پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنـتـونـیـو کـونـتـه

* * * - - 4 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
5233 پاسخ برای این موضوع

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

اسپالتی اگه اشتباه نکنم اخیرا قراردادش رو تمدید کرده

نتیجه ی لازم رو هم که گرفته این فصل

ماروتا چرا باید عوضش کنه و غرامت بده؟ اونم ماروتایی که شدیدا معتقد به ثبات روی نیمکت هست؟

• eⁿzº, Aminvo, Prince Claudio و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3846 ارسال
  • LocationAhWaS
منم دقیقا نظر این علگری فن رو میپسندم ماروتا اینقدر گناس هست ک امروز تازه از شر فرپلی راحت شدن
اسپالتی سه یا 4 سال از قرارداش مونده و باید حدود 30 تا غرامت بده
بدتر اینه کنته کمتر از 10 تا حقوق دریافتیش نیست و اگه قرار باشه هوادارای یوو رو عصبی کنی و کریرش لکه دار کنه خودشو مفت نمیفروشه و با قرارداد4 ساله اونم بالای 10 تا میره اینتر

همه این دلالیل امید بزرگی به ادم میده کنته اینتر نمیره و میاد پیشمون دوباره
ایشالا محمد موها عم توبه میکنه و کنته فن میشه دوباره :1:
  • eⁿzº, Aminvo, Georgia و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

مربی ما کنته هست اما انیلی شک داره دوباره باز برگرده انتخاب قبلی رو انجام بده داره با خودش کلنجار میره .....چون پپ نیومده اما انیلی ب شدت داره گزینه ها رو بررسی میکنه .......بعد بازی با اتالانتا مشخص میشه

• Orphée, mory, Aminvo و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال

همه این دلالیل امید بزرگی به ادم میده کنته اینتر نمیره و میاد پیشمون دوباره
ایشالا محمد موها عم توبه میکنه و کنته فن میشه دوباره :1:

تو هنوز توی توهمی؟:1:

هر چی فکر میکنم میبینم گزینه ی بهتری نسبت به کونته وجود نداره، حقش هست به نظرم که برای یک بار هم که شده یک تیم کم نقص و پر مهره بهش داده بشه و بعد از چندین مرتبه کار کردن با تیم های بحران زده اینبار تواناییش رو در نتیجه گیری با یه تیم کامل ببینیم

شاید از مهمترین جنبه های اشتیاق من برای برگشتن کونته نقشش روی فرم بازیکن ها باشه، کافیه فرم امثال ویدال و مارکی و مخصوصا آساموا و لیخت رو در زمان کونته با بعدش مقایسه بکنید، شخصا مایلم عملکرد امثال بنتانکور، چان، کین، برنا و دیبالا و ... رو زیر دست کونته ببینم.
شاید بعد از پنج سال دوباره شاهد استعدادپروری و ظهور ستاره ها از خود تیم باشیم.

و اینکه شاید با اومدنش بوفون هم دوباره برگرده 😔😔😔
پ.ن: بر باعث و بانی رفتتش لعنت، حاضر شد توی سری ب بازی کنه اما با یه بنده خدایی کار نکنه
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, GG.B1 و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

"No color will ever be brighter for me than black and white." - Alessandro Del Piero

AliReZaZa

AliReZaZa

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2181 ارسال
  • LocationTehran,Iran
رفتن بوفون چه ربطی به الگری داره؟
ای بابا!
گرم شدن کره زمینم مقصرش الگریه
  • Orphée, MaMpIeRo, Aminvo و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

moha684

moha684

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4647 ارسال
با عرض پوزش از اثبات این مسئله برای کسی که طعنه وار بوفون رو دروازه بان پی اس جی خطاب میکنه عاجزم
  • GioVanni Agnelli, eⁿzº, GG.B1 و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

07962666510773579882.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من دلم کونته میخواد

76413082.jpg

• GioVanni Agnelli, Aminvo, Signora Omicidi و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

کونته هم داره به اینتر نزدیک و نزدیکتر میشه

کونته رقیب سختیه 

به این انتقال  با دیدگاه مثبت نگاه کنیم بهتره

و بقول دوست خوبمون  @DMC این انتخاب باعث میشه مدیریت ما احساس خطر بکنه و مربیه بهتری استخدام کنند

• eⁿzº, Aminvo, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1829 ارسال

با توجه به خبرها و صحبت های جدید فرارا، به نظر کنته اشتیاق و انگیزه ی خیلی خاصی داره که بیاد سرمربی این یووه بشه. این یووه قشنگ شانس اول کسب سی ال داره و کنته اینو خوب میدونه از پسش برمیاد. همه هم میدونیم توانایی بازیکنا زیر دستش چقدر ارتقا پیدا می کنن. حالا فرض کنید یکی مثل دیبالا، پیانیچ، کانسلو، بنتاکور و جان زیر دست این چی میشن. یا حتی برنا. 

من هنوز بارقه ای از امید به اومدن پپ دارم و به نظرم اصرار یووه جواب میده رو اومدنش. ولی اگه این گزینه نشد، جذاب ترین گزینه برام کنته هست. بقیه گزینه ها خیلی فاصله دارن با این دو تا (دشان رو استثناء گرفتم که سرمربیگری تیم فرانسه رو ول نمی کنه).

• حامد, GioVanni Agnelli, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

منم برام جذابه اما خوشحالیش برا اینتر و چلسی و یووه همش یکی بوده من فکر میکردم فقط برا یووه دیوانه وار خوشحالی میکنه وقتی مربی اینتر بشه خدای نکرده و تیمش گل بزنه اونجوری بپره خوشحالی کنه نشون میده چیز ارقی نبوده و فقط ذاتش همینه ...چون برا چلسی ک این بوده

منتظرم فینال اروپا تموم شه تا تکلیف مربیمون مشخص شه  ...کنته  بعد گواردیولا بهترین گزینست بعدم ساری

• حامد, Aminvo, Escanor و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

انیلی ـه احمق ـه ، اگر داره صرفا  سر لجبازی به خاطر ماجرای جدا شدن کونته جلوی اومدنش رو به یووه میگیره

• GioVanni Agnelli, Aminvo, Senmorta و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال
الان سوال من اینه دوستانی که توی اون پریود بخاطر کونته طرفدار چلسی شده بودند الان طرفدار اینتر هم میشوند ؟ یا نتایجشو کما فی السابق دنبال میکنند ؟ اگر خیر چرا ؟
  • mory, eⁿzº, Pinturicchio و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

الان سوال من اینه دوستانی که توی اون پریود بخاطر کونته طرفدار چلسی شده بودند الان طرفدار اینتر هم میشوند ؟ یا نتایجشو کما فی السابق دنبال میکنند ؟ اگر خیر چرا ؟

چلسی رو کلا دوس دارم البته از همون دوران ویالی و باندش

اما 

اگر کونته بره اینتر علیرغم اختلاف نظرایی که باهاش دارم :1:  و نفرتم از اینتر

دقیقا ارزو میکنم لیگو بعد یووه دوم بشه و بازیهای رودر رو هم با اختلاف ببازه به یووه  :45: 

و اروپا هم بعد یووه دوم بشه فینالم 4 تا دریافت بکنه

بعد به اینتریها خواهم گفت ژن یووه باعث شد همین دومی رو هم کسب کنید و... :1: 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

رفتار انسان همیشه متاثر از یک عامل نیست.
بلکه گاهی چند عاملی می شود.
بنابراین طرفداری از کنته در چلسی با دشمنی با کنته در عنطر تناقضی ندارد.

• حامد, GioVanni Agnelli, eⁿzº و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

Senmorta

Senmorta

پویا

• اعضا
  • 1236 ارسال

با اینتر امضا کرده؟

• mory, Aminvo, ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

2_hn6s.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

بله :) البته من طرفدار چلسی نیستم طرفدار اینتر هم نیستم اما کنته رو دوست دارم هر جا بره  :1:

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

رفتار انسان همیشه متاثر از یک عامل نیست.
بلکه گاهی چند عاملی می شود.
بنابراین طرفداری از کنته در چلسی با دشمنی با کنته در عنطر تناقضی ندارد.

اتفاقا از نظر من این دو عامل کاملا با هم تناقض داره .
و دو حالتم بیشتر نداره . یا نفرت از اینتر به حدیه که غلبه میکنه بر حضور کونته و یا علاقه به کونته به اندازه ایه که بر نفرت از اینتر غلبه میکنه .
یه حالت سومم داره که  اگه اینجوری باشه خیلی بد میشه و اونم اینه که طرف اصلا از اینتر بدش نیاد . :22: :fp:

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4139 ارسال

اتفاقا از نظر من این دو عامل کاملا با هم تناقض داره .
و دو حالتم بیشتر نداره . یا نفرت از اینتر به حدیه که غلبه میکنه بر حضور کونته و یا علاقه به کونته به اندازه ایه که بر نفرت از اینتر غلبه میکنه .
یه حالت سومم داره که  اگه اینجوری باشه خیلی بد میشه و اونم اینه که طرف اصلا از اینتر بدش نیاد . :22: :fp:

کدوم دو عامل؟

کنته و عنطر؟

من که منظورم این نبود.

• اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

eⁿzº

eⁿzº

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 608 ارسال

کیلینی در پاسخ به پرسش سجاد :

“I’d be sorry to see him at Inter but it’s life. I am not criticizing him, everybody knows I have a special relationship with Conte. I hope everything will go well for him but if he joins Inter, I hope he’ll win nothing. I supported Chelsea when he was there, but at Inter I really can’t”.

ظاهرا کیلینی در مورد کُنته گفته "همه میدونن رابطه فوق العاده ای باهاش دارم و امیدوارم همه چی براش خوب پیش بره ولی اگه به اینتر رفت میخوام صد سال سیاه هیچی برنده نشه و به فنا بره ، چلسی رو زمانی که کُنته اونجا بود ساپورت میکردم ولی تو اینتر واقعا نمیتونم و خداییش سِتمه"  :fp:

مترجم نیستم ولی مترجم ها رو دوس دارم  :1:

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

به نظرم با حضور همزمان کُنته و ماروتا تو اینتر اگه بتونن ترکیب تیم رو تقویت و بالانس کنن ممکنه بعد از چند سال یه رقیب و تهدید جدی تو ایتالیا داشته باشیم و هیجان بیشتری رو تو لیگ حس کنیم

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21103 ارسال

- ظاهرا همه چیز بین کونته و اینتر تموم شده ست و فقط منتظر پایان لیگ و توافق دو جانبه با اسپالتی هستند !

سخت ـه دیدن کونته در قامت سرمربی اینتر، این اینتر از یوونتوسی که تحویل کونته داده شد خیلی بهتره، باید دید در اینتر با حضور یوونتوس و دیگر رقبا چه عملکردی رو خواهد داشت.

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی