پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7126 پاسخ برای این موضوع

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

اگه دیشب ویدال و روبن رو داشتن مطمئن باشید رئال رو به زانو درمیاوردند چون خامس و ریبری خوب بودن و اگه اون دوتا هم بودن کارشونو تکمیل میکردند. ولی از یه لحاظ حق با شماست تیم ها نباید مقابل رئال خودشونو بازنده بدونن معمولا تیمی مقابل رئال برنده اس که یه هافبک تخریبگر قوی وسط میدانش داشته باشه و وسط میدان رو در اختیار داشته باشه. واقعا دم سوپرماریو خودمون گرم که هرچند بی تاثیر ولی یه کم شد بلای جون رئال

• Aminvo, tecra, D E L P I E R O و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

هر کس بگه رئال خوش شانس نیست قبول کرده که تیم کثیفیه. چون مصدوم شدن محمد صلاح یا از خوش شانسی محضه یا یه نقشه از قبل تعیین شده

• Aminvo, tecra, Mohammad Boushehri و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
ذخیره 100 میلیونی رعال کار را تمام کرد
  • Aminvo, tecra, ace of glass و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

چمبرلین مصدوم بود،امره جان ناآماده بود،صلاح رو مصدوم کردن دروازه بانشون هم اون اشتباهات رو کرد دیگه اسم اینا رو چی میشه گذاشت؟!! یکی از بدترین و مزخرف ترین لیگ قهرمانانی که تو عمرم دیدم

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ارزو به دل موندیم ، یه بار رئال مردانه یه تیم رو حذف کنه

• mory, Aminvo, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

این راموس.......دست من بیوفته خرخره اشو میجوم. این عوضی شگردش همینه پارسال هم باعث شد کوادرادو اخراج بشه. واقعا چقدر پشیمانم تو نظرسنجی چرک ترین بازیکن که فوتبال 120 گذاشت به اون رای ندادم

• mory, Aminvo, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

رئال مادرید، شایسته ترین تیم اروپا برای قهرمانی هست و در سه سال پیاپی هم این را ثابت کرده. نمیشه همیشه همه موارد را بخاطر داوری و شانس و ... در نظر گرفت.

رئال کامل ترین تیم اروپا هست. ( به غیر از دروازه بان)

خط هافبک مودریچ، کوروس و کازمیرو را فقط خط هافبکی مشابه پوگبا، ویدال و پیرلو می تونه مقابله کنه باهاشون، دفاع چپی که از خیلی از وینگ های دنیا تکنیکی تر هست، دفاع وسطی مثل راموس که دائم در حمله و دفاع شرکت می کنه و مهاجم هایی که گل های فوق العاده ای می زنند. وقتی بازیکن ذخیره شما یک بازیکن 100 میلیونی هست که خیلی از باشگاه ها برای داشتنش آرزو دارند نمی تونیم بگیم رئال شانس داره و ...

این تیم با برنامه ریزی به اینجا رسیده و در هر پست بازیکنانی را داره که در میان 10 بازیکن برتر اون پست در دنیا هستند. 

بهشون تبریک می گم چون معتقدم روحیه پیروزی و برتری داشتند، هیچ وقت خودشون را نمی بازند و اشتباهات بچه گانه در بازی های  بزرگ را  به ندرت مرتکب میشند.  

پ.ن: بازیکنان با تجربه ای چون بوفون، کیلینی و بارتزالی در مقابل رئال اشتباهاتی را مرتکب میشند که جبران ناپذیر هست و به گل منجر میشه، نمیشه انتظار داشت با این روحیه ها قهرمان اروپا شد.

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

رئال مادرید، شایسته ترین تیم اروپا برای قهرمانی هست و در سه سال پیاپی هم این را ثابت کرده. نمیشه همیشه همه موارد را بخاطر داوری و شانس و ... در نظر گرفت.

رئال کامل ترین تیم اروپا هست. ( به غیر از دروازه بان)

خط هافبک مودریچ، کوروس و کازمیرو را فقط خط هافبکی مشابه پوگبا، ویدال و پیرلو می تونه مقابله کنه باهاشون، دفاع چپی که از خیلی از وینگ های دنیا تکنیکی تر هست، دفاع وسطی مثل راموس که دائم در حمله و دفاع شرکت می کنه و مهاجم هایی که گل های فوق العاده ای می زنند. وقتی بازیکن ذخیره شما یک بازیکن 100 میلیونی هست که خیلی از باشگاه ها برای داشتنش آرزو دارند نمی تونیم بگیم رئال شانس داره و ...

این تیم با برنامه ریزی به اینجا رسیده و در هر پست بازیکنانی را داره که در میان 10 بازیکن برتر اون پست در دنیا هستند. 

بهشون تبریک می گم چون معتقدم روحیه پیروزی و برتری داشتند، هیچ وقت خودشون را نمی بازند و اشتباهات بچه گانه در بازی های  بزرگ را  به ندرت مرتکب میشند.  

پ.ن: بازیکنان با تجربه ای چون بوفون، کیلینی و بارتزالی در مقابل رئال اشتباهاتی را مرتکب میشند که جبران ناپذیر هست و به گل منجر میشه، نمیشه انتظار داشت با این روحیه ها قهرمان اروپا شد.

قبول دارم تیمیه که تو هر پست و جای زمینش کامله(دفاع و هافبک و حمله.  حتی دروازه بانشون هم خوبه) ولی باور دارم که به همون اندازه هم شانس داره. اخراج شدن دیبالا،پنالتی دقیقه 93،مصدوم شدن روبن،الان هم مصدوم بودن چمبرلین و مصدوم شدن مشکوک صلاح و بدتر از همه اشتباه مضحک دروازه بان رو گل بنزما به نظرت همش از سر شایستگیه

• Aminvo, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

• مهمان
اشتباه بوفون چی بوده؟ میشه دقیقا بگید. نظرتون کاملا محترمه اما من مخالفم
یک گل رعال به ما نزده که کسی ببینه بگه مقصر صد در صد گلر بوده. رعال با داوری یوونتوس رو برد هیچ شایستگی نداره. داشتن کلی بازیکن شایستگی نداره.
  • Aminvo, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

یک گل رعال به ما نزده که کسی ببینه بگه مقصر صد در صد گلر بوده. رعال با داوری یوونتوس رو برد هیچ شایستگی نداره. داشتن کلی بازیکن شایستگی نداره.

احسنت  :thank:

• Aminvo, tecra و cr7 از این پست تشکر کرده است

cover_1440_x93r.jpg

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

ایا می دانید رقم یکان قهرمانی رئال تو اروپا از کل قهرمانی های یوونتوس  بیشتر است :fp:

ایا می دانید بعضیا خیلی گدا وخسیسا و برای بازیکنان تیم وطرفدارا تیم هیچ ارزشی قائل نیسن

• mory, Aminvo, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

El rey leon

El rey leon

respect my authoritah

• اعضا
  • 4003 ارسال

یک فصل قهرمانی رو شاید بشه گفت شانس ولی سه فصل پشت سر هم رو جز بهترین بودن چیزی نمیشه گفت .
این قهرمانی ها کاملا برنامه ریزی شده بود  ، یه نگاه به تعداد مصدوم های رئال توی این فصل بندازید ببینیم توی حساس ترین مقطع فصل چند تا مصدوم داشتند ؟؟
اون وقت بایرن و یووه و لیورپول با لشکر مصدوم جلوی رئال بازی میکردند .

• mory, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

80a.jpg

It is sometimes hard in times like these to understand God's way. Why would he allow nine innocent people to be run down in the prime of their lives by a senior citizen who, perhaps, shouldn't be driving? It is then that we must understand God's sense of humor is very different from our own. He does not laugh at the simple "man walks into a bar" joke. No, God needs complex irony and subtle farcical twists that seem macabre to you and me. All that we can hope for is that God got his good laugh, and a tragedy such as this will never happen again.

Aminvo

Aminvo

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1599 ارسال

قبول دارم تیمیه که تو هر پست و جای زمینش کامله(دفاع و هافبک و حمله.  حتی دروازه بانشون هم خوبه) ولی باور دارم که به همون اندازه هم شانس داره. اخراج شدن دیبالا،پنالتی دقیقه 93،مصدوم شدن روبن،الان هم مصدوم بودن چمبرلین و مصدوم شدن مشکوک صلاح و بدتر از همه اشتباه مضحک دروازه بان رو گل بنزما به نظرت همش از سر شایستگیه

چرا همش برای رئال اتفاق میفته!!! چون رئال تیم بسیار خوب هست که هر حریفی را به چالش میکشه و اون ها را مجبور به اشتباه می کنه، بازیکنان رئال شیطنت هایی می کنند ولی آیا همین شیطنت ها را کیلینی و لیخ نمی کردند، یادمون نرفته که لیخ زمان کرنر ها روی خط دروازه حریف رو اعصاب دروازه بان راه می رفت و اون را عصبی می کرد، یا کیلینی که در بازی مقابل بایرن ( زمانی که مانژو در بایرن بود) روی ضربه کرنر انگشتش را در دهان مانژو کرد یا برخورد های دیگه.  اینکه اشتباهات به نفع رئال بزرگنمایی میشه و بعضا بقیه تیم ها نه برای این هست که رئال تیم مدعی هست که کاملا در دید رسانه ها هست.  

همین لیورپول با گل آفساید و ... از منچستر سیتی عبور کرد ولی توی بحث هایی که میشه همه میگن رئال با شانس اومده ولی لیورپول با شانس نیومده، هند بازیکن لیورپول مقابل دروازه در مقابل رم پنالتی اعلام نمیشه ولی همه دارند در مورد مصدومیت روبن که خودش مصدوم شد حرف می زنند، ولی هیچ کس نمیگه چرا بایرن اینقدر مصدم داشت این فصل که کومن نبود جایگزنش کنند، یا از اشتباه دروازه بان بایرن حرف می زنند ولی نمی گن که نویر یکسال هست بالا هست و به رئال هم هیچ ربطی نداره و این مدیریت بایرن بود که باید یک فکر درست و حسابی می کرد.

این اتفاقات برای همه تیم ها میفته و برای همین من معتقدم که رئال شایسته هست چون با این اتفاقات روحیه خودشون را نمی بازند و بیشتر می جنگند. ضمن اینکه تیم کاملی هم دارند و ابزار مقابله با هر چالشی را دارند.

گل دوم که در ورزشگاه خودی خوردیم روی عدم هماهنگی بوفون و کیلینی بود، نمیشه گفت مقصر اصلی بوفون بود ولی بوفون هم باید زوتر جلو میومد این نظر من نیست فقط، خیلی معتقد بودند که بوفون باید زوتر به جلو حرکت می کرد.

من اصلا قصد اینکه دنبال مقصر برای باخت در لیگ قهرمانان بگردم نیستم ولی مصاحبه های بوفون قبل از بازی نشان از روحیه یک جنگنده نمیده، بعضی از زمان ها احترام زیادی منجر به از دست دادن اعتماد به نفس خود فرد و تیمی میشه.

نمونه اون هم مقایسه دو صحبت هاینکس و گواردیولا هر دو در بایرن مونیخ  زمانی که مقابل بارسا قرار می گیرند هست.

گواردیولا: مسی مهار نشدنی هست و کنترل او غیر ممکن است.               نتیجه: باخت بایرن تا حدی تحقیرانه به بارسلونا

هاینکس: مسی یک فوتبالیست فوق العاده است ولی برای مهار او برنامه ای مشخص داریم.      نتیجه: پیروزی 7 بر صفر در دو بازی رفت و برگشت.

من بیشتر منظورم روحیه فردی هست و احساس جنگندگی.

پ.ن: هیچ اصراری مبتنی بر اینکه نظر من درست هست ندارم ولی من از این زاویه به قضیه نگاه می کنم.

• GioVanni Agnelli, mory, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

[SIGPIC][/SIGPIC]

او با اینکه به ثروت دست یافت اما تمام آن را صرف تحقیقات علمی کرد و در فقر و بدهکاری در نیویورک در اتاق یک هتل فوت کرد
hey God, both of us know I had been born in wrong Geographical coordinates, please help me to move where I belong there.

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 1380 ارسال
  • Locationقزوین

نجاست از سر و روی این فوتبال می باره

خوش به حال شیره آی فقید که رفت و این روزا رو ندید

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

adp.jpg

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3746 ارسال

زیدان و تیمش با آگاهی از این موضوع که لیورپول در اون 20 دقیقه ی ابتدایی بازی بسیار پر فشار و تهاحمی ارائه میکنه و معمولا در همین زمان به گل میرسه رویکرد بسیار مناسبی به بازی داشتند و با جمع شدن در زمین خودی و تمرکز در دفاع اون زهر لیورپول رو گرفتند .

به نظرم لیورپول بعد از تعویض اجباری صلاح اون هم با اون وضع یک مقداری از نظر روانی افت کرد .

خدا رو شکر لیورپول قهرمان نشد وگرنه یک هفته ای گزارشگران صدا و سیما عروسی می گرفتند ...

• GioVanni Agnelli, El rey leon, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

Jevdelffon

Jevdelffon

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 1016 ارسال

چرا همش برای رئال اتفاق میفته!!! چون رئال تیم بسیار خوب هست که هر حریفی را به چالش میکشه و اون ها را مجبور به اشتباه می کنه، بازیکنان رئال شیطنت هایی می کنند ولی آیا همین شیطنت ها را کیلینی و لیخ نمی کردند، یادمون نرفته که لیخ زمان کرنر ها روی خط دروازه حریف رو اعصاب دروازه بان راه می رفت و اون را عصبی می کرد، یا کیلینی که در بازی مقابل بایرن ( زمانی که مانژو در بایرن بود) روی ضربه کرنر انگشتش را در دهان مانژو کرد یا برخورد های دیگه.  اینکه اشتباهات به نفع رئال بزرگنمایی میشه و بعضا بقیه تیم ها نه برای این هست که رئال تیم مدعی هست که کاملا در دید رسانه ها هست.  

همین لیورپول با گل آفساید و ... از منچستر سیتی عبور کرد ولی توی بحث هایی که میشه همه میگن رئال با شانس اومده ولی لیورپول با شانس نیومده، هند بازیکن لیورپول مقابل دروازه در مقابل رم پنالتی اعلام نمیشه ولی همه دارند در مورد مصدومیت روبن که خودش مصدوم شد حرف می زنند، ولی هیچ کس نمیگه چرا بایرن اینقدر مصدم داشت این فصل که کومن نبود جایگزنش کنند، یا از اشتباه دروازه بان بایرن حرف می زنند ولی نمی گن که نویر یکسال هست بالا هست و به رئال هم هیچ ربطی نداره و این مدیریت بایرن بود که باید یک فکر درست و حسابی می کرد.

این اتفاقات برای همه تیم ها میفته و برای همین من معتقدم که رئال شایسته هست چون با این اتفاقات روحیه خودشون را نمی بازند و بیشتر می جنگند. ضمن اینکه تیم کاملی هم دارند و ابزار مقابله با هر چالشی را دارند.

گل دوم که در ورزشگاه خودی خوردیم روی عدم هماهنگی بوفون و کیلینی بود، نمیشه گفت مقصر اصلی بوفون بود ولی بوفون هم باید زوتر جلو میومد این نظر من نیست فقط، خیلی معتقد بودند که بوفون باید زوتر به جلو حرکت می کرد.

من اصلا قصد اینکه دنبال مقصر برای باخت در لیگ قهرمانان بگردم نیستم ولی مصاحبه های بوفون قبل از بازی نشان از روحیه یک جنگنده نمیده، بعضی از زمان ها احترام زیادی منجر به از دست دادن اعتماد به نفس خود فرد و تیمی میشه.

نمونه اون هم مقایسه دو صحبت هاینکس و گواردیولا هر دو در بایرن مونیخ  زمانی که مقابل بارسا قرار می گیرند هست.

گواردیولا: مسی مهار نشدنی هست و کنترل او غیر ممکن است.               نتیجه: باخت بایرن تا حدی تحقیرانه به بارسلونا

هاینکس: مسی یک فوتبالیست فوق العاده است ولی برای مهار او برنامه ای مشخص داریم.      نتیجه: پیروزی 7 بر صفر در دو بازی رفت و برگشت.

من بیشتر منظورم روحیه فردی هست و احساس جنگندگی.

پ.ن: هیچ اصراری مبتنی بر اینکه نظر من درست هست ندارم ولی من از این زاویه به قضیه نگاه می کنم.

به هرحال که من برای همیشه از رئال زده شدم. قبلا بخاطر اینکه دو بار مانع قهرمان شدن یووه و بوفون تو سی ال شد ازش نفرت پیدا کردم ولی الان با این جریان محمد صلاح، حسابی منزجر شدم ازشون

• Aminvo, tecra, Yalanchy و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cover_1440_x93r.jpg

فرهاد

فرهاد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2921 ارسال

رئال تو سه فصل اخیر اندازه کل تاریخ یوونتوس افتخار کسب کرد ! مسخره است واقعا ! 

• GioVanni Agnelli, Aminvo, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

هنوزم تو شبهات اگه ماهُ داری من اون ماهُ دادم به تو یادگاری ...

Dreamer

Dreamer

بازیکن اخراجی

• اعضا
  • 6042 ارسال
  • LocationKhorram Abad
گروهی ک دوست دارم بیفتیم:

منچستریونایتد-شالکه- ستاره سرخ بلگراد

این ستاره سرخ رو دوست دارم امیدوارم حتما تو گروهمون بیفته

حال ب هم زن ترین گروهی ک میتونه بیفته اینه:

تاتنهام-لیون-گالاتاسرای

هم سخته هم تکراری...
  • tecra, amirali2001, AbolfazlMF و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
<p>ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...</p>

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

دیگه اینقدر از نظر فنی و ذهنی بیشرفت کردیم که هم گروهی شدن  با هیچ تیمی برامون فرقی نمیکنه.

روبرو شد با یوونتوس بدترین خبر برای تمام ۳۱ تیم دیگه ست. چه در مرحله گروهی و چه برای مراحل بعد

• tecra, amirali2001, Mohammad Boushehri و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

امیدوارم قرعه طوری بشه که بتونیم اول بشیم و بازی آخرو به بازیکنا استراحت بدیم..

ولی طبق تجربه، وسطای نیم فصل طبق معمول خراب میکنیم و بعنوان تیم دوم در روز آخر صعود میکنیم.. 

الگری مثل آدماییه که کاراشو دقیقه نود انجام میده.. و فقط هم وقتی انجام میده که مجبور باشه.. تو زمین هم معلومه، تیمش وقتی حمله میکنه که نیاز داشته باشه.. وگرنه میچپه تو دفاع (همون فاز تنبلی خودمون).. 

• Orphée, mory, eⁿzº و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی