پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
4710 پاسخ برای این موضوع

نظرسنجی: آیا بعد از آلگری موافق بازگشت کونته به یوونتوس هستید ؟ (46 کاربر رای داده است)

آیا بعد از آلگری موافق بازگشت کونته به یوونتوس هستید ؟

1. بله (21 رای [45.65%])

درصد آرا: 45.65%

2. خیر (25 رای [54.35%])

درصد آرا: 54.35%

رای مهمانان نمی توانند رای دهند

moha684

moha684

مدیرکل فروم

• اعضا
  • 4557 ارسال

اسپالتی اگه اشتباه نکنم اخیرا قراردادش رو تمدید کرده

نتیجه ی لازم رو هم که گرفته این فصل

ماروتا چرا باید عوضش کنه و غرامت بده؟ اونم ماروتایی که شدیدا معتقد به ثبات روی نیمکت هست؟

• eⁿzº, Aminvo, amirali2001 و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

افشینز ثلتون فن

افشینز ثلتون فن

حالا که اینجوره منم مدیر کل فرومم :1:

• اعضا
  • 2686 ارسال
  • LocationKIDM
منم دقیقا نظر این علگری فن رو میپسندم ماروتا اینقدر گناس هست ک امروز تازه از شر فرپلی راحت شدن
اسپالتی سه یا 4 سال از قرارداش مونده و باید حدود 30 تا غرامت بده
بدتر اینه کنته کمتر از 10 تا حقوق دریافتیش نیست و اگه قرار باشه هوادارای یوو رو عصبی کنی و کریرش لکه دار کنه خودشو مفت نمیفروشه و با قرارداد4 ساله اونم بالای 10 تا میره اینتر

همه این دلالیل امید بزرگی به ادم میده کنته اینتر نمیره و میاد پیشمون دوباره
ایشالا محمد موها عم توبه میکنه و کنته فن میشه دوباره :1:
  • eⁿzº, Aminvo, Georgia و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 6580 ارسال
  • Locationساری

مربی ما کنته هست اما انیلی شک داره دوباره باز برگرده انتخاب قبلی رو انجام بده داره با خودش کلنجار میره .....چون پپ نیومده اما انیلی ب شدت داره گزینه ها رو بررسی میکنه .......بعد بازی با اتالانتا مشخص میشه

• Orphée, mory, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mozh_capture.jpg

moha684

moha684

مدیرکل فروم

• اعضا
  • 4557 ارسال

همه این دلالیل امید بزرگی به ادم میده کنته اینتر نمیره و میاد پیشمون دوباره
ایشالا محمد موها عم توبه میکنه و کنته فن میشه دوباره :1:

تو هنوز توی توهمی؟:1:

هر چی فکر میکنم میبینم گزینه ی بهتری نسبت به کونته وجود نداره، حقش هست به نظرم که برای یک بار هم که شده یک تیم کم نقص و پر مهره بهش داده بشه و بعد از چندین مرتبه کار کردن با تیم های بحران زده اینبار تواناییش رو در نتیجه گیری با یه تیم کامل ببینیم

شاید از مهمترین جنبه های اشتیاق من برای برگشتن کونته نقشش روی فرم بازیکن ها باشه، کافیه فرم امثال ویدال و مارکی و مخصوصا آساموا و لیخت رو در زمان کونته با بعدش مقایسه بکنید، شخصا مایلم عملکرد امثال بنتانکور، چان، کین، برنا و دیبالا و ... رو زیر دست کونته ببینم.
شاید بعد از پنج سال دوباره شاهد استعدادپروری و ظهور ستاره ها از خود تیم باشیم.

و اینکه شاید با اومدنش بوفون هم دوباره برگرده 😔😔😔
پ.ن: بر باعث و بانی رفتتش لعنت، حاضر شد توی سری ب بازی کنه اما با یه بنده خدایی کار نکنه
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, GG.B1 و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1250 ارسال
  • LocationTehran,Iran
رفتن بوفون چه ربطی به الگری داره؟
ای بابا!
گرم شدن کره زمینم مقصرش الگریه
  • Orphée, MaMpIeRo, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

مدیرکل فروم

• اعضا
  • 4557 ارسال
با عرض پوزش از اثبات این مسئله برای کسی که طعنه وار بوفون رو دروازه بان پی اس جی خطاب میکنه عاجزم
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, GG.B1 و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

Rouge et Bleu

Rouge et Bleu

سینا هستم

• اعضا
  • 2738 ارسال

من دلم کونته میخواد

76413082.jpg

• GioVanni Agnelli, Aminvo, افشینز ثلتون فن و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

fino alla fine

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 902 ارسال

کونته هم داره به اینتر نزدیک و نزدیکتر میشه

کونته رقیب سختیه 

به این انتقال  با دیدگاه مثبت نگاه کنیم بهتره

و بقول دوست خوبمون  @DMC این انتخاب باعث میشه مدیریت ما احساس خطر بکنه و مربیه بهتری استخدام کنند

• eⁿzº, ace of glass, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Florin

Florin

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1671 ارسال

با توجه به خبرها و صحبت های جدید فرارا، به نظر کنته اشتیاق و انگیزه ی خیلی خاصی داره که بیاد سرمربی این یووه بشه. این یووه قشنگ شانس اول کسب سی ال داره و کنته اینو خوب میدونه از پسش برمیاد. همه هم میدونیم توانایی بازیکنا زیر دستش چقدر ارتقا پیدا می کنن. حالا فرض کنید یکی مثل دیبالا، پیانیچ، کانسلو، بنتاکور و جان زیر دست این چی میشن. یا حتی برنا. 

من هنوز بارقه ای از امید به اومدن پپ دارم و به نظرم اصرار یووه جواب میده رو اومدنش. ولی اگه این گزینه نشد، جذاب ترین گزینه برام کنته هست. بقیه گزینه ها خیلی فاصله دارن با این دو تا (دشان رو استثناء گرفتم که سرمربیگری تیم فرانسه رو ول نمی کنه).

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 6580 ارسال
  • Locationساری

منم برام جذابه اما خوشحالیش برا اینتر و چلسی و یووه همش یکی بوده من فکر میکردم فقط برا یووه دیوانه وار خوشحالی میکنه وقتی مربی اینتر بشه خدای نکرده و تیمش گل بزنه اونجوری بپره خوشحالی کنه نشون میده چیز ارقی نبوده و فقط ذاتش همینه ...چون برا چلسی ک این بوده

منتظرم فینال اروپا تموم شه تا تکلیف مربیمون مشخص شه  ...کنته  بعد گواردیولا بهترین گزینست بعدم ساری

• حامد, Federico Bernardeschi, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mozh_capture.jpg

Rouge et Bleu

Rouge et Bleu

سینا هستم

• اعضا
  • 2738 ارسال

انیلی ـه احمق ـه ، اگر داره صرفا  سر لجبازی به خاطر ماجرای جدا شدن کونته جلوی اومدنش رو به یووه میگیره

• GioVanni Agnelli, Federico Bernardeschi, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

fino alla fine

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی