پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فوتبال ملی و لیگ برتر ایران

* * - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
10759 پاسخ برای این موضوع

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

تا قبل از امدن کیروش 11 تا گوسفند تو زمین داشتن میچریدن ، انصافا کیروش بهشون فوتبال بازی کردن یاد داد

• Aminvo, tecra, Mohammad Boushehri و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

hoceynjuventini

hoceynjuventini

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 692 ارسال
  • Locationshiraz

تا قبل از امدن کیروش 11 تا گوسفند تو زمین داشتن میچریدن ، انصافا کیروش بهشون فوتبال بازی کردن یاد داد

بعد از رفتن ایشون دوستان متوجه میشن که چه کلاسی به تیم داده بود باخت امروز هم فقط به خاطر گل اول بود که روی حماقت محض اتفاق افتاد و عادت هوچیگری ما ایرانی ها
  • Aminvo, tecra, Senmorta و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
jűvęŅŢś f○r €V£ř

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS
شکست بدی بود ب قول سعید سعیدی از اونجا هم سوختیم بد هم سوختیم
ولی ب تیم ملی و کیروش افتخار میکنم هرچند کیروش با بازی دادن ب مدافع وسطی ک وزن باث نش دوبرابر وزن مهاجم های سرعتی ژاپن هست هودش جای سواله
در کل تو کشور یه عده نمیخان تو ورزش کشور میشرفت کنه ربطی ب ابی قرمز بودن نداره
دقیقا بعد انقلاب وعض همین شده
  • mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

- تیمی که فوتبال نکنه، یک روزی و یک جایی زمین میخوره، بد هم زمین میخوره !

بسیار خوشحالم بابت باخت ایران، چون تیمی بود که "فوتبال" بازی نمیکرد و حقش نبود صعود به فینال.

واقعا از بازی ژاپنی ها لذت بردم.

• mory, Aminvo, Prince Claudio و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1380 ارسال
  • Locationقزوین

چقدر آلگری و کیروش به هم شبیه اند:

هر دو سبک بازیشون خراب کردن تیم و حریف و سانتر از جناحین ئه
هر دو توی مصاحبه هاشون از ضعف خودی و از قدرت حریف می گن
هر دو توی مصاحبه هاشون بعد از باخت ها، عالم و آدم رو غیر از خودشون مقصر می دونن
هر دو با بازکن های سر به زیر تیم مثل مارکیزیو و سید جلال به مشکل بر می خورن
هر دو به یه سری بازیکن ضعیف یا کم تجربه تو مواقع حساس اعتماد می کنن
هر دو توی تورنومنت های نسبتا راحت نتایج خوبی می گیرند(سری آ و مقدماتی جام جهانی)
و هر دو توی تورنومنت های سخت در نهایت دو چیز رو نصیب ما می کنند :
     1- باخت آبرومندانه و ایستاده مردن و اشتباه داوری و حماسه ساختن از اون ها و این حرفا 
     2- باخت بد و تحقیر آمیز

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال
^^^با احترام باید بگم که علاوه بر اینکه با خیلی از مواردی که نوشتید مخالفم به نظرم اصولا مقایسه ای که کردید بین مربی یکی از بهترین باشگاه های جهان و مربی یک تیم ملی متوسط و مسابقاتی که شرکت می کنه تیم هاشون کاملا بی معناست.
در مورد کیروش هم به نظرم میشه بحث کرد که "کشور ما چه احتیاجی داره که تیم فوتبالش خوب بازی بکنه که بخواد اینقدر پول هزینه ی یه مربی فوتبال بکنه؟" ولی در مورد اینکه کیروش کارش رو خوب انجام داده فکر نمی کنم جای چندانی باشه
به نظرم نسبت به داشته هاش تیم خوبی ساخته بود و داشت خوب فوتبال بازی می کرد و فکر می کنم اولین بار بود که تیم ملی ایران داشت واقعا فوتبال بازی می کرد و تیم بود
حالا اینکه به نتیجه نرسید دلیل نمیشه بگیم بد کار کرد

توی مواردی هم که آوردین با این قسمت ها مخالفم:
به نظرم روی این که بازی حریف رو خراب می کنن در مورد جفتشون بحث هست کاملا!در مورد آلگری این حکم یکدفعه اومد و درست فرض شد و یادم نمیاد کسی اثبات خوبی براش آورد باشه!در مورد کیروش هم فکر نمی کنم این طور باشه.
خیلی مصاحبه های کیروش رو دنبال نکردم ولی تا حالا ندیدم ازش و بهش هم نمیاد که بعد از بازی بیاد بگه من اشتباه کردم که فلانی بد بازی کرد!یا اینکه از بازی تیمش بد بگه!
تا حالا ندیدم آلگری مورینیو وار یا کیروش وار تقصیراتش رو گردن کسی بندازه!آلگری مربی آروم و باشخصیتیه به نظرم!تا حالا هم ندیدم همچین کاری بکنه!شده که بعد از یه بازی بد بیاد بگه همه چیز خوبه(که به نظرم دروغ هم نمیگه این حرف رو و چیزی که فکر می کنه رو میگه!)ولی این کاری که گفتید رو من ندیدم کرده باشه!
علاوه بر اینکه روی سر به زیر بودن سید جلال (بهتر بگم تک تک بازیکنای ایرانی!اصلا داریم همچین کسی توی ایران؟!)شک دارم در مورد مارکیزیو هم به نظرم روی پایان تلخ و ناراحت کننده ای که توی یووه داشت آلگری تأثیر چندانی نداشت!تا وقتی که مارکیزیو خوب بود آلگری بهش بازی می داد ولی وقتی پیانیچ که هم پستش بود درست وقتی که مارکیزیو مدت خیلی زیادی مصدوم شد و بعدشم افت کرد به یووه اومد آلگری هم پیانیچ رو بهش ترجیح داد.
در مورد مسابقات و نتایجی که گرفتن هم که گفتم به نظرم مقایسه معنی نداره
در ضمن اتفاقا دیروز که داشتم بازی ایران رو می دیدم و دیدم که بعد از گل اول تیم ایران به اون شکل بهم ریخت به خودم می گفتم اگه تیم آلگری بود تا آخر بازی می جنگید و شاید بازی رو هم بر می گردوند(کاری که تا حالا انجام داده!)که خب نمی دونم شاید به خاطر سطح بازیکنایی که زیر دست دو مربی هست قیاس خوبی نباشه!
در ضمن یه چیز خیلی زشت و آزار دهنده ای که توی تیم کیروش و رفتار خودش بود این هجوم اوردن به داور و اعتراض سر هر تصمیمش بود!چیزی که توی تیم آلگری به اون شکل نیست و خودش هم مثل کیروش نیست که با هر سوت داور قیافه می گرفت!
+ایکاش یه سری از این بحث ها توی تاپیک آلگری شکل نی گرفت!
  • Orphée, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

رفتن کیروش باعث میشه دوباره جلوی تیم های درجه 2 و 3 آسیا امتیاز از دست بدیم و گاها ببازیم . ولی اگه سطح فوتبالمون اونقدر پایینه که مجبوریم واسه بردن تیمای درپیت آسیا مربی خوب خارجی بیاریم که دیگه چرا زور الکی میزنیم استعداد نداریم دیگه 

چرا اینقدر خرج اضافی و دردسر بکشیم واسه مربی خارجی ؟ مترجم کیروش رو میبینی انگار مربیه یا دستیار اول مربیه . تو درست ترجمه کن نمیخواد قیافه بگیری .

میگم مربی وطنی باشه و تهش جلوی عمان تو پنالتیا حذف میشدیم . یا دوره قبل تو 90 دقیقه به عراق می باختیم . حداقل قیافه این مترجمه رو نمیدیدیم  :1:

• Orphée, Aminvo, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Atomic Ant

Atomic Ant

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 258 ارسال

3kce_01377239.jpg

خیلی شیفته ی بازی های ملی ایران نیستم. ادعای ملی گرایی هم به هیچ عنوان ندارم. ولی این مدت سعی کردم از بیرون بازی های تیم ملی و حواشی اطرافش رو نظاره کنم. البته نه از منظر فوتبالی، بلکه از منظر فرهنگی. در زندگیم کمترین حسی که تجربه کردم "حسادت" بوده. شاید یکی از دلایل تنبلی ای که همیشه داشتم و دارم هم همین هست. نمی دونم البته و خیلی هم مهم نیست. ولی دیروز خیلی به "ژاپنی بودن" اونها حسادت کردم. از این ژاپنی بودن هم منظورم چهره و ژن و سوباسا و ... نیست. به نظرم بیشتر یک فرهنگ مبتنی بر "تلاش و وظیفه شناسی عاری از غرور" هست که حتی توی اروپا هم نمونه اش رو نمیشه پیدا کرد. 

فاصله ی اون لحظه ای که بازیکن های ما رفتند سمت داور و بازیکن ژاپن دوید سمت توپ، فقط اون چند متر وچند ثانیه نبود. مطمئناً اونقدری که ما قبل از مسابقات از کمان آرش توی اون صدا و سیمای پوسیده می گیم، شبکه ی استانی توهوکو ژاپن از شمشیر توشیرو میفونه نمیگه! غرش فوجی هم قطعاً در ژاپن اونقدر ربطی به فوتبال نداره که در ایران دماوند به چمن سبز! ملتی هستیم که هیچی نمی دونیم و در عین حماقت فقط حرف می زنیم. سکوت رو بلد نیستیم. قبل واقعه "وطن وطن" سر می دیم و بعد واقعه هم غر می زنیم و عقده گشایی می کنیم. ناسیونالیسم ما فقط ظاهر پر زرق و برق و غیورانه داره ولی در واقع یک ملی گرایی سرشار از ریا هست. حتی همین ملی گرایی ریاکارانه رو هم گاهی دلیلش رو نمی دونیم و فقط داریم تکرارش می کنیم. به قول نامجو حرکت "بارانداز" کشتی برای کشتی گیر آمریکایی معنیش دو امتیازه، و برای ما از "کودتای 28 مرداد تا ترامپ" معنا درش هست. عمل گرا نیستیم و حاصل احساسات سرکوب شده مون رو در ورزش جستجو می کنیم و نهایتاً بعد از اون هم دوباره غر می زنیم. واقعاً می ترسم از اینکه که تا ابد غر بزنیم و هیچوقت دنبال توپ ندویم. ببخشید سرتون رو درد آوردم با این شلخته نویسی ...

پ.ن: حامد و فرزاد عزیز، بابت لطفتون توی تاپیک لاتزیو ممنونم  :53:  حامد جان شرمنده می کنی منو واقعاً ولی حیف نیست این شعر رو برای من حقیر استفاده کنی؟  :fp:  علی الخصوص اگه اون لحظه با صدای شجریان توی ذهنت بود   :1:  :8:

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

lotfimostanad.jpg

به زخمه ای که غمت می زند ز راه مرو ...

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS
وقتی ولاسکو از والبیال رفت گفتیم این خود والیبال کشورمون بود که قوی شده و صاحب اسم اعتبار
اما کم کم فعمیدیم چه فاجعه ای بود رفتن ولاسکو از ایران
الان خیلیا به خاطر حواشی کیروش حتی از نظر فنی اونو زیر سوال میبرن ولی سال های دیگه میفهمیم چه خریتی کردیم ک گذاشتیم کیروش بره و اینقدر پشتش حاشیه ساختیم و فراریش دادیم
ما تو تاریخ 80 نود ساله فکتبالمون کلا سه بار رفتیم جام جهانی که اون با حماسه های ملبورن و ..
کیروش برای اولین بار دوبار پیاپی خیلی راحت مارو برد جام جهانی و ب پلی اف هم کشیده نشد حماسه بسازن براش
همین الان 40 درصد افتخار رفتن ب جام جهانی مدیون کیروشیم
بهترین نتیجه تو جام جهانی تو گروه مرگ با 4 امتیاز صعود تکردیم درصورتی که اگه دقایق اخر تک ب تک طارمی گل میشد پرتقال رو حذف می کردیم و تو گروه مرگ بعنوان صدرنشین تاریخسازی میکردیم و جلو روسیه شانس رفتن ب مرحله هشتیم برتر جهان رو هم داشتیم
عزیزن کیروش هم دوست داره هجومی و متنوع بازی کنه و پر گل و بسیار با برنامه اما خداوکیلی مرد مردانه ایران رو با ژاپن عربستان کره جنوبی و استرالیا مقایسه نکنیم اونا فرسنگ ها با ما فاصله دارن اونا سالهاست ملیون ها دلار صرف فرهنگ سازی و پرورش بازیکن و بها دادن ب تیم های پایه کردن
تو ایران صرفا بازیکنی که تو یه دوره خاص فوتبال اوج میگیره دعوت میشه تیم ملی ک عملکرداشون بسیار پرفراز نشیب هست
خدایی چند نفر از بازیکنای ما تو رده های نوجوانان جوانان و امید و بزرگ سالان سال ها در کنار هم تو تیم ملی بودن ؟؟
اقا کیروس مقصر هست خیلی لجوج و یخورده حاشیه هم داره اما دیگه اینقدر بی لطفی نکنیم
باز روزی میرسه مثل ولاسکو افسوس بخوریم

ابوخالد

ابوخالد

عضو جدید

• بن شده
  • 46 ارسال
جناب كيروش خودت با دست خودت صعود از دور گروهى در جام جهانى بيست چهارده و دوتا قهرمانى جام ملتهارو از ما گرفتى با لجبازي و كينه شتريت بارحمتى!
رسانه ميلى صداوسيما خبرنگاران كثيف و فاسد پیزوری يكماه تمام تلاش كردن با سواستفاده از بازى مقابل تيمهاى ضعيف و نيومدن موقعيت رو دروازمون از بيرانوند با اغراق و دروغ پردازى يك ابرقهرمان خيالى بسازن ولى ديديد اولين رقيب جدى اولين موقعيتهاى كليدى كه عيار يك دروازبانو مشخص ميكنه همون توپهايى كه يكى رو حجازى رحمتى و عابدزاده ميكنه روى دروازه ى بيرانوند اومد و براحتى گل شد خدارو گواه ميگيرم حتى سيد حسينم بود اينطور گل نميخورد!
بله آقاى كيروش ميتونستى تاريخساز بشى اما بخاطر لجبازيهاى احمقانه با رحمتى و سيد جلال حالا حذف ميشى و دوباره مربيان فاسدو باندباز جانشين تو ميشن سلام به ليستهاى سياه و سهميه بندى و دعوت شدن پولى و دلالى مجدد در تيم ملى...

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

بعد از شاید ده سال بازی تیم ملی ایرانو دیدم.. تفاوت و کلاس بازی دو تیم مشخص بود.. کیروش اخلاق نداشت ولی سبک بازی درگیرانه، منسجم و دفاع همه جانبه ای که برای تیم ملی آورده بود با توجه به ضعف تکنیکی بازیکنا بهترین رویکرد بود.. 

در کل بضاعت و سقف فوتبال ایران همینه.. بازیکن تکنیکی و کلاس بالا نداره و هیچ بازیکنی نتونسته در یه تیم معتبر در یه لیگ تاپ اروپایی بازی کنه.. با این بازیکنا و زیرساخت داغون انتظار خاصی نمیشه داشت.. 

• Orphée, mory, Aminvo و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

چندین بازی بدون اشتباه بودیم اما یک بازی و مهم ترین بازی اشتباه بدی کردیم و تاوان دادیم و طارمی هم ستون تیم بود ب همراه 4 نفر دیکه کطارمی نبود تمنیکی ترین بازیکنمون مصدوم شد قبل جام عزت الهی هم مصدوم شد و اینا شد عامل باخت ...با یک باخت جو گیر میشیم ...مقصر مربی نیست قطعا مربی ما رو تو این سطح رسونده ما ک با کویت وامثالهم مساوی میکردیم ......هر کی هم بیاد میتونه اما تیم ما با این مربی موفق تره ....تغییر های بنیادین باید انجام بشه  ایم ژاپن رو اگر اشتباه نمیکردیم میشد ببریم 

• Orphée, tecra, farzad-t و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

وقتی ولاسکو از والبیال رفت گفتیم این خود والیبال کشورمون بود که قوی شده و صاحب اسم اعتبار
اما کم کم فعمیدیم چه فاجعه ای بود رفتن ولاسکو از ایران
الان خیلیا به خاطر حواشی کیروش حتی از نظر فنی اونو زیر سوال میبرن ولی سال های دیگه میفهمیم چه خریتی کردیم ک گذاشتیم کیروش بره و اینقدر پشتش حاشیه ساختیم و فراریش دادیم
ما تو تاریخ 80 نود ساله فکتبالمون کلا سه بار رفتیم جام جهانی که اون با حماسه های ملبورن و ..
کیروش برای اولین بار دوبار پیاپی خیلی راحت مارو برد جام جهانی و ب پلی اف هم کشیده نشد حماسه بسازن براش
همین الان 40 درصد افتخار رفتن ب جام جهانی مدیون کیروشیم
بهترین نتیجه تو جام جهانی تو گروه مرگ با 4 امتیاز صعود تکردیم درصورتی که اگه دقایق اخر تک ب تک طارمی گل میشد پرتقال رو حذف می کردیم و تو گروه مرگ بعنوان صدرنشین تاریخسازی میکردیم و جلو روسیه شانس رفتن ب مرحله هشتیم برتر جهان رو هم داشتیم
عزیزن کیروش هم دوست داره هجومی و متنوع بازی کنه و پر گل و بسیار با برنامه اما خداوکیلی مرد مردانه ایران رو با ژاپن عربستان کره جنوبی و استرالیا مقایسه نکنیم اونا فرسنگ ها با ما فاصله دارن اونا سالهاست ملیون ها دلار صرف فرهنگ سازی و پرورش بازیکن و بها دادن ب تیم های پایه کردن
تو ایران صرفا بازیکنی که تو یه دوره خاص فوتبال اوج میگیره دعوت میشه تیم ملی ک عملکرداشون بسیار پرفراز نشیب هست
خدایی چند نفر از بازیکنای ما تو رده های نوجوانان جوانان و امید و بزرگ سالان سال ها در کنار هم تو تیم ملی بودن ؟؟
اقا کیروس مقصر هست خیلی لجوج و یخورده حاشیه هم داره اما دیگه اینقدر بی لطفی نکنیم
باز روزی میرسه مثل ولاسکو افسوس بخوریم

از تو که متنقد آلگری هستی بعیده  :1:  

میگی اگه دقایق آخر تک به تک طارمی گل میشد پرتغال رو حذف میکردیم خب منم میگم اگه مراکش گل به خودی نمیزد یا اصلا اگه رونالدو پنالتی رو درست میزد . اینکه طارمی موقعیت خراب کنه خیلی طبیعیه ولی اینکه رونالدو پنالتی خراب کنه کم اتفاق میفته . رونالدو دست کم گرفته بود و اونقدر بد زد 

همچین میگی تو تاریخ 80 سالمون اینقدر رفتیم جام جهانی انگار مثلا قبل 98 چند تیم از آسیا میرفته جام جهانی فقط یک تیم . تو تمام این سالها اگه جام جهانی از آسیا یک تیم میرفت بازم ایران جام جهانی برو نبود . 

سالهاست با ژاپن و استرالیا رو به رو نشدیم و توهم خود بزرگ بینی پیدا کردیم که تیم اول آسیا هستیم . 

والیبال رو مثال میزنی قبول ضرر کردیم ولی والیبال ما اون سالها هم ردیف بزرگ های والیبال دنیا بود . فوتبال چی ؟ تا بوده با تیم های ملی درجه 3 و 4 بازی کردیم و بردیمشون . کدوم تیم قوی رو شکست دادیم ؟ 

ابدا هم نمیگم کیروش بده و سطح فنیش رو زیر سوال نمیبرم . فقط میگم اگه قراره با مربی خارجی دلخوش بردن عمان و چین و اینا باشیم همون بهتر مربی داخلی داشته باشیم با همینا مساوی کنیم و گور بابای فوتبال 

• Orphée, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

حرفم احساسیه و منطقی توش نیست 

ولی واقعا امسال دلم میخواست هوادار تبریزی جام رو برنده بشه 

(دل خوشی از حاج صفی و اشکان و شجاعی نداشتم---باند مخوف کیروش5.5.0)

ولی واقعا دلم میخواست تبریز برنده جام بشه چون مزد چند دهه زحمتشون رو بالاخره با یه جام بگیرن

...........................................................................

امیدوارم این مسئله فروزان صحت نداشته باشه 

• mory, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

از طرف من به مالکین تراکتور بگید الکس نوری یه اسمه 

پولتونو دور نریزید

شما که 4 تا باخت اورد اخراجش میکنید نرید سراغ نوری و امثال نوری 

نوری نمیتونه اونهمه تماشاگر عاشق رو مدیریت کنه 

یه مربی کار کشته و غیر سوسول نیاز داره تبریز

یه مربی مثلا اهل ترکیه یه مربی که با فرهنگ تبریز اشنا باشه و مرد باشه و اهل نبرد 

اخه شما اینهمه بازیکنو دسته هر کس میدادید تیم قهرمان بود 

یه روز توشاک رو می یارید یه روز اون بلژیکی رو که در رفاه کامل بودن و اومده بودن اخره عمری به نون ببرن برای زن و بچه 

حیفه اینهمه هوادار عاشق که هرسال بازیشون میدید

الکس نوری چطور میخواد لیگ ایرانو مدیریت کنه ؟

مگه لیگ ایران فقط تاکتیکه ؟

اینجا شناخت میخواد و باید گرگ بود کاپلو هم نمیتونه توش موفق باشه چه برسه به نوری سوسول

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال
تو این فروم کسی رو نداریم بتونه بره مترجم استراماچونی شه ؟ :24:
  • mory, Aminvo و tecra از این پست تشکر کرده است

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21134 ارسال

تو این فروم کسی رو نداریم بتونه بره مترجم استراماچونی شه ؟ :24:

- من که طرفدار هیچ کدوم از تیم های ایرانی نیستم ولی کم و بیش در جریان این اتفاق قرار گرفتم.

با اینکه استراماچونی برای من مربی نسبتا منفوری هم به حساب میاد ولی رفتاری که باهاش شده واقعا غیر حرفه ای بوده و در واقع یک جور بی اجترامی تلقی میشه.

بخاطر همین مسائل خیلی جزئی هست که فوتبال ایران سالهاست داره درجا میزنه و حتی پسرفت کرده.

• حامد, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2634 ارسال

- من که طرفدار هیچ کدوم از تیم های ایرانی نیستم ولی کم و بیش در جریان این اتفاق قرار گرفتم.
با اینکه استراماچونی برای من مربی نسبتا منفوری هم به حساب میاد ولی رفتاری که باهاش شده واقعا غیر حرفه ای بوده و در واقع یک جور بی اجترامی تلقی میشه.

بخاطر همین مسائل خیلی جزئی هست که فوتبال ایران سالهاست داره درجا میزنه و حتی پسرفت کرده.

آقا فدای سرمون اصن ! کاش فقط فوتبالمون بود ...
رفتار ما ایرانیا یه خوبی که داره اینه در همون بدو ورود این خارجیا رو ملتفت میکنیم کجا اومدن؛ نمیذاریم یکم بگذره بعدا غافلگیر شن.

میگن قبل از اینکه این یارو استراماچونی بیاد واسه خانومش فیلم سرکوب تظاهرات 88 رو فرستاده بودن ...
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

بحث اصلا فوتبالی نیست ببین

در قسمت مدیریت در همه ایران در همه جا 90 درصد ادمای بیسواد و جبهه رفته هستن فامیلاشونم میارن خوب مشخصه چی میشه 

60 درصد سهمیه پزشکی امسال همین شد 

خوب تمام باسوادا بیکارن 

این بی سوادا هستن ک امور مهم رو ب دست دارن و این میشه 

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

شما اقای استرام به عنوان یک غربی که با نظم و منطق زندگی کرده اید

باید بدانید وقتی میایید تو یک کشور جهان سوم و اون هم ایران که کلی از باقی کشورهای جهان سوم درب و داغون تره و 180 درجه فضای سیاسی اجتماعی اقتصادی و از ان جمله ورزش و فوتبالش با غرب متفاوته

یعن کسی نبود وقتی شما قرارداد می نویسید این نکات جامعه شناسانه به شما بگه؟

خیلی عچیبه

هر شناگری میرخه تو دریا اول از عمق دریا باید سوال بگیره

• mory, Aminvo, tecra و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی