پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اودینزه 2 - یوونتوس 1 ( هفته بیست و یکم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
71 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

[b]اودینزه . یوونتوس

هفته بیست و یکم سری آ
استادیوم فریولی اودینه
چهارشنبه 28 ژانویه مصادف با 9 بهمن . ساعت 23 به وقت ایران

تصویر

[center]فیورنتینا - ناپولی
تورینو - رجینا
کاتانیا - اینتر
کیه وو - لچه
سامپدوریا - لاتزیو
کالیاری - سیه نا
رم - پالرمو
اودینزه - یوونتوس
آتالانتا - بولونا
میلان - جنوا

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی سختیه ! اودینزه با اون مهاجم های خطرناکش توی خونه خیلی خطرناکه. کاش کامورانزی هم باشه.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
مهم ترین نکته ی بازی اینه که سیسوکو توی بازی هست !!! بقیه ی بازیکنان هم هنوز شرایطشون معلوم نیست !!! چون فاصله ی بازی کمه بعیید می دونم ترکیب تغییر خاصی بکنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
وای اودینزه!!! تیم مستحکمی بازیکناش خیلی خوب هستند!!! دی ناتاله در حمله فوق العاده هست!! شوتهای گوخان اینلر!!! و همینطور بازی په په که فکر کنم ملی پوش باشه!!!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
با توجه به اینکه اینتر بازی آسونی داره و احتمال بردش خیلی بالاست ، باید بازی رو ببریم . به نظر من اودینزه امسال کمی افت کرده ولی داشتن دو مهاجم مثل کوالیارلا و دی ناتاله برای هر تیمی میتونه نعمت باشه ! بازی سختی هست ولی سیسوکو و مولینارو توی این بازی هستند و میشه کمی امیدوار بود که توی کارهای دفاعی بهتر باشیم . ضمن اینکه فکر کنم کیه لینی هم برسه . توی این بازی به کامورانزی و یا هر کسی که خوب سانتر کنه نیاز داریم ، دچلیه میتونه یک بازیکن موفق باشه توی این بازی . توی این 2 ، 3 بازی اخیر امائوری اصلا خوب تغذیه نشده ، البته خیلی دوست دارم که یاکوئینتا فیکس باشه تا در مقابل تیم سابقش بازی کنه و "گل" بزنه !

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
من اودینزه رو بیش تر در دی ناتاله می بینم مقابل یووه ،اگه دی ناتاله خوب باشه کارمون سخته ،اگر نباشه معمولا بازی مشکلی نیست هرچند که من یادمه این فصول اخیر همه بازی ها با اختلاف 1 گل تموم بشه و این نشون نی ده بازیه نزدیکیه !!!!! یووه نبیاد مثل بازی با فیورنتینا به 1 گل راضی بشه و فاصله رو به عدد 2 برسونه ،بعد بازی رو اداره کنه

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
اودینزه تو جدول چندمه؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
با شش برد و پنج تساوی و نه باخت و ۲۳ امتیاز چهاردهمه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خیلی وضعیت خوبی امسال ندارن ولی خط حمله گورخرهای کوچک از مهره های خوبی تشکیل شده که هر سه نفر ملی پوش هستند یعنی کوآلیارلا ، دی ناتاله و پپ . البته فلورو فلورس هم مهاجم خوبی هستش . همچنین اودینزه گائتانو د'آگوستینو رو هم داره که به تازگی ملی پوش شده . در کل اودینزه گاهاً جلوی یووه تیم خطرناکی نشون داده و باید خیلی مراقب این تیم باشیم . اودینزه یازده هفته هستش که برد نداشته ! تو یازده بازی قبلی 3 تساوی و 8 باخت داشتن و این نشون دهنده وضعیت بحرانی اودینزه و البته وضعیت متزلزل مارینو سرمربی اودینزه هستش .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کیه لینی با تیم بدون مشکل تمرین کرده ولی برای بازی کردن باید یه تست پزشکی دیگه بده. نتیجه تست پزشکی تا قبل از کنفراس خبری رانیری قبل از بازی و اعلام لیست به تیم داده خواهد شد.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
از مربیشون خوشم نمیاد و اینکه من نمیدونستم اینقدر وضعیت بحرانی دارن فکر کنم با اینکه در بحران هستند با یک تلنگر میشه بردش.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
یه سری به امار و ارقام بازی دو تیم بزنیم !!! امار ده دیدار اخیر دو تیم نشان از قدرت بیانکونری دارد. 8 پیروزی، یک شکست و یک تساوی به همراه 13 گل زده و 4 گل خورده دیدارهای یوونتوس و اودنیزه در اکثر مواقع کم گل بوده و تنها در ده دیدار گذشته یک پیروزی 4 بر یک در فصل 2003 برای سیاه و سفیدپوشان تورینی ثبت شده است در تاریخ رقابت این دو تیم 76 دیدار دیده می شود، 50 پیروزی، 18 تساوی، 8 شکست، 154 گل زده و 60 گل خورده برای بانوی پیر رقم خورده کاپیتان با 9 بازی بیشتری تعداد حضور را به خود اختصاص داده و با 4 گل زده نیز صدرنشین گلزنان یوونتوس در دیدار یووه و اودینزه است

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال

کیه لینی با تیم بدون مشکل تمرین کرده ولی برای بازی کردن باید یه تست پزشکی دیگه بده.
نتیجه تست پزشکی تا قبل از کنفراس خبری رانیری قبل از بازی و اعلام لیست به تیم داده خواهد شد.

به غیر از کیه لینی ممکن هست ترزگل هم همراه تیم به اودینه سفر کنه و روی نیمکت بشینه !!! خیلی خوشحالم خیلی

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اودینزه اتکای بیش از اندازه ای به دی ناتاله داره ولی دی ناتاله این روزها به خاطر مصدومیت طولانی مدتی که باهاشه اون دی ناتاله خطرناک نیست اکثر بازی های این چند وقت رو هم ثابت بازی نکرده همینطور کوالیارلا اصلا ً آماده نیست و هفته گذشته یه پنالتی رو هم از دست داده من فکر می کنم مشکل چندانی نخواهیم داشت

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
تیاگو دوباره مصدوم شده ؟ تركیب احتمالی یوونتوس : بوفون - مولینارو - ملبرگ - لگروتالیه - گریگرا - ندود - سیسوكو - زانتی ( ماركیزیو ) - ماركیونی - الكس - آمائوری

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
تیاگو که بله و بدون شک به این بازی نخواهد رسید !!! کیه لینی هم اگه برسه شاید نتونه فیکس بازی کنه شاید هم بتونه ;D

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اینم از ترکیب احتمالی بازی با اودینزه .....

تصویر

به نظر من در این بازی از ابتدا باید یاکوئینتا بازی کنه به این دلیل که بازی ها فشرده هست و از نظر من امائوری توان این بازی رو به دلیل خستگی به طور کامل نخواهد داشت ....

کیلینی هم اماده هست و احتمالا روی نیمکت خواهد بود ......

دیوید ترزگه هم به شرایط بازی رسیده و لی فکر میکنم از هفته بعد به بازی گرفته بشه ....

تیاگو هم متاسفانه دوباره یه مصدومیتی پیدا کرده ولی فکر نمیکنم شدید باشه ....

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
20 بازیکن عصر امروز به همراه تیم به اودینه رفتن که تره زگه و کیلینی هم با آمادگی به همراه تیم هستند اما دل پیرو و زانتی همراه تیم نیستند :

بوفون
کیلینی
ملبرگ
آمائوری
یاکوئینتا
ندود
کیمنتی
تره زگه
پولسن
مارکیزیو
جووینکو
گریگرا
سیسوکو
اکدال
مولینارو
دچلیه
مارکیونی
لگروتالیه
آریائودو
پینسولیو

ترکیب احتمالی :

بوفون . لگروتالیه . کیلینی . گریگرا . مولینارو . سیسوکو . مارکیزیو . مارکیونی . ندود ( دچلیه ) . جووینکو . آمائوری .

هندانوویچ . فرونتی . زاپاتا . کودا . دومیتزی . اینلر . د'آگوستینو . اوبودو . دی ناتاله . پپ . کوآلیارلا .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کو ؟ هنوز سایت یووه نزده که ؟

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21110 ارسال
چرا الكس و زانتی نیستند ؟