پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
7125 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال

- رئال با همین ناواس تا این مرحله اومده.

برعکس بقیه من فکر می کنم رئال در فاز دفاعی مهره های کارآمدی داره و اگه بشه مهارشون کرد اون وقت میشه بهشون ضربه زد.

اگه رئال در فاز دفاعی آرامش نداشته باشه اصلا نمیتونه برنامه های تهاجمی ـه خودش رو اجرایی کنه.

• mory, MaMpIeRo, El rey leon و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

-OMID-

-OMID-

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 508 ارسال
  • LocationTehran

باید مدافعای تیم به "راموس" یاد بدن دفاع کردن یعنی چی

از اون موقعی که میخواست تو فینال یورو به حضرت با پشت پا گل بزنه، نفرت دارم ازش... (بعدش هم بوفون یه چشم غره رفت بهش...)

• mory, MaMpIeRo, tecra و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AICY-Personal-Branding-Marcello-Lippi-1.

Don Marcello Lippi

===============

Il Guerierro سابق

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 956 ارسال
  • LocationKurdistan

y889_untitled.jpg

واقعا الگری غیر قابل پیش بینیه، انواع تاکتیکها و چینشها رو امتحان میکنه که به ایده ال ترینشون برسه!
کمتر کسی فکر میکرد بازی رفت با موناکو، کواد (که یکی از موثرترین مهره های تیم تو فاز هجومیه) رو نیمکت بشینه و یوونتوس با سیستم 3421 بازی کنه

تو این استراتژی دیبی به عنوان بازیکن آزاد بین خطوط حریف حرکت میکرد و بارتزالی به سمت راست متمایل تر میشد که همین باعث شد آلوز آزادتر بازی کنه و نقش مستقیم الوز روی هر دوگل نشون داد که ( ترفند الگری : ایده اضافه کردن بارتزالی به ترکیب تیم و تغییر تاکتیک) جواب میده
رئال هم مثل موناکو با سیستم پایه 4-4-2 بازی میکنه و تو ضد حملات و به خصوص از جناحین خیلی خطرناک ظاهر میشن
اکثر نفوذهای رئال از سمت مارسلو هست به نظرم محتمله تو بازی فینال ، یووه با همین شیوه بازی کنه

• GioVanni Agnelli, mory, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 956 ارسال
  • LocationKurdistan
این تاکتیک تو چند بازی اخیر واقعا تکامل پیدا کرده ...
آلگری هميشه كاری ميكنه که هيچكس انتظارشو نداره ،مطمئنم همه رو سورپرایز میکنه مثل بازی رفت با موناکو که شیوه‌ بازی تیم رو تغییر داد، مشخص بود که برای تک تک دقایق بازی برنامه داره و ژاردیم که یه مربی خوش فکر و سطح بالاست رو کاملا مغلوب کرد

این انعطاف پذیری، تنوع تاکتیکی و سوییچ کردن این مقدار سیستم از عهده هر تیمی بر نمیاد
کمتر تیمی تو اروپا هست که بتونه تو 90 دقیقه 3 بار سیستم بازی رو عوض کنه و بی نقص هم بازی کنه!

الگری به لحاظ تاکتیکی خیلی بهتر از زیدان ـه اما تو شرایط احساسی (مثل فینال 2015 بعد از گل دوم بارسا) تاکتیکهای پیچیده کمتر اهمیت داره...ذهنیت و روحیه تیم خیلی مهم تره!

رویکرد محتاط همون چیزیه که رئال میخواد، آمادگی ذهنی بازیکنا به اندازه جنبه فیزیکی و فنی اهمیت داره و البته اتفاقات فوتبالی تعیین کننده س
  • GioVanni Agnelli, MaMpIeRo, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

من مصاحبه های کارشناس ها رو زیر نظر گرفتم ، همه شون شانس یووه رو برای قهرمانی خیلی پایین ( کمتر از پارسال ) میدونن.

• tecra, ace of glass و amirali2001 از این پست تشکر کرده است

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
قهرمان این فصل هم همون همیشگی، رئال.
فعلا هیچ تیمی اون قدرت شکست رئال رو نداره، اگه خود رئالیا ترک زمین نکنن، این فصل هم دوباره قهرمانن.
  • tecra, Georgia و ace of glass از این پست تشکر کرده است

Guest_A Tribute To Buffon_*

• مهمان
باید صبر کنیم ببینیم تیمی میتونه در طول فصل پیشرفت کنه یا نه
بازی های فوق العاده یووه قبل از تقابل با رئال اگه تکرار بشه بازم شانس داریم.اما آیا با این خط هافبک میتونیم رئال رو شکست بدیم؟
  • Orphée, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
یووه حتی اگه رونالدو رو هم بخره باز از 100 بازی 95 تاشو جلوی رئال میبازه.
رئال تیمیه که وقتی به فینال میرسه فقط یه گزینه داره؛ بردن.
ما بیشتر شبیه یه مشت آنارشیست هستیم، یه عمر واسه انقلاب تلاش میکنیم و خودمون هم نمیفهمیم فردای روز انقلاب قراره چه اتفاقی بیافته، اوج لذتی که ما میخوایم دیدن آشوب انقلابه.
  • mory, Pinturicchio, tecra و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mory

mory

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3712 ارسال

به نظرم نیاز به یک مربی کاملا برنده در فینال ها داریم ...

اینتر برای قهرمانی در اروپا و موفقیت رفت سراغ مورینیو .

تیم مانچینی تیم خوبی بود اما برای اولی در اروپا اون ذهنیت برنده رو نداشت ...

چیزی که نمایان هست ما هر سال تغییرات زیادی توی ترکیب اصلیمون داریم و به خاطر همین کسب ثبات لازم چه روحی و روانی و چه تاکتیکی یک پروسه زمان بر هست شاید اگر اون تیم فینال 2015 حقظ شده بود توی این دو فصل اخیر به قهرمانی رسیده بودیم ...اون تیم از نظر نفرات واقعا غنی و کامل بود و میشد با حفظ ثبات قدرتمندترش کرد ...توی نیمه نهایی هم واقعا رئال رو اذیت کرد ...در فینال هم برابر اون بارسای کامل و بی نقص بد نبود ...

وقتی توی فینال چمپیونز از 50 متری با یک شوت معمولی گل میخوری و چهره ی بهترین دروازه بان تاریخ فوتبال رو می بینی که مملو از استرس و اضطراب و ناامیدیه ...

فکر کردن به اینکه این تیم میتونه در بزنگاه فینال تابو شکنی کنه خیلی سخت میشه ...

تنها راه رو در حضور یک عامل بیرونی اما به شدت تاثیرگذار و دارای ذهنی برنده در فینالها خواهی یافت ...کسی که راه و رسم آماده سازی ذهنی و روانی بازیکنان برای اینطور میادین رو بلده ...کسی که این فینال لعنتی رو برده و میتونه استرس و ترس از باخت رو با شجاعت و خودباوری تعویض کنه ...

شاید دور از حقیقت نباشه اگر بگیم رئال و بارسا و بایرن حتی با یک مربی از گینه بیسائو هم مدعی فتح سی ال هستند (البته با کمال احترام به زحمات مربیان توانمند این تیمها در سالهای اخیر)

بحث خوبیه و بهتر میشه اگر دوستان نظراتشون رو بیان کنند .

• Orphée, Atomic Ant, eⁿzº و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

ای به رویا سرسپرده با توام ای همه خوبی

راهی کدوم دیاری...

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

ناامید کننده اینه که از طرف مدیریت هم عزمی نمیبینیم که امسال به عنوان اخرین شانس بوفون یه تکون اساسی بدن و در بازار در حد یک مدعی لیگ قهرمانان خرج کنن ، نه اینکه در حد تیم های درجه دو لیگ برتری سر یکی دو میلیون بازیکن ها رو میپرونیم و میریم سر گزینه های ضعیف تر ، اون وقت همون بازیکن میچسبه به نیمکت و هیچ سودی که برای ترکیب اصلی نداره ، چند برابر اون اختلاف مبلغ بازیکن بهتری که نگرفتمی هم باید بدیم حقوق این بازیکن نیمکت گرم کن.

• Orphée, mory, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

الگری و تیمش تجربه فینال اومدن روپیدا کردند اما رئال تجربه 3بار قهرمان شدن تو چن فصل اخیر رو داره پس خیلی عقبیم وقتی فاکتور سرحالی مثل پوگبا و ویدال رو میددی بره.......امسال تیم خوبیهستیم اما دقیق ک نگاه میکنم میبینم که ما رم لیگ قهرمانانیم و رئال یوونتوسشونه

شخصیت قهرمانی ب همراه واقعا بدشانسی

اما خدا یه جایی ک انتظار نداری یه هو بهت نگاه میکنه

امسال شدیم ک شدیم اگه نشدیم تا ده سال بعدم قهرمان نمیشیم

• mory, tecra, amirali2001 و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

رئال یووه  بایرن  بارسا و شاید پی اس جی سطحشون خیلی بالا تر از بقیست......دیشب منچستر مثل یه تیم محلی بود .....الگری فصول قبل ا منچسترم کمتر بازیکن داشت ولی رئالو برد این رئال هنوز ب امادگی 100 درصد نرسیده

این فصل تیم خیلی خوفناکی داریم......قرعه خوب مارو بدون شک فینالبست مبکنه

• tecra, Serie A, amirali2001 و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال

اریگو ساکی سبک بازی یووه در اروپا را مورد پرسش قرار داد؟

او گفت که من هم میخاهم بدانم چرا یووه در اروپا فقط 15 دقیقه خوب بازی میکنه و بعدش دچار اتفعال و دفاع و کانتر میشه.

ایا این مشکل بدنی است؟

• mory, eⁿzº, tecra و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

• مهمان
با توجه به سیدبندی لیگ قهرمانان این گروه ممکنه :1:
یوونتوس پاریس ان جرمن لیورپول فاینورد
در سید دو به غیر از پورتو و سویا بقیه قوی اند
  • Orphée, mory, El rey leon و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

خیلی دوس دارم ناپولی به بارسا و من سیتی بخوره بازی خیلی جالبی میشه  کسی که با ناپل بازی داره  عمق رو ببنده ناپولی رو بسته اما دوس دارم ببینم چ بازی ازآب در میاد... ناپل از الان صد درصد امادست و یووه هنوز اندر خم نقل و انتقالاته.... تیم الگری 8 هفته دیگه اماده میشه...
ریال همیشه قوی بارسا ضعیفه.... اتلتیک هم چنان سخت کوش
تو انگلستان لیورپول اوایل نتیجه میگیره در اواصل فصل از نظر بدنی کم میارن
منچستر قويه اما کم تجریه
من سیتی خیلی مهره داره اما پپ داغون میزنه
چلسي هندونه در بستست
تاتنهام ب شدت اماده مثل ناپولی خودمونه
موناکو هم تارو مار شده اما بازم تا16 تا میان
پاریس خیلی خوب شده نقطه ضعفش مربیشه

خیلی هیجان بالاست امسال

• tecra, Escanor, amirali2001 و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Pinturicchio

Pinturicchio

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 239 ارسال
  • LocationTehran

به نام خدا :1:

سخت ترین قرعه :

یوونتوس - پاریسن ژرمن - لیورپول - لایپزیک

اسان ترین قرعه :

یوونتوس - سویا/پورتو - بازل/اندرلخت - ماریبور

چیزی که دلم میخواد :

یوونتوس - سویا - بازل - ماریبور

+ ما بارسا رو خیلی راحت تر از پاریسن ژرمن یا حتی منچستر یونایتد میتونیم ببریم برا همین به نظرم سخت ترین قرعه پاریسه ...

+ با اینکه تاتنهام تیم بهتریه اما شخصیت اروپایی لیورپول از تاتنهام خیلی بالاتره و بیشتر ممکنه خطر ساز باشه .

+ سویا رو به پورتو ترجیح میدم چون احساس میکنم امسال ضعیف تر شدن ، پورتو معلوم نیست تیمش چیه .. هر چند وقت ی دفعه دسّشو میکنه تو اکادمیش ی ستاره در میاره بیرون شر میشه :1:

پ.ن : ببینید دوستان پاش بیوفته ما همشون رو میتونیم ببریم ،  اما من اعصابم ضعیفه میخوام خطر سکته رو فقط تو دور حذفی حس کنم .

و تو دور گروهی نمیخوام چیزی به جاییم باشه :fp:

• Orphée, mory, eⁿzº و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ADP10

Jack Sparrow

Jack Sparrow

بی وفا

• اعضا
  • 2628 ارسال
من ترجیح میدم قرعه سخت بهمون بیفته تا تیم زودتر به خودش بیاد.
بازی با لاتزیو نا امید کننده بود وقتی همون شب بازی رئال رو دیدم !
  • mory, tecra, L'Avvocato و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

این سیدبندی جدید به غایب مسخره ست و میتونه موجبات حذف تیم های بزرگ رو در مراحل اولیه فراهم کنه

• mory, tecra, Escanor و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4111 ارسال

این یک نوع سیاست و حساس سازی فوتبال توسط سردمداران این ورزش است که طرفدار فوتبال را دچار هیجان کنند با ارایه سیدبندی های این چنینی..

حتی در مورد قرعه کشی لیگ قهرمانان هم اینگونه است تا طرفدار فوتبال احساس حساسیت و هیجان کند و پیگیر حوادث فوتبال باشد و از بازار فوتبال و پخش زنده خرید جنس کند.

چرا که اگر همیشه تیم های قوی با تیم های ضعیف بیفتد اخر چه هیجانی؟و چه حساسیتی؟

مطمین باشید سرمایه داری فوتبال این قوانین و سیدبندی ها و قرعه کشی ها را بدون افزایش سود طراحی نکرده است.

• Orphée, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
امششششب...... خیلی هیجان داره امسال. ....امسال تنها سالیه که 3 تا وینگر داریم بعد سال 2005

یووه نیاز ب گروه مناسب یا نا مناسب نداره هر کی بیاد از گروهمون میریم بالا.... حذفی مهمه.. و مهم تر آیینه ک الگری تو تک بازی نمیتونه تیمو نجات بده....

لیورپول و تمام تیمهتوای انگلیسی هر چی خوب باشن یه نقطه ضعف بزرگ دارن. امسال ریال بایرن پی اس جی خیلی خطرین.....حس میکنم با تاتنهام و چلسي یه دست و پنجه نرم کنیم خوب باشه
  • Orphée, tecra, Escanor و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی