پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم منتخب سال 2009 اروپا را انتخاب کنید

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
34 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چند روز پیش تو تاپیک لیگ قهرمانان و جام یوفا گفتم که سایت یوفا داره با نظرسنجی از میان کاربرهاش تیم 11 نفره منتخب سال 2008 اروپا رو به همراه سرمربی و کاپیتان انتخاب میکنه . تو این لیست که نام 60 بازیکن و 5 سرمربی قرار داره نام دو بیانکونری هم قرار داره که کاپیتان دل پیرو و کیلینی هستند .
سایت Juventus.com هم امروز در این مورد نوشته و از حضور دو بازیکن ارزشمند یووه تو این لیست خبر داده . به سایت www.uefa.com برید و تیم منتخب رو انتخاب کنید . اینم لینک مستقیم صفحه که یه مقدار طول میکشه لود بشه ولی ارزشش رو داره : http://www1.uefa.com...year/index.html . همچنین میتونین تو سمت راست همین صفحه تیمهای منتخب سالهای گذشته رو هم ببینید .

تا 12 ژانویه هم بیشتر فرصت ندارید .

....................

من تیمم رو اینجوری انتخاب کردم :

دروازه بان : فن درسار .
دفاع راست : سرخیو راموس .
مدافعان میانی : کیلینی . فردیناند .
دفاع چپ : پاتریس اورا .
هافبک راست : جررارد .
هافبک میانی : ژاوی .
هافبک هجومی : مودریچ .
هافبک چپ : سیلوا .
مهاجمین : دل پیرو . تورس .

کاپیتان : دل پیرو .
سرمربی : فرگوسن .

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
از دید من دفاع راست دنی آلوس از همه بهتر بوده در ضمن کریس رونالدو هم باید تو بهترین ها باشه .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
این هم تیم من دروازه بان : چک . دفاع راست : مایکون. مدافعان میانی : کیلینی . اویفالوژی . دفاع چپ : پاتریس اورا . هافبک راست : باستین . هافبک میانی : ژاوی . هافبک هجومی : فابگراس . هافبک چپ : ریبری. مهاجمین : دل پیرو . اگوئرو . کاپیتان : دل پیرو . سرمربی : ادووکات .

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
اینم تیم من: دروازه بان : فن درسا . دفاع راست : انیاکوف. مدافعان میانی : کیلینی . پویول. دفاع چپ : پاتریس اورا . هافبک راست :رونالدو هافبک میانی : ژاوی . هافبک هجومی : .بالاک هافبک چپ :اینیستا. مهاجمین : دل پیرو . مسی. کاپیتان : دل پیرو . سرمربی : فرگوسن .

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
دروازه بان : وندر سار دفاع راست : انیوکو مدافعان میانی : کیلینی . فردیناند دفاع چپ : لام هافبک راست : جررارد هافبک میانی : زیریانو هافبک هجومی : لمپارد هافبک چپ : روبن مهاجمین : دل پیرو . رونی کاپیتان : دلپیرو سرمربی : فرگوسن

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
دروازه بان : وندر سار دفاع راست : دنی آلوس مدافعان میانی : کیلینی . جان تری دفاع چپ : یوری ژیرکوف هافبک راست : کریس رونالدو هافبک میانی : ژاوی هافبک هجومی : آندرس اینیستا هافبک چپ : جرارد مهاجمین : دل پیرو . لوکا تونی کاپیتان : دلپیرو سرمربی : لوچیانو اسپالتی

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

دروازه بان : وندر سار
دفاع راست : دنی آلوس
مدافعان میانی : کیلینی . جان تری
دفاع چپ : یوری ژیرکوف
هافبک راست : کریس رونالدو
هافبک میانی : ژاوی
هافبک هجومی : آندرس اینیستا
هافبک چپ : جرارد
مهاجمین : دل پیرو . لوکا تونی

کاپیتان : دلپیرو
سرمربی : لوچیانو اسپالتی

من میگم تو باید ازدواج کنی ! افکارت پریشان شده ;D بابا نصف اینایی که گفتی تو نامزدها نیستن ;D تیمی رو انتخاب کن که سایت گذاشته وگرنه من الآن تیم ملی ایتالیا رو انتخاب میکردم ;D

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
من پي‌سي‌م نمي كشه...از خيرش گذشتم.ولي انشاالله كه كيه‌ل و اله جفتشون توي تيم هستند...

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
اینم تیم من : دروازه بان: پتر چک دفاع راست: راموس دفاع چپ: لام مدافع میانی: کیه لینی مدافع میانی: تری هافبک مرکزی: ژاوی هافبک چپ:ریبری هافبک راست: شوآن اشتایگر هافبک هجومی: لمپارد مهاجم: دل پیرو مهاجم: مسی کاپیتان : دل پیرو مربی: فرگوسن

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
تیم من
GK:چک
RB:باکاری سانیا
CB:جورجو کیه لینی
CB:جیمی کرگر
LB:لام
RMF:کریس رونالدو
CMF:مارکوس سنا
LMF:داوید سیلوا
AMF:لوکا مدریچ
SS:الکس کبیر
CF:KUN AGUERO

COACH:لوییس اراگونس
CAPITAN:capitALex (capital+alex)

البته جای تورس و مسی هم خالیه

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
چرا اسم بووفون نیست؟؟؟؟؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

چرا اسم بووفون نیست؟؟؟؟؟

چون بوفون توی لیگ قهرمانان سال ۲۰۰۸ یک بازی بیشتر نکرده!

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
اینم مال من! دروازه بان : ادوین ون در سار دفاع راست : راموس دافع وسط : جورجو ، پویول دفاع چپ : کاپدویا هافبک راست : جرارد هافبک میانی : ژاوی هافبک هجومی : فابرگاس هافبک چپ : سیلوا مهاجما :الکس و مسی کاپیتانم که مسلما دل پیه رو! سرمربی : فرگوسن

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
دروازه بان : ادوین ون در سار دفاع راست : بوسینوا دافع وسط : جورجو ، تری دفاع چپ : لام هافبک راست : جرارد هافبک میانی : ژاوی هافبک هجومی : لمپارد هافبک چپ : روبن فوروارد: الکس - مسی کاپیتان:الکس سرمربی:فرگوسن

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
دروازه بان : چک دفاع راست : سرجیو راموس دافع وسط : جورجو ، تری دفاع چپ : اورا هافبک راست : جرارد هافبک میانی : ژاوی هافبک هجومی : بالاک هافبک چپ : روبن فوروارد: الکس - مسی کاپیتان:الکس (در حالی که تری هم دوست داشتم کاپیتان بکنم) سرمربی:فرگوسن

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این تیم رو یوفا از سال 2001 از بین نظرات کاربراش انتخاب میکنه که در سال 2001 تره زگه اولین یوونتوسی بود که به این تیم راه یافت . در سال 2003 هم بوفون و ندود انتخاب شدن و در سال 2004 هم مجدداً بوفون و ندود انتخاب شدن . در سال 2005 ندود برای سومین سال پیاپی بهترین هافبک چپ اروپا انتخاب شد و تو تیم سال یوفا قرار گرفت . سال 2006 مجدداً بوفون به عنوان بهترین دروازه بان اروپا انتخاب شد و در تیم سال 2007 هم یووه نماینده ای به واسطه حضور در سری ب نداشت . بیشترین ایتالیایی هم که تو تیم بوده نستا بوده با 5 حضور . امسال کیلینی خیلی شاید شانس نداشته باشه ولی دل پیرو قطعاً نامزد اولین مهاجم سال خوهد بود .

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
دروازه بان : فن درسار . دفاع راست : رافائل . مدافعان میانی : کیلینی . فردیناند . دفاع چپ : پاتریس اورا . هافبک راست : جررارد . هافبک میانی : فابرگاس . هافبک هجومی : رونالدو . هافبک چپ : روبن . مهاجمین : مسی،الکس . کاپیتان : دل پیرو . سرمربی : ونگر .

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال

من میگم تو باید ازدواج کنی ! افکارت پریشان شده ;D بابا نصف اینایی که گفتی تو نامزدها نیستن ;D تیمی رو انتخاب کن که سایت گذاشته وگرنه من الآن تیم ملی ایتالیا رو انتخاب میکردم ;D

بابا من حوصله نداشتم برم تو اون سایت اما تیم منتخب سال 2008 رو انتخاب کردم

حتما که نباید بری تو اون سایت انتخاب کنی من دلم میخواد تو سایت خودمون انتخاب کنم :D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
سال پیش این تاپیک رو ساختم تا تیم منتخب سال یوفا رو از جمع کاندیدهای معرفی شده در سایت یوفا انتخاب کنیم ، حالا دوباره تاپیک رو باز میکنم تا تیم منتخب سال 2009 اروپا رو انتخاب کنیم . تو کاندیداهای امسال دوباره کیه لینی هستش و البته دیه گو ، برید به این لینک و انتخاب کنید : http://www1.uefa.com...year/index.html

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من این تیم رو انتخاب کردم :

ادین دزکو دیوید ویا

دیه گو

مارک همسیک ژاوی اینیستا

دنی آلوز کیه لینی تری اورا

ویکتور والدز

کاپیتان : کیه لینی