پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لاتزیو 1 - یوونتوس 1 ( هفته نوزدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
95 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
بهترین گزینه بازی کردن دچلیه تو سمت راست هستش

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
من احتمال می دم با این وضعیت خط دفاع رانیری بیاد و از زانتی به جای مارکیزیو استفاده کنه چون به هر حال خصوصیات دفاعی زانتی خیلی خیلی بیشتره !!! بعیید می دونم ملبرگ رو از راست تکون بده چون هیچ بازیکنی نداره که تا الان اونجا بازی کرده باشه !!! من احتمال می دم اریائودو و لگرو بازی کنند و ملبرگ و مولینارو در راست و چپ و زانتی جلوی اونا !!1 مولینارو لگرو اریائودو ملبرگ زانتی سیسوکو

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
قطعاً آریائودو بازی میکنه و اصلاً اصلی ترین دلیلی که تو بازی با کاتانیا 90 دقیقه بجای ملبرگ بازی کرد برای این مسئله بود که آماده و هماهنگ بشه برای بازی با لازیو چون رانیری پیش بینی عدم آمادگی کیلینی رو میکرد . حسنی که آریائودو به نسبت پولسن داره اینه که ذاتاً مدافع هستش و درصد اشتباهش کمتره هرچقدر هم که کم تجربه باشه ولی باز مدافع هستش و بهتره و با توجه به بازی خوبی که جلوی کاتانیا داشت بعید میدونم مشکلی پیش بیاد . ولی منم ترجیح میدم سبا بجای مارکیونی در سمت راست بازی کنه یا حداقل به عنوان جانشین در صورتی که مارکو خوب نبود باهاش تعویض بشه . بعید میدونم سبا تو سمت راست مشکلی پیدا کنه فقط شاید عدم هماهنگیش با ملبرگ یزره مشکل ساز بشه .

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
ملبرگ خیلی بازیکن تهاجمی ای نیست به همین خاطر هر بازیکنی که سمت راست قرار می گیره باید بلد باشه که تنهایی حمله کنه و در دفاع هم کمک کنه.مثل کامورانزی! نه مارکو و نه سبا نمی تونن در کارهای تدافعی خیلی کمک بکنن اما منم سبا رو ترجیح می دم.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
با همه ی این حرفا و امار مصدوم ها من خیلی امیدوارم چون احساس می کنم لاتزیو با همه ی این قدرتی که امسال پیدا کرده بازم حریف ما نیست لااقل اگر یووه مثل چهارشنبه شب بازی کنه قطعا می بریم و البته منم سبا رو به مارکو ترجیح میدم چون سریع تره و تکنیکی تره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
لاتزیو تا اینجای پر نوسان بوده. از هفت بازی آخر فقط دو تاش رو برده و سه تاش رو هم باخته که یکی از این باخت ها هم به آتالانتا بوده. یوونتوس راحت می تونه گل بزنه.با توجه به برگشت بوفون هم خیلی نباید نگران باشیم. اگر یوونتوس بتونه اختلاف رو به دو برسونه کار تمومه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
وظیفه اصلی تو این بازی میافته به دوش بوفون و خط هافبک. هافبکها باید این بازی تلاششون رو دو برابر بکنن و جور ضعف خط دفاعی رو بکشن. خط هافبک باید عملا اجازه ورود مهاجمهای لاتزیو رو به خط دفاع نده . ورود اونها به خط دفاع میتونه ضربه های سنگینی به یووه بزنه. بعد از خط هافبک هم بوفون کار سختی داره چون باید ضعفهای خط دفاعی رو جبران کنه وبا عکس العملهای طلاییش مانع گل زدن مهاجمهای لاتزیو بشه. من جنگ اصلی رو وسط زمین میدونم . اونجاست که اگه یووه ضعیف بازی کنه نتیجه رو واگذار میکنه. احتمال بازی کردن پولسن هم وجود داره که این خودش درصد اشتباهات رو بالا میبره.

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال
خدایا پولسن نه... :'( :'( :'(

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه چیزی رو دقت کنید که لازیو با سیستم 4-3-3 بازی میکنه و بیشتر حملاتش از کناره ها و بخصوص سمت چپ خودشون و سمت راست یووه توسط پاندف طراحی میشه . رو این حساب محکم کردن کناره ها واجب تر از مرکز زمین هستش و برای همین چون مارکیونی هم از نظر جثه و هم کارهای دفاعی قوی تر از سبا هستش پس میشه پیش بینی کرد که مارکیونی از ابتدا بطور حتم بازی کنه . کلاً گلهای لازیو هم بیشتر از کناره ها و سانتر از جناحین یا حرکات توی عرض هستش . خط میانی لازیو قوی نیست ولی این ضعف زیر سایه خط حمله خوبشون کمرنگ شده . اگر لازیو قرار باشه خطری داشته باشه میتونه این خطر از جانب پاندف آماده باشه که البته پیش بینی میکنم با توجه به اینکه ملبرگ مدافعی نیست که زیاد نفوذ کنه و بیشتر عقب میمونه یه مقدار کار پاندف سخت باشه .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
توی این بازی فرصت ها نباید از دست بره چیزی که احتمال اتفاق افتادنش تقریبا ً قطعیه دریافت یکی دو گله درسته سال گذشته دو بار لاتزیو رو بردیم ولی نباید فراموش کرد که توی اون دو بازی 4 گل دریافت کردیم الآن لاتزیو وضعیت بهتری نسبت به سال گذشته داره

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
دقیقا! و خط دفاع ما ، وضعیت بدتری نسبت به اون موقع!
خیلی بازی سختی خواهد بود، ولی امیدوارم که ببریم!
من به شخصه دوست ندارم پولسن بازی کنه، واسه خط میانی هم مارکیزیو رو به زانتی ترجیح می دم هنوز...تو بازی کاتانیا، زانتی اونقدرا که ازش انتظار می رفت، قوی و خوب ظاهر نشد!
واسه دفاع چپ هم مولی رو بهتر از دچلیه می دونم! مولی جدیدا خوب بوده! ولی دچلیه تو بازی با کاتانیا، شدیدا نا امیدکننده بود!

علیرغم خط دفاع داغونمون، حضور بوفون خیلی می تونه کمکمون کنه! به نظرم، با توجه به اینکه بازی تو المپیکوی رم هستش، ما باید تمرکز رو بذاریم رو اینکه گل نخوریم، و شاید رو ضد حمله ها و تک حمله ها مون گل بزنیم!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
ملبرگ – زانتی – امائوری – دل پیرو – ندود – کیمنتی – منینگر – پولسن – مارکیزیو – جووینکو – سیسوکو – اکدال – مولینارو – دچلیه – تیاگو – مارکیونی – لگروتالیه – اسپوزیتو – اریائودو و پینسولیو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب پیش بینی خودم( تو دلم ;D ) درست بود و در این بازی مهم هم منینگر درون دروازه خواهد ایستاد.قطعا این تصمیم تاکتیمی بوده ولی سایت یووه برای حفظ شان بوفون گفته تب کرده در آخرین لحظات ! یاکوینتا هم تست داد و مشخص شد آماده نیست.کامو و حسن هم در تورین موندند. تیاگو هم شرایط بازی کردن پیدا کرده و می تونه بازی کنه.(تیاگو هم بازیکن تخریبی فوق العاده ایه) پولسن اگر آماده هم باشی بازی کردنش اشتباهه. چون اصلا قدرت تخریبی و تدافعی نداره.

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
اینم ترکیب احتمالی بازی :

تصویر

امید وارم ببریم ..... ;)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این ترکیب رو از کجا آوردی ؟!!! مارکیزیو چرا رفته دفاع راست !

..........

منینگر . دچلیه ( آریائودو ) . لگروتالیه . ملبرگ . مولینارو . مارکیزیو . سیسوکو . مارکیونی . ندود . دل پیرو . آمائوری .

کاریزو . دسیلوستری . دیاکیته . روزنال . رادو . دابو . لدسما . مگنی . پاندف . روکی . زاراته .

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

این ترکیب رو از کجا آوردی ؟!!! مارکیزیو چرا رفته دفاع راست !

http://www.gazzetta....quadre/Juventus

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
اره گازتا زده که مارکیزیو می ره دفاع راست و زانتی می ره هافبک !!! من بعیید می دونم رانیری همچین کاری رو بکنه !!! به نظر من هر کسی سر جاش بازی کنه و آریائودو هم وسط باشه !!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی من یه احتمال جدید میدم و احتمال میدم که دچلیه به سمت راست خط دفاع بره و ملبرگ زوج لگروتالیه در مرکز بشه . دچلیه این فصل دوبار به عنوان بازیکن جانشین به عنوان پیستون راست بازی کرده و خوب هم بوده و احتمال داره فردا مدافع راست بازی کنه . اگر چیزی غیر از این باشه قطعاً آریائودو از ابتدا بازی خواهد کرد و ملبرگ مدافع راست میشه .

Nima

Nima

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 152 ارسال
دوستان چرا بوفون دعوت نشده خدای نکرده دوبار که مصدوم نشده

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سرماخورده. ولی بعید می دونم چیزیش باشه، سرماخوردگی مصلحتی بوده احتمالا ;D