پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5222 پاسخ برای این موضوع

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2512 ارسال

بازی دوستانه اینتر با منچستر..

دیدنش با پیراهن اینتر عجیب بود.. مثل همیشه داد و فریاد و با انرژی.. تو همچین بازی دوستانه ای بخاطر یه کرنر سر کمک داور بدبخت داد و هوار کرد. 

ماروتا هنوز نتونسته براش مهاجمی گیر بیاره و داره کم کم شاکی میشه. گیر هم داده به لوکاکوی داغون و ژکوی تموم شده.. 

فکر کنید میومد یووه و رونالدو رو مجبور میکرد در 3-5-2 در نقش مهاجم با لوکاکو یک-دو کنه  :fp:

--

تاپیکشو از بخش اساطیر به اینجا تبعید کردید یا از اول همینجا بود؟! با عقل جور در نمیاد جزو اسطوره ها نباشه.. 

• Georgia , ace of glass, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال
کونته: لوکاکو بازیکن مورد علاقه من است و معتقدم باعث پیشرفت تیم ما می‌شود؛ فکر نمی‌کنم پریشیچ برای نقشی که من می‌خواهم، مناسب باشد

با این فرمون کنته خیلی زود به سرنوشت مورینیو دچار میشه که هیچ ستاره ای چشم دیدنش رو نداره

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
واقعا هیچ احمقی پریشیچ ک نایب قهرمان جهانه رو اینجوری رد میکنه در کمال بی ادبی ک دیروز درموردش گفت پریشیچ بازیکن خوبیه ....واقعا هنوز سه پنج دو ....‌البته ک بازی پیش فصله اهمیت نداره اما خوب با همین فرمون ب سرنوشت اخراجش منجر میشه .....
  • mory, tecra, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

واقعا هیچ احمقی پریشیچ ک نایب قهرمان جهانه رو اینجوری رد میکنه 

ماشالا علیرضا که از کونته دانش تاکتیکی ش بیشتره

• GioVanni Agnelli, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

تولدت مبارک اسطوره

برای بازگردادن یووه به جایگاهش . هواداران یووه تا ابد مدیون تو هستند

22222.JPG

• حامد, GioVanni Agnelli, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

تنها یوونتوسی که بلند پرواز بود.

ساری 1 ماه نیست اومده می گه من اسم خاصی نمی گم هر چی در اختیارم بزارن راضیم، یکی از ستاراهاشم دارن میفروشن صداش در نمیاد  :fp: 

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3845 ارسال
  • LocationAhWaS
بابا ولم کنید حالا اینقدر مدیریت گند زده ک رفتین به دست پا به عینتری خائن رو پرستش میکنید ؟
  • mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال

زود است

اما با کنته هنطر خیلی ترقی کرده

حملات خوبی دارن

همین حالا هم نشون میده سنسی مهره خطرناکیه

و بدون مهاجم هم عالی هستن

• GioVanni Agnelli, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

واقعا بایدم از اینتر ِ کونته بترسن.

یورو 16 رو یادتون بیاد.

با یه ترکیب کاملا درجه دو مثل ِ  جاکرینی . پله . زازا . پارولو و فلورزنی    چه بلایی سر بلژیک . المان . اسپانیا اورد

• GioVanni Agnelli, tecra و Georgia از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

و آخرش حذف شد :1:

• mory, tecra, ace of glass و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

:1: پارسال سال لیگ جزیره بود ، امسال سال ایتالیاست ، هردو طرف فینال قهرمانان تیمای ایتالیایی هستن . اینتر و یووه و ناپولی یه سر و گردن از بقیه تیم ها بالاترن 

• GioVanni Agnelli, mory, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

l79r_0406219752900443d6e8bed68198b71b.pn

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

دقیقا حس آدمی را دارم که دوست دختر  سابقش را با پسری که توی کوچه و دبیرستان دائم دعوا می کردند بیرون  می بینه که  بسیار هم خوشحال و سرحال هستند. بدترین نکته اینجا هست که هنوز دوسش داره و نمی دونه از خوشحالیش ناراحت باشه یا خوشحال!!

دوست نداشتم کونته را تا قبل از بردن لیگ قهرمانان روی نیمکت یووه ببینم، ولی انتظار نداشتم روی نیمکت تیم دیگه ای ببینم دلبری می کنه. اون هم تیم مثل اینتر که ماروتا را به عنوان مدیر بالاسرش داره. 

واقعا فصل بسیار احساسی خواهد بود، مملو از عشقی و نتفری که تنیده شده اند در یک دیگر و سرانجام آن در بهترین حالت یک لبخند از ته دل هست که قلب شکسته را ترمیم نمی کنه.

پ.ن: باید ترسید، کونته متخصص قهرمان کردن در فصل اول هست. دلیلش هم انگیزه بالایی هست که در فصل اول میشه به تیم منتقل کرد. کونته با اون تیم چلسی مقابل پپ که فصل اولش بود قهرمان شد.

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

^^^

- دقیقا منم همین حس رو دارم.

دیشب با حسرت بازی اینتر رو میدیدم، نمیتونستم بازی تیمی و گل های اینتر رو تحسین نکنم و البته نمیخواستم تحسین کنم !

اینتر هم مثل ما توی این تور آسیایی بود و گرفتار بازی های دوستانه، ضمن اینکه از ما هم بیشتر بازی دوستانه داشتند ولی توی همین مدت هیچ شباهتی به اینتر سالهای پیش نداره و کاملا دگرگون شده.

واقعا باید از اینتر ترسید، شاید مجموع چند بازیکنش به اندازه رونالدو هم حقوق نگیرند ولی همین سنسی از کل خط هافبک یووه "موثر" تر بازی میکنه و توی فوتبال دقیقا همین مهم ـه ...

• eⁿzº, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

دقیقا حس آدمی را دارم که دوست دختر  سابقش را با پسری که توی کوچه و دبیرستان دائم دعوا می کردند بیرون  می بینه که  بسیار هم خوشحال و سرحال هستند. بدترین نکته اینجا هست که هنوز دوسش داره و نمی دونه از خوشحالیش ناراحت باشه یا خوشحال!!

دوست نداشتم کونته را تا قبل از بردن لیگ قهرمانان روی نیمکت یووه ببینم، ولی انتظار نداشتم روی نیمکت تیم دیگه ای ببینم دلبری می کنه. اون هم تیم مثل اینتر که ماروتا را به عنوان مدیر بالاسرش داره. 

واقعا فصل بسیار احساسی خواهد بود، مملو از عشقی و نتفری که تنیده شده اند در یک دیگر و سرانجام آن در بهترین حالت یک لبخند از ته دل هست که قلب شکسته را ترمیم نمی کنه.

پ.ن: باید ترسید، کونته متخصص قهرمان کردن در فصل اول هست. دلیلش هم انگیزه بالایی هست که در فصل اول میشه به تیم منتقل کرد. کونته با اون تیم چلسی مقابل پپ که فصل اولش بود قهرمان شد.

حرف زیبایی زدید ، کونته متخصصه تو کارش .

کاریزمای کونته با هر مربی دیگه ای فرق میکنه . وجود کونته سطح هرتیمیو بالا میبره و حتی پپ و یورگن کلوپ از بعضی جهات ضعیف تر از کونته هستن .

خدا بخیر کنه امسال رو .

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

اینتر امسال یکم بهتره اما شک نکنین پوستشونو میکنیم ...سیستم قدیمی و بدون فظ توپ کنته جلوی ساری کم خواهد اورد ...بلکه جلوی ناپل و رم هم کم خواهد اورد

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6016 ارسال
  • LocationKhorram Abad
خوشحالی هاش تو یووه، ایتالیا، چلسی و از همه بدتر اینتر دقیقا مثل هم هست! کونته تعصب داره ولی ن ب یووه یا هر تیم دیگه ای! ب کارش تعصب داره... ایشون حتی ملاحظه تیم شهرش لچه رو نکرد و دیوانه وار خوشحالی کرد! کلا وفاداری تو خونش نیس... امیدوارم با سر بخوری زمین هم تو هم اون کفتار کور ماروتا!
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

باز هم یووه قهرمانه امسال مگر اینکه خیلی خیلی بد کار کنیم.

امسال اینتر تو لیگ قهرمانان هست و نیمکت اینتر هم آنچنان قوی نیست.

سال اول تو چلسی و یووه تو لیگ قهرمانان نبود کنته

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1235 ارسال
با چه تیمی هم بازی داشته!
لچه!
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
قهرمان شدن یا نشدن یووه کاملا دست خودشه.
کاریزما و هیجان و این چیزا فاکتورای مهمی هستن؛ اما همه چیز نیستن. یادمه تو همون بازی ایتالیا-آلمان یواخیم لوو زیرچشمی نگاهی به بالا پایین پریدنای کونته مینداخت و میخندید. کونته در اقدامی که بنظر کاملا حساب شده و با برنامه ریزی قبلی میومد، سیمونه زاتزا رو اورد تا پنالتی بزنه و شد آنچه شد.

ابتکار عمل دست ماست و تا آخر فصل هم قراره دست ما بمونه.
فقط کافیه یه هفته تیم کونته لغزش کنه یا داوری یا VAR خلاف میل آقای کونته تصمیم بگیره، اونجاست که تموم دیوارای شهر میلان هم میخوان رو سر کونته خراب شن.

من از بقیه بازیا مطمئنم یووه قهرمانه؛ ولی فقط نگران بازی های رودررومون هستم. اگه الگری بود مطمئن بودم جفت بازیای رفت و برگشتمون با اینتر صفر صفر هستن، ولی الان نگرانم این پافشاری ساری روی توتال فوتبال جلوی کونته کار دستمون بده. ساری باید به همون میزانی که فصل آخرش با ناپولی تیمش رو واسه بازی با مدعیا ملایم تر از قبل میفرستاد داخل عمل کنه. این بازیکنا نسبت به بازیکنایی که ساری تو ناپولی داشت پخته تر و باتجربه تر هستن و تنها کاری که ساری باید بکنه اینه که از پلن A ایده آلش عقب نشینی کنه و یکمم به فکر پلن B باشه.
  • GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

sadrazp

sadrazp

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 780 ارسال

کاریزما خیلی واسه یه مربی مهمه . یادمه بازیه چلسی بود و دروازه بان کپا اریزابالاگا قرار بود که تعویض بشه ااما لجبازی کرد و تعویض نشد و این بخاطر سایه سبک مربیه . ما داخل تیممون امثال کپا رو داریم یکی مث برناردسکی . اگر بازی رو بد انجام بده و بخواد تعویض بشه قطعا چونه میزنه .

ایشالله که همه چی اوکی شه . من منتظر ساری رو روی نیمکت ببینم . هیچ چیز لذت بخش تر از دیدن سبک بازی های هیجانی و حمله ای نیست .

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی