پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

Return of the KING II

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
118 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
می بینم که فوروم رو گل من گلی کردید! حالا باید سر کدومتون زده بشه!؟ جلادش کیه؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
رضا ما بالاخره برمیگردیم مدیریت دیگه یه بلایی سرت در بیارم ;D بابا یکی دیگه برات اسم میذاره من بدبخت چیکاره بیدم :-[ اصلاً بیاین شاه وزیر ;D مانی هم دختر پادشاه رضا ;D

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
استراتژی جنگ یوونتوسیان.. به دستور اعلی حضرت رضا شاه (شاه کودتا) برنامه و موضع فروم تغییر کرده و به شکل زیر در خواهد امد: 1. دستور سرکوب شورش های داخلی فروم اعم از فعالیت های بابک، امین و قاسم به منظور بازپس گرفتن کودتای شاه. 2. نشان دادن وجه کاربران مخفی و کلاه بوقی به سر کردن انها و در میدان فروم چرخاندن. 3. صلح با کشوران متحدالمنافع چلسی، منچستر یونایتد، ارسنال و لیورپول 4. حمله هسته ای به بارسلونا و رئال مادرید. 5. تبعید حسین به جزایر لانگرهاس. 6. تاسیس دارالفنون در فروم به منظور اگاهی بخشی به اعضا. 7. ملی کردن صنعت نفت ??? 8. تهیه تیزر های تبلیغاتی به منظور نشان دادن اوضاع نابسامان فروم در پادشاهی سابق. 9. برگزاری دادگاه نورنبرگ برای محاکمه امین. 10. دست نوشته های بابک و قراردادهای ننگین وی با بایرن مونیخی ها. 11. ترور قاسم. 12. کوتاه کردن دست درباریان از حرمسرا و تخصص یافتن ان به شخص حاکم رضا و صدراعظم :P

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
ايا كينگ رضا كشور گشاي ز كس گر نترسي بترس از خداي كه پيش تو شاهان فراوان بدند همه تاجداران كيهان بدند رضا جان من اين طرح كشف حجاب هم زودتر عمليش كن ;D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

می بینم که فوروم رو گل من گلی کردید!

حالا باید سر کدومتون زده بشه!؟ جلادش کیه؟

کاری داری زود بگو که سرم شلوغه!!!

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
اوه! کار به جاهای باریک کشیده شد!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
منم حرمسرا میخوام ;D حالا که اینطوره منم شورش میکنم :P جوگیر شدم ! با چی شورش کنم ;D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

منم حرمسرا میخوام ;D حالا که اینطوره منم شورش میکنم :P جوگیر شدم ! با چی شورش کنم ;D

حیف که رضا یه سری اختیاراتمو گرفت،وگرنه یه برنامه درست حسابی برات داشتم!!!!

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
منم بكن شاعر دربار اين رو هم خودم برات سرودم قبليه عالم جديده جديده: ديو چو بيرون رود فرشته درايد رضا خان محبوب ما پدر مارو در مياورد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
واي واي واي عابد با تنها يه عنوان كه هيچ اختياراتي نداره فريب خوردي ?

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
رضا ! مانی در نقش ذولیخا عاشق من شده ;D پیراهنم رو هم کشید و پاره کرد و تا خواست در بیاره ... ( -18 ) ;D

pedram432

pedram432

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
فكر كنم سر كمال رو هم رو دروازه شهر اويزون كردن كه ازش خبري نيست ما هم دسمون رو يه جا بند كرديم ;D رضا يه پيشنهاده تپل دلرم بيا كمال رو هم قطع نسل كنيم بكنيمش خواجه دربار ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
بابکو داشته باشید :D :D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه دختری نشونت بدم 100 تا صورتی ازش بزنه بیرون ;D صبر کن شوالیه نجف آباد بیاد ;D یالا بیا دیگه حسین ... بیا مارو از چنگ این خونخوار نجات بده :'( خبر رسید حسین داشته میومده رفته سر راه قلیون بکشه ;D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران

واي واي واي عابد با تنها يه عنوان كه هيچ اختياراتي نداره فريب خوردي ?

فعلا دارم تو سطل زباله میچرخم!!!!!!!!!!!!!!

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
زیاد هم نگرد چون وسایل کار مانی از وارنا اون تو هستش ;D هر چیز صورتی دیدی ازش فاصله بگیر ;D

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
برای پادشاه یه شعر گفتم: واسه دختر شما،واسه دختر شما خواستگار آی اومده یکیشون کله کچل از پس بازار اومده.....

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
اعلی حضرت صدای پای شوالیه نجف اباد میاد... برای ازاد کردن طلسم دختر شما، بابونه امده. باید تدارک یک اژدها برای مبارزه با این شوالیه را ببینی.. در ضمن شاهزاده را به اخرین اتاق فروم ببر..

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
شاهزاده رو بدیم به شرک!!!! :D :D :D :D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
اختیارات فرانروایی (مدیریت) به ملکه (مانی) تنها فرد مورد اطمینان ذات همایونی داده شد تا در صورت غیاب پادشاه سلطنت پابرجا بماند. صدراعظم در پی تدارک گارد سلطنتی باش. ( یوزر حسین به "شوالیه نجف آباد" تغییر کرد. امین هم شد "جادوگر پیر" . )

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی