ! بعدش یووه زد و باز اونا نزدن ! حقمون بود چون در جریان بازی 2 گل زدیم. اگر اون صحنه ی دلپیرو گل نبود و هند بود،پس داور عین اون صحنه رو پنالتی نگرفت برای یووه نیمه اول. از عجایب بازی پنالتی گل کردن ترزگه بود.

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
آهههههههههههههههههههههههه چرا ندود و چراااااااااااا سیسوکو

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اوووووف! جون به لب شدیم! خطر از بیخ گوشمون رد شد در هر صورت این برد همراه با جون کندن رو به همه تبریک میگم

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
هوه!! مردم تا تموم شد پنالتیا!!!!!! خیلی شانس اوردیم! خیلی!! بعد پنالتی عمو پاول که گل نشد دیگه گفتم تمومه...بعد سیسوکو که دیگه رسما نفسم بالا نمی اومد!! خیــــــلی خیـــلی شانس اوردیم!! البته جبران نا داوری هم شد تا حدودی!! ولی خب، خوش شانس بودیم که الان تو نیمه نهایی ایم!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی