پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5237 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

conte face in italy

hi-res-6522c0111b504880ce1b4c6940e8c713_

conte face in juve

BXCOCAPIUAAVtwJ.jpg

• Principino, Escanor و Pouya از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

MARCHISIO

MARCHISIO

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5433 ارسال

من که به شخصه هنوز رفتنش رو باور نکردم چون شکل بازی یووه هم تغغیر نکرده هنوز نبودش رو حس نکردم

همین که ثابت شد الکس نقشی نداشته و بعضی دوستان فقط نظر می دن و کمی فکر نمی کنند کافیه

من الگری رو چه به عنوان یک سرمربی میلان چه به عنوان سرمربی یووه یک فاحشه مغزی می دونم به خاطر توهین هایی که به یووه کرد(یوونتوس میلان سه سال پیش)

کونته کسی بود که حداقل مرد بودنش رو ثابت کرد جلوی خواسته های بعضی از دوستان(به اصلاح مدیر)وایساد

• juve's fan, Principino, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]
CLAUDIO MARCHISIO

یووه ای

یووه ای

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 275 ارسال

مربیان و شخصیت های بزرگ دنیای فوتبال، در جریان گردهمایی سالانه شرکت پوما، با هم دیدار کردند.

دیدار کونته و ونگر و کلوپ و مارادونا در حاشیه ی اجلاس

6df5ujfznmy7ekisrque.jpg

xtvdltmafrv1wb7db2t9.jpg

• Bianconero Amore, juve's fan, Juventus FC و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اندکی صبر، سحر نزدیک است

به زیبایی یک رویا.....

Gaetano Scirea

Gaetano Scirea

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 114 ارسال

کونته در مصاحبه با rai sport 1  :

" یوونتوس در سه سال از هیچ توانست یک آسمان خراش بسازد ، با هم خیلی سخت کار کردیم ، یوونتوس ساختار بسیار مستحکمی دارد ، شاگردان سابقم اعتقاد دارن که رفتن من بهترین تصمیم بود و این باعث می شود که نفس راحتی بکشم ، یوونتوس همچنان امید اول قهرمانیست اما رم دارند راهی رو طی می کنند که ما طی کردیم ، در فصل قبل می توانستن قهرمان شوند اما با یوونتوسی قدرتمند روبرو شدند ، اون ها ترانسفر خوبی داشتن و به فکر ساخت ورزشگاه ند ، تجربه ی فوق العاده ای در تورین بود ، تیم از دو فصل هفتمی می آمد و ایجاد یک فضای فوق العاده به هیچ عنوان آسان نبود با این حال در اولین جلسه ی تمرینی به این نتیجه رسیدم که مجموعه ای که دارم ، میخوان این وضعیت رو تغییر بدن و با توجه به اینکه من فضای یوونتوس رو خیلی خوب می شناختم کار برای من و مدیریت کمی آسان شد ، تیم بزرگی داشتم ، من و آنیلی به معجزه ایمان داشتیم و همینطور هم شد ، رابطه ی من با آنیلی ؟ مطمئن باشید برای رابطه ی من با آنیلی ، ماروتا و پاراتیچی پا برجاست ، بعد از فکر کردن به این نتیجه رسیدم که بعد از سه فصل سخت به پایان خط رسیدم ، وقتیکه به مرحله ای خاص از رابطه با دیگران می رسید باید جدا شدن را انتخاب کنید چونکه به سود همه خواهد بود ، قبل از جدا شدن با برخی بازیکنان ، مدیران و مالکان باشگاه صحبت کردم ، شاید هواداران نتوانستند به خوبی درک کنند اما همه چیز بدون مشکل و به خوبی به پایان رسید "

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

" مسعود ; بچه ی آبادان "

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

این ربطی به سن نداره، و ما الانو می بینیم، این بشر الان تو شغل مربیگریه یووه بود و با بیرون رفتنش در انتهای فصل به بدترین شکل و مسخره ترین دلیل ممکن تعصب نداشتنشو ثابت کرد

دلیلش چی بود که شما مسخره میدونیش؟

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

دلیلش چی بود که شما مسخره میدونیش؟

یک مثال بیار ازیک  مربی بزرگ که به خاظر نخریدن بازیکنای مورد علاقش تیمو ترک کرده باشه

dme48gukzvs8_t.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

^

نیازی به مثال آوردن نیست.چون کلا صورت مسئله اشتباهه.این چیزی که شما میگی سطحی ترین گمانه زنی ای هست که در مورد علت جدایی کونته زده شده.

شما دوست دارید اینطور فکر کنید به خودتون مربوطه ولی من نمیتونم انقدر سطحی در مورد مسئله نظر بدم.

• juve's fan, Principino, Mohammad-SS و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Arturo Vidal

Arturo Vidal

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 188 ارسال

برای فراموش کردن یه مقدار زود نیست آیا؟

اصلا کونته رو بازیکن یووه هم اگه ندونیم فقط به عنوان مربی یادمون رفته برای ما چه کرد؟؟؟

شرایط تیمی که تحویل گرفت مثل شرایط فعلی اینتر بود .کونته ما رو از بحران خارج کرد ، قدرت اول ایتالیا کرد با اختلاف ، حالا اینجوری باید بکوبیمیش؟

اینکه کونته تو این سه ساله برای یووه چه کرد واضحه و نیازی نیست من تکرار کنم و همه میدونیم و بارها راجع بهش بحث شده ...

یه سری دوستان خیلی کم لطفی میکنن 

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

I must be strong , life carries on
and although time might heal the pain , the world won't be the same

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

خیلی زوده ولی دلم برای داد و بیداد کردنای کونته تنگ شده :(

خوشحالم از اینکه حداقل رو نیمکت آتزوری میبینمش

ولی ناراحتم از اینکه نتونست کاری رو که تو یووه شروع کرده بود تموم کنه

امیدوارم آتزوری رو به جایگاه واقعیش برگردونه :آتزوری:

• AAG, juve's fan, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

marchisio_juve_applauso_2017_2018_356x23

And it's killing me when you're away
I wanna leave and I wanna stay
I'm so confused, so hard to choose
Between the pleasure and the pain

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

قیاس با توجه به شرایط و محیط بهترین ملاک خوب بودنه و همیشه بهترین ملاک واسه درجه بندیه اعمال و کارهای فردِ

حالا با توجه به خریدهای زیاد(بیشتر ازبقیه تیمای سری آ) و از همه مهم تر ورزشگاه جدید کنته تونسته قهرمان سری آ بشه کار خاصی نیست، کما اینکه آلگری(که کسی اینو یک مربیه تاپ نمیدونست) امسال عملکرد درخشان تری داشت

بستگی داره کنته رو با کی قیاس کنی،  ملاک ما  بهترین مربی های جهانه که تونستن با یک تیمه ضعیف تر از یووه تا فینال سی ال بیان و اگه این قیاس با یکی مثه سیمونه مادرید باشه خیلی ضعیفه وگرنه ما می خواستیم با امثال قلعه نوعی  قیاس کنیم کنته پادشاه بود!(مثال دیگش پورتو مورینیو و خیلیلای دیگه)

• ace of glass از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

قیاس با توجه به شرایط و محیط بهترین ملاک خوب بودنه و همیشه بهترین ملاک واسه درجه بندیه اعمال و کارهای فردِ

حالا با توجه به خریدهای زیاد(بیشتر ازبقیه تیمای سری آ) و از همه مهم تر ورزشگاه جدید کنته تونسته قهرمان سری آ بشه کار خاصی نیست، کما اینکه آلگری(که کسی اینو یک مربیه تاپ نمیدونست) امسال عملکرد درخشان تری داشت

بستگی داره کنته رو با کی قیاس کنی،  ملاک ما  بهترین مربی های جهانه که تونستن با یک تیمه ضعیف تر از یووه تا فینال سی ال بیان و اگه این قیاس با یکی مثه سیمونه مادرید باشه خیلی ضعیفه وگرنه ما می خواستیم با امثال قلعه نوعی  قیاس کنیم کنته پادشاه بود!(مثال دیگش پورتو مورینیو و خیلیلای دیگه)

(( ملاک ما  بهترین مربی های جهانه که تونستن با یک تیمه ضعیف تر از یووه تا فینال سی ال بیان و اگه این قیاس با یکی مثه سیمونه مادرید باشه خیلی ضعیفه))

دو مقایسه ی اشتباه تو یه جمله

1-مقایسه ی بهترین فصل سیمئونه با بدترین فصل کنته

2-مقایسه ی یووه با اتلتیکو !

اسم تیمی مث یوونتوس باعث میشه تیم حریف تمام توانشو به کار بگیره (شاید شما اسم یووه رو دست کم بگیرید ولی مطمئنا" مربیای تیمای حریف این کارو نمیکنن )

بعد از اینکه رفتیم سری بی یه سری از طرفدارا فراموش کردن که تیم بزرگی هستیم ! بعد از برگشتن به اوج هم یه سری فراموش کردن دو سال هفتم شدیم

• moha684 و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

همین که میخواید کونته رو با بهترین مربی های جهان مقایسه کنید خودش بزرگی کونته رو نشون میده

کسی نمیاد عملکرد همون قلعه نویی رو که گفتی رو با سیمونه مقایسه کنه چون قلعه نویی در حدش نیست

درسته خیلی ها از جمله خودم نمیخوام سر به تن کونته باشه ولی عملکردش فوق العاده بوده و ایراد فنی خاصی نمیشه بهش گرفت

کونته مربی گری رو از تیم های پایه شروع کرده و یکباره به یوونتوس نیومده . تو یوونتوس اوج گرفت و الان هم سرمربی ایتالیا .

• juve's fan, Principino و moha684 از این پست تشکر کرده است

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

همین که میخواید کونته رو با بهترین مربی های جهان مقایسه کنید خودش بزرگی کونته رو نشون میده

کسی نمیاد عملکرد همون قلعه نویی رو که گفتی رو با سیمونه مقایسه کنه چون قلعه نویی در حدش نیست

درسته خیلی ها از جمله خودم نمیخوام سر به تن کونته باشه ولی عملکردش فوق العاده بوده و ایراد فنی خاصی نمیشه بهش گرفت

کونته مربی گری رو از تیم های پایه شروع کرده و یکباره به یوونتوس نیومده . تو یوونتوس اوج گرفت و الان هم سرمربی ایتالیا .

عباس اصلا بحث این نیست که کونته مربی هست یا نیست...یا در حد X و Y هست یا نیست...این که گفته میشه کونته آدم ترسوییه یا متعصب نیست یه کم درد آوره...

کونته اگه میخواست بره و یووه رو تنها بذاره خیلی راحت میتونست با 102 امتیازی که کسب کرد تو همون المپیکو با همه هواداران خداحافظی کنه...من مطمئنم گذشت

زمان به خوبی همه چیز رو نشون خواهد داد و مشخص خواهد شد که چه کسانی لیاقت حضور در یووه رو داشتند و چه کسانی بالعکس و چه کسانی با هوادارن صادق

بودند و در طرف مقابل چه افرادی صداقت نداشتند...

• Principino, eⁿzº, Prince Claudio و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال

با اینکه خودم یکی از منتقدانش هستم ولی این مرد شایسته ی احترامه. شمارو نمیدونم ولی من خودم به جز حضرت عشق ( بهترین دروازبان قرن ) بازی های ایتالیا رو به این دلیل میبینم که کونته بیاد کنار زمین

vyz6r3kbabrnjud87wbb.jpg

• juve's fan, Principino, eⁿzº و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

انتونیو کنته در کنفرانس خبری در مورد بازی با اذربایجان گفته:

برای ایتالیا هیچ بازی اسانی وجود ندارد فوتبال 90 دقیقه است و با توجه به گسترش فوتبال در جهان الان هیچ حریفی دست و پا بسته نیست . برای مثال اذربایجان مقابل بلغارستان تنها در 3 دقیقه پایانی بازی را واگذار کرد . من و بازیکنانم تا دقیقه 95 تلاش خواهیم کرد و امیدوارم بعد از بازی بگویم این بازی اسانی بود . ما اطلاعات خوبی از اذربایجان داریم . ایده های مختلفی در ذهن من است اما ما 3 روز دیگر بازی داریم پس باید مراقب وینگ های کناری باشیم پس من بازی به بازی تصمیم گیری میکنم .وی همچنین در مورد پیرلو گفته من از خیلی وقت پیش میخواستم به او بگویم چقدر برای تیم ملی مفید است اما مصدوم بوده.

• AAG, Principino, The_God_of_Goalkeepers و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Buffon#1

Buffon#1

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 138 ارسال

antonio_conte_italy.jpg

:8:

:135555:

• AAG, juve's fan, FarSH4D و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

f1e8c3756b8df1046e6d7647cfc4a03f_169_l.J

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

برطبق کتاب کنته تنها راهی که از 3-5-2 دست برداره اینه که باباش رو بیاریم جلوی چشش....از تماشاگران عزیز خواهش میکنیم زین پس پلاکارد هایی که اسم بابای انتونیو نوشته باشه به ورزشگاه بیان

• Principino و Pouya از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یوونتوس می خواهد که من سریع به تورین بروم و قرارداد را امضا کنم.

دوستانِ قدیمیِ من،در حالِ گریه کردن هستند،و من نیز همینطور.موریئرو،موناکو و گارتسیا من را در آغوش می گیرند.

«بیخیال آنتونیو،به تورین نرو.امسال بر میگردیم به سری آ،نمی تونی مارو ترک کنی! »

من نیز به شدت ناراحت هستم که باید پسرهایی که با آنها شروع کردم را ترک کنم،که دیگر واقعاً برای هم مانند برادر هستیم

هر چی زور میزنم نمیتونم بقبولونم که کنته داشته گریه میکرده یا از این نقل و انتقالش ناراضی بوده......مرموز تر از این حرفاست

• Principino از این پست تشکر کرده است

capture1_gp2v.jpg

Principino

Principino

Nothing really matters

• اعضا
  • 942 ارسال
  • LocationFar far away

یوونتوس می خواهد که من سریع به تورین بروم و قرارداد را امضا کنم.

دوستانِ قدیمیِ من،در حالِ گریه کردن هستند،و من نیز همینطور.موریئرو،موناکو و گارتسیا من را در آغوش می گیرند.

«بیخیال آنتونیو،به تورین نرو.امسال بر میگردیم به سری آ،نمی تونی مارو ترک کنی! »

من نیز به شدت ناراحت هستم که باید پسرهایی که با آنها شروع کردم را ترک کنم،که دیگر واقعاً برای هم مانند برادر هستیم

هر چی زور میزنم نمیتونم بقبولونم که کنته داشته گریه میکرده یا از این نقل و انتقالش ناراضی بوده......مرموز تر از این حرفاست

حالا کی گفته از این انتقالش ناراضی بوده؟ مطمئنا" کلی هم ذوق زده بوده !

همیشه دل کندن سخته مخصوصا" وقتی از جایی باید جدا بشی که همه خاطراتت و همه کسایی که میشناسیشون اونجان حتی اگه بخوای جای بهتری بری

ولی دلیل نمیشه که ناراضی بوده باشه

• moha684, amirabas1369 و ace of glass از این پست تشکر کرده است

back to juve

back to juve

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2086 ارسال

تمدید نکردن کنته خودش ته خیانت به هوادارست اونم زمانی که آخر فصل نقل و انتقالات بود و بدترین زمان برای تغییر مربی، حالا چی جوری میشه اینو توجیه کرد؟

همین گارسیا فکر می کنید بازیکنان مورد علاقشو باشگاه گرفت ؟ تازه بهترین بازیکنشون هم فروخته شد ، اینا همش توجیه که کنته رو همچنان بزرگ نشون بدیم

خود کنته 10 بار در طول فصل گفت که من یک مربیه حرفه ایم و امکان داره حتی روزی مربی اینتر شم، حالا با همین فرمون رفت مربیه ایتالیا شد، چون اونجا واسه بازیکن دستش بازتر و می تونه بیشتر به افتخارات برسه

• Juventus FC از این پست تشکر کرده است
dme48gukzvs8_t.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی