پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنــجــلــو پــروتــزی - Cinghialone

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
47 پاسخ برای این موضوع

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
پروتزی در سالهای 97 و 98 و 2007 بهترین دروزاه بان سری آ انتخاب میشه ...

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
9 می 1999

آنجلو پروتزی در هفته 32 لیگ ایتالیا ( فصل 98.99) بازی با میلان از یوونتوس خداحافظی کرد ...

یووه با دو گل جرج ویاه به میلان باخت ... مربی یووه انجلوتی بود و مربی میلان زاکرونی ..

تصویر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
پروتزی یکی از عوامل یووه ای شدنم بودش من اون موقه تو مدرسه بیشتر دروازه بودم :1: ولی حالا عمرا :1: و بازیهای پروتزی منو عاشق خودش کرده بود مخصوصا همون فینال 96 و گرفتن پنالتی ها

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
نمیخوام با این پست ، ارزشهای پروتزی رو زیرسوال ببرم ولی اگه تعریف و تمجید از بازیکنی میکنیم ، بد نیست به اشتباهاتشون هم اشاره داشته باشیم .پروتزی در فینال 1996 روی گلی که از تیم آژاکس دریافت کردیم مقصر بود . وقتی ضربه ایستگاهی رو دی بوئر زد ، پروتزی نتونست یک ضرب توپ رو جمع کنه و یا دفع توپ خوبی داشته باشه و در نهایت یووه گل تساوی رو از لیتمانن فنلاندی دریافت کرد .

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
وقتی از یوونتوس رفت خیلی ناراحت شدم من عاشق پروتزی بودم دروازه بان خوش هیکلی بود

Amir Delpiero

Amir Delpiero

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 822 ارسال
امروز چهل و دومین سالروز تولد آنجلو پروتزی سنگربان مقتدر یوونتوس در دهه 90 که در 8 فصل حضور در این تیم 3 سری آ ، 1 لیگ قهرمانان و 1 جام یوفا رو به دست آورد و بیش از 200 بار از دروازه یووه دفاع کرد می باشد . آنجلوی عزیز تولدت مبارک :confeti:
[img width=480 height=315]http://shiaupload.com/images/86998289034218648512.jpg[/img]

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

یوونتوس از ابتدا تاکنون 62 دروازه بان داشته که در بین آنها *آنجلو پروتزی * با 10 جام که برده پرافتخارترین دروازه بان این تیم شناخته میشه.

+ پروتزی در تیم لاتزیو یک سوپرکاپ و یک کوپاایتالیا رو هم برده.

++ جی جی بوفون و دینو زوف با 9 جام پشت سر آنجلو پروتزی قرار دارند.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تصویر

در دهه نود جنگهای یوونتوس و منچستر جالب, جذاب و پر حادثه بود .

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
خیلی دوسش دارم :rainbow:

اگر بخوام به ترتیب دروازه بان های مورد علاقه ام رو بگم " جی جی بوفون - زوف و پروتزی " هستند.

در مدت حضورش در یوونتوس موفق به مهار 6 پنالتی شده که مهمترین آنها گرفتن پنالتی " فرانکو بارِسی " و " جوزپه سینیوری " است.

یوونتوس 1 - 0 میلان ( کوپا ایتالیا ، 1992 ) - فرانکو بارِسی

لاتزیو 1 - 1 یوونتوس ( سری آ ، 1993 ) - جوزپه سینیوری
  • FarSH4D از این پست تشکر کرده است

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان

تصویر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
انصافا مفت ترین گل تاریخ همین بود :sad1: آفساید هم بود :sad1:

la roccia

la roccia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1155 ارسال
این افتخار رو هم باید واسه آنجلو پروتزی نوشت که سه سال پیاپی با یوونتوس به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید و آخرین بازیهاش برا یوونتوس تو این لیگ بازیهای نیمه نهایی مقابل منچستر بود که واقعا به نا حق فینالیست نشد از روزی که با یووه آشنا شدم عاشق پروتزی هم شدم

Huceyn

Huceyn

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1411 ارسال

قهرمانِ فراموش شده !

تصویر

اگه بخواییم بهترین تیم های تاریخ یوونتوس رو بشناسیم , تیمی که مارچلو لیپی تو دهه 90 هدایتش می کرد یکی از اصلی ترین تیم هاست که باید بریم سراغش !

تو دفاع 2 تا دفاع سرسخت و کله شق به نام های فرارا و مونترو حظور داشتن ! وسط زمین بازیکن هایی جنگنده و مبارز مثل دشامپ و داویدز حظور داشتن . و بعد از اون ها ستاره هایی مثل باجو , زیدان و دل پیرو ! به این تیم باید بازیکن هایی محلی و با تعصب مثل کونته , پسوتو و دی لیویو هم اضافه کنیم ! اما نکته جالب قضیه اینجاست که یکی از مهمترین بازیکن های اون یوونتوس الان فراموش شده : آنجلو پروتزی ! این دروازبان بیشتر شبیه بوکسور ها بود اما به طرز عجیبی خوب گلری می کرد ! آنجلو یک گلر افسانه ای تو یوونتوس بود ,,,,

کلا خیلی سخته که بخواییم بگیم کدوم ازیکن ارزشش از اون یکی بیشتره . اونم به خاطر پست بازی و بقیه مسائل هستش . اما پروتزی بدونِ شک یکی از مهمترین ارکانِ موفقیت یوونتوس تو اون سال ها بود . بازیکن های بزرگ دیگه ای بودن که مثل پروتزی خیلی ارزشمند به حساب میمدن مثل دل پیرو و زیدان اما این گلرِ قدرتمند واقعا با ارزش بود !! بازی فوق العادش تو فینال لیگ قهرمان سال 1996 یک مثالِ پررنگ برای حرفِ منه . پروتزی همچنین تو مقدماتی جام جهانی 1998 هم خیلی خوب ظاهر شد و گلر اول تیم ایتالیا در اون بازی ها بود . گلری که خیلی ها روش حساب باز میکردند و می گفتند که دروازه ایتالیا با حظور آنجلو بیمه هستش ! اون سال خیلی ها آنجلو رو بهترین گلر دنیا هم می دونستن . اما شانسِ بدِ آنجلو و تیم ملی ایتالیا بود که باعث شد آنجلو مصدوم بشه و نتونه تیم رو تو جام جهانی همراهی کنه . اونم فقط چند هفته مونده به شروع رقابت ها . اون رقابت ها می تونست با حظور پروتزی کلا تو یه مسیر دیگه ای پیش بره . ظور پروتزی باعث می شد ایتالیا با قدرتی بیشتر و تیمی کامل تر وارد رقابت ها بشه . پروتزی می تونست تو ضربات پنالتی همونی باشه که ایتالیا نیاز داشت اما ....

سوال اصلی اینجاست که چرا پروتزی الان انقدر فراموش شده ؟! به خاطر سال های حظورش تو لاتزیو که کم هم نبودن هستش که فراموش شده ؟ یا به خاطر اینکه بعد از اون گلری به اسم بوفون تو دروازه یوونتوس ایستاد که از اون بهتر بود ؟ واقعا الان نمیشه به صورت واضح گفت که چرا پروتزی انقدر بین هوادار ها و مسئولان تیم فراموش شده . پروتزی لایق بیشتر از این هاست . 208 بازی با پیراهن یوونتوس , 3 قهرمانی تو ایتالیا , 1 قهرمانی در لیگ قهرمانان و 1 قهرمانی در لیگ اروپا و از همه ی اینا مهمتر قهرمانی در جهان افتخاراتی هستن که خیلی ها حسرتشون رو می خورن ! پس هممون الان باید به اینکه گلری مثل پروتزی توی تیممون سابقه بازی داره افتخار کنیم . یکی دیگه از لقب هاش رو می دونید چی بوده ؟ تایسون ! پس دیگه احترام گذاشتن و دوست داشتنش واجب شد واسمون ,,, :65:

تصویر
:rose:

• FarSH4D از این پست تشکر کرده است

Numero Uno

Numero Uno

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3785 ارسال

[img width=480 height=300]http://www.shiaupload.ir/images/20823069264623834845.jpg[/img]

Juventus: 1991-1999
Inter: 1999-2000

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال
قهرمان خاموش:12::12::12::4::4::4:

قهرمانیهایی که آرزوی چندین ساله ماست در دستان کاپیتان آنجلو پروتزی کبیر:8::8::8:
تصویر
گلر اول و دوم و سوم ایتالیا قبل از جام جهانی 98:12::12:

جان لوییجی بوفون--آنجلو پروتزی -جان لوکا پالوئیکا
تصویر

پروتزی کاپیتان اول یووه و شماره یک یوونتوس:8::8::8:

تصویر

بدون شرح:8::8::8::8:

تصویر

همیشه نگران:135555::135555::135555::135555:
تصویر

پروتزی و تکامل افتخارات ورزشیش به دست غیور مردان ایتالیا :4::4::4::4::4:

تصویر
حسن ختام

گرفتن پنالتی ادگار داویدز و آخرین قهرمانی در چمپیونز لیگ و دیگر هیچ:8::8::8::8::8::8::8:

تصویر
  • FarSH4D, eⁿzº و Camel Blue از این پست تشکر کرده است

[SIGPIC][/SIGPIC]

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

اصلیت ِ پروتزی اهل ِ شهری به نام Viterbo که تو شمال ِ شهر ِ رُم بود و 1 ساعت با این شهر فاصله داشت هستش ... دروازه بانی که در جوانان رُم بازی کرد و تو فینال اروپایی بین رُم و لیورپول بود .. بعد از 3 فصل حضور در رُم به طور قرضی به هلاس ورونا رفت و این تیم رو از سقوط نجات داد ... بازی های فوق العاده ای که در هلاس انجام داد باعث ِ این شد که هوادارای ورونا به شدت بهش علاقه مند بشن و حتی بهش لقب ِ " فرشته نجات " بدن ، اما در نهایت با درخواست رُمی ها به این تیم بازگشت .......

یکی از القابش " Big Bear " بود ...

• Camel Blue از این پست تشکر کرده است

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال

تصویر

امروز هم تولد منه و هم تولد آنجلو پروتزی کبیررررر
:8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8::8:

تولدت مبارک سنگربان دوست داشتنی یوونتوس
:135555::135555::135555::135555::135555:

ویرایش.امروز 44 ساله شد:135555:

[SIGPIC][/SIGPIC]

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4138 ارسال
او را با مایک تایسون بوکسور مقایسه می کنند. فکر کنم از لحاظ زور بازو
  • Camel Blue از این پست تشکر کرده است

R.BAGGIO.10

R.BAGGIO.10

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 422 ارسال

دوستت داریم :1:

tbb64jg6pid0tkgu5ob2.jpg

ohj5s9hsdiegji0cl3he.jpg

s1wl02jkbu2kksrkfvfa.jpg

xf0jbynevgb6ktbb9br9.jpg

nhm0nphp0237kvwj3j7x.jpg

x6acr70tfjim681dngkf.jpg

vbt9bgzbjde9v9t0nki8.jpeg

[SIGPIC][/SIGPIC]

مهدی تورین . آتزوري

مهدی تورین . آتزوري

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 825 ارسال
بعضی وقتا یادم میره یکی از دلایلی که بیانکونری شدم پروتزی بوده . چقدر دوستش داشتم و چقدر حضرت بوفون عالیه که باعث شده این خاطرات کمرنگ بشه ولی خب همین خاطرات کمرنگ هم شیرینه .
همیشه به یادتم آنجلو پروتزی و همیشه دوستت دارم .
و البته فکر کنم تنها گلر تاریخ باشه که 3 فینال پیاپی cl رو تجربه کرده .
  • MaMpIeRo, alexdelpiero, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی