پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پخش زنده بازی های یووه

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
1554 پاسخ برای این موضوع

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
سر رشته ای از متا باکس داری مجتبی!؟

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
من تستش کردم کار میکنه. روی شبکه rai africa بمونین کد 8280 رو بزنین بعد در یک جای خالی 596137F1115384E8 رو وارد کنین بعد سیو کنید. اگه کدهاتون به روز باشه باز میشه. دم مجتبی جان گرم

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

سر رشته ای از متا باکس داری مجتبی!؟

تا حدودی

10VE4EVER

10VE4EVER

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3758 ارسال

دوست عزیز اسمت ماهوارتو حداقل میگفتی

SR-X5D STAR SAT

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
با سلام خدمت دوستان
اگه بتونین کد های شبکه های SKY Sport , SKY Calcio رو بذارین عالی می شه.
در ضمن من یه برنامه از اینترنت گرفتم که کد های معمول و Biss خیلی از شبکه های ورزشی و سافتکم ها رو به روز شده در اختیارتون قرار می ده.
به زودی اونو تو وبلاگم می ذارم برای دانلود.
آدرس وبلاگ من:
www.bianconeri1897.blogfa.com

[img width=480 height=60]http://files.myopera.com/soheilataee/albums/555284/a6.jpg[/img]

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دوست عزیز کدهای شبکه ی اسکای کالچو رو تو هیچ جای دنیا پیدا نمیکنی اصلا پکیج اسکای با کد باز نمیشه

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

SR-X5D              STAR SAT

اموزش وارد کردن کدهای موقت DCW

با توجه به ارائه پچ جدید این مدل ها به تاریخ 2006/9/4 و افزوده شدن سیستم کدینگ Biss در منوی کدگذاری این مدل ها و قرار گرفتن کدهای موقت یا DCW در این قسمت نحوه قرار دادن این کدها را به صورت دستی خدمت کاربران گرامی عرض میکنم ابتدا پس از فشار دادن دکمه صفر در کنترل و وارد شدن به منوی کددهی دکمه VOL- را یک بار فشار داده تا وارد قسمت Biss شوید سپس دکمه CH- را یک بار فشار داده تا وارد قسمت Provider Name شودید و دکمه OK فشار داده سپس به تعداد کراکتر هایی که باید کدهاشون وارد بشه دکمه قرمز روی کنترل را زده و بعد باید به ترتیب شماره آیدی - ایندکس و کدهای مورد نظر را وارد نمایید به این صورت که هر شبکه ای که کدهای موقتش هک میشه مانند سایر سیستم های کدگذاری دارای یک ID Name میباشد مثل 00 1F FF اما ممکن هست این آیدی به این صورت باشه 0 1F FF که در این صورت باید یک صفر به اول این آیدی اضافه بشه اما طریقه وارد کردنش همه که در بالا گفتیم بعد از زدن دکمه قرمز به صورت خودکار بر روی آیدی خواهد رفت که باید دکمه آبی رو کنترل را زده سپس منوی Edit آیدی باز خواهد شد پس از وارد کردن آیدی کد و ذخیره آن توسط گزینه Done این بار باید ایندکس کد رو وارد کنید که به صورت 00 و 0X که به مقدار و تعداد کراکتر های کد اضافه میشه اگر تعداد کدها 32 رقم باشه ایندکس آن به صورت 00 و 01 خواهد بود یعنی 16 رقم اول در ایندکس 00 و 16 رقم دوم در ایندکس 01 اما باید توجه به کد دریافتی کنید در آن نمایش داده شده ممکن هست به یک شماره دیگری باشه برای وارد کردن ایندکس هم مانند آیدی عمل کرده و بعد برای کدها هم به همچنین که پس از تغییرات کلی دکمه قرمز را برای ذخیره نهایی زده و خارج میشوید به این صورت میتوانید کدهای موقت یا DCW شبکه های مورد نظر رو وارد رسیور خود کنید.

--------------------------------

روش دادن کد های بیسس که ایدنت ندارن

از روش قدیمی کد دادن استفاده کنید ( دکمه منو رو بزن و بعد دکمه قرمز کنترل )

در صفحه ای که باز میشه یا 16 تا کد اول رو وارد کنید اگر شد که هیچی اگر نشد 16 تای دوم
هر کدوم که بشه کانال رو برای3 ثانیه باز می کنه ،
وقتی دوباره قطع شد دوباره دکمه منو رو بزنید بعد دکمه قرمز ،
وارد صفحه کد دهی که شدید بدون هیچ تغییری در کدها دوباره دکمه done رو بزنید و کدها رو تایید کنید ، کانال دوباره باز میشه اگر باز قطع شد ،این کار رو یکی دوبار که انجام بدی کانال باز میشه ، البته اگر کانال رو عوض کنی دوباره باید همین کار رو دوباره انجام بدی .

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
شبکه ی پخش بازی های یوونتوس در جام قهرمانان اروپا یوونتوس      =                زنیت ct2 sky sport premiere sport portal یوونتوس        =                  بوریسوو premiere sport portal دوستان عزیز هیچ کدوم از شبکه های بالا در هاتبرد نیستند حتی اسکای اسپورت چون این شبکش تو استارست مثل بقیه شبکه هایی که گذاشتم. دوستان عزیز در این روز بازی منچستر  و  ویارئال هم هست که به طور همزمان هست با بازی یوونتوس و فکر نکنم خیلی شانس بیاریم و یه شبکه ی کدی بازی رو نشون بده و همه اکثرا کارتی هستند و این احتمال رو داری به الجزیر +3 بخوریمالبته اگه نشون بده الجزیره بازی ها رو وگر نه ART  اسپورت 100در 100 بازی رو نشون میده و این شبکه ها با کارت و جی باکس باز میشن حتی کد هم بهشون بدید باز میشن ولی خیلی بعید میدونم هکر ها بتونن اونو تو بازی های اروپا هک کنند ولی امیدوارم این کارو بکنن

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اگه کسی کد رای آفریکا را برای استارست 120-150-200 خواست بگه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21089 ارسال
سلام دوستان من ریسیور من استارست 550 هست ، چطوری بهش کد بدم برای Rai Africa ؟ با تشکر

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

ببین بهمن دکمه ی منو رو که زدی شماره های 1 2 3 4 رو که بزنی کدهای مخفی باز میشن مثلا 2 ایردتو هست و بیسس یادم رفت

بزنی مشخصه و بعدش از چپ به راست کد میدی از اولی تا اخری

0b رو خودش داره بعدش تو کدهارو میدی

0B 2135 596137F1115384E8
0B 2136 596137F1115384E8

دوستان عزیز هر کسی مشکلی داشت با رای به این شماره اس ام اس بده مشکلش رو بگه 09166407584

با تشکر از دوستان که کمک میکنن بچه ها بازی هارو ببینن

بهمن من قبل بازی با فیورنتینا اینو بهت گفتم

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خبری خوش برای یوونتوسی ها شبکه ی    arryadia  2    و    +sport    هر دو بازی یوونتوس و زنتیت رو پخش میکنند که اولی مجانی هستش و دومی با اپگرید راحت باز میشه من العا هر دورو دارم با تشکر **

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
و یه خبر خوش دیگه و اون اینکه بازی یووه - اودنیزه رو هم رای افریقا پخش می کنه اگه در جریان باشید اول کار بازی یووه - اودنیزه ساعت 17:30 بود ولی بعدا به 23:00 تغییر پیدا کرد و شد تک بازی پس پخش می شه

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال

خبری خوش برای یوونتوسی ها

شبکه ی

arryadia 2 و +sport هر دو بازی یوونتوس و زنتیت رو پخش میکنند که اولی مجانی هستش و دومی با اپگرید راحت باز میشه من العا هر دورو دارم

با تشکر

**

با سلام
آقا مجتبا می شه بگین ریسیورتون چیه آخه مال من x50 ولی شبکه sport+ را نتونستم بازکنم جدیدترین key هم ریختم به همراه پچ ولی باز نشده
لطفا اگر شما ویا دوست دیگری key جدیدی و یا کدهای این شبکه (که فکر کنم مال tps ها باشه) در اختیار بقیه نیز بگزارند آخه arryadia2 یک شبکه عربی ولی sport + بازهم یک شبکه فرانسوی و موقع بازی به خاطر لهجه عرب ها گلو درد نمی گیری
باتشکر

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
من از کارت دی وی بی استفاده میکنم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
arryadia 2 میشه فرکانس این کانال رو به من بدیدتصویر

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دوستان عزیز اگه کسی سافکم برای بازکردن آریادی 2 داره بگذاره.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال

arryadia 2 میشه فرکانس این کانال رو به من بدیدتصویر

12673

27500

بیسس

4/3

هاتبرد 7

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
از العا به بعد اگر تاپیک جدید اموزش که ساختم پاک نشد دیگه اگر کسی سوالی داشت به صورت پیغام خصوصی از دیگران بپرسه و جواب رو دوستان اونطوری ه من گفتم تو اموزش بذاره تا همه چیز راحتر بشه و خواهشا اگرر اون تاپیک موند دیگه کسی اینجا سوال نپرسه و فقط شبکه ی پخش بازی های یوونتوس رو اینجا بذارید با تشکر

xsx-juve

xsx-juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 533 ارسال
دوستان بازی با اودینزه را شبکه 3 هم پخش می کنه ولی بهتره تو رای ببنیم چون طبق معمول از یه شبکه می گیره یه صدای تماشاگر دروغی میندازه و به کلی هیجان بازی را میگیره به احتمال خیلی زیاد arryadia 2 هنگام پخش بازی با زنیت کد می شه اون هم با سیستم Biss دوستان اگر کدی یاهر چیز دیگری برای شبکه sport+ دارن برای بقیه نیز بگذارن حیفه این بازی بسیار حساس را از دست بدیم احتمال خیلی کمی هم هست که بازی را شبکه 3 نشون بده

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی