پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7126 پاسخ برای این موضوع

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
دم لیورپول و کلوپ گرم ، واقعا خیلی حیف شد که نتونستند از موقعیت هاشون استفاده کنند ، نتیجه به نسبت به بازی که دو تیم ارائه دادند ، عادلانه نیست .
لیورپول حداقل باید ۲ گل میزد ، امیدوارم در بازی برگشت ، لیورپول بتونه جبران کنه .
خیلی سخته ولی نشد نداره .
درد و بلای کلوپ بخوره توی فرق سر آلگری .
  • GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Know that Allah is between the person and his heart

Quran 8:24

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کلوپ به شدت اور ریتده و بهتره فراموش نکنیم که الگری قبلا مُچ کلوپ رو خوابونده

باورم نمیشه دارم از الگری دفاع میکنم

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS
چهار سال پیش سوارز 400 مین گل بارسا تو سی ال رو زد و دیشب 500 امین گل بارسا تو این مسابقات رو زده
یعنی هر فصلی تو سی ال متوسط بارسا 25 گل میزنه با اینه یه سالش از یک هشتم بالا نیومده
بهد ما هنوز اعتقاد داریم الگری باید بمونه و با دفاع اتوبوسی و بازی بدون برنامه شاید یک گل بزنیم شاید ازش دفاع کنیم و صعود کنیم

سی ال جای بزرگان جای قهرمانان هست نه ترسو ها
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
@Rouge et Bleu

کلوپ به شدت اور ریتده و بهتره فراموش نکنیم که الگری قبلا مُچ کلوپ رو خوابونده

باورم نمیشه دارم از الگری دفاع میکنم

بخش اول جمله ات رو به عنوان شوخی میپذیرم :1:
البته اگر شوخی نیست ، دلیل یا دلایل این مورد چیه ؟
بخش دوم هم باز نگاه آماری هست ، جدی خودت با این معیار همه مربیان رو می سنجی ؟
چه منطقی پشت این آمار هست ؟ زاکه رونی هم در تنها تقابلش با الگری ، مج الکری رو خوابونده ، پس الان از الگری بهتره ؟
با آمار میشه خیلی شیطنت ها کرد ، میشه خیلی چیزا رو وارونه نشون داد ، میشه در جهت تایید نظر یا تخریب نظری استفاده کرد .
الگری در مصاف با کونته ، به لحاظ اماری یک بازنده است ، اما از نظر حامیان الگری پیشروی در اروپا با یووه ملاک است .
یورگن کلوپ نسبت به الگری در مصاف با گواردیولا ، امار خیلی بهتری داره .
الکری در ۶ مصاف با پپ ، سه بار باخته و سه بار هم مساوی کرده و بردی نداشته است .
کلوپ در ۱۶ مصاف با پپ ، هشت بار برده ، دو بار مساوی کرده و شش بار باخته است .
من اگر بخوام چنین اماری رو برای مقایسه کیفیت دو مربی استفاده کنم ، در کنارش موارد دیگه ای رو هم در نظر میگیرم .
البته اگر بخوام شیطنت کنم ، زیاد میتونم با آمار " ور " برم :1:
هر چند پست من اماری نبود و صرفا دو بازی رو ملاک برتری یک مربی بر دیکری نمیدونم .

در مورد بخش آخر ، منم باورم نمیشه ، اصلا فکر کن قبل اینکه الگری بیاد یووه بهت میگفتند
قراره مربی بیاد یووه که جام های داخلی و درو کنه و دو بار یووه رو ببره فینال لیگ قهرمانان اروپا ، ولی منفور خیلی از یوونتوسی ها بشه .
باورت میشد ؟ ببین الگری چیه و چیکار کرده با هوادار ...
حالا احترام کلوپ رو هم ببین ، اینا آمار نیست و فوتباله .

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

نمی دونم چجوریه شایسته برد هم باشی جلو بارسا میبازی  :fp:

سال پیش کنته تیمش فوق العاده بازی کرد جلوی بارسا اما روی 2 تا اشتباه خنده دار کورتوا تو دیدار برگشت باختن و حذف شدن 

دیشب هم لیورشوت 

کلوپ اشتباه کرد که نخواست دفاع کنه باید سرعت بازیو می گرفت 

مقایسه عـــــــــــــــــــــــــــلگری و کلوپ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :| مقایسه علگری با زمن هم ظلم به زمنه مقایسه اشون  :1: 

تو بازی دیشب علگری رو بزارید جای کلوپ بعید می دونم اصلا می تونستن موقعیت ایجاد کنن 

بعد کلوپ تا الان هیچ تیمی که پتانسیل قهرمانی داشته باشه زیر دستش نبوده. 

الان گواردیولا، والورده، زیدان سالهای پیش، خود عـــــــــــــــــــلگری اینا تمام آماده خور بودند یه مشت ستاره زیر دستشون بوده و با اون ستاره ها جام آووردند که البته بگذریم علگری همین نتونسته انجام بده  :2laugh: 

الان لیورپول به غیر از صلاح و آلیسون و مدافع هلندیشون بازیکن اسمی دیگه ای نداره 

تو دورتموند هم که بود همین بود 

لیورپول دورتموند سالها بود تو بحران بودن (یه چیزی تو مایه ناپلی سری آ) کاری که کلوپ کرد قابل تحسینه هر دو تیم رو اوورده سر تیتر اخبار

علگری همین لیورپول رو میدادن دستش به زور سهمیه می گرفت 

Si puo dare di più perchè è dentro di noi
si puo osare di più senza essere eroi
come fare non so non lo sai neanche tu
ma di certo si può ... dare di più

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

@DMC 

منم ، اینکه بعد از تحقیر سه هیچ جلوی بارسا ، بیایی بگی که دمت لیورپول و کلوپ گرم ، رو فقط میتونم به عنوان شوخی بپذیرم  :1: 

کلوپ یه مربی خوب ـه ، صرفا خوب ، لایق این همه تمجید و تحسینی که میشه نیست.

من فقط یه سوال دارم ، کلوپ تو این 4 سال ؛ با لیورپول به چه افتخاری رسیده ؟ یا بازم افتخارات و جام هم ملاک سنجش نیست؟

امسالم اگر به لطف قرعه پورتو نبود تا همین مرحله هم بالا نمیومدن و زود تر از این حرفا حذف میشدند.

لیگ برتر رو هم به احتمال زیاد از دست میدن.  

لیورپول کم خرج کرده ؟ از خرید گرانترین دروازه بان تاریخ تا خرید گرانترین دفاع تاریخ؟

اشاره به الگری رو هم صرفا برای تحقیر و متلک به کار بردم که این  mighty یورگن کلوب چطوری به اسکلی مث الگری باخت و حذف شد ، قصدم مقایسه نبود

• eⁿzº, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

نمی دونم چجوریه شایسته برد هم باشی جلو بارسا میبازی  :fp:

سال پیش کنته تیمش فوق العاده بازی کرد جلوی بارسا اما روی 2 تا اشتباه خنده دار کورتوا تو دیدار برگشت باختن و حذف شدن 

دیشب هم لیورشوت 

کلوپ اشتباه کرد که نخواست دفاع کنه باید سرعت بازیو می گرفت 

مقایسه عـــــــــــــــــــــــــــلگری و کلوپ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :| مقایسه علگری با زمن هم ظلم به زمنه مقایسه اشون  :1: 

تو بازی دیشب علگری رو بزارید جای کلوپ بعید می دونم اصلا می تونستن موقعیت ایجاد کنن 

بعد کلوپ تا الان هیچ تیمی که پتانسیل قهرمانی داشته باشه زیر دستش نبوده. 

الان گواردیولا، والورده، زیدان سالهای پیش، خود عـــــــــــــــــــلگری اینا تمام آماده خور بودند یه مشت ستاره زیر دستشون بوده و با اون ستاره ها جام آووردند که البته بگذریم علگری همین نتونسته انجام بده  :2laugh: 

الان لیورپول به غیر از صلاح و آلیسون و مدافع هلندیشون بازیکن اسمی دیگه ای نداره 

تو دورتموند هم که بود همین بود 

لیورپول دورتموند سالها بود تو بحران بودن (یه چیزی تو مایه ناپلی سری آ) کاری که کلوپ کرد قابل تحسینه هر دو تیم رو اوورده سر تیتر اخبار

علگری همین لیورپول رو میدادن دستش به زور سهمیه می گرفت

درباره بخش آلگری نظری ندارم ولی کلوپ این دو سه ساله دست رو هر بازیکنی گذاشت واسش خریدند .
نبی کیتا ، فابینیو رو واسه هافبک گرفت
فن دایکو آلیسون رو واسش گرفتند .
الانم خط حمله اش یکی از بهترین خط حملات اروپاست .
خلاصه کم خرید اسمی نداشت :1:

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

یووه امسال ب خودش باخت به اشتباه دیشیلیو  و کانسلو و الگری ....یووه از همه تیم ها امسال سرتر بود مصدومیت بازیکنهای همه تیم ها جلو ایاکس عجیبه و خوش شانسی

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

درباره بخش آلگری نظری ندارم ولی کلوپ این دو سه ساله دست رو هر بازیکنی گذاشت واسش خریدند .
نبی کیتا ، فابینیو رو واسه هافبک گرفت
فن دایکو آلیسون رو واسش گرفتند .
الانم خط حمله اش یکی از بهترین خط حملات اروپاست .
خلاصه کم خرید اسمی نداشت :1:

خرید اسمی الان تو سال 2019 یعنی خرید بالای 90 - 100 میلیون 

همین نبی کیتا و فابینیو رو که می گی دوست داری برای یووه بازی کنن ؟  :1: یا خط حمله اش مثلا مانه ؟  :1: 

نوید کلوپ هیچوقت یکی مثل رونالدو، دیبالا، کاستا، مانزوکیچ و برنا رو همزمان نداشته هیچوقت ایسکو بیل رونالدو خامس بنزما کروس مودریچ و ... همزمان نداشته

الان از بیشتر یووه ایها بپرسی دوست داری چه بازیکنایی از لیورپول رو بخریم فقط صلاح و ون دایک و آلیسون رو نام می برن بقیه بازیکناشون درسته پول زیادی براشون پراخت شده اما سطح بازیشون اونقدرا بالا نیست

• mory, Aminvo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Gin

Gin

گین / محمد

• اعضا
  • 719 ارسال

صلاح  و فیرمینو قبل ازاومدن به لیورپول، دو تا بازیکن معمولی بودن. مانه هم یه بازیکن صرفا خوب و نه بیشتر. کلوپ اینارو به این سطح رسونده و چنین بازی ای ازشون میگیره. کاری که آلگری فقط تو خواب ممکنه بتونه انجام بده.از رابرتسون و ترنت که تو تیم منتخب فصل جزیره قرار گرفتن هم دیگه چیزی نگم. یا جو گومزی که قبل از مصدومیتش چه کیفیت بالایی نشون می داد.

لیورپول همینی که هست رو هم مدیون کلوپه. اگر کلوپ نبود اصلا به این کلاس نمی رسیدن که از ازشون انتظار بره که حتی برای رتبه سوم لیگ یا یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان تلاش کنن و بازیکناشون رو دست بالا بگیرن.

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کافی‌ است چشمانم را بازکنم تا دوباره آغاز شود دودِ بشریت...

TheGOAT

TheGOAT

عضو جدید

• اعضا
  • 87 ارسال
  • LocationGhaemshahr

لیورپول کم خرج کرده ؟ از خرید گرانترین دروازه بان تاریخ تا خرید گرانترین دفاع تاریخ؟

مهم کیفیت خرید هست نه هزینه ای که پرداخته میشه.

رئال یه زمانی ایارامندی رو با 35 تا خرید، یووه هم یه زمانی پیرلو رو با 0 تومان؛ کدوم خرید با ارزش تری بودن؟

لیورپول هم از این مصداق جدا نیست. بازیکن هایی که الآن در لیورپول هستن، به جز چند مورد خاص، همگی استعدادهایی بودن که از تیم های کم نام و نشان به این باشگاه اومدن. یعنی نه تجربه خاصی داشتن، نه ذهنیت درستی برای قهرمانی. وقتی مربی پیدا میشه که میتونه چنین مجموعه ای از بازیکنان رو به این سطح رقابت برسونه، قطعا مربی فوق العاده ای هست هر چند جامی نگرفته باشه. البته به مراتب سابقه بردن جام با تیم سابقش رو داشته.

یورگن کلوب چطوری به اسکلی مث الگری باخت و حذف شد

دورتموندی که توسط الگری حذف شد تو رتبه های آخر بوندسلیگا دست و پا میزد بنابراین این حذف نمیتونه ملاک صحیحی باشه مخصوصا برای دو مربی ای که خیلی هم در مقابل هم قرار نگرفتن.

منم ، اینکه بعد از تحقیر سه هیچ جلوی بارسا ، بیایی بگی که دمت لیورپول و کلوپ گرم ، رو فقط میتونم به عنوان شوخی بپذیرم

موافقم.

اما باید مثبت و منفی رو با هم دید. بعد از رئال، لیورپول تنها تیمی بود که تونست تو نیوکمپ انقدر موقعیت خطرناک روی دروازه بارسا ایجاد کنه. حتی میشه گفت بهتر از رئال فصل های قبل این کار رو انجام دادن.

این باخت رو صرفا بخاطر بی تجربگی کلی تیم لیورپول و شخص کلوپ میدونم. یه جورایی باید بعد از خوردن گل اول، باخت رو قبول می کردن تا بازی برگشت شانس خوبی داشته باشن. تو چنین شرایطی وقتی حمله میکنی، احتمال خوردن گل های بعدی به مراتب بیشتر میشه.

• mory, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران

منم ، اینکه بعد از تحقیر سه هیچ جلوی بارسا ، بیایی بگی که دمت لیورپول و کلوپ گرم ، رو فقط میتونم به عنوان شوخی بپذیرم :1:

کلوپ یه مربی خوب ـه ، صرفا خوب ، لایق این همه تمجید و تحسینی که میشه نیست.

من فقط یه سوال دارم ، کلوپ تو این 4 سال ؛ با لیورپول به چه افتخاری رسیده ؟ یا بازم افتخارات و جام هم ملاک سنجش نیست؟

امسالم اگر به لطف قرعه پورتو نبود تا همین مرحله هم بالا نمیومدن و زود تر از این حرفا حذف میشدند.

لیگ برتر رو هم به احتمال زیاد از دست میدن.

اشاره به الگری رو هم صرفا برای تحقیر و متلک به کار بردم که این mighty یورگن کلوب چطوری به اسکلی مث الگری باخت و حذف شد ، قصدم مقایسه نبود

سینا جان کم کم داره سر شوخی باز میشه :1:
همون جا نوشتم ، نتیجه نسبت به بازی که لیورپول به نمایش گذاشت و موقعیت هایی که داشت ؛ عادلانه نبود .
قطعا شکست ۳ بر ۰ سنگین و به قول شما تحقیر آمیز هست ولی قطعا برای لیورپول عادلانه نبود .
سینا جان ، چرا فیورنتینا لیگ نمیبره ؟ منم میدونم و قطعا خودتم بهتر میدونی که ترکیبش در حد اسکودتو نیست .
اما اگر با همین ترکیب بیاد و اسکودتو بگیره ، این اتفاق و باید بالای ۹۰ درصد به پای مربی زد .
انریکه با رم کاری نتونست بکنه ، رفت با بارسا ترکوند .
قطعا باید مهره ( ابزار ) به همراه مربی خوب باشه تا جام بدست بیاد .
رقبای لیگ رو هم باید در نظر گرفت .
تاثیر مربی در تیم کاملا مشهوده ، کلوپ هر جا رفته ، سطح تیم رو حداقل دو لول بالاتر برده است .
لیورپول رو با منچستر سیتی تا دندون مسلح مقایسه میکنی ؟
همین فصل داره کاری میکنه که اگر هم من سیتی قهرمان بشه ولی تا روز آخر به قول کونته خون بالا بیاره .
در مورد خرید های لیورپول :

@El rey leon

از زمانی که کلوپ به لیورپول اومده ، این لیست خرید های لیورپول هست ( روی عکس ها کلیک کنید ) :

m9vm_5cdf4d99-d2a0-4130-900e-fe13344b1b4

اینم ایست فروش های لیورپول :

e3ki_4f3dc99e-acf9-46ea-b20e-5691f896ee0

در مجموع از وقتی کلوپ به لیورپول اومده ، 382,850,000 میلیون پوند خرید کرده و 289,000,000 میلیون پوندو فروش داشته است که در نهایت لیورپول از سال ۲۰۱۵ ، 93,850,000 میلیون پوند هزینه کرده است .
  • mory, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

خرید اسمی الان تو سال 2019 یعنی خرید بالای 90 - 100 میلیون 

همین نبی کیتا و فابینیو رو که می گی دوست داری برای یووه بازی کنن ؟  :1: یا خط حمله اش مثلا مانه ؟  :1: 

نوید کلوپ هیچوقت یکی مثل رونالدو، دیبالا، کاستا، مانزوکیچ و برنا رو همزمان نداشته هیچوقت ایسکو بیل رونالدو خامس بنزما کروس مودریچ و ... همزمان نداشته

الان از بیشتر یووه ایها بپرسی دوست داری چه بازیکنایی از لیورپول رو بخریم فقط صلاح و ون دایک و آلیسون رو نام می برن بقیه بازیکناشون درسته پول زیادی براشون پراخت شده اما سطح بازیشون اونقدرا بالا نیست

بجز رونالدو هیچ کدوم اسامی خط حمله ما تفاوتی با خط حمله لیورپول ندارند .
برناردسکی هم قیمته مانه است .
ما دیبالا رو 40 میلون یورو گرفتیم اونا صلاح رو همین قیمتا
کاستا رو 40 میلیون گرفتیم اونا فابیانو رو همین قیمتا گرفتند.

ببین من نمیگم تیم ما پر مهره تره یا لیورپول یک بارم شده یک موضوع رو بدون قیاس بررسی کنیم . بد بودن یوونتوس ، لیورپول رو پر ستاره نمیکنه ( و برعکس )
من میگم آقای کلوپ دست روی هر بازیکنی گذاشت واسش گرفتند. هافبک خواست ، بر اساس نیاز تیمش دو تا هافبک تخریبی واسش گرفتند ، دفاع خواست بهترین دفاع لیگ برتر رو واسش گرفتند ، دروازه بان خواست ، ییکی از بهترین دروازه بان های رو واسش گرفتند . خط حمله اش رو هم خودش تکمیل کرده بود
حالا با این همه هزینه چرا اومد 3 تا توی یه بازی خورد ، اگه بحث نتیجه و جامه که خیلی معذرت میخوام توی این سه فصل دست خرم نتونست ببره . اگه صرف بازی قشنگه ، ناپولی هم قشنگ بازی میکنه ولی هر دو آخر هر فصل بجز حسرت هیچی نصیبشون نمیشه .

سوای مربی ، یه انسان رو بر اساس دست آوردهاش میسنجند ، دستآورد آقای کلوپ بجز یه قهرمانیه بوندسلیگا چی بوده .
( تو رو خدا بحث آلگری پیش نکشید :1: )

سینا جان کم کم داره سر شوخی باز میشه :1:
همون جا نوشتم ، نتیجه نسبت به بازی که لیورپول به نمایش گذاشت و موقعیت هایی که داشت ؛ عادلانه نبود .
قطعا شکست ۳ بر ۰ سنگین و به قول شما تحقیر آمیز هست ولی قطعا برای لیورپول عادلانه نبود .
سینا جان ، چرا فیورنتینا لیگ نمیبره ؟ منم میدونم و قطعا خودتم بهتر میدونی که ترکیبش در حد اسکودتو نیست .
اما اگر با همین ترکیب بیاد و اسکودتو بگیره ، این اتفاق و باید بالای ۹۰ درصد به پای مربی زد .
انریکه با رم کاری نتونست بکنه ، رفت با بارسا ترکوند .
قطعا باید مهره ( ابزار ) به همراه مربی خوب باشه تا جام بدست بیاد .
رقبای لیگ رو هم باید در نظر گرفت .
تاثیر مربی در تیم کاملا مشهوده ، کلوپ هر جا رفته ، سطح تیم رو حداقل دو لول بالاتر برده است .
لیورپول رو با منچستر سیتی تا دندون مسلح مقایسه میکنی ؟
همین فصل داره کاری میکنه که اگر هم من سیتی قهرمان بشه ولی تا روز آخر به قول کونته خون بالا بیاره .
در مورد خرید های لیورپول :

@El rey leon

از زمانی که کلوپ به لیورپول اومده ، این لیست خرید های لیورپول هست ( روی عکس ها کلیک کنید ) :

m9vm_5cdf4d99-d2a0-4130-900e-fe13344b1b4

اینم ایست فروش های لیورپول :

e3ki_4f3dc99e-acf9-46ea-b20e-5691f896ee0

در مجموع از وقتی کلوپ به لیورپول اومده ، 382,850,000 میلیون یورو خرید کرده و 289,000,000 میلیون یورو فروش داشته است که در نهایت لیورپول از سال ۲۰۱۵ ، 93,850,000 میلیون یورو هزینه کرده است .

بدی آمار همینه . در بحث فروش ها یه کوتینیو رو 140 میلیون پوند فروختند ، یعنی نصف فروششون فقط یه بازیکن بوده ولی از اون ور 6 تا خرید بالای 30 میلیون پوندی داشتند .

+بیست سال دیگه کسی نمیاد بگه فلان تیم خوب بازی میکرد ،ولی همه اسم تیم قهرمان رو یادشون میمونه .

• Aminvo, tecra, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

نبود پیرلو در مقابل دورتموند زیاد تاثیر نداشت .....نبود خیلی از بازیکن ها سبب باخت ما نشد اما پیانیچ و کیلینی غیرقابل جایگزینند و نبودشون نمیشه جبرا ن بشه 

جلو بارسا کیلینی نبود در فینال  جلوی ایاکس  جلوی هر تیمی نبود ما گل خوردیم یا باختیم . 

امیدوارم سال بعد بازیکنی مثل داگلاس کاستا و دیبالا جفتشون بموننند...اگر لازم ب فروشه همون ساندرو رو بفروشن هر چند دلم راضی نمیشه و واقا نسل طلایی رو داریم

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

DMC

DMC

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 367 ارسال
  • Locationتهران
@El rey leon

نمیخواستم ادامه بدم ، برای اینکه فکر میکنم چیزایی که میخوام بگم خود شما و دوستان قطعا میدونید ولی نمیدونم چرا در نظر نمیگیرید :1:
ما برنادرسکی رو چون قراردادش رو به اتمام بود ، خوب خریدیم .
پیانیچ هم بند buy out ش رو دادیم .
کاستا رو هم خیلی ارزون خریدیم .
دیبالا رو هم مفت خریدیم .
چون خوب خریدیم و لیورپول گرون خریده ، نمیشه فقط رقم های جا ب جایی و در نظر گرفت و تریکب یووه رو با لیورپول یکی دونست .
رقبای لیورپول در انگلیس کجا و رقبای ما کجا ؟ صرفا به خاطر فرمایش شما مبنی بر کوتاه ماندن دست کلوپ از جام عرض میکنم .
با احترام به نظر شما ، خرید و فروش های کلوپ رو با بارسا مقایسه کنید یا با من سیتی
که کوتینیو و دمبله رو خدا تومن خریدند و راضی نیستند و هی هم دارند میخرند ، رئال هم که مثل همیشه مرزها رو جا ب جا میکنه
السیتی هم که نگم براتون ...
با احترام به نظر شما و دوستان ، از نظر من کلوپ نه تنها اوورریت نیست ، بلکه بد شانس هم هست :53:
  • GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

@El rey leon

نمیخواستم ادامه بدم ، برای اینکه فکر میکنم چیزایی که میخوام بگم خود شما و دوستان قطعا میدونید ولی نمیدونم چرا در نظر نمیگیرید :1:
ما برنادرسکی رو چون قراردادش رو به اتمام بود ، خوب خریدیم .
پیانیچ هم بند buy out ش رو دادیم .
کاستا رو هم خیلی ارزون خریدیم .
دیبالا رو هم مفت خریدیم .
چون خوب خریدیم و لیورپول گرون خریده ، نمیشه فقط رقم های جا ب جایی و در نظر گرفت و تریکب یووه رو با لیورپول یکی دونست .
رقبای لیورپول در انگلیس کجا و رقبای ما کجا ؟ صرفا به خاطر فرمایش شما مبنی بر کوتاه ماندن دست کلوپ از جام عرض میکنم .
با احترام به نظر شما ، خرید و فروش های کلوپ رو با بارسا مقایسه کنید یا با من سیتی
که کوتینیو و دمبله رو خدا تومن خریدند و راضی نیستند و هی هم دارند میخرند ، رئال هم که مثل همیشه مرزها رو جا ب جا میکنه
السیتی هم که نگم براتون ...
با احترام به نظر شما و دوستان ، از نظر من کلوپ نه تنها اوورریت نیست ، بلکه بد شانس هم هست :53:

چرا ما الان آلگری رو میکوبیم ؟؟ چون میگیم واسش تمام ابزار های قابل نیاز برای قهرمانی چمپونزلیگ رو گرفتیم ولی نه تنها قهرمان نشدیم بلکه بدتر از سال قبل هم بازی میکنیم .
من از همین استدلال واسه لیورپولم استفاده میکنم . این سه چهار سال تیم لیورپول فقط و فقط تقویت شد ولی حتی یه اتحادیه هم نگرفت .
تیم داغون کونته دو تا جام گرفت ، آرسنال اگه اشتباه نکنم جام گرفت و در شرف یه جام دیگه است .
منظورم اصلا قیاس بین تیما نیست .کل حرفم اینه که اگر متر و معیار رو برای موفقیت، کسب جام بزاریم ، تا این تاریخی که الان ما داریم حرف میزنیم ، کلوپ توی لیورپول موفق نبوده !! حالا اسمشو میشه بدشانسی گذاشت ، میشه اتخاذ تصمیم های غلط گذاشت و یا چیز های دیگه .

• tecra, L'Avvocato, اِل کاپیتانو و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

Signora Omicidi

Signora Omicidi

Golden man

• اعضا
  • 3847 ارسال
  • LocationAhWaS
مصدومیت و ازدست دادن بازی برگشت و اتمام فصل برای فرمینیو بعد نبی کیتا و حالا محمد صلاح
گل خالی نزدن صلاح تو بازی رفت
پنالتی نگرفتن با وار برا ایورپول و کمک عالی داور ب بارسا
اخراج نکردن مسی به دلیل مشتش و همون صحنه برعکس برا بارسا کاشته میگیرن ک مسی گل می کنه
اینا همه به دو فاکتور مهم شانس و داوری ربط داره و خیلی ماشالله برا تیم های اسپانیای مخصوصا ریال و بارسا کاربرد داره
  • mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

دوستانی که الگری رو برتر از کلوپ میدونستن، همچنان نظرشون همین هست ؟

اگر از تعداد جام صحبت کنید به اذن الهی کیبوردتون ترک میخوره :22: 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1598 ارسال

تفاوت انسان های جسور و شجاع در این مواقع خودش را نشون میده. آلگری فرصت این را داشت که همین بلا را سر رئال مادرید بیاره و تا 3 بر صفر هم پیش رفت ولی بعد دست را تو رفت. 

من دقایقی از بازی را بیشتر ندیدم ولی به شدت از نتیجه خوشحال شدم چون می تونم نحوه بازی تیم کلوپ را حدس بزنم برای اکثر دقایق بازی. 

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Georgia

Georgia

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2610 ارسال

علگری: مصدومیت بازیکنای نیمکت نشین نتیجه: حذف مثابل آژاکس

کلوپ: مصدومیت دو بازیکن اصلی نتیجه: کامبک با نتیجه 4-0 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند