پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

بهترین زننده ضربات آزاد بعد از دل پیرو کیست ؟!

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
29 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من به این دلیل الکس رو در این نظرسنجی نذاشتم چون همه میدونیم که اون اگر خیلی بدبینانه هم بگیم که مرد اول ضربات ایستگاهی جهان نیست ، جزو 3 نفر اول هستش . پس دل پیرو رو با این نیت که بهترین زننده ایستگاهی در جهان هستش در نظرسنجی نذاشتم . اما این 20 نفر بنظرم از همه کامل تر بودن و دیگه کسی به ذهنم نرسید و اگر یکی دو نفر احیاناً جا موندن به این دلیل بود که حافظه ام دیگه یاری نکرد ! از سال 2004 مسابقاتی هر ساله تحت عنوان Free Kick Masters برگزار میشه که جمعی از بازیکنان جهان گرد هم میان و به مسابقه میپردازن . افتتاح این مسابقات از سال 2004 بود که اوگار یلدریم از تیم هیرنفین هلند با کسب 25 امتیاز اول شد و شن شی از شانگهای چین با 20 امتیاز دوم شد و بینیامین زاراندونا از رئال بتیس با 12 امتیاز سوم شد . سرشناس ترین بازیکن حاضر هم زیدان بود که با 8 امتیاز در جای پنجم قرار گرفت . فاصله توپ با دروازه هم در سه نقطه 18 ، 21 و 25 متری هستش . اما مسابقات بعد از وقفه 2 ساله در سال 2007 و اینبار با ستارگانی مثل : بکهام ، کارلوس ، هنری ، دکو ، برند اشنایدر ، مارکز و ... از سر گرفته شد و در تاریخ 22 دسامبر 2007 در ورزشگاه ریلیانت هوستون آمریکا برگزار شد . در این دوره مارکز و کارلوس عملکرد مناسبی داشتن ولی رونالدینیو از همه بهتر بود . در سال 2008 مسابقات از همیشه پربارتر بود . جایزه 1 میلیون دلاری بهترین زننده و 500 هزار دلاری بهترین دروازه بان نصیب رافائل مارکز و دیوید جیمز شد . در این دوره بازیکنانی نظیر رونالدینیو ، مسی ، مارتین پالرمو و مارکز حضور داشتند و 4 دروازه بان هم عبارت بودن از جیمز ، خورخه کامپوس ، دراگوویچ و تولدو . بازیکنانی نظیر دل پیرو ، جونینیو ، پودولسکی ، تورس و دکو جزو غایبین بودن و بازیکنانی نظیر پیرس ، بورگتی ، سوبیت خاطر ، ادی لیوایز ، خولیو باپتیستا و ... هم دیگر بازیکنان حاضر بودن که مارکز و جیمز مقام اول رو کسب کردن .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چرا میهایلویچ نداره ؟! خیلی ها ،تقریبا اکثریت اعتقاد دارند میهایلویچ بهترین زننده ی ضربه ی آزاد تاریخ بوده. رکورد دار گل کردن ضربه آزاد هم هست.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
درسته ولی میهایلوویچ دیگه بازی نمیکنه و این لیست مختص کسانی هستش که هنوز بازی میکنن وگرنه اگر بحث تاریخی بود جای خیلی ها مثل باجو ، مارادونا ، هاگی ، استوویچکف ، پلاتینی ، زیدان ، کانتونا و ... خالی بود . نظرسنجی بعدی رو میذاریم برای بازیکنان کلاسیک ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آها،پس من به پیرلو،ریکلمه،جونینیو و هانری رای دادم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه بازیکن رم داشت در حد فاصل سال 2000 تا 2002 که بعدها به رئال بتیس رفت و اسمش مارکوس آسانسائو ( یا آسانکائو ) بود که خیلی عالی ایستگاهی میزد و جزو بهترین های اروپا بود . ولی گلی که کارلوس به فرانسه در سال 97 زد استثنایی و خارق العاده بود ! عجب شوت هایی میزد ...

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
من به جونینیو رای دادم چون آمارش خیلی بالاست البته از فاصله های زیاد خیلی خوب میزنه

delpiero kabir

delpiero kabir

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 139 ارسال
خیلی ها ممکنه تو یه مقطع خوب ضربه ایستگاهی بزنن ولی مهم داشتن تداوم که به نظر من بکام دارای این خصوصیت بود

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
http://uk.youtube.co...feature=related

قبل از رای دادن این رو ^ هم ببینید (حداقل 2 دقیقه اول رو).. مقایسه ایستگاهی های جونینیو و ناکامورا هست.
جونینیو ضربات قدرتمند تری نسبت به ناکامورا می زنه ولی کات هایی که ناکامورا به توپ میده خیلی زاویه بیشتری به کات های جونینیو هست..

دقت کنید، 2 تا از این گلهایی که از ناکامورا نشون میده وارد دروازه ون در سار شده (که توی یکیش تکون نخورد) احتمالا با من موافق هستید که ون در سار اگر شماره 1 نباشه حداقل جز 2-3 شوت گیر برتر جهان هست..

منظورم اینه که (بعد از دلپیرو)، ناکامورا و جونینیو بهترین ازاد زن جهان هستند..

adey

adey

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 768 ارسال
کلا اسم ایستگاهی زن اشتباه جا افتاده . کسی ایستگاهی زنه که 70 % ایستگاهی هاش گل باشه منظور از ایستگاهی زنی اصلا سانتر نیست . بلکه ضربه به قصد گل هستش خیلی ها تو این لیست اصلا در حدی نیستن که بشه اسمشونو گذاشت ایستگاهی زن مثلا من شخصیتی مثل رونالدینیهو رو هیچ وقت در حد یه ایستگاهی زن تاپ جهان ندیدم . چون ضرباتش همیشه شانسیه دیوید ویا شاید از هر 15 تا بتونه یکی رو گل کنه استیون جرارد هم به همین صورت وخیلی هایه دیگر به نظر من تو تاریخ بعد از الکس .کسی به تخصص دیوید بکهام در ضربات ایستگاهی نبوده

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
جونینهو واقعا خیلی خوب ضربه آزاد می زنه ولی همین طور که گفتید رونالدو و ویا یا لمپارد خیلی به ندرت و شانسی گل می کنند ولی دل پیرو یا بکهام و جونینهو واقعا تمرینات خاصی داشته و تخصص دارند .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
یه خوبی دیگه هم که ضربات آزاد الکس داره اینه که ادا و اطوار از خودش در نمیاره رونالدینیو رو دیدین چطوری می زنه ؟ انقدر ادای جک و جونور نشون میده بعدشم از هر صد شربه یکیش گل میشه الکس خیلی راحت و عادی بیشترین تمرکزش رو روی ضربه می زاره ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- فعلا ً به موضوع ربطی نداره ولی جا داره از میشل پلاتینی بازیکن نامدار یوونتوس هم به عنوان بهترین ایستگاهی زن دوران خودش یاد کنم

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21184 ارسال
من به جونينيو ، ريكلمه و پيرلو اعتقاد دارم بعد از الكس . ريكلمه يك افسانه هست به نظر من كه اصلا به حق خودش نرسيده ! پيرلو هم اگر آماده باشه مطمئنا مهار شوت هاش آسون نيست !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه توضیح در مورد روجریو سنی بدم که یکی از گلزن ترین دروازه بانان تاریخ هستش در کنار چیلاورت که همه گلهاش رو از روی نقطه پنالتی و ضربات ایستگاهی میزنه که ضربات آزادش فوق العادست . روجریو از سال 1990 دروازه بان سائوپائولو برزیل بوده که تا به الآن در 351 بازی موفق شده 42 گل برای تیمش بزنه . عضو تیم ملی برزیل در جام های جهانی 2002 و 2006 هم بوده . اگر اشتباه نکنم سابقه هت تریک هم در برابر کروزیرو رو هم داره که یک گل ایستگاهی فوق العاده از حدود وسط زمین هم زده !

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال

من به جونينيو ، ريكلمه و پيرلو اعتقاد دارم بعد از الكس .

ريكلمه يك افسانه هست به نظر من كه اصلا به حق خودش نرسيده !
پيرلو هم اگر آماده باشه مطمئنا مهار شوت هاش آسون نيست !

خودتی بهمن؟

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
صحبت از ضربات آزاد شد و ياد روبي باجوي دوست داشتني افتادم . يكي از بهترين ضربه آزاد زناي دنيا بود كه حتي از روي نقطه كرنر هم گل زده بود. در ضمن اسم ريوالدو رو هم جا انداختين .

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
تا جایی که من یاد دارم اصلا مارکز تاحالا ایستگاهی نزده که بخواد گل بشه یا نه ولی من به بکهام و پیرلو رای دادم میخواستم به جونینیو هم رای بدم که از دستم در رفت اگه نه جونینیو هم خیلی عالیه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
مارکز ضربات پشت محوطه نمیزنه و معمولاً از فواصل دور ضربات آزاد رو میزنه چون ضرباتش هیچگونه خلاقیت خاصی نداره و فقط قدرتی زده میشه . تو سالهای 2005 و 2006 که رونالدینیو ضربات ایستگاهی بارسا رو میزد ، مارکز هم ضربات راه دور رو میزد که چندبازی هم توپ هاش گل شد . تو مکزیک هم ضربات نزدیک رو پاول پاردو میزنه و شوت های راه دور رو مارکز به سبک کارلوس میزنه با این اختلاف که ضربات مارکز معمولاً از روی زمین خیلی فاصله نمیگیره و معمولاً زمینی زده میشه .

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
به نظزم بهترین ضربه ازاد زنان اولین که کاپیتان خودمونه. بعد از اون پیرلو هم کمی از الکس نداره و بکهام هم خوب میزنه. ولی تو این لیست جای مبعلی بهترین ضربه ایستگاهی زن ایران خالیه.

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
میهایلوویچ چرا نیست ؟! کمی نامردیه ... {ببخشید صفحه قبل رو نخونده بودم ...}

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
بعد از الکس پیرلو بعد از پیرلو جونینیو بعد از جونینیو ریکلمه بعداز ریکلمه هانری بعد از هانری کریس رونالدو ی ... بعدشم فن در فارت

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی