پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5235 پاسخ برای این موضوع

Mohamadjuve100

Mohamadjuve100

هوادار یوونتوس

• بن شده
  • 440 ارسال
دروگی ها بر علیه اش پلاکارد زدن : کونته مردا
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
پس تحمل کن، تحمل ستون بودن را:<br><br />ستونی از نور که فقط پرندگان کور <br><br />بَرو تکیه می‌زنند.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

بهتره به جای حمله کردن به هم به کنته حمله کنید یا دفاع...

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1380 ارسال
  • Locationقزوین

یه سوال فنی
توی یووه کونته می گفت هفتم بودین من آوردمتون بالا، توی چلسی هم اتفاقا چلسی سال قبلش هفتم بود و همین حرفا رو زد.
حالا که اینتر هفتم نیست چی می خواد بگه؟ 

• mory, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

یه سوال فنی
توی یووه کونته می گفت هفتم بودین من آوردمتون بالا، توی چلسی هم اتفاقا چلسی سال قبلش هفتم بود و همین حرفا رو زد.
حالا که اینتر هفتم نیست چی می خواد بگه؟ 

به اونجا نمیرسه بخواد زر بزنه . نیم فصل اخراجش کنن بخندیم 

• Orphée, mory, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
اگه میدونستم با رفتن کنته به اینتر علیرضا اینقدر نیشش باز میشه :1: دعا میکردم فصل پیش بره اینتر تا بنده خداسالی ک گذشت دست از حمایت های کور کورانش از علگری رو ورمیداشت

علیرصا جان حتا مای که به اصطلاع عاشق ونته بودیم یا کنته فن بودیم الان مثل یه مرد سرمونو بالا میگیریم و میگیم جای دفاعی نیست
کنته تمام 17 سال کریرش رو با خاک یکسلن کرد و تا ابد هیچ حمایتی از طرف ما رو نخواهد داشت.

تکمیلی
تا زمانی که انیلی زندست کنته به یوونتوس برنمیگرده حتی اگه بریم سری z پس هی نگید روزی کنته برمیگرده و دوباره حمایتش می کنیم
فقط این داستان به علگری فنا یاد داد که یوونتوس بالا تر و مهمتر از اشخاص و هرجیزیه
کنته تو یوونتوس تو کره خاکی شاید فقط زن و بچش که یوونتوسی هستن دوسش دارن و حمایتش می کنن که برگرده یوو وگرنه هیچ احدی دیگه نمیشناسه این خائن رو
  • mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1835 ارسال

این پست از یکی از قدیمیهای فرومه که خوب من نمیشناسمش

ولی  انگار برای همین امروز نوشته شده  :1:

امیر یووه ای  :1: 

--------------------------------------

کنته اصلاً کار درستی نکرد متأسفانه، حتی اگر حتی از لج آنیلی این کار رو کرده باشه که اصن قابل توجیه نیست و بچه ها گفتن.

عماد اون مصاحبه ای که گذاشتی از کنته، من یکی دو جای دیگه دیدم ولی هیچ کدوم منبع نذاشته بودن براش و به نظرم من درآوردیه. 

اسمش رو هم از اسطوره ها تو فروم بردارید به نظرم. بذارید همون بازیکنان و مربیان سابق  :21:.

• Orphée, mory, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

فقط منتظر کنفرانس خبری ساری و کنته در بازی زو در رو هستم .....مربی یووه باز هم ایتالیایی شد واقعا جالبه ....دوس دارم دشان و زیدان و سوسا هم بان تو سری آ و سری آ یووه ای بشه ...

نظر سنجی بذارین اینتر با کنته رتبه چندم میشه و ایا بازم اخراج میشه یا؟؟

• Orphée, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

GG.B1

GG.B1

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 261 ارسال

کاری که کونته کرده رو ول کردین به کاربرای دیگه تیکه میندازین

تو خوبی عالی جناب،تو خوبی بزرگوار :nish:

مربی که ما رو از فلاکت چند فصل نجات داد کونته بود حالا بره اینتر یا هر اتفاق دیگه ای اینو عوض نمیکنه.فقط اعتبارش رو نابود کرد .

من نمیفهمم چرا اینی که کونته برای ما که قبولش داشتیم منفور شده اینقدر شادی داره برای بقیه ؟! :2laugh:

• GioVanni Agnelli, Orphée, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ES

ES

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 9 ارسال

تصمیمش غیر قابل توجیح هستش !

داستانش با یوونتوس تموم شد ! حدود 14 سال برای یوونتوس بازی کرد ، 3 فصل مربی بود اگه اشتباه نکنم 98 شد کاپیتان ، 5 سال کاپیتان یوونتوس بود تا بازوبند رو سال 2002 ازش گرفتن دادن اله  ، بعد از اون هم تا 2004-2005 که تو یوونتوس از فوتبال خداحافظی کرد هم تو رختکن هم بین طرفدار ها کاپیتان حقیقی یوونتوس بود !

فکر میکنم خیلی بزرگنمایی میکنی. افرادی که اینجا اسطوره یووه صداش میزنن فکر نمیکنم کلا دوران بازیش رو دیده باشند. تا زمانی که بازی میکرد هرگز گزینه اول تیم نبود، بعد از اومدن تاکیناردی و حتی بعد از رفتن دشان و زیدان، لیپی به شکل عجیبی پیچش میکرد به نیمکت و معمولاً دقیقه 80+ میاوردش و گاهی حتی توی لیست هم نبود. بازیکنی که فقط  5 تا بازی ملی رو کامل بازی کرد هرگز در دوران بازی اسطوره یوونتوس نبود، یه بازیکن قدیمی بود. از تیم بیرون گذاشته شد و 3 سال بعد از آخرین بازیش برای یوونتوس، مصاحبه تاریخیش رو انجام داد و یوونتوس رو کثیف خوند که مافیایی بودنش رو در سری بی هم با خودش آورده!  بازوبندی که اصلاً فرصت نمیکرد ببنده رو رئیس تیم، مربی و همی تیمی‌هاش رسماً 2001 ازش پس گرفتن:

الساندرو رهبر ساکتی بود... در رختکن، به ندرت چیزی ازش میشد شنید، در زمین یه چندتایی راهنمایی‌ می‌داد. او فقط یه نگرش ساده داشت... و تیم یجورایی این کاریزمای پنهان رو می‌تونست حس کنه.

یه روز برای انتخاب اینکه کی بازوبند کاپیتانی رو ببنده، یه رفراندوم توی رختکن برگذار کردم. از همه بچه‌هام خواستم که یه اسم رو برای کاپیتانی یوونتوس بنویسند. 22 برگه از 25 برگه اسم الکس روش نوشته بود. صدای در زدن به گوشم خورد، در رو باز میکنم و او وکیل بود. به همه سلام میکنه و میگه : "مارچلو عزیز، میدونم که داری تصمیم میگیری کی کاپیتان بعدی باشه. می‌خواهم بهت بگم که دیگه احتیاجی به این کار نیست چون کاپیتان بعدی یوونتوس الساندرو دل پیرو خواهد بود!"

لبخندی زدم و جواب دادم : "وکیل ببین اسم چه کسی رو میخوام روی تخته بنویسم..." گچ رو برداشتم و نوشتم دل پیرو! در اون لحظه الکس همه رو بغل می‌کنه، برمی‌گرده سمت وکیل و با اعتماد به نفس زیادی میگه : "میدونم که چقدر احترام به من نشون دادید. قول میدم این تیم رو با افتخار تا وقتی که بخواد رهبری کنم." وکیل لبخندی زد و با صدای آرومی جواب داد : "پسرم، تو این تیم رو برای سال‌های زیادی به جلو می‌بری ... ایمان دارم وقتی دست از اینکار بکشی من هم دیگه اینجا نخواهم بود، اما این رو بدون که همیشه به تو نگاه خواهم کرد، بهت قول میدم."

مارچلو لیپی در شبکه اسکای اسپورت

همه چیز به کنار

کنته اگه اینقدر تو یووه نفوذ داشت خودش میومد مربی یووه میشد

الان 5 ساله الکس ورزشگاه هم نیومده تو یه دیدار خیریه هم راهش نمی دند تقصیر کنته است ؟

esk3_chny21om16uabsmjaaioiylwobw665_thum  2l98_40f2b6d000000578-0-image-a-56_14961

• mory, eⁿzº, Amir Delpiero و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

Juve fans against Conte in Madrid: 'You are a mercenary'

شما مزدور (پولکی هستید)

• mory, El rey leon, Aminvo و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

h7ga_download.jpg

• mory, AliReZaZa, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کونته : اسکودتوی 26 پاسخ من به ماتراتزی بود 

ماتراتزی که در تیم پروجیا عضو بود و همون پروجیا در زمین سیلابی مانع قهرمانی یووه شده بود

حالا برای قهرمانی روبروی لاتزیو ایستاده بود و عضو اینتر بود 

اینطرف یوونتوس از دل آلپی شهر تورین به اودینه رفته بود تا با غلبه بر اودینه قهرمان بشه 

درگیری لفظی بین ماتراتزی اینتری و کاپتان پرافتخاریووه کونته رخ داد 

ماتراتزی گفت کونته باید با پول قهرمانی و پاداش قهرمانی بره یه کلاه گیسه جدید بخره

کونته گفت من میخوام به ماتراتزی بگم هیچکس از کلاه گیس استفاده نمیکنه و الان دیگه پیوند مو اختراع شده ولی متاسفانه برای شما هنوز پیوند مغر اختراع نشده :1: 

yeet_download_(1).jpg

conte_esulta_ansa.jpg

ویرایش شده توسط اون که من دوسش دارم 05 June 2019 - 12:56 PM.

• mory, eⁿzº, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 ارسال
  • Locationتهران

4gxj_conte.png

یه دزد همیشه دستش تو جیب دیگرانه ...

کنته هم تو جیب یوونتوس

حالا کی آقا دزدست !؟

• Orphée, mory, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

به مربی اینتر میشه توهین کرد؟

فقط یک ..... به اسم ...... میتونه لوکاکو رو به ایکاردی ترجیح بده....

• Orphée, mory, alexdelpiero و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

^^^

این اخلاق کنته بده که گیر میده رو یه بازیکنی که واقعن سقفش معلومه.. لوکاکو آخه؟! 80 میلیون رو بازیکنی میخوان حروم کنن که هیچ چیز خاصی نداره.. 

به شخصه طرفدار این انتقالم.. اول اینکه اینتر اونقدرا قوی نمیشه. اگه به طریقی با ایکاردی کنار میومدن واقعن ترسناک میشدن.. دوم اینکه نیاز به نقدینگی پیدا میکنن و فشار بیشتری برای فروش ایکاردی حس میکنن. 

لوکاکو تا بخواد بیا ایتالیا با لیگ جدید جا بیفته نصف فصلو از دست میده.

دو سه فصل دیگه هم مثل هیگوایین الان میشه.. برای یه مهاجم زیادی بزرگه و با افزایش سن چابکی خودشو از دست میده.. مثال ناراحت کننده دیگه ش برای ما مویز کین هست که جثه بزرگش مانع بزرگی برای یه مهاجمه..

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

اسپالتی با تموم "اسپالتی" بودنش هم با ایکاردی کنار نیومد. چه برسه به کونته و سخت گیریاش.

منم استقبال میکنم از اومدن لوکاکو به اینتر، ولی مثل شما خیالم از عملکرد نامطلوبش راضی نیست.

یه وقت فکر نکنید دارم از کونته ی اینتری دفاع میکنم! امیدوارم با هم به خاک سیاه بشینن :1:

^

پ.ن: کین که درشت نیست کلا. 4-5 سانت از دیبالا بلندتره و وزنشم بیشتر نیست.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

^^^

:53:  :53:

چیزی که در خبرها بود (مطمئن نیستم فقط چیزی که میدونمو میگم)، ریشه اختلافات در رختکن بین بازیکنا بود که بیشترش بین باند پریسیچ با ایکاردی میچرخید. پریسیچ هم بیشتر سر مصاحبه های این چهره:

zlzf_15622142-0-image-a-6_1562228344887.

که ازش بابت بازی ضعیف و کم پاس دادن انتقاد میکرد شاکی شده بود. یعنی خود ایکاردی بطور مستقیم در این اختلافات نقشی نداشت. ولی در نهایت مهم اینه که اختلافه هست و بقول شما اسپالتی هم نتونست تحمل کنه..  

---

چیزی که آدمو در این روزها امیدوار میکنه سکوت ادامه دار ایکاردی و واندا هست که یاد گرفتن به موقعش سکوت کنن. این یادگیریه مهمه که در یووه هم بدونن نباید در مورد دیگران نظر بدن. 

پ.ن: عههه چرا پس هیکل کین انقد گنده بنظر میرسه  :22:  :39:

---

آها، یادم رفت بگم که این یکی دو صفحه آخر پر از انتقاد از کنته هست.. به شخصه رفتن کنته به اینترو لکه سیاهی در کارنامه کنته نمی بینم. بازیکن با مربی فرق داره و بعنوان یه حرفه ای حق داره برای شغلش تصمیم بگیره. اینطوری هم نبوده که بین یووه و اینتر، دومیو انتخاب کنه. آنیلی رسمن نخواستش و گزینه ی بهتری هم برای مربیگری نداشته که بخواد اینترو رد کنه. 

با همه اینها و هرچقد که دوسش دارم، -فقط در اینتر- آرزوی شکست، فضاحت و سرافکندگی براش میکنم.. هرچند بعیده بد کار کنه و مهره های خوبی داره. 

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, alexdelpiero و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

نگاه کنته به مهاجم با بقیه فرق می کنه  :1: به نظر ما شاید ایکاردی از نظر گلزنی صد پله بالاتر از لوکاکو باشه اما اون آپشن هایی که لوکاکو به تیم کنته میده ایکاردی نمی ده ایکاردی یه مهاجم نوک صرفه که فقط توپو گل می کنه همین اما لوکاکو نه

مهاجمی که کنته دوست داره باید بتونه پشت به دروازه خوب کار کنه،

یه فلش بک برم  :1: :

سال اول و دومش تو یووه ووچینیچ اینکارو براش می کرد، سال سوم یورنته، تو ایتالیا پله براش اینکارو انجام میداد، تو چلسی سال اول کاستا، اما سال دومش تو چلسی مهاجمی با این خصیصه نداشت و به مشکل خورد

تمام این مهاجم هایی که اسم بردم رو اگه نگاه کنید اکثرا قد بلند و گولاخن  :1: تو سیستم کنته یکی از وظایف مهاجم هدف فراهم کردن موقعیت برای بقیه است. ایکاردی نمی تونه این کارو بکنه.

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3848 ارسال
  • LocationAhWaS
چرا هنوز تاپیک کنته تو ستارگان سابق هست؟؟ لیاقتش فقط تو ارشیو هست و بس.
کنته امسال جلو یوو انچنان عقده خودشو خالی میکنه ک تمام خاطرات خوب رو از بین میبره
  • Orphée, mory, Pinturicchio و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال

یکی از منفورترین مربیان تاریخ یووه برام بوده و هست بخصوص به خاطر دوران بسیارتلخ سال اولش  و نیمکت نشین کردن الکس و خودخواهی هایی که داشت
ولی نظم و پایبند بودن محکم به اصول خودش و پافشاری به حرفش حالا چه درست چه غلط را   شدیدا تحسین می کنم اصلا به نظرم علت به موفقیت هایی که داشته همین بوده
در مورد رفتار جدیدش هم اگر هر روز هم به یووه توهین کنه و بد بگه باز هم ستاره سابق یووه بوده و خواهند ماند

بین ستاره واسطوره تفاوت بسیار است

• GioVanni Agnelli, Pinturicchio, alexdelpiero و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی