پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 1 - یوونتوس 1 ( هفته نوزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
95 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال

دوستان چرا بوفون دعوت نشده خدای نکرده دوبار که مصدوم نشده

خوب پیش بینی خودم( تو دلم ;D ) درست بود و در این بازی مهم هم منینگر درون دروازه خواهد ایستاد.قطعا این تصمیم تاکتیمی بوده ولی سایت یووه برای حفظ شان بوفون گفته تب کرده در آخرین لحظات !

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
خدا کنه واقعا تب کرده باشه ???

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه بابا خدا نکنه ایشالا سالم و سرحال باشه منم انتظار همچین چیزی رو داشتم همونطورکه توی تاپیک منینگر گفتم واقعا ً منصفانه نبود منینگری که اینهمه عالی بوده به خاطر تنها اسم بوفون بره روی نیمکت من هنوز اون اعتماد به نفس همیشگی رو توی چهره بوفون ندیدم

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال
موافقم بوفون چندین ماه دور بوده و باید به تدریج واز بازیهای سبکتر فیکس بشه تا هماهنگی لازم رو پیدا کند ... توی این بازی نباید اجازه بدیم توپ به راحتی به مهاجمان لاتزیو برسه وگر نه کار مشکل میشه ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
امشب بازی رو شبکه 3 نشون میده...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

نه بابا خدا نکنه
ایشالا سالم و سرحال باشه
منم انتظار همچین چیزی رو داشتم همونطورکه توی تاپیک منینگر گفتم
واقعا ً منصفانه نبود منینگری که اینهمه عالی بوده به خاطر تنها اسم بوفون بره روی نیمکت
من هنوز اون اعتماد به نفس همیشگی رو توی چهره بوفون ندیدم

اتفاقا مانی به نظر من بوفون واقعا اماده بود !!!!!!

در خروج هاش عالی بود و خیلی خوب پشت دفاع رو پوشش میداد .....!!!

حتی اعتماد به نفسش این قد بالا بود که مهاجم حریف رو 2 بار دریبل زد !!!!

به هر حال من هنوز منتظر SUPER MAN هستم ;D

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
تو قطعا نمی تونی لاتزیو رو با کاتانیا مقایسه کنی... این بازی کلا شرایطش فرق می کنه کوچیک ترین اشتباه تو این بازی یعنی روز از نو روزی از نو

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب بچه ها من واقعا امید وارم که امشب ببریم !!!!! با توجه با بخت 3_0 اینتر ......................!!!! ;D خوب حالا به همه ثابت شد که الکس حرفی رو بی ربط نمیزنه .... ما امسال از هیچ حریفی ترسی نخواهیم داشت ولی در عین حال بسیار خاکی و با شخصیت خواهیم بود !!!! پاول صفحه شطرنج رو چیده و ما چاره ای نداریم که بریم پیشش !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
باید از این موقعیت استفاده کنیم و به 1 امتیازی اینتر برسیم

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاههاهاهاهاهاهاهاههاهاهاهاهاهاهاههاهاهاهاهاهاهاهاههاهاهاهاه. ..... ملبرگ گل زد.... هاهاهاهاههاهاهاهاهاههاههاهاهاهاهاههاهاههاهاهاهاهاههانو.....

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بازی بدی نبود،نمی دونم تو چیزی که ایران نشون میده صدای ورزشگاه میاد یا نه، یه شیوه خاصی به نظرم دارند توی تشویق کردن،چند شعار میدند و بعد یدفه یه فریادی می زنند که من تنم می لرزید !! :4: خیلی ناجوره ! یدفه صدای تماشاگرا میره تو آسمون.من که اصلا صدای گزارشگر رو نمی شنیدم. بازی بد نبود، همونطور که پیش بینی کرده بودم،زانتی،آریائودو بازی کردند و دقیقا یوونتوس تمرکزش روی آفساید گرفتنه. گل رو روی اشتباه خیلی بد منینگر خوردیم.و وایکینگمون گل مساوی رو زد. بازی می تونه نیمه دوم سرد یا خیلی پرهیجان بشه، قابل پیش بینی نیست.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یوونتوس باید گل بزنه! گل زدن به این لاتزیو اصلا سخت نیست.ممکنه روی ضد حملات غافلگیر بشیم و ما هم گل بخوریم اما یوونتوس باید ببره!

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
قبل از بازی دقیقا حدس زدم که منینگر یه سوتی تو این بازی میده بازی دادن به زانتی به نظرم اشتباه بود هنوز اصلا اماده نیست تو نیمه اول 4 نفری که تو دفاع بازی می کردند عالی بودند ندود هم خوب بازی کرد سیسوکو هم عالی بود

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
خیلی فشردن اینا !!! جووینکو باید بیاد تو ! جای خالی کامورانزی شدیدا احساس میشه !!!!!!!!!!

eblis

eblis

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4108 ارسال
مولینارو هم داره یواش یواش میشه مولیناروی سابق.بهش خوب بازی کردن نیومده. تو یه صحنه آفساید رو پر کرده بود و شانس آوردیم که پاندف توپ برگشتی رو گل نزد.

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
من هنوز دارم به این فکر میکنم که چرا رانیری الکس و کشید بیرون

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
عجب بازی اعصاب خورد کنی بود بازیکنای لاتزیو فقط سگ دو می زدند همه جا بودند به نظر من مولینارو یکی از بهترین بازیکنای زمین بود و چندین بار دروازه یوونتوس رو نجات داد الکس هم خیلی تلاش کرد ولی نتیجه نگرفت تو این چند وقت یه چیزی به من ثابت شده جووینکو یا باید از اول بازی بازی کنه یا اصلا بازی نکنه چون از اون بازیکنا هستش که طول میکشه تو جریان بازی جا بیوفته واقعا شوت لگرو حیف شد نمی دونم اون شوت رو چه جوری زد؟؟؟؟

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
امشب بهترین یووه ملبرگ بود و افتضاح ترین بی شک زانتی واقعا بد بازی کرد از وقتی مارکیزیو اومد تو تیم یه خورده راه افتاد مولی هم بد بازی کرد البته اونجا که کارت گرفت خطای به جایی انجام داد آما هم بد بود و کاری نکرد وکلا بازی خسته کننده ای بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
کاش اون ضربه ی لگرو گل می شد...یه آه عمیقی کشیدم سر اون صحنه..... بازی بدی نبود،بردن لاتزیو توی این ورزشگاه کار ساده ای نیست.واقعا جو کشنده ای بود،سر حمله ی دقیقه 91 لاتزیو که دوربین هم داشت می افتاد فکر کنم، اینقدر صدا ورزشگاه بالا رفت که 1 لحظه صدا قطع شد ! توی یوونتوس ندود+خط دفاعی واقعا خوب بودند.اصلا انتظار بازی خوبی از آریائودو نداشتم ولی خیلی فراتر از انتظار من بازی کرد.تصور کنید که اولین تجربش چه بازی مهم و جلوی چه تماشاگری بود.ملبرگ،لگرو و مولینارو هم خوب بازی کردند ولی مولینارو یکمی اشتباه داشت تو حملات.لاتزیو خیلی خوب دفاع کرد و فرصتی به یووه نداد،فکر می کنم نتیجه عادلانه بود. فقط کاش ضربه ی  لگرو می رفت توی گل....

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این رانیری چند وقت یه بار یه کارایی می کنه مردم یادشون نره کیه! جووینکو باید دقیقه ۸۱ بیاد تو زمین؟! در ضمن بازی آمائوری و مارکیونی واقعا راضی کننده تر و موثر تر از بازی الکس بود؟!حداقل نصف پاس های مارکیونی اشتباه بود و لو رفت!این سومین بازی ای هست که مولینارو داره بد بازی می کنه و خیلی توپ لو می ده. مولینارو بعضی صحنه های واقعا خوب بود و بعضی صحنه ها هم مثل کسی بازی می کرد که انگار دفعه اولشه داره فوتبال بازی می کنه!نه به اون توپ گرفتنش از زاراته و نه به اون سانتر کردنش با پاس راست!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی