پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

کیه وو 0 - یوونتوس 2 ( هفته یازدهم سری آ )

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
67 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یکشنبه 19 آبان . ساعت 17:30 . هفته یازدهم سری آ : کیه وو - یوونتوس . ورزشگاه : مارک آنتونیو بنتگودی ورونا . تا پایان هفته دهم یووه با 18 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفته و کیوو با 6 امتیاز در رده هجدهم قرار گرفته .
  • tecra از این پست تشکر کرده است

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
مربي كيوو هم دو روز پيش عوض شد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حدس بزنید روز تولد چه کسی در این بازی خواهد بود ؟ یه نفر که اگر به کیوو 2 گل بزنه 250 گله میشه !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
يووه كماكان در حركت رو به جلوي خودش هست و چون خيالش راحته كه بازي بعديش هم توي آخراي هفته‌ي ديگه(يعني پنجشنبه) هستش توي اين بازي مي تونه از تركيب نسبتا كامل تري استفاده ببره و راحت تر هم بازي كنه و اين امتياز باعثمي شه يووه با همون انگيزه‌ي تازه‌ي خودش بتونه برد رو رحت كسب كنه و به فكر اين باشه كه تعداد گل هاش رو هم بالا ببره.الان توي جدول فاصله‌ي تيم هاي اول تا دهم خيلي زياد نيست و اين ارزش گل رو بالا مي بره...

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال

حدس بزنید روز تولد چه کسی در این بازی خواهد بود ؟

یه نفر که اگر به کیوو 2 گل بزنه 250 گله میشه !

خوب معلومه دیگه رضا ................... ;D

الکسه دیگه !!!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
احتمال می دم با همون ترکیب بازی مقابل رئال به میدان بریم !!! و شاید یاکی به جای امائوری بازی کنه !!! به صورت کلی تغییر خاصی رو 100% مشاهده نمی کنیم

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
من حدس میزنم کیه وو را 2 بر 0 میزنیم و الکس وآمائوری گل میزنی میکنند در این بازی.
  • اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15943 ارسال
پیروزی مقابل کیه وو با گلزنی الکس می تونه جشن تولد خوبی باشه !!!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
کیه وو 2-1 رجینا لچه 2-0 کیه وو سامپدوریا 1-1 کیه وو کیه وو 1-1 تورینو کاتانیا 1-0 کیه وو کیه وو 0-2 فیورنتینا کیه وو 1-1 آتالانتا کالیاری 2-0 کیه وو کیه وو 1-2 لاتزیو پالرمو 3-0 کیه وو در پنج بازی خانگی یک برد و دو مساوی و دو باخت دارند و تنها 5 امتیاز کسب کردند. بردن همچین تیمی با توجه به روحیه ای که بازیکن های یووه دارند به هیچ وجه کار سختی نیست مگر اینکه رانیری دوباره ... یه نکته باحال هم اینه که : یوونتوس با هجده امتیاز ششمه کیه وو با شش امتیاز هجدهمه  ;D

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
بردن کیه وو کار سختی نیست با برد در این بازی احتملا 2 پله صعود خواهیم کرد

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
من که بازی رو نمیتونم ببینم چون باید برم اندیمشک از ساعت 8 صبح تا 9 شب دانشگام خیلی حیف شد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
الان سایت یووه رو می خوندم،نوشته یوونتوس تو تاریخش تاحالا به کیوو نباخته ! 1 بار مساوی کرده و بقیه بازی ها رو برده ! مارکیزیو و گریگرا به بازی خواهند رسید طبق سایت گفته های سایت یووه و متاسفانه پولسن هم آماد شده !!! ازونطرف رانتی بعد از چند روز تمرین مشکل ماهیچه پیدا کرد در تمرینات و به این بازی هم نمی رسه ! حسن هم هنوز مشغول فیزیوتراپیه !

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب مي تونيم اميدوار باشيم آمار بهمون پشت پا نزنه و برد بعدي رو هم بياريم.100 بازي راحتي نيست اما تيم هاي پايين جدولي دو حال دارن:1.وقتي گل اول رو بخورن وا مي دن و بد مي بازن. 2.وقتي گل اول رو بخورن شاخ بشن و حركت كنن.توي بازي هاي كيه وو توي اين فصل بيش از 3 گل رد و بدل نشده و كلا بازي هاش كم گل بوده.پس گل زدن بهش سخته اما مي شه با اتكا بر متولد روز موعود به برد پرگل هم چشم داشت...

alisa_abasian

alisa_abasian

تازه به ما ملحق شده

• اعضا
  • 2 ارسال
خدا کنه الکس گل بزنه که همه بدونن الکس 100 سالش هم که باشه باز هم یک اوجوبه است

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
البته کیوو تازه مربی عوض کرده و انگیزه زیادی هم داره.و بازی هم توی خونش برگزار میشه. به نظر من باید حتما نیمه اول یه گل بزنیم وگرنه نیمه دوم بازی سخت میشه. - امیدوارم الکس 2 گل بزنه ! توی روز تولدش به عدد 250 برسه خیلی حال میده !

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
خوب تو این بازی هم باید با همون ترکیب 2_4_4 به بازی بریم .....

حریف در جایگاه خوبی قرار ندارد پس برای حداقل امتیاز به مصاف ما میاد و ما باید با دقت حمله کنیم تا روی ضد حملات غافل گیر نشیم !!!

در این بازی با توجه به حضور یاکی باید سانتر از جناحین به روی دروازه حریف زیاد باشه ....

باید از ابتدا 15 دقیقه حریف رو خوب شناسایی کنیم و سپس از نقاط ضعفشون بهشون ضربه بزنیم .....!! ( من خودم شخصا مدافعان میانی این تیم رو قوی نمیدونم و میتونیم با پاس های در عمق نیز به گل برسیم ...)

اخه این کیوو معمولا نیمه اول بسیار با روحیه است !!!!!

در کل من بازی اسانی رو پیشبینی نمیکنم ولی اعتقاد دارم که بازی بسیار خوبی رو مقابل کیوو ارائه میدهیم و به پیروزی میرسیم .....

I Hope ...............

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یسری آمار از تیم کیه وو ... بهترین گلزن کیه وو میشله مارکولینی هستش که فقط 2 گل زده . کیه وو ضعیف ترین خط حمله لیگ هستش با 6 گل زده . همچنین بعد از رجینا و بولونیا که 19 گل خوردن و رم که 17 گل خورده با 16 گل خورده بدترین خط دفاع سری آ رو داره . با دریافت 14 کارت زرد و 3 کارت قرمز هم جزو خشن ترین تیمهای لیگ هستش . 5 بار هم در این فصل در ورونا میزبان بوده که حاصل تنها برد فصلشون و 2 تساوی و 2 شکست بوده . همچنین تنها بردشون هم به هفته اول در برابر رجینا برمیگرده و در 5 بازی آخر هم 4 شکست و 1 تساوی داشتند . کلاً هم کیه وو همیشه خوب به یووه باخته و با توجه به شرایط فعلی برد یووه دور از ذهن نیست .

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
کیه وو تیم ته جدولیه و براساس روند رانیریشن احتمال باخت به این تیم بالای 90% هست. اگر رانیری روند معمولیش رو کنار بذاره. این بازی رو میبریم.تمام باختهای ما به تیم های ته جدولی بوده اگه این مشکل حل بشه میبریم.

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
به نظر من که 100% می بریم، خوب می بریم! کلا هم بعیده که الکس شب تولدش، با مساوی بیاد بیرون.. وقتی شب تولد توبیاس اونجوری بازی می کنه، دیگه ببین شب تولد خودش چه می کنه!! اگه جدی جدی 2 تا بزنه خیــــــــــــــــــــــــــــلی عاااالی و باحال می شه! ;D درسته که کیه وو حریف ضعیفیه، ولی دست کمش هم نباید بگیریم... امیدوارم که بتونیم با اختلاف بزنیمشون!

shadman

shadman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2102 ارسال
روحیه و انگیزه یووه بعد از بازی با رئال چند برابر شده. به نظر من قدرت روحیه و انگیزه خیلی بیشتر از تاکتیک و هنرهای فوتباله. پر گل میبریم. دوست دارم تو این بازی آمائوری هم گل بزنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی