پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فوتبال ملی و لیگ برتر ایران

* * - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
10759 پاسخ برای این موضوع

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

آیا نیمکت استقلال به سلطان دربی ها وفا می کند

منابع نزدیک به باشگاه استقلال می‌گویند اگر مظلومی نتواند لااقل در دو آزمون از این سه آزمون دشوار پیش رو سربلند بیرون بیاید، قطعا به سمت درب خروجی باشگاه راهنمایی خواهد شد.

از‌‌ همان روزی که استقلال دربی را به شکلی دراماتیک واگذار کرد و باعث شد آمار شکست‌های استقلال در نیم فصل دوم بیشتر شود، تا دیروز که شاگردان پرویز مظلومی به زحمت توانستند یک مساوی از سایپا بگیرند، آنچه بیش از همیشه از دور و اطراف این باشگاه به گوش می‌رسد، شایعه برکناری پرویز مظلومی است.
مربی‌ای که اگر تا همین امروز هم سرمربی استقلال باقی مانده، به خاطر نتایج خوب و واقعا دور از انتظاری است که به خصوص در دربی‌ها با استقلال به دست آورده. اما حالا کمتر کسی دیگر او را سلطان دربی‌ها قلمداد می‌کند و یاد سوبله، چوبلگی‌اش می‌افتد! حالا پروژه برکناری او و حضور یک مربی دیگر کاملا جدی است.
چند هفته قبل، علی فتح الله‌زاده در مصاحبه‌ای جنجالی اعلام کرد که قصد دارد فصل آینده و برای حضور موفق استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، یک مربی درجه یک خارجی را جانشین مظلومی کند. آن زمان خیلی‌ها نسبت به صحبت‌های غیر حرفه‌ای فتح الله‌زاده واکنش نشان دادند اما حقیقت این است که مدیرعامل استقلال، مهم‌ترین فردی است که علاقه زیادی به استخدام یک نام بزرگ برای هدایت نیمکت تیم مورد علاقه‌اش دارد.
هرچند موفقیت‌های مظلومی، فعلا اجازه چنین تصمیمی را به او نمی‌دهد. استقلال با سرمربی نه چندان محبوبش فینالیست جام حذفی است، هنوز مهم‌ترین ضلع مثلث مدعیان قهرمانی در لیگ یازدهم است و البته بازی پلی آف مقابل ذوب آهن و الاتفاق عربستان را هم برای حضور در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا در پیش دارد.
در این شرایط خیلی از منابع نزدیک به باشگاه استقلال می‌گویند اگر مظلومی نتواند لااقل در دو آزمون از این سه آزمون دشوار پیش رو سربلند بیرون بیاید، قطعا به سمت درب خروجی باشگاه راهنمایی خواهد شد. پس پیروزی مقابل شاهین در فینال جام حذفی و قهرمانی در لیگ بر‌تر، به معنای ادامه حضور مظلومی و ناکامی در آن به معنای خداحافظی سلطان دربی‌ها با نیمکت آبی است. گزینه‌های جانشینی درمیان گزینه‌های داخلی که شانس زیادی برای در اختیار گرفتن نیمکت استقلال دارند، برجسته‌ترین نام، قطعا امیر قلعه نویی است.
سرمربی موفق این فصل تراکتورسازی که در محافل خصوصی اظهارنظرهای‌گاه و بیگاهی درباره میزان علاقه‌اش برای بازگشت به استقلال داشته است. او گزینه مورد تایید علی فتح الله‌زاده و هواداران استقلال هم هست.
علاوه بر قلعه نویی، این روز‌ها نام مهدی پاشازاده و علیرضا منصوریان هم به عنوان دو گزینه جوان و مورد اعتماد فتح الله‌زاده منتشر شده‌اند که البته سپرده شدن سکان هدایت آبی پوشان به آن‌ها، در مقطع فعلی خیلی با عقل جور در نمی‌آید. در میان مربیان خارجی هم دم دست‌ترین گزینه و البته مغز فعلی استقلال، یعنی میشائیل هنکه گزینه قابل قبولی است.
اما در ‌‌نهایت نکته اصلی اینجاست که فکر مدیرعامل بلندپرواز استقلال، به آن سوی آب‌ها و استخدام یک مربی مشهور است. یکی مثل دنیزلی که با آمدنش هواداران استقلال را به ورزشگاه بکشاند.

منبع:فردا

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

محمد جان منم با نظرت موافقم ولی خیلی ها میگن شاید خانم ها اگه بیان استادیوم به خاطر حضور اونا یکم جو بهتر بشه

جو استادیوم بهتر که نمیشه هیچ به نظرم بدتر هم میشه .به خودتون نگاه نکنید که جلوی خانوم ها حرف زشتی نمیزنید . خیلی ها اصلا براشون مهم نیست . دهن که چفت و بست نداشته باشه کاریش نمیشه کرد . از این افراد هم کم تو استادیوم پیدا نمیشه .
البته یه موضوع دیگه هم هست . دخترایی که میرن استادیوم تا 90 درصد همه فن حریفن . راحت می تونن از پس پسرا بر بیان .
نظر قطعی نمیشه داد درباره این موضوع . فقط تجربه همه چی رو نشون میده . به صورت امتحانی یک بار میشه خانوم ها بیان استادیوم .

obsidian

obsidian

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 146 ارسال

جو استادیوم بهتر که نمیشه هیچ به نظرم بدتر هم میشه .به خودتون نگاه نکنید که جلوی خانوم ها حرف زشتی نمیزنید . خیلی ها اصلا براشون مهم نیست . دهن که چفت و بست نداشته باشه کاریش نمیشه کرد . از این افراد هم کم تو استادیوم پیدا نمیشه .
البته یه موضوع دیگه هم هست . دخترایی که میرن استادیوم تا 90 درصد همه فن حریفن . راحت می تونن از پس پسرا بر بیان .
نظر قطعی نمیشه داد درباره این موضوع . فقط تجربه همه چی رو نشون میده . به صورت امتحانی یک بار میشه خانوم ها بیان استادیوم .

گمونم واسه بار اولش یچیزی مثل فیلم ورود آقایان ممنونع بشه البته برعکس!

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال

داداش این چیزا چیه !!!!!
اگه خانوادگی بیان یه چیز
اگه غیر از این باشه ملت بازی رو بیخیال میشن و میرن دنبال دختر بازی و ..............
تازه بساط بزن و برقص هم جوره جور میشه

اینا همه روی سکو هست وگرنه در راهرو های ورزشگاه و بوفه و دستشویی و ورودی ها و خروجی ها و قبل و بعد بازی بماند که اگه بگم اسلام تو خطر میفته

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

دروازه بان افسانه ای سال های گذشته باشگاه پرسپولیس می گوید: «این روزها گلرها فکر می کنند دروازه بانی یعنی شیرجه زدن.»

،احمد رضا عابدزاده می گوید من برای گرفتن خیلی از توپ ها شیرجه نمی زدم چون با بازیخوانی سعی می کردم جایگیری درستی داشته باشم اما این روزها گلرها فکر می کنند دروازه بانی یعنی شیرجه زدن.
این بخش هایی از صحبت های احمدرضا عابدزاده دروازه بان افسانه ای سال های گذشته باشگاه پرسپولیس است در خصوص وضعیت این روزهای گلرهای این تیم و فوتبال ایران.

* شما اهل تعارف هم هستید؟

- (می خندد) چطور؟

* بازی های پرسپولیس را که می بینید؟

- مگر می شود نبینم؟ هر چند مدت هاست مثل خیلی از هواداران پرسپولیس از بعضی بازی های تیم ناراحت می شوم.

* گفتنش جالب نیست اما دوست داریم بپرسیم اگر احمدرضا عابدزاده با این سن و سال و زانوی مصدومش درون دروازه پرسپولیس می ایستاد مثل هوشیار و معمارزاده گل می خورد؟

- (می خندد) شما چطور فکر می کنید؟

* قطعا اوضاع دروازه این تیم بدترین از این نمی توانست باشد

- شاید باور نکنید ولی فکر می کنم با کت و شلوار هم این گل ها را نمی خوردم. گل هایی که در لیگ ایران رد و بدل می شود بعضا برای من که دروازه بانی را درک می کنم دردناک است. بسیاری از این توپ ها نیازی به شیرجه ندارند اما دیدگاه نادرست نسبت به جریان بازی باعث می شود جایگیری درستی نداشته باشند و مجبور شوند شیرجه بزنند، حالا بعضی وقت ها این شیرجه ها باعث دفع توپ می شود اما گاهی هم نتیجه ای ندارد و شاهد گل های عجیب هستیم. من زیاد شیرجه نمی زدم، یکی از ویژگی های مرحوم حجازی هم همین بود، چون بازیخوان خوبی بود زیاد شیرجه نمی زد.

* شما که استثنا بودید، اما الان همه تیم های لیگ برتر مربی اختصاصی برای گلرها دارند و به نظر می رسد نتوانستند کمکی به پیشرفت دروازه بان ها کنند.

- اینکه یک نفر دروازه بان بوده و بعد از پایان فوتبالش هم می تواند مربی دروازه بان ها باشد دیدگاه درستی نیست، طرف زمان دروازه بانی خودش چیزی نبوده حالا چه چیزی می تواند به یک جوان یاد بدهد؟ چند نفر از این مربیان به کلاس های تخصصی مربیگری رفتند یا فیلم های روز دنیا را تماشا می کنند؟ من که به قول شما عابدزاده بودم و برای خودم سبک داشتم هنوز از تماشای این فیلم ها و علم روز دروازه بانی دنیا نمی توانم غافل باشم.

* ممنوع کردن استفاده از دروازه بان خارجی چه سودی برای فوتبال ما داشته است؟

- به این موضوع از دو جهت باید نگاه کنید، اولا اگر ورود دروازه بان خارجی آزاد شود پنج تا دروازه بان داخلی هم در لیگ برتر نمی بینید. این موضوع به پشتوانه سازی تیم ملی ضربه می زند. مربیان حاضرند به یک مهاجم جوان فرصت بدهند و او یک گل را از دست بدهد اما اگر یک دروازه بان جوان اشتباه کند یک گل وارد دروازه اش می شود و تیم بازی را واگذار می کند. به همین دلیل مربیان این ریسک را انجام نمی دهند و فضا برای استعدادهای جوان محدود می شود. در واقع اگر واردات آزاد شود همه می روند دنبال آن و کسی سراغ تولید نمی رود، چه برسد به صادرات! دقیقا مثل قضیه اتومبیل های خارجی که اگر واردات بدون گمرکی آزاد شود کمتر کسی ماشین داخلی می خرد و کم کم خط تولید به سمت زیاندهی و تعطیلی کشیده می شود. اما در نگاه دوم من معتقد هستم باید با یک برنامه ریزی اصولی شرایطی را فراهم کنیم که دروازه بان های بزرگ و امتحان پس داده خارجی بتوانند وارد این فضا شوند چرا که حضور آن ها به رشد دروازه بان های جوان کمک می کند.

* در مورد عملکرد مربی دروازه بان های پرسپولیس چه نظری دارید؟

- خودتان قضاوت کنید اگر من مربی دروازه بان های پرسپولیس بودم و این گل ها را می خوردیم چه برخوردی با من می کردند؟ آن زمانی که من بودم و دروازه بان ها هم سنشان کمتر بود وضعیت بهتری داشتیم، تا یادم نرفته در مورد هوشیار و میثاق یک نکته ای را بگویم. در گل های خورده نقش عناصر دفاعی پرسپولیس اگر بیشتر از گلرها باشد، کمتر نیست. در همین بازی با فجر چرا آنقدر فضا برای شوتزنی به فجر داده شد؟ شما ببینید در تیم های پایه چقدر از این فرصت ها ایجاد می شود و این ضعف عناصر دفاعی را نشان می دهد.

* به نظر شما شانس قهرمانی استقلال بیشتر است یا سپاهان و تراکتورسازی؟

- 2 ماه پیش که کرانچار آمد و سپاهان در رتبه پنجم بود من گفتم سپاهان قهرمان می شود اما بعضی ها مسخره کردند، حالا شرایط جدول را خودتان ببینید!

* در مورد اتفاقی که برای هوادار اهوازی پرسپولیس افتاد چه نظری دارید؟

- متاسفانه شنیدم ایشان نسبت به من لطف داشته و جزو هواداران دو آتیشه من بوده است. به همین دلیل ناراحتی ام چند برابر شد. فقط از خداوند می خواهم به خانواده اش صبر بدهد...

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
ذوب اهن هم که دو تا عقبه !!!!!!

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
په نه په مبخاستی جلو باشه :1: استقلال امروز خیلی خوب بازی کرد و در نبود ستاره هاش تونست ذوب اهن رو شکست بره و هفته بعد مقابل التفاق عربستان با مربیگری برانکو قرار بگیره از نکات خوب بازی ارش برهانی بود که عالی بازی کرد

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

استقلال حریف تیم برانکو شد

تیم فوتبال استقلال با برتری مقابل ذوب آهن یک گام دیگر به آسیا نزدیک شد.

مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا امروز با دیدار دو تیم ایرانی استقلال و ذوب آهن از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادی و در حضور 33 هزار و هفتصد و پنجاه تماشاگر (طبق اعلام ورزشگاه) برگزار شد و استقلال 2 بر صفر به پیروزی رسید. خسرو حیدری در دقیقه 22 و آرش برهانی در دقیقه 67برای آبی پوشان گلزنی کردند.
توجو مینور داور ژاپنی مسابقه به علی احمدی از ذوب آهن و آرش برهانی از استقلال کارت زرد نشان داد.
استقلال در مرحله بعدی پلی آف باید شنبه آینده (29 بهمن) میزبان الاتفاق عربستان خواهد بود، تیمی که برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم ملی ایران در جام جهانی 2006 هدایت آن را برعهده دارد.
برنده استقلال و الاتفاق به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا صعود می‌کند. پرسپولیس و سپاهان نماینده‌های قطعی ایران در لیگ قهرمانان آسیا هستند.

* ترکیب استقلال:

سیدمهدی رحمتی، حنیف عمران‌زاده، پژمان منتظری، علی حمودی، خسرو حیدری، فریدون زندی( از دقیقه 89محسن یوسفی)، کیانوش رحمتی، جی‌لوید ساموئل، مهدی امیر آبادی، آرش برهانی و گوران یرکوویچ( از دقیقه 62اسماعیل شریفات)

* ترکیب ذوب آهن:

محمدباقر صادقی، حسین ماهینی، علی احمدی( از دقیقه 68 هوگو ماچادو)، فرشید طالبی، محمد صلصالی، سینا عشوری، داود حقی، فیلیپ دسوزا، اسماعیل فرهادی( از دقیقه 42 پیام صادقیان)، ایگور کاسترو و محمد قاضی

Ali pacino

Ali pacino

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4457 ارسال
لطفا منبع هم ذکر بشه خصوصا منبع مصاحبه احمدرضا عابدزاده Thanks a lot

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

لطفا منبع هم ذکر بشه خصوصا منبع مصاحبه احمدرضا عابدزاده
Thanks a lot

یکی از این چی چی نیوزا بود یادم نیس :1:

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

داداش این چیزا چیه !!!!!
اگه خانوادگی بیان یه چیز
اگه غیر از این باشه ملت بازی رو بیخیال میشن و میرن دنبال دختر بازی و ..............
تازه بساط بزن و برقص هم جوره جور میشه

اینا همه روی سکو هست وگرنه در راهرو های ورزشگاه و بوفه و دستشویی و ورودی ها و خروجی ها و قبل و بعد بازی بماند که اگه بگم اسلام تو خطر میفته

داداش خانوادگی بیان بدتره از این نظر که همه خانوادگی نمیان . نصف ملت هم مجرد میان . باز مسئله ای پیش بیاد رگ غیرت آقایونی که با خانواده اومدن فوتبال ببینن بزنه بالا و به جای فوتبال دیدن واسه همه قمه و زنجیر و ... در میارن . تو هر بازی باید شاهد تلفات جانی بین هوادارهای یک تیم میشیم . جنگ داخلی :1:. اون موقع بیش از پیش مورد تمسخر فوتبال دنیا میشیم .

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

کنایه های عادل فردوسی پور به استقلالی ها

گزارشگر بازی استقلال و ذوب آهن با طعنه های خود سرمربی و دروازه بان آبی پوشان را مورد نوازش قرار داد.

عادل فردوسی پور که پلی آف استقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان را گزارش می کرد، مثل همیشه در حین گزارش بازی از طعنه های معروفش استفاده کرد.
وی در همان دقایق ابتدایی بازی با اشاره به بارش باران گفت: «جالب است که باران تندی می آید اما پرویز مظلومی بازی را از کنار زمین نگاه می کند و زیر باران ایستاده.» در نیم فصل اول، مظلومی که سرما خورده بود، در بازی با ملوان زیر باران نرفت و این باعث شد که بعد از بازی، شکست تیم را گردن کنار خط نیامدن او بیاندازند.
فردوسی پور طعنه ای هم به مهدی رحمتی انداخت و گفت: «اسم حنیف در لیست آسیایی استقلال سهیل است بگذارید ببینم ذوب آهنی ها در تیم شان امین یا ایمون ندارند. خوب خیال رحمتی می تواند راحت باشد.» رحمتی در دو بازی اخیر تیمش دو گل از امین منوچهری و 3 گل هم از ایمون زاید خورده است!
فردوسی پور در صحنه گل خسرو حیدری هم با خنده گفت: «خسرو با خوشحالی مضاعف به آغوش مظلومی می رود که سال قبل وقتی از استقلال جدا شد گفت می رود چون از مظلومی شاکی است که در تیم ملی ب بازی اش نمی داده.»

منبع:خبر آنلاین

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

نحوه دلگرمی دادن هواداران تراکتورسازی به ژنرال

هواداران تیم تراکتورسازی با این شعار به سرمربی تیم شان دلگرمی دادند.

در روزی که تراکتورسازی 4گل به نفت آبادان زد ، تعدادی از طرفداران تیم تبریزی پلاکاردی در دست داشتند که روی آن این آیه شریفه نوشته شده بود: «دست خداوند بالاترین دست هاست.»
امیر قلعه نویی معتقد است دست هایی در کارند که مانع از موفقیت او شوند و سایت باشگاه با قراردادن این عکس در خروجی صفحه اصلی خود سعی داشت به مربی تیمش نشان دهد که خدا با اوست و هواداران تیم تنهایش نمی گذارند.

منبع:خبر آنلاین

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان ‌آسیا 2012

استقلال - الاتفاق ساعت ۱۷:۲۰ بیست و نهم بهمن

حریف استقلال در مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا الاتفاق عربستان است که برنده این دیدار به گروه اول لیگ قهرمانان آسیا که در آن تیم های الجزیره امارات، الریان قطر و نسف ازبکستان حضور دارند راه پیدا می کند.

دیدار تیم های استقلال و الاتفاق عربستان در تاریخ شنبه 29 بهمن ساعت 17:20 در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

شاگردان برانکو پنجشنبه به تهران می‌آیند

تیم الاتفاق عربستان حریف استقلال در مرحله دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا پنجشنبه هفته جاری وارد تهران می شود.

این تیم در صورتی که صبح پنجشنبه وارد تهران شود عصر همان روز در ورزشگاه دستگردی تمرین می کند و روز جمعه نیز در ورزشگاه آزادی تمرین خواهد کرد.

الاتفاق در هتل اسپانیس اقامت خواهد کرد. داوران و ناظران این مسابقه نیز در هتل استقلال حضور پیدا می کنند و تیم استقلال در هتل المپیک اقامت می کند.

هدایت الاتفاق بر عهده برانکو سرمربی پیشین تیم ملی است.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

اسامی بازیکنان تیم ملی اعلام شد

حضور 7 پرسپولیسی و 6 استقلالی/ دژاگه هم هست

استقلال: مهدی رحمتی، خسرو حیدری، فریدون زندی، آرش برهانی، پژمان منتظری، علی حمودی

پرسپولیس: علی کریمی، مازیار زارع، محمد نوری، غلامرضا رضایی، علیرضا نورمحمدی، امیرحسین فشنگچی، مهرداد پولادی

تراکتورسازی: محسن فروزان، احسان حاج صفی، قاسم حدادی فر، محمد ابراهیمی

داماش: محمد غلامی

ذوب آهن: محمدباقر صادقی، حسین ماهینی، محمد قاضی

سایپا: کریم انصاری فرد

سپاهان: جلال حسینی، محسن بنگر، سیدمهدی سیدصالحی

فجرسپاسی: مهدی رجب زاده، رضا حقیقی

فولاد خوزستان: رضا نوروزی

مس کرمان: شجاع خلیل زاده

ملوان: محسن مسلمان

نفت تهران: سوشا مکانی

لژیونرها: جواد نکونام، علیرضا حقیقی، هادی عقیلی، پژمان نوری، محمدرضا خلعتبری، اشکان دژاگه

27 بازیکنی که ازمیان نفرات فوق، چهارشنبه شب اعلام خواهند شد باید پنجشنبه شب (27 بهمن) با دردست داشتن گذرنامه خود را به کادر فنی تیم ملی معرفی کنند.

تیم ملی فوتبال کشورمان صبح روز جمعه 28 بهمن عازم دوبی خواهد شد و تا 5 اسفند در این شهر اردو و یک دیدار تدارکاتی خواهد داشت. این دیدار روز چهارم اسفند ماه با تیم ملی اردن در ورزشگاه الوصل برگزار خواهد شد.

تیم ملی کشورمان شامگاه پنجم اسفند به ایران بازخواهد گشت و از بعدازظهر روز 6 اسفند تمرینات خود را در تهران ازسر خواهد گرفت تا خود را برای دیدار 10 اسفند برابر قطر آماده کند.

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

صحبت های عجیب فیروز کریمی در یک کارواش

سرمربی سابق شاهین بوشهر در یک کارواش گفت: «اینجا یک تیم با حسن صافکار و محمد نقاش تشکیل می دهیم. نور زمین با ماشین ها تأمین می شود!»

فیروز کریمی در یک کارواش حرف های جالبی به زبان آورده است.
وی که همراه فراز کمالوند و محمود شافعی در این کارواش حضور داشت، گفت: «قصد داریم در این کارواش یک تیم فوتبال تشکیل دهیم و مطمئن هستم که بسیاری از مشکلات را در اینجا نداریم.»
وی افزود: «زمین اینجا که آسفالت است در بدترین شرایط آب و هوایی بهترین کیفیت را دارد به طوریکه برای انجام بازی اتومبیل‌ها به داخل پارکینگ هدایت می‌شوند و زمین آماده بازی می‌شود، زمین ما از نور کافی برخوردار است زیرا در این‌جا نورافکن به اندازه لازم وجود دارد.»
کریمی ادامه داد: «با حضور فراز کمالوند و محمود شافعی در کادر فنی و فری کله‌پز به عنوان رئیس هیئت اُمنا تیمی قدرتمند تشکیل می‌ دهیم. قصد دارم فری کله‌پز که از دوستان قدیمی من است را به عنوان رئیس هیئت امنا معرفی کنم،‌ در اینجا ما هیچ گونه مشکل مالی نیز نداریم زیرا گونی‌گونی پول وارد اینجا می‌شود!»
سرمربی سابق شاهین اظهار داشت: «قصد دارم در این تیم فقط از آشنایانم استفاده کنم و مطمئن هستم با جان و دل و تمام توان بازی می‌کنند و با کادری که داریم جزو مدعیان هستیم، حسن صافکار، محمدنقاش و دیگران جزو ترکیب اصلی ما هستند و مشکل پرداخت نیز نداریم، اگر چه پرداختی ما کم است اما همیشه به موقع حقوق بچه‌ها پرداخت شده است، در کل ما در اینجا تیم بسیار خوبی داریم!»
کریمی در بخش دیگری از صحبت هایش در مورد انتقاداتی که از وی به دلیل حضور شاهین شفیعی در تیم شاهین می شد، گفت: «شاهین شفیعی نو‌ه خاله من است و بازیکن بسیار لایقی است و این موضوع را در تیم‌هایی که حضور داشته نشان داده، ‌حضور یک بازیکن که با من نسبت دارد نیز موضوع عجیبی نیست، ‌چون شفیعی با من نسبت دارد نباید فوتبال بازی کند؟ این موضوع در همه جای دنیا وجود دارد که حتی در مورد سرمربیانی مثل مالدینی،‌ کرانچار و کرایف نیز اتفاق می افتد و حتی در کشورمان نیز زمانی که مرحوم ناصر حجازی سرمربی استقلال بود آتیلا در این تیم بازی می‌کرد، من در شرایط مساوی ترجیح می‌دهم از آشنایانم در ترکیب تیم استفاده کنم زیرا آنها با جان و دل برای من و تیمشان بازی می‌کنند.»
فیروز کریمی در پایان گفت: «بازی در استادیوم مشهد برای ما بسیار دشوار و سخت بود زیرا زمین ‌آنجا فقط برای کشاورزی مناسب بود و فکر می‌کنم اگر به آنجا خوب رسیدگی شود بتوان محصولات بسیار خوبی از آنجا درو کرد به طوری که آن ورزشگاه قابلیت تبدیل شدن به مزرعه نمونه کشور را دارد، فارغ از این بحث‌ها مسئولان باید فکری اساسی به حال زمین‌ها بکنند زیرا زمین اصلی‌ترین بخش برگزاری بازی فوتبال است ولی هم اکنون بسیاری از زمین‌های ما از شرایط استاندارد برخوردار نیستند.»

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

برانکو: دوست نداشتم با یک تیم ایرانی روبرو شویم ؛ خودم را جزئی از فوتبال ایران می دانم

سرمربی الاتفاق عربستان گفت: «قطعا اگر می خواستم خودم یک تیم را انتخاب کنم که در این مرحله جام باشگاه های آسیا انتخاب کنم تیم های ایرانی آخرین تیم بودند.»

برانکو ایوانکویچ پس از شش سال به ایران بر می گردد. اتفاقی که برای خیلی از جمله خود او پر از جذابیت است. برانکو منشا پیشرفت فوتبال ایران است و آخرین افتخار فوتبال ایران در عرصه جهانی در زمان اوست.
او پنجشنبه به کشوری باز می گردد که باعث پیشرفتش شد اما بعد از روزهای تب زده جام جهانی رفتار تند و نامهربانانه ای با وی داشت. برانکو اما پیشرفت در عرصه مربیگری را مدیون ایران است و در بدو ورود به ایران به همه ما لبخند خواهد زد.

* واقعا باید مقابل فوتبال ایران قرار بگیرید. چه احساسی دارید؟

- بعضی وقت ها در فوتبال چنین اتفاقی می افتد و کاری هم نمی شود انجام داد. متاسفانه باید مقابل یک تیم ایرانی قرار بگیرم و بدترین حالت ممکن هم برای من و فوتبال ایران رخ داده است چون فقط یکی از ما باید زنده بمانیم. این فوتبال است و در فوتبال بعضی مواقع شرایطی پیش می آید که باب میلت نیست. من به فوتبال ایران احساس دارم و در این فوتبال زحمت کشیده ام. قطعا اگر می خواستم خودم یک تیم را انتخاب کنم که در این مرحله جام باشگاه های آسیا انتخاب کنم تیم های ایرانی آخرین تیم بودند.

* حالا به ایران بر می گردید و می خواهی برنده برگردید؟

- نتیجه بازی مشخص نیست ... باید دید در طول بازی چه اتفاقاتی رخ می دهد. شرایط برای استقلال بهتر است چون میزبان بازی است و تماشاگرانش استادیوم آزادی را پر می کنند.

* چقدر امیدوار هستی برنده بازی شوی؟

- هیچ وقت در مورد اتفاقی که رخ نداده حرف نمی زنم. در چند سالی هم که ایران بودم من را شناخته اید که اهل کری خواندن نیستم. من کار خودم را می کنم و نتیجه بازی در شرایط بازی رقم می خورد. اما ما هم مثل استقلال به دنبال برد و صعود از این مرحله هستیم.

* شانس چه تیمی را بیشتر می دانید؟

- شانس ما و استقلال برابر است و هر دو شانس داریم. متاسفانه این یک تک بازی است بازی در زمین استقلال سخت است.

* در این مدت که از فوتبال جدا شدید تقریبا همه جا موفق بودید. دلیل این موفقیت چیست؟

- ممنونم ... کار من مربیگری است و باید در کارم تدوام داشته باشم. دوست ندارم در مورد خودم حرفی بزنم.

* شما عاشق تئوری بودید. آیا برای موفقیت در بازی مقابل استقلال به شناختتان از فوتبال ایران امیدوارید؟

- از استقلال شناخت دارم همانقدر که فوتبال ایران را می شناسم. من همیشه فوتبال ایران را دنبال می کنم. هیچ وقت از فوتبال ایران جدا نبودم.

* خیلی از شاگردان شما مثل زندی؛ برهانی؛ آندرانیک و... در استقلال هستند. آنها در این مدت از شما فقط تعریف کرده اند.

- این بازی برای من و ایرانی ها نمی تواند خصمانه باشد چون هر دو به هم علاقه داریم. من خودم را جزئی از فوتبال ایران می دانم و روزهای خوبی در ایران داشتم. از آنها ممنون هستم که از من به خوبی یاد کرده اند.

* پس از 6 سال به استادیوم آزادی بر می گردید. بهترین روزی که در این استادیوم بودید یادتان هست؟

- همیشه دوست دارم منطقی باشم اما بازگشت به ایران برای من هم خیلی جذاب است و نمی توانم پنهان کنم. روزهای خوبی در استادیوم آزادی داشتم اما بهترین روز همان روز صعود به جام حهانی بود که بحرین را شکست دادیم. همه ایران آن روز خوشحال بودند.

* چرا در ایران نماندید؟

- دیگر شرایط مهیا نبود ... همه چیز در حال تغییر بود. کسی از من برای ماندن دعوتی نکرد و هر کس راه خودش را رفت.

* راه فوتبال ایران به اندازه راهی که شما رفتید با پیشرفت همراه نبود. ما به جام جهانی نرفتیم و در جام ملت ها هم حذف شدیم؟

- ایران همیشه یکی از تیم های خوب آسیاست و استعدادهای خوبی دارد اما استعداد همیشه به تنهایی کافی نیست. فوتبال به عوامل زیادی برای موفقیت نیاز دارد. من می دانم ایرانی ها چقدر برای رفتن به جام جهانی مشتاق هستند و واقعا متاسفم که در دوره قبل به جام جهانی نرفتید. امیدوارم ایرانی یکی از تیم های صعود کننده به جام جهانی برزیل باشد.

* نظرتان در مورد کارلوس کی روش چیست؟

- من با او قبل از آمدن به ایران صحبت کردم و از من نظرم را خواست به او گفتم ایران جای موفقیت است. کارلوس مربی خوبی است و نتیجه های او با ایران هم خوب بوده است.

* بلاژویچ به ایران برگشته. او و چند روز قبل شما را بازنده بازی با استقلال دانست؟

- من با چیرو کار کردم و همیشه او برای من قابل احترام است. من برای او احترام زیادی قائل هستم

* فکر می کنید در ایران به اندازه کارهای بزرگی که انجام دادید از شما استقبال شود؟

- خیلی مشتاقم که بازگشت به ایران را تجربه کنم. همه چیز برایم جذاب است.

* در مورد الاتفاق صحبت کنید؟

- تیم خوبی داریم که به دنبال رویاهای بزرگی هستیم.

* چرا همیشه پیشنهادات تیم های ایرانی را رد کردید؟

- به غیر از پیشنهاد از سپاهان هیچ وقت پیشنهاد رسمی از ایران نداشتم. در زمانی هم که سپاهان پیشنهاد داد من شرایطی داشتم که نمی توانستم با سپاهان قرارداد ببندم چون تحت قرارداد دیناموزاگرب بودم.

* اما گفته می شد به دلیل برخوردها شما دیگر به ایران نخواهید آمد؟

- نه اینطور نبست. من دوست دارم دوباره در ایران کار کنم.

منبع:سایت گل

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

خبر فوري: استعفاي رويانيان از پرسپوليس

اين استعفا طي يك نامه بلند بالا براي ارائه به محمد عباسي وزير ورزش آماده شده است

محمد رويانيان دقايقي پيش استعفاي خود را از مديرعاملي باشگاه پرسپوليس اعلام كرد.اين استعفا طي يك نامه بلند بالا براي ارائه به محمد عباسي وزير ورزش آماده شده است.

گفتني است رويانيان ديروز با حضور در فدراسيون فوتبال براي شركت در انتخابات رياست اين فدراسيون ثبت نام كرده بود. شنيده مي‌شود وي قصد حضور در هيئت رئيسه فدراسيون را دارد و هدفش رياست فدراسيون نيست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15954 ارسال
توی نود که داستان رو خیلی قشنگ پیچوند :دی:

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

تصویر

حواشی برنامه 90؛ درگیری لفظی علی دایی و تارتار ؛ تکذیب استعفای رویانیان

در برنامه این هفته نود ماجرای استعفای رویانیان، انتخابات آتی فدراسیون فوتبال و حوادث باشگاه بحران زده ذوب آهن بررسی شد.

* مصادره شدن منزل مسکونی مشاور مالی سابق شاهین

علیرضا نعمتی، مشاور مالی اسبق باشگاه شاهین در کنار خانواده‌اش به تصویر کشیده شد. وی از گروی سند خانه‌اش در رهن بانک صحبت کرد و گفت برای تأمین بودجه باشگاه اقدام به گرفتن وام‌های متعددی کرده بود و به این ترتیب با گرو گذاشتن سند خانه‌اش، منزل مسکونی وی مصادره شد.

* کنایه عادل فردوسی پور به انتخابات فدراسیون فوتبال: امیدوارم این بار رئیس را انتخاب کنند، نه انتصاب

گزینه مورد حمایت دولت برای ریاست فدراسیون فوتبال انتخاب شده است.
عادل فردوسی پور در برنامه امشب نود اعلام کرد که هفته آینده یک ویژه برنامه در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال دارد. قرار است در این برنامه نفراتی که برای ریاست فدراسیون فوتبال کاندیدا شده اند با یکدیگر به مناظره بپردازند.
فردوسی پور از افرادی که گزینه احتمالی وزارت ورزش برای کاندیدا شدن هستند از اسامی اشخاصی چون سعیدلو، سجادی و کیومرث هاشمی نام برد و گفت: «امیدوارم که این آدم ها مستقل کاندید شوند تا رقابت ها سالم باشد و رییس فدراسیون انتخاب شود نه انتصاب!»

* رویانیان: سال بعد هم استقلال و پرسپولیس دولتی هستند ؛ انگیزه ای برای مدیری مثل من نمی گذارند

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد که با قدرت به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.
محمد رویانیان که شایعه استعفایش از مدیر عاملی باشگاه پرسپولیس از بعد از ظهر دهان به دهان چرخید امشب مهمان تلفنی برنامه نود بود. او بلافاصله پس از روی خط آمدن خطاب به همه هواداران این تیم گفت: «اجازه بدهید من اول خیال هواداران را راحت کنم. رویانیان از پرسپولیس نمی رود و با قدرت به کارش ادامه می دهد.»
او این را گفت و توضیحات لازم در مورد خبری که بعد از ظهر منتشر شد را ارائه داد: «من در گفتگو با سایت فارس که مصاحبه بنده را منتشر کرد چیز دیگری گفتم. خبرنگار آنها پرسید شما در برای شرکت در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت می کنید یا نه؟ که من گفتم در پرسپولیس هم یک ماه پیش استعفا داده بودم و از چاله به چاه نمی افتم. این ماجرا مربوط به یک ماه پیش بود و حالا شرایط فرق کرده است.»
در این لحظه بود که فردوسی پور گفت: «استقلال را بردید و گفتید چه کیفی می دهد این فوتبال و بعد ماندگار شدید.» که رویانیان هم جواب مجری برنامه نود را اینطور داد: «این تعبیر شماست. من یک ماه پیش استعفا دادم و آقای وزیر با این استعفا مخالفت کردند. ایشان اصرار داشتند که بنده این استعفا را نادیده بگیریم. من مدتی است که به دنبال یک سری تحولات در باشگاه هستم.»
پس از این اظهار نظرها فردوسی پور سوال دیگری را مطرح کرد و از سردار در مورد گلایه هایش پرسید. رویانیان چند روز پیش گفته بود که باشگاه آنها نه دولتی است و نه خصوصی: «حرف من این است که اگر دولتی هستیم باید یک سری بودجه را برای ما در نظر بگیرند. اما اگر قرار است به بخش خصوصی واگذار شویم ما تمهیدات لازم را اندیشیده ایم و اقدامات خوبی انجام داده ایم. اما امروز شنیدیم که معاونت محترم برنامه و بودجه اعلام کرده است سال آینده هم استقلال و پرسپولیس دولتی باقی می مانند. این همه در این راه قدم برداشته شده و اقدامات حرفه ای انجام شده و واقعا حیف است. با این شرایط انگیزه ای برای مدیری مثل من باقی نمی گذارند و آدم دلسرد می شود.»

* درگیری لفظی دایی و تاتار در برنامه نود؛ از اهانت در زمین فوتبال تا اس ام اس بازی پس از مسابقه

ایرج نظری کارشناس داوری درباره اعتراض علی دایی به گل تیم داماش که اعلام کرده بود آفساید است، این گل را درست اعلام کرد.
علی دایی نیز در ارتباط تلفنی اشتباهش را قبول کرد اما در ادامه کارشناس داوری در یک خطای صورت گرفته رأی به پنالتی برای راه‌آهن داد.
مهدی تاتار خطاهایی که کارشناس برنامه آنها را درست اعلام کرده بود را قبول نکرد و این تصمیم کارشناس برنامه را تحت تاثیر صحبت های علی دایی عنوان کرد. اینجا بود که علی دایی و مهدی تاتار در برنامه نود درگیری لفظی پیدا کردند.
تارتار درباره اعلام پنالتی برای راه آهن گفت: «کارشناس مراعات دایی را کرد. اول باید کارشناس نظر بدهد بعد دایی. من با دایی دوست هستم و دستیار وی بوده‌ام اما این دلیل نمی‌شود که به من بی‌احترامی کنند.»
همین اظهار نظر کافی بود تا دایی خطاب به تاتار بگوید: «چرا این حرف ها را می زنی؟ تو این حرف ها را می زنی اما پس از بازی برای من اس ام اس می فرستی که زیر فشارم؟»
در این لحظه تاتار گفت: «ما با هم رفیق هستیم و من دستیار شما بوده ام اما این اتفاق دلیلی نمی شود که شما به من بی احترامی کنید. شما در جریان باز حرف هایی به من زدید که ...»
دایی نیز حرف تاتار را قطع کرد و این واکنش را نشان داد: «من بی‌احترامی نکرده‌ام. این پنالتی برای ما امتیاز نمی‌شود اما داور در این باره اشتباه کرده است. من حرفی نزدم و بازیکنان نیمکت نشین من هم شاهد هستند. شما به عباس فرد گیر دادید و من گفتم که زدن این حرف ها در زمین فوتبال درست نیست و نباید این طور داد و فریاد کنید. اگر شما اشتباه نکردید چرا کمک داور چهارم آمد و به شما تذکر داد؟ من نه از کسی می ترسم و نه نان من را کسی می دهد.»
اما حتی این صحبت ها هم باعث نشد تا تاتار از موضع خودش کوتاه بیاید. او با تاکید بر حرف هایش ادامه داد: «آقای دایی شما به من اهانت کردی. اگر نظر شما این است ایرادی ندارد من از این به بعد شما را طور دیگری می شناسم. این صداقت نیست.»
که علی دایی هم گفت: «شما بروید همان کارهایی را که یاد گرفته اید را انجام بدهید»
و سرانجام حرف پایانی تاتار: «من دستیار شما بودم آقای دایی و این کارها را از شما یاد گرفتم.»
دایی همچنین در پاسخ به این سؤال که در لیگ برتر چندم می‌شوید؟ عنوان کرد: «سعی می‌کنیم تک رقمی شویم.»

* ابراهیمی: خواسته‌های ابراهیم‌زاده برآورده نشد

منصور ابراهیم‌زاده سرمربی ذوب‌آهن و خسرو ابراهیمی مدیرعامل این باشگاه میهمانان برنامه بودند. ابراهیمی درباره اینکه گفته می‌شود وی به صورت ورزشی روی کار نیامده اظهار داشت: «هر کسی رزومه‌ای دارد، اما گاهی اوقات رسانه‌ها به بعضی از مسائل دامن می‌زنند. من سال‌ها در والیبال نشسته کار کرده‌ام، اگر افرادی که این حرف‌ها را می‌زنند اسنادی دارند نشان دهند.»
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن همچنین با بیان اینکه آنچه را که از بازیکنانش انتظار داشته انجام نداده‌اند، گفت: «بسیاری از آنها از مدارس فوتبال به اینجا رسیده‌اند، انتظار داشتم همکاری کرده و راه بیایند. ذوب‌آهن باشگاهی دولتی است و مدیران کارخانه آنچه که می‌توانستند انجام دادند.»
وی درباره صحبت‌های ابراهیم‌زاده که اعلام کرد اردوی تدارکاتی نداشته و بازیکنی نتوانستیم جذب کنیم، عنوان کرد: «برگزاری اردوهای تدارکاتی خارج از کشور و کیش امکان‌پذیر نبود، دو شهر شیراز و کرمان نیز بازی تدارکاتی داشتند که ما نتوانستیم دیدار دوستانه‌ای را با آنها برگزار کنیم، براین اساس خواسته ابراهیم‌زاده برآورده نشد.»
ابراهیمی درباره جو بازیکنان علیه وی تصریح کرد: «زمانی که من آمدم 10 درصد از قرارداد سال گذشته بازیکنان و 20 درصد از قرارداد امسال پرداخت شد. وزن قرارداد سنگین است، به این ترتیب 20 درصد ما شاید با ملوان، نفت، داماش و شاهین متفاوت باشد.»
مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن همچنین در پاسخ به این سؤال که اگر ابراهیم‌زاده می‌خواست بازیکنان اعتصاب نکنند می‌توانست این کار را انجام دهد یا نه؟ گفت: «پنجاه - پنجاه است.»

* ابراهیم زاده: آقای فردوسی پور من نمی دانم شما دنبال چه هستید؟

ابراهیم‌زاده با اشاره به اینکه افرادی هستند که به بازیکنان ذوب‌آهن خط می‌دهند، گفت: «این اشخاصی که می‌گویند در یخبندان شب را گذرانده‌اند، چگونه خود را طرفدار ذوب‌آهن می‌نامند. من با اعتماد به تماشاگرانی که می‌دانستم در بازی با استقلال حضور دارند آمدم، صحبت با تماشاگران شهامت است و من توانش را دارم. این تماشاگرانی که شعار می‌دهند شرط‌بند هستند و کسی به آنها خط می‌دهد.»
سرمربی ذوب آهن در پاسخ به این سؤال که مشکلات فنی این تیم پشت مسائل مالی پنهان شده است، گفت: «در مورد جذب بازیکن نتوانستیم در پست دفاع چپ کسی را دراختیار بگیریم، اردوها دیر شروع شد، پنج بازیکن ملی داشتیم، البته شروع خوبی داشتیم اما تغییرات به وجود آمده موجب این مسائل شد.»
ابراهیم زاده در خصوص نیمکت نشینی شهاب گردان گفت: «من نمی دانم شما دنبال چه هستید؟ ما دو دروازه بان خوب داریم. اما به جایی رسیدیم که از لحاظ روحی روانی باید به گردان استراحت می دادیم. دروازه بان جوانی هم که برای ما بازی می کند خوب کار کرد و توانست حتی به تیم ملی هم راه یابد.»

* اظهارات جالب مدیر عامل بازداشت شده ذوب در نود

مدیر عامل سابق باشگاه ذوب آهن گفت: «ذوب آهن پاک ترین هواداران دنیا را دارد و آنها باعث شدند که این تیم اصفهانی سال ها در بالاترین رنکینگ های آسیایی بماند.»
دلیلی در ادامه در خصوص اتهامات وارده به خودش اظهار داشت: «من هر حرفی بزنم در دادگاه علیه خودم استفاده خواهد شد. من قبل از اینکه وارد باشگاه شوم یک آپارتمان 114 متری داشتم، یک زمین 200 متری داشتم، 30 میلیون پول نقد و دو دستگاه خودرو. بعد از خروج من از باشگاه هم فقط زمین 200 متری من 50 متر اضافه تر شد و پول نقد من به 75 میلیون رسید. حالا هر کس هر حرفی می خواهد بزند.»
وی افزود: «پرونده بنده هنوز در مرحله تحقیقات است. نمی دانیم مبلغ اتهام ما چقدر است.»

* نظرسنجی

در آستانه انتخابات فدراسیون فوتبال پیامک برنامه 90 به سؤال درباره مهمترین ویژگی یک فدراسیون موفق اختصاص داشت که در پایان گزینه اقتدار و استقلال رأی در انتخاب و تصمیم‌گیری با 75 درصد بیشترین آرا را به دست آورد. برگزاری لیگ پویا 8 درصد، توجه به تیم های پایه 10 درصد و راه یابی به جام جهانی 7 درصد رای آوردند.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی