پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 0 - یوونتوس 2 ( هفته یازدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
67 پاسخ برای این موضوع

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
ایول دوباره داریم به صدر جدول نزدیک می شیم و ایندفعه قشنگیش اینه که اینتر همه کاره نیست و میلان هم هست فیو و ناپولی و اودینزه هم خوبند کاش رم هم بود !!!!!! آقا 2 گل بستشونه دیگه ، الکس و بیار بیرون مصدوم نشه شب تولدش که اعصاب نداریم

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
باشه.ولي همين چند دقيقه پيش يديم كه حتي يكوئينتا (كه من به شخصه عاشقشم) داشت يه پنالتي رو كلا خربا مي كرد.واقعا اگه از بحران در اومديم 51% بابت الكس بزرگ بود. در ضمن به نظرم خوب كاي كردن دادن ياكي زد.اونم بايد يه جوري روحيه‌شو برگردونه به خودش توي اين مدت اخير زياد نيمكت نشين بوده و لازمه كه گل بزنه تا روحيه داشته باشه...

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال

ایول دوباره داریم به صدر جدول نزدیک می شیم

فعلا هیچ تغییری تو جدول نکردیم!!!
ناپولی و لاتزیو 2 بر 0 جلو هستند

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
به خدا اگه کمی دقت بازیکنان بالا می رفت الان بازی خیلی پرگل تر بود ولی خوب از زمین افتضاح هم نباید گذشت !!!

Delle Alpi

Delle Alpi

هوادار

• اعضا
  • 675 ارسال
ضربه آزاد دیگه یعنی گل

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
اينتر هم دقيقه 91 الكي برد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من تعویض های رانیری رو اصلاااااااااااااااااااااااا نمی فهمم !! لگروتالیه رو آورد هافبک دفاعی،ملبرگ رو برد وسط،و گریگرا رو آورد تو جای تیاگو !!!!!! بعدشم 1 نیمه اکدال بازی کرد ! همه این کارا رو کرد،ولی 1 دقیقه هم به جووینکو بازی نداد ! دقیقه 87 آمائوری رو میاره تو ولی به جووینکو بازی نمی ده !!! ولی تعویض گریگرا کلا چیز جالبی بود،من تا 10 دقیقه هنگ بودم ! داشتم فکر می کردم الان چطوری شد ؟! یووه نیمه دوم فقط کنترل کرد.و تشنگی برای گل زدن نداشت. از نکات جالب بازی مهارت مارکیونی در توپ گیری و تبدیلش به ضد حمله بود ! واقعا بازیکن خوبی شده این مارکو. چقدر خوبه وقتی مصدوم نیست ;D مولینارو هم نیمه دوم بازیش خوب شد. کلا چیز خاصی نداشت نیمه دوم،کنترل بازی به مدت 45 دقیقه،همین !

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

تــــــبریک :)

دل پیرو + همــــــــــــــــــــــــــــــه متتتتتتتتشکریم ;D

یـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوونتوس بـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــزرگ :-*

===================

من تعویض های رانیری رو اصلاااااااااااااااااااااااا نمی فهمم !!

لگروتالیه رو آورد هافبک دفاعی،ملبرگ رو برد وسط،و گریگرا رو آورد تو جای تیاگو !!!!!!
بعدشم 1 نیمه اکدال بازی کرد !

همه این کارا رو کرد،ولی 1 دقیقه هم به جووینکو بازی نداد ! دقیقه 87 آمائوری رو میاره تو ولی به جووینکو بازی نمی ده !!!
ولی تعویض گریگرا کلا چیز جالبی بود،من تا 10 دقیقه هنگ بودم ! داشتم فکر می کردم الان چطوری شد ؟!

جــدی , خاک بر سرش :-\ .... این رانیری هر چی باشه عاقل نیست !

آخه جای بازیکنها اونجاست ؟ همینکارها رو میکنه که مـــصدوم میدیم !!!!!!

جووینکو با استیل بازیش میتونست تو این زمین مشکل گشا باشه !!!!!

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب خدا رو شکر این بازی رو هم بردیم ................

همه خوب بودن تقریبا .....

کیلینی عالی دفاع کرد هم خوب سر زد و هم خوب یارگیری کرد .....

دیچیله نفوذ های خوبی داشت و نشان داد که به بازیکن بسیار بزرگی تبدیل خواهد شد .....

دل پیرو باز هم یک کاشته بسیار زیبا رو زد !!!! :-X

یاکوئنتا دوندگی عالی داشت و بالاخره تلسم گل نزذن رو هم شکست ....

تیاگو عالی بود و دونده و خیلی هم خوب نبض بازی رو در دست گرفته بود .....

مارکیونی مثل همیشه نبود ولی موثر بازی کرد ....

ملبرگ 2_1 بار اشتباه کرد ولی به خیر گذشت و کلا بد دفاع نکرد ...

من فقط برام جای سوال هست که چرا لگروتالیه رو برد هافک دفاعی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!( من فکر میکنم چون تیاگو مصدوم شد بازیکنی با خصوصیت دفاعی رو نداشت روی نیمکت این کارو کرد )

خوب با توجه به شکست امشب میلان اختلاف ما با صدر جدول به 3 امتیاز میرسه
!!!!! ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
گریگرا یه شوت عجیب زد که خورد زیر تیر افقی!از فاثله ۲۶-۷ متری و به زاویه مخالف!خیلی حیف شد که گل نشد. یاکوئینتا نیمه دوم هم به نظر من خوب نبود!حتی پنالتی رو هم نتونست خوب بزنه. رانیری اعتقادی به بازی جووینکو نداره!وضعیت بازی بعد از به ثمر رسیدن گل دوم طوری بود که جووینکو می تونست حتی جای یاکی به زمین بیاد! در کل بازی بدی نبود اما طلسم دو گل در هر بازی هنوز شکسته نشده!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ولی این زمین لیزی که میگین به درد بازیکنای ریزنقش و تکنیکی نمی خوره شاید به همین خاطر بهش بازی نداده

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
امتیاز و ترکیب بازیکنان یوونتوس منینگر 6- مبرگ 5/5 - کیه لینی 6 - لگروتالیه 6 - مارکیونی 5/6 - تیاگو 5/6 - سیسوکو 5/6 - دچلیه 6 - دل پیرو 8 - یاکوئنتا 6 - رانیری 5/6

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
عشق است الکس.... حمیرد حرف خوبی زد باید بگن:دکتر دلپیرو به بخش ضربه ایستگاهی!!(تو همین مایه ها بود)

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال

دل پیرو 8

اه! من باز مدرسه بودم ــُ بازی رو ندیدم!! ))):
ولی مثل اینکه الکسی ترکونده...شیره....

**چقدر عجیب که پنالتیو ندادن الکس بزنه...

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
Windowsam moshkel dare, fonte farsi nadare, bebakhshid. khastam tabrik begam in bordo heife ke emrooz nemitoonam post bedam ویندوزم مشکل داره،فونت فارسی نداره،ببخشید، خواستم تبریک بگم این بردو، حیف که امروز نمی تونم پست بدم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

**چقدر عجیب که پنالتیو ندادن الکس بزنه...

خود الکس خواسته تا یاکوئینتا روحیه بگیره .

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
به! مرام کش کرده که یاکی رو! دمش گرم... مثل همیشه که نهT بیشتر از همیشه: Forza Juve, viva Alexi !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هفتمین بازی که زوج لگرو-کیه لینی گل نمی خوره ! فوق العادست ! 585 دقیقه شده که این زوج گل نخورده اند !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
واقعا عالیه اگه سه بازی دیگه رو هم ببرن واقعا میشه حتی به فتح اروپا امیدوار بود
و در مورد الکس واقعا باید سکوت کرد هیچی نمیشه گفت واسه تعریف از capitALex
فقط باید سکوت کرد همین
و یه دعا
خداوندا! الکس بزرگ را هیچ وقت از ما نگیر

SadraJuve

SadraJuve