پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار یوونتوس

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
1733 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
يوونتوس سرانجام تصميم گرفت رأى دادگاه ورزش ايتاليا را بپذيرد و از شكايت دوباره به دادگاه ايتاليا خوددارى كرد. يوونتوسى ها پيش از اين مى خواستند در دادگاه ايتاليا بار ديگر درباره رأى صادره در پرونده تبانى و فساد مالى فوتبال ايتاليا عليه اين باشگاه، اعتراض كنند. سران اين باشگاه هفته گذشته پيام هايى را از سوى مراجع رسمى دريافت كردند كه موقعيت كنونى را "جوانمردانه" بپذيرند. اين باشگاه اعتقاد دارد كه نزد ديگر مراجع دادگاه ورزش با قضاوت هايى معتبر از آنچه تاكنون صورت پذيرفته است، روبرو خواهد شد. "بانوى پير" به موجب رأى دادگاه از عنوان قهرمانى سال هاى ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ خود در رقابت هاى سرى A فوتبال ايتاليا محروم شد و با امتياز ۱۷- بايد فصل آينده در رقابت هاى سرى B شركت كند. سران يووه درباره اقامه دعوا در دادگاه هاى مدنى ايتاليا خبر داده بودند و از همين رو چالش هايى را با سران فيفا به راه انداختند. فيفا هم بر همين اساس تيم ملى ايتاليا و ديگر تيم هاى باشگاهى اين كشور را به محروميت از رقابت هاى بين المللى تهديد كرده بود. سران فوتبال ايتاليا نگران بودند كه مقام هاى تورينى از رأى صادره تمكين نكنند. يوونتوسى ها اميدوارند كه قضات كميته ملى المپيك ايتاليا دست كم با امتيازهاى منفى اين تيم مخالفت كنند
  • tecra, Amir9 و Dreamer از این پست تشکر کرده است

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دشام خیلی ناراحت شده که سران یووه پس گرفتن شکایت رو .گفته: من نمیفهمم چرا تسلیم شدند ولی حتما دلیل منتقی وجود داره که امیدوارم به منم توضیح بدند و قانع بشم. به هرحال ما مجبوریم با همین شرایط فصل رو شروع کنیم
  • tecra از این پست تشکر کرده است

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
شاید دیگه بیشتر از این نمی شده ادامه بدی و ممکن بوده بدتر بشه هرچند من خودم اعتقاد دارم این رای واقعا ناجوانمردانه بوده
  • tecra از این پست تشکر کرده است

GG Buffon

GG Buffon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 828 ارسال
منم میگم واقعا ناجوانمردانه بود,گطور به میلان کاری نداشتن؟چرا میلان رو به اروپا راه دادن در حالی گفته بودن همچین تیمی در لیگ قهرمانان جایی نداره.من میگم که خود میلان ته مافیاس.

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال
نميدونم، الان محروميت تماشاگرا يا كسر امتياز حذف شده؟

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
حالا برای همه روشن شد که کی مافیایی هست..... از این نظر خیلی خوشحالم........

navid_nedved

navid_nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1988 ارسال
هنوز محرومیت کسر امتیاز رو داریم اما محرومیت تماشاچی فکر نکنم

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من شنیدم دارن امتیاز های منفی رو میبخشن......

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال
خدا كنه

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
چه فایده؟ اونا که به حدف خودشون رسیدن؟ ما هم چون بی گناه بودیم بدون مشکل میایم سری آ ولی امتیاز رو عمری بردارن و همون 17- میمونه. در ضمن میگن چوب خدا صدا نداره داشتین برو بچ؟ مال حروم از گلوی اینتری ها نتونست بره پایین.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
آره منم فکر نمیکنم منفی ها رو کم کنن! یووه که شکایتش رو پس گرفت! دیگه کی میخواد کمش کنه!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی امروز پسوتو از بیمارستان مرخص شد.اون هنگام خروج از بیمارستان لبخند میزد و به خبرنگار ها گفت: دلیل خودکوشی من افسردگی بازنشتگی بعد از 11 سال بازی کردن توی یووه بود. ------------------------------------------- 10 امتياز بابت اين پست به اين کاربر داده شد

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال

راستی امروز پسوتو از بیمارستان مرخص شد.اون هنگام خروج از بیمارستان لبخند میزد و به خبرنگار ها گفت: دلیل خودکوشی من افسردگی بازنشتگی بعد از 11 سال بازی کردن توی یووه بود.

سلام دوست من
جالبه آخه براي چي بايد خودکشي کنه
بهرحال ممنون از خبرت
اين سيستم امتياز دهي راه بيوفته
ده امتياز پيش من داري ( ده اميتاز رو دادما :D )
با تشکر

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان
من اومدم بگم پسوتو مرخص شد که دیدم نوشتید :'( :'( :'( به امیدخدا دفعه ی بعد ;D

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال
باشگاه یوونتوس هم از تمامی پزشکان که توی معالجه پسوتو همکاری کرده بودند تقدیر اساسی کرد چیزی در حدود30 تا دکتر کار بلد

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال
خيلي خوب شد كه پسوتو دوباره رو به راه شد! :) پس جدي خودكشي بود ديگه، نه؟

Guest_juve1897_*

Guest_juve1897_*
  • مهمان

پس جدي خودكشي بود ديگه، نه؟

خودش که گفته:
فشار کاری و سقوط یووه بوده...

Dorina

Dorina

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 195 ارسال

پس جدي خودكشي بود ديگه، نه؟

خودش که گفته:
فشار کاری و سقوط یووه بوده...

مگه آقا رضا ننوشتند:
راستی امروز پسوتو از بیمارستان مرخص شد.اون هنگام خروج از بیمارستان لبخند میزد و به خبرنگار ها گفت: دلیل خودکوشی من افسردگی بازنشتگی بعد از 11 سال بازی کردن توی یووه بود.

دليل خودكشي!؟

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من نه سو قصد به جونش بوده ترسوندنش که اگر بخواد چيزي بگه بازم امکان داره بکشنش صد در صد همينه مافياي ميلان بيش از اين حرفها قويه با تشکر

knight

knight

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 305 ارسال
آقا کمال شما چرا اینقدر بد بینی؟ میلانیا نمیشه که تو همه کارها دست داشته باشن!!!((حتما اونا هستن که شقایقو کشتن و نرکسو با شوکت در انداختن و .... ;) ))

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی