Jump to content

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

Photo

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 votes

• Please log in to reply
5237 replies to this topic

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

مصاحبه اش در واکنش به وضعیت سری آ‌و اینا :

"بالوتلی ؟ درهای آتزوری به روی هیچ کس بسته نیست و این برای بالو هم صدق می کنه.بستگی به بالوتلی داره که جایگاهش رو با عملکرد و رفتارش به دست بیاره. "

"بازیکن های جدید خاصی به تیم اضافه نخواهند شد ، چون بهتره که به عملکرد فصل قبل بازیکن ها مراجعه کنیم.ما پیشرفت همه رو مد نظر داریم از جمله کسایی که خارج هستن ، جووینکو دوباره تبدیل به یه بازیکن بزرگ میشه ، پیرلو تا وقتی که می تونه تفاوتی ایجاد کنه دعوت خواهد شد.ما همه رو مد نظر داریم وبازیکن ها برمبنای اخلاق و عملکردشون به تیم ملی میان.جووینکو هنوز فقط ۲۸ سالشه و ۱۷ تا گل و ۱۰ تا پاس گل تو لیگ املس :1:  داشته ، پیرلو کمی بیشتر طول می شکه تا با زندگی در نیویورک و املس هماهنگ بشه."

"باخت یوونتوس؟ یوونتوس کسانی رو که از دست داده با خریدهای مهم و هوشمندانه ای جایگزین کرده. من فکر می کنم عالی خواهند بود. بازی های اول لیگ نشون داد امسال متعادل تر خواهد بود.واسه من جالبه که اونایی که در دسترس تیم ملی هستن خوب بازی کردن.خارجی های زیادی این مدت تو سری آ بودن ، خوب نیست.ما با چیزی که داریم می تونیم خوب عمل کنیم." --->  :144: 

• juve's fan, mory, Atomic Ant and 12 others like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1,411 posts

شاید این حرفم از نظر خیلی ها عجیب و مسخره بیاد، ولی میگم : 

آنتونیو کونته، ایکاش قبل از اینکه اینطوری تو باد گندگی و بهترین بودن بخوابیم و الان ترس وجودمون رو فرا بگیره، بودی و می گفتی : " آقایون یادتون نره، ما 2 فصل هفتم بودیم. " فکر کنم الان قشنگ معنی اون کلمات کونته رو می فهمیم. اینکه جلوی مغرور شدن تیم و بازیکنا رو می گرفت. درسته یه سری ایراد هم داشت اون صحبت هاش اما برای تیمی که تازه از منجلاب اومده بیرون، بهترین روش همون بود و هنوز هم هست !!! ما هنوز هم نباید یادمون بره که تا همین 5 سال پیش چی بودیم ،،، باید یادمون باشه تا دوباره نخواییم تکرار بشه !

شاید عجیب باشه ولی الان و با این همه تغییرات، اون یوونتوسی که از 2 سال هفتمی میومد رو، خیلی بیشتر از یوونتوسی که از فینال لیگ قهرمانان اومده دوست دارم ،،،، 

پ.ن: یکی از چیزایی که باعث شده بود عاشق کونته باشم به عنوان مربی، این بود که تو سری آ به هیچ تیمی رحم نمی کرد! نمی زاشت تو این لیگ کثیف کسی واسمون شاخ بشه. طوری بود که اگه 4 تا از هم فیوره می خورد، تا 15 هفته بعدش به جبران اون شکست همه ی تیم ها رو از لب تیغ میگزروند. عاشق این خصوصیتش بودم که الان توی تیم دیگه نیست و ناراحتم .... اینکه به هیچ ایتالیایی نباید رو بدی چون واست زبون باز می کنن. مثل آقای ده روسی و گارسیا  :fp: 

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan and 22 others like this

uinm_pavel-nedved.png

Golden Boy

AAG

AAG

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 301 posts
  • Locationتهران

Ero un calciatore indomito ma leale

NsDAU.jpg

دیروز 1 سپتامبر در coverciano زمین تمرین و اصلی آتزوری در فلورانس در حضور 90 ژورنالیست از وبسایت رسمی آنتونیو کنته رونمایی شد.

"رابطه خوبی با شبکه های اجتماعی ندارم ولی از اونجا که فهمیدم بیش از 400.000 حامی دارم تصمیم گرفتم این وبسایت رو راه اندازی کنم"

براساس تحقیقات REPUCOM و مطابق با یک سری معیار و شاخص های تعریف شده (موفقیت، اعتبار، نفوذ و ...) برای افراد مشهور ورزشی، بعنوان شناخته شده ترین شخصیت در ایتالیا با بیش از 95% انتخاب شد.

همچنین طبق DBI (شاخص بین المللی ارزیابی افراد مشهور) با توجه به رشد شاخص در سال 2015 (82.13) به نسبت سال گذشته (79.65) بالاتر از مورینیو و آنجلوتی و کاپلو قرار گرفت.

• Bianconero Amore, juve's fan, Numero Uno and 14 others like this

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2,517 posts

:conte: سر رفتن جاکرینی داشت دق میکرد  :pray 1:  . حالا فرض کنید هنوز سرمربی یووه بود :272: ..  

با رفتن پیرلو، توز، و ویدال باهم تو یک پنجره نقل و انتقالات اونم در عرض یک ماه حتمن 3 سکته متوالی رو میزد  :angry1:  :Shaking:  :desk flip1:  و اتفاقات نه چندان خوشایندی بین کنته و اون یکی چشم سالم یه بنده خدایی  :144:  رخ میداد  :getsmiley:   :64054_smiley_tools:

• Bianconero Amore, juve's fan, eⁿzº and 12 others like this

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,837 posts

کنته: " هنوز تکلیف هیچ تیمی برای صعود مشخص نشده است."

hi-res-7a21cf3ca9a884ad91325c54123d72c5_

آنتونیو کنته سرمربی تیم ملی ایتالیا در مورد بازی های مقدماتی آتزوری در یورو 2016 مصاحبه ای با اسکای اسپورت ایتالیا انجام داد:

" مطمئناً دیدار آسانی نخواهد بود، مالت در سال های اخیر پیشرفت زیادی در فوتبال داشته که بیش تر آن مدیون سرمربی این تیم پیترو گدین است. آن ها حداقل با هشت نفر دفاع می کنند و سپس از ضدحمله ها به خوبی استفاده می کنند."

" پس از بازی مقابل مالت و پس از آن دیدار روز یکشنبه مقابل بلغارستان، در مورد وضعیت تیم برای صعود از مرحله ی گروهی به درک روشنی خواهیم رسید. باید بگویم هنوز صعود هیچ تیمی در این گروه قطعی نشده است."

" در ایتالیا همواره در مورد تمام مسائل و مشکلات صبحت می کنیم، اما اگر تیم ملی موفق به کسب برد در بازی ها نشود، شکست تنها به یک نفر نسبت داده می شود. از این موضوع به خوبی آگاه هستم."

" بودن به عنوان سرمربی تیم ملی با سرمربی در سطح باشگاهی تفاوت زیادی دارد. همزمان که از تجربه باشگاهی استفاده می کنم و همیشه سعی می کنم از همه نظر پیشرفت کنم."

" آینده ی من؟ اجازه دهید بر روی حال تمرکز کنیم. هنوز برای صحبت کردن در مورد آینده من فرصت کافی داریم."

اسطوره ی باشگاه یوونتوس در مصاحبه ی خود  نیز در مورد رقابت یوونتوس و رم در سری آ صحبت کرد:

" رقابت جذاب بین یوونتوس و رم تبلیغ خوبی برای سری آ بود. در کنار انجام یک بازی جوانمردانه در زمین و در خارج از آن، دو تیم فوتبال با کیفیتی ارائه دادند."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan and 14 others like this

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

درمورد بازی دیروز گفته :

"چیزی که مهم بود پیروزی بود ،  و متاسفانه وقتی از این همه موقعیتی که ایجاد کردین استفاده نمی کنید ، نتیجه متعادل باقی می مونه.ما بردیم ، گروه متعادلی داریم ، حالا صدرنشین هستیم و امیدواریم بتونیم بلغارستان رو هم ببریم."

"تساوی کرواسی؟ اینجا کسی به شما چیزی نمی بخشه ، بازی مقابل مالت و آذربایجان سخته ، همون طور که کرواسی هم اینو نشون داد.فوتبال داره همه جا پیشرفت می کنه و دیگه تیمی وجود نداره که بشه راحت بردش.آیا ابزار بردن بلغارستان رو داریم در بازی یکشنیه؟  باید داشته باشیم!"

• AAG, juve's fan, Principino and 10 others like this

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

آنتونیو کونته در مورد ترکیب اصلی تیمش در برابر بلغارستان امروز تصمیم می گیرد و انتقادها در مورد تیمش را نمی پذیرد. لاجوردی ها با نتیجه ی ۱-۰ مالت را شکست دادند و در یک بازی دیگر دور انتخابی یورو ۲۰۱۶ عصر یکشنبه میزبان بلغارستان خواهند بود.[مصاحبه برای دیشبه]

• من یک جلسه ی تمرینی دیگر صبح روز مسابقه خواهم داشت تا ریکاوری و یا عدم آن را بررسی کنم.

گزارش هایی جود داشت که آندره آ‌پیرلو به خاطر عملکرد نه چندان درخشان بازی قبل از ترکیب اصلی کنار خواهد رفت.

• روز مسابقه ترکیب اصلی تیم من مشخص خواهد شد.گزینه های زیادی برای آینده ی پست رجیستا [بازی سازی از عقب زمین] وجود خواهد داشت مثل کلودیو مارکیزیو ، دانیله دروسی ، ریکاردو مونتولیوو و میرکو والیفیوری. مهم این است که هر کسی که انتخاب شود بداند چه وظیفه ای بر عهده دارد.
  • سیمونه زاتزا؟ او می تواند با گراتزیانو پله و همچنین چیرو ایموبیله بازی کند.
  • من با این انتقادها ناامید نشدم ، چون آگاهم که این بخشی از بازی است ، تیم ملی ایتالیا روی پاهای خود ایستاده ، پس بیش از هر تیم دیگری از آن انتقاد می شود.ما تلاش می کنیم که با کار سخت ، انتقادها را متوقف کنیم.

کاپیتان جیجی بوفون ۱۵۰ـ ُمین بازی ملیش را انجام خواهد داد.

• پیدا کردن صفت برای جیجی مشکل است ، چون او یک قهرمان بزرگ است. من اون را به عنوان یک بازیکن و یک انسان تحسین می کنم.او هم تیمی من  و در سطح باشگاهی و ملی هم دروازبان تیمم بوده است.

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• AAG, juve's fan, Principino and 12 others like this

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1,837 posts

کنته: " وراتی به بلوغ رسیده است، انتقاد از پیرلو خجالت آور است."

23908130083272294617.jpg

آنتونیو کنته سرمربی آتزوری از عملکرد آندرا پیرلو دفاع کرد و توصیه هایی برای پیشرفت مارکو وراتی کرده است.

پیش از بازی امشب تیم ملی ایتالیا مقابل بلغارستان در ورزشگاه باربرا آنتونیو کنته به مصاحبه با RaiSport پرداخت:

" من از انتقاداتی که به پیرلو وارد می شود خجالت زده شده ام."

" قبل از هر بازی از غیر جایگزین بودن او [پیرلو]  صحبت می کنند و در صورتی که او به جای +A نمره ی B را دریافت کند شرایط او را خیلی صعیف ارزیابی می کنند."

" او به خوبی می داند که من در مورد او چگونه فکر می کنم و نیازی نیست این موضوع را به هرکسی گوشزد کنم."

وراتی پیشرفت خیره کننده ای در پی اس جی داشته است. او به بازیکنی با ابعاد اروپایی تبدیل شده است، اما باید یاد بگیرد که سریع تر عمل کند و سرعت بازی را بیش تر کند."

باشگاه های زیادی از اروپا مانند رئال مادرید، بایرن مونیخ، سلتیک و رم اقدامات خیریه ای برای کمک به مهاجران پناهنده انجام داده اند، مهاجرانی که برای دوری از جنگ و فقر ناشی از آن بر روی زندگی خود خطر می کنند. از کنته در مورد بحران مهاجرت کنندگان و تاثیر جهان فوتبال بر روی این موضوع پرسیده شد:

" این موضوع یک تراژدی بی پایان است. من به خوبی با دریا آشنایی دارم و می دانم که چالش مواجه با طبیعت بدون هیچ گونه تجهیزاتی چگونه است."

" اما این حقیقت که اروپا از گفتگوها به فاز عمل و حقیقت رسیده است به من آرامش خاطر می دهد، حتی اگر تصویری نمادین و تکان دهنده از مرگ یک کودک وجدان ما را تحت تأثیر قرار دهد."

" ورزش می تواند کارهای زیادی انجام دهد و هنگامی که از اتحاد صحبت می شود، تیم ملی یک الگو و سرمشق خواهد بود."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan and 14 others like this

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2,086 posts

frabz-Antonio-Conte-What-my-friends-thin

• alexdelpiero and Donnie like this
dme48gukzvs8_t.jpg

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3,620 posts

آنتونیو کونته اعتقاد دارد که ایتالیا در برابر بلغارستان تلاش خوبی کرد اما نتوانست از شانس های ایجاد شده استفاده کند.

• ما توانستیم از ۲ بازی ۶ امتیاز بگیریم ، با توجه به موقعیت هایی که ایجاد کردیم ، نتیجه ی متعادلی که در پایان به دست آمد مایه ی خجالت است.زیرا ما کاملا برتر بودیم و لایق گل های بیشتری بودیم.
  • من شاهد تلاش و ایستاگی خوبی بودم.

وراتی در غیاب پیربو مسئولیت خط میانی را بر عهده داشت و این بازی بهترین بازی وی تا کنون برای آتزوری بود.

•  دوست ندارم در مورد افراد صحبت کنم ، فکر می کنم مارکو نیاز به پیشرفت دارد و باید یاد بگیرد کی توپ را پیش ببرد و کی به دیگران پاس بدهد.او بازی خوبی انجام داد.
  • فقط یکی از سیو های بوفون در این بازی را به یاد می اورم.جیجی عقب زمین ما را ضامنت می کند.ما باید در حمله مصمم تر باشیم  و بیشتر از موقعیت هایمان استفاده کنیم.زیرا میزان تبدیل شانس هایمان به گل پایین است.
  • اخراج دروسی؟ نباید ان کار را انجام می داد.

کونته گفت که آندره آ پیرلو لایق احترام بیشتری است و و احساس می کند ایتالیا سخت ترین گروه یورو ۲۰۱۶ را دارد.

• ما هنوز صعود نکرده ایم ، پس این باید هدف اولیه ی ما باشد تا وقتی که مطمئن شویم.
  • ما مطمئنا سخت ترین گروه را داریم ، ما ۱۸ امتیاز به دست آورده ایم اما هنوز صعود نکرده ایم.هرکسی فکر می کند که کار آسانی خواهیم داشت سخت در اشتباه است.
  • چیزی که مرا واقعا ناامید می کند ، عدم احترام به به یک بازیکن ممتاز است.او از هر لحاظ لایق احترام بیشتری است.
  • نمی توان امروز پیرلو را غیرقابل جایگزینی  و فردا او را  آماده ی بازیافت !! قلمداد کرد.

79496558032754003852.jpg

• GioVanni Agnelli, AAG, juve's fan and 11 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland

- كونته در مصاحبه اي كوتاه گفته كه تغيير نسل، آسيب هايي رو به دنبال داره، اتفاقي كه براي ايتاليا در حال انجام ـه و يووه هم داره همين مسير رو پيش ميره ولي چيزي كه مهم و اميدوار كننده ست اينه كه آينده ازآن اين تيم خواهد بود.

در ادامه هم گفته وضعيت يووه درسته كه خوب نيست و ناراحت كننده ست ولي جاي نگراني نيست و تيم بايد روحيه خودش رو ريكاوري كنه.

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan and 13 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Heypnotism

Heypnotism

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 152 posts

سه سال خون دل خورد تا تیمی که سالی 20 ملیون خرید میکرد رو بسازه جوری که یه باخت میداد اطمینان داشتیم 10 15 بازی بعدیشو تک تک تیمارو سلاخی میکنه پارسال مستر از تیمت استفاده کرد و موفقیتشو به نام خود کذاییش زد 

تیم تورو نابود کردن و فراریت دادن هیچوقت برنگرد این مدیریت لیاقتش همین مستر الگریه

• GioVanni Agnelli, juve's fan, Numero Uno and 5 others like this

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 posts

^^ :22:  :22:  :thank:  :thank:

از کجای تیمش دقیقن استفاده کرد؟؟!!! :1:  :1:

دست بردارید ازین حرفا...

• Donnie likes this

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4,653 posts
^
تصدیق میکنید که شروع افتضاح خصوصیت بارز آلگریه؟!!

این رو هم تصدیق میکنید که هفته های اول لیگ تیممون کاملا تحت تاثیر تفکرات کونته بود؟!!

منظورم واضحه تقریبا، یه شروع بد میتونه کل فصل رو خراب کنه، پس بیراه هم نیست موثر دونستن کونته توی موفقیت های فصل گذشته
  • juve's fan, Numero Uno, Heypnotism and 7 others like this

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

alex 4ever

alex 4ever

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 362 posts

نه اصلن بیراه نیست، فقط الگری رو یک فرصت طلب محض و آدم خوش شانس دونستن کمال بی انصافیه!

من بیشتر ازین این بحث رو ادامه نمیدم.  :53:

• Orphée, mory, L'Avvocato and 6 others like this

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6,460 posts
  • LocationRasht

فارغ از این صحبتا... کنته این فصل 3 بازی یووه رو از نزدیک دیده :

یووه 0-1 اودینزه

رم 2-1 یووه

ناپولی 2-1 یووه

بخودم امیدوارم شدم :دی

• Atomic Ant, eⁿzº, Escanor and 6 others like this

Ned : It's Done Your Grace , The Targaryens Are Gone ... i

Robert : Not All Of Them ! i

standing-jon-snow-game-of-thrones-m44shr

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 616 posts

با اجازه از عکسی که فراز گذاشته استفاده میکنم  :53:

- - - - - - - - - - - - - - - - - 

یه عکس تاریخی ، که تعدادی از شخصیت های مهم توش دیده میشن :nish: :

6i1crs0tvompicm7raws.jpg

این مرد خوشتیپ کیه تو این عکس عینک زده ؟!  :39:  :1:

بدون منظور خاصی ، صرفا جهت شاد سازی جو بعد این نتایج کابوس وار  :fp:

بعد این چند تا بازی حالم خوب نیست زدم تو کار تخیلات   :speechless:

:6:  Antonio Conte  :6:

• Bianconero Amore, Orphée, juve's fan and 9 others like this

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21,252 posts
  • LocationDeutschland

- 3 فصل داد زد، بازيكن ها رو از كنار زمين تهيج ميكرد، با قيافه عصباني و البته رفتاري عصبي با همه برخورد ميكرد تا فقط نشون بده كه يووه جاي جنگيدن ـه.

كسي هست اينجا كه يادش رفته باشه بعد از بازي يوونتوس - ميلان توي كوپا ايتاليا كه در وقت هاي اضافه برديم كونته "نمي تونست" مصاحبه كنه ؟ اينقدر داد زده بود كه ديگه صداش در نميومد !!

و يا جمله معروف "كاري كنيد كه ميلان خون بالا بياره" رو كسي يادش رفته ؟!

يووه جاي جنگيدن ـه، جاي موبايل بازي كردن نيست !

• juve's fan, Numero Uno, Heypnotism and 13 others like this

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4,169 posts

تمام این فضیلتهای کونته به خاطر شکست از تایر مونیخ رو زیر سوال بردیم......

• juve's fan, alexdelpiero, Escanor and 4 others like this

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

NedVed 11

NedVed 11

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 107 posts

فرشته نجات یووه :2: :8:

کاش دستش رو از عشقش کوتاه نمیکردن :fp:

نمیخوام دوباره یه بحث قدیمی و زجرآور رو شروع کنم اما اگر هم چیزی نگم تو دلم میمونه !

بعضی وقتها به عاقل بودن مدیرای یووه بخصوص حضرات آنیلی و ماروتا شک میکنم !

آخه کدوم مدیر عاقلی چنین مربی با پرستیژ ، کاربلد و صاحب سبکی رو که تیمش رو از باتلاق درآورده و تو بهشت گذاشته از دست میده ؟

این حرف رو یه ساله دارم بخودم میگم ! اصلا بحث عملکرد ضعیف آلگری تو این فصل نیست ! بحث اینه که اگه سایر تیمای مطرح اروپایی یه همچین مربی داشتن باهاش قرارداد مادام العمر میبستن !

کونته خواسته هاش شخصی نبود و هر چیزی که درخواست میکرد برای موفقیت تیمش بود .

کاش خواسته هاش برآورده میشد :2:

• juve's fan, alexdelpiero, tecra and 5 others like this

مسئله ی یوونتوس مسئله ی عشق است ....

| استفان لیختشناینر |

qs9e2jb1gfk2kjbi5s7s.jpg

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users