پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

تاریخچه ی هواداران یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
139 پاسخ برای این موضوع

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
چه باحال! من نمی دونستم!!
:دی: :grin:

میگه یوونتوس لباسش رو از یه شرکت انگلیسی سفارش میداده و چون این شرکت لباس زندانی ها رو هم تولید میکرده اشتباها فرستادن ایتالیا و یوونتوس با همون پیراهن بازی کرده ???

احتمالا میلان هم لباسش رو از یه شرکت انگلیسی سفارش میداده و چون این شرکت لُنگ به ایران صادر می کرده، از قضا یه روز اشتباهی همونا رو می فرستند ایتالیا و چون بازی اجباری بوده و لباس نداشتن دیگه با همونا بازی کردند!! :lol:
کسی واسه لباس اینتر ایده ای نداره؟! :دی:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
لباس زندانی چیه؟!
قبلا هم یکبار این بحث شده بود و من توضیح دادم!
لباس یووه تا سال ۱۹۰۳ صورتی بود و در همین سال به خاطر شست و شوی زیاد رنگ لباس ها از بین رفته بود و کمرنگ شده بود!به همین خاطر مسئولین باشگاه از یکی از بازیکن های انگلیسی تیم به اسم جان سوج می خوان که در صورت داشتن آشنا در انگلستان لباس های جدیدی رو برای تیم فراهم کنه.این بازیکن هم به یکی از دوستانش سفارش می ده و از اونجایی که این فرد در ناتینگهام زندگی می کرده و طرفدار ناتس کانتی هم بوده لباس های سیاه و سفید این تیم رو به تورین می فرسته و از این طریق این لباس به لباس اصلی تیم تبدیل میشه.
این مطلب رو سایت رسمی باشگاه ناتس کانتری هم نوشته :

Why do Juventus play in the same colours as Notts County?
In 1899, Juventus played in pink shirts but continual washing faded the colour so much that in 1903 they sought to replace them.

The club asked one of their team members, Englishman John Savage, if he had any contacts in England who could supply new shirts in a colour that would better withstand the elements.

By coincidence, his friend back home lived in Nottingham, and being a NottsCounty supporter, shipped out the black and white striped shirts to Turin.

Juve have worn the shirts ever since, considering the colours to be aggressive and powerful.

http://www.nottscoun...1028229,00.html

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من الآن چک کردم ویکی پدیا رو دیدم همین اطلاعاتی رو داده که امین گفته در صورتی که یادمه 1 سال پیش چیزهای دیگه ای بود ! البته دقیق یادم نیست ولی گویا یووه وقتی سفارش لباس میده که براش از انگلستان بیاد تو محموله کشتی لباس زندانی ها هم بوده و یه چیز تو این مایه ها که یادم درست نیست و الآن هم خوابم میاد حوصله فک زدن ندارم :دی:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

من الآن چک کردم ویکی پدیا رو دیدم همین اطلاعاتی رو داده که امین گفته در صورتی که یادمه 1 سال پیش چیزهای دیگه ای بود ! البته دقیق یادم نیست ولی گویا یووه وقتی سفارش لباس میده که براش از انگلستان بیاد تو محموله کشتی لباس زندانی ها هم بوده و یه چیز تو این مایه ها که یادم درست نیست و الآن هم خوابم میاد حوصله فک زدن ندارم :دی:

بابک جون چرا اطلاعات غلط میدی هان؟!؟!؟!؟ :دی:

من که گفتم مجری داره چرت و پرت میگه تو میگی درست میگه بیا دیدی؟؟؟؟

================

امین جون دستت درد نکنه :friends:

==================

یه عذر خواهی از همه هم بکنم چون من این تاپیک رو با تاپیک تاریخچه یوونتوس اشتباه گرفتم :دی:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حالا که بحث این تاپیک رو منحرف کردی ولی باید بگم یه زندانی تو داستان بوده :دی: بذار من کامل گیر بیارم میگم چون دقیقاً یادمه که یه بحث لباس زندانی هم بود !

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال
منم کاملاً با حرفهای Forza Azzurri موافقم چون تا جایی که می دونم لباسهای زندانی بودن که جابجا شدن!

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
یه طوری میگی یادته انگار اونجا بودی! ;D من اولین بار همچین چیزی رو توی همین فوروم دیدم! البته بالا توضیح هم دادم اما باز هر جور که راحتید ;D ;)

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این داستان لباس زندانی توی چند تا وبلاگ دیده شده که اصلا قابل اطمینان نیستن...

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
من جايي خونده بودم كه سفارش لباس ميده باشگاه ولي به اشتباه لباس هاي ديگه اي براي باشگاه فرستاده ميشه! كه راه راه سياه و سفيد بوده وقتي مسئولين لباس ها رو ميبينن به وجد ميان و ميبينن طرفدار پيدا كرد و ميگن بهتره يه تغييراتي در لباس بدن اين شد كه همون لباس ها رو كردن لباس رسمي

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من برای اولین بار این قصه ی لباس زندان رو چهار سال پیش از قلم خود حسین صالحی تو همین سایت خوندم !!! ;D ;D قشنگم یادمه ، حسین بیا توضیح بده که چرا شایعه پراکنی می کنی ؟؟؟؟؟ :juvefan: :juvefan:

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
o_O حسين اعدام بايد گردد

nicola

nicola

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 263 ارسال

یه طوری میگی یادته انگار اونجا بودی! ;D
من اولین بار همچین چیزی رو توی همین فوروم دیدم!
البته بالا توضیح هم دادم اما باز هر جور که راحتید ;D ;)

دوست عزیز نگفتم تا جایی که یادمه، گفتم تا جایی که می دونم (جاهای مختلف خوندم)
در ضمن نظر شما هم برای من قابل احترامه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
9 ماهه اینجا پست نخورده . کسی اطلاعات جدیدی از Drughi ها نداره ؟ خیلم دلم براشون شور میزنه ...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
هستند دیگه، از سری بی با یووه بودند. همین کسایی که این روزا شعار علیه بالوتلی رو حتی بیرون از خونه و توی بوردو هم انجام می دادند. اگر اول بازی ها پشت دروازه رو ببینی قشنگ پرچم ها و پلاکارد هاشون مشخصه.

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
هستند ولی خیلی کم اند ! من یه چیزی رو متوجه نشدم . اختلاف سر دو طرف ورزشگاه بین دراگی ها و کی ها بوده ؟

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
بصیر اولین مطلبی که تو این تاپیک درباره دروگی هست همونی بود که من میخواستم بهت بگم . اگه اشتباه نکنم این میتونه جواب سوال تو باشه گروهایی که با دروگی بر سر پیچ جنوبی مبارزه میکردن vaikings ها و nucleo بودن البته منظور از مبارزه تنش بین گروه ها نبوده ها .الان پیچجنوبی در اختیار دروگی هاست و در پیچ شمالی وایکینگ ها هستن . حالا میخوام عکس تمام گروه های زیر مجموعه دروگی رو براتون بزارم.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این بخشی از عکس هایی است که گفتم.

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این هم چند عکس دیگه
امیدوارم این تاپیک فعال تر از گذشته بشه چون هواداران تیم ها رکن اصلی باشگاه ها است و خوب نیست که ما بی توجهی کنیم.
:victory:
تصویر

[img width=424 height=600]http://i.imagehost.org/0236/adunata_1.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
مرسی حسن !!!! دمت گرم عکس ها عالی بود یعنی میشه ما هم با هم بریم بشیم جزو دروگی (دراگی) ها !! یه چیزی تو مایه های جایگاه 35 ورزشگاه آزادی برا بازیهای پرسپولیسه فکر کنم . خدا کنه دوباره قدرت سابقشون رو به دست بیارند و بیشتر و بیشتر با هم متحد و هم صدا بشند

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
این هم قسمت اخر عکس ها
تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر