پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تیم یوونتوس دات آی آر

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
3208 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تاپیک جدید .

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
جداً می خواین ابهت دروازبان رو ببینین؟ نوید که همیشه جلوی من به ته ته په ته می افته و شونت میکنه تو در و دیوار :D

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
الان یعنی تاپیک زمین فوتبال پاک شد؟؟؟؟؟کجاس؟؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فرستادمش تو آرشیو . این بچه همونه !

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
کار جالبی بود این انجمن.. ایده های موزی از اذهان پر فسفور کی تراوش کرد ;D ؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
دیگه موز رو همه میشناسن ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
یک مقدار برنامه ریزی برای انجمن بکن پس ای موز نشان اگر می خوای بمونه.. می خوای از انجمن بازیکنان یوونتوس الگو برداری کن ;D من 4 جلسه دیگه جمعه صبح کلاس دارم، بعدشم ایام مبارک امتحانات هست و اینا.. در این میان من گاهی فوتبال می رم، ولی اگر همین زمین 2 خوراکی رو بتونین بعد از ساعت 5 بگیرید میام. اگر هم که صبح پابرجا هستید فوقع ما وقع. یه پیشنهاد دیگه هم دارم همین که بابک گفت رو نمی دونم جدی گفت یا شوخی که تیم کشیده ولی به نظر من همونطور که از قبل هم می گفتم همین کار تیم کشی خیلی موثر میشه برای تمرین کردن در میان بازی.. خیلی بهتره تا هر دفعه تیم بکشید...

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
این تیمی که بالا گفتم جدی هستش . امروز هم تو غیاب حمید ، احمدرضا و امیر با همین ترکیب بازی کردیم . یه چیزی راستی الآن به ذهنم رسید . میگم ما ساعت جمعه ها رو از 10:30 تا 12 به 6 تا 7:30 عصر تغییر بدیم . حالا اگر تو همون سالن دوم بودیم که هیچی ولی اینطوری خیلی شانسمون برای جضور در سالن شماره 1 زیاد میشه چون بعیده مسابقات تا اون موقع طول بکشه و اینطوری همه بچه ها تیم هم میان . امروز قاسم هم ازم پرسید میشه عصرها گرفت و معلوم بود اونم صبحها سخته براش . البته یزره برای میثم و امین باقری سخت میشه اومدن ولی خب امیدوارم کنار بیان چون واقعاً شرایطمون متفاوت هستش و الآن به گلر نیاز داریم و اومدن حمید یه خبر خوب هستش . اگر میخواین من همین امشب یا تا حداکثر فردا زنگ بزنم سانس رو تغییر بدم . ها ؟

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من نقش نارگیل رو دوست دارم :D

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اره بابا.صبح بده.من امروز دهنک صاف شده.زورکی از خواب پاشدم.1روز میتونیم درست بخوابیم تو هفته اونم اینجوری میشه

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
این یک صحنه از تمرین هفته بعد (اگر من جور بشه کارم که بیام):

دعوای من و روزبه...

تصویر

اونی که داره جدا می کنه امینه یا بابک؟

----
ادیت:
خب فکر می کنم؛ با این وضعی که درست کردیم این انجمن میشه مثل پارازیت ::) ... که نباید بشه.
حالا بگید باید چیکار کنیم که بکنیم...

ترکیب ما خوبه.

امیر رو داریم که تقریبا بهترین دفاع اخر هست، قاسم و بابک و امین هم که متغیرهای وسط هستند و روزبه و نوید هم که جلو بازی می کنند.

تیم حریف از خودش بگه ;D (کری خوانی)
ولی به نظر من این man of the match و هر کار دیگه ای که به بالا رفتن انگیزه بچه ها بشه و حس رقابت بینشون ایجاد بشه مفیده..

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
چقدر شماها شوتید ! بابا بگید چیکار کنم ! زنگ بزنم کمپلت بندازم جمعه ساعت 6 تا 7:30 غروب ؟

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
برای من فرقی نداره

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
برای منم که فرق داره دیگه که گفتم...

juventus29

juventus29

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2057 ارسال
اره زنگ بزن بابا.صبحا دهنمون اسفالت میشه

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
من و امیرم مواققیم! بابا خدایی من امروز خواب بودم!تو زمین قدمم نمیتونستم بزنم! :( راستی بابک این عدالت علی ای که خرج دادی منو حیران کرده!!! ;Dبیخیال،تورو خدا دیگه از این سخاوتا خرج نده! :P ولی با همینم میترکونیمتون! 8)همون هفته اول امین و امیر و میفرستم برا دوران نقاهت ! ;D ;D ;D (باز خوبه امین باقری و میثم با ما بودن وگرنه .....! ;D)

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
زمان سالن تغییر کرد . از این هفته جمعه ساعت 6 تا 7:30 عصر خواهد بود .

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من توی اولین پست این تاپیک دیدم که اعضای تیم رو نوشتید حالا من یک سوال دارم از این هفته فقط اعضای تیم میتونن شرکت کنند یا اونهایی که علاقه ای برای حضور دارن میتونن بیان ؟ ممنون میشم جواب بدید با تشکر

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

سلام دوستان من
توی اولین پست این تاپیک دیدم که اعضای تیم رو نوشتید
حالا من یک سوال دارم
از این هفته فقط اعضای تیم میتونن شرکت کنند یا اونهایی که علاقه ای برای حضور دارن میتونن بیان ؟
ممنون میشم جواب بدید
با تشکر

به شخصه دیگه خسته شدم از بس شب جمعه نشستم زنگ زدم یا SMS دادم به این و اون که آقا فردا میای یا نه ! من باید به 10-12 نفر زنگ بزنم در صورتی که اگر هر کسی خودش به من زنگ بزنه باید با یک نفر تماس بگیره .

در ثانی ما بعد از حدود 10-11 ماه بازی هنوز نفرات ثابتمون رو نشناخته بودیم که باید این کار رو میکردیم و اولویت اول هم با کسانی بود که همیشه تو تیم بودن و بعد از اون سایر نفرات که میخوان تفننی بیان . پس رو این حساب تصمیم گرفتیم نفرات اصلی تیم رو مشخص کنیم تا با خیال راحت بازی و تمرین کنیم و دیگه دغدغه نفر نداشته باشیم .

کسانی که اسمشون تو لیست صفحه قبل نیستش حالت رزرو خواهند داشت تا اگر کمبود نفر داشتیم جایگزین بشن .

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
من خیلی متاسفم که نمیتونم بیام چون جمعه ها کلاس دارم اگر میشد بیام خیلی عالی بود ایشالا از ترم دیگه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی