پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا

* * * * * 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
6769 پاسخ برای این موضوع

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 6573 ارسال
  • Locationساری

اولا عماد جان ما جلو رئال و اتلتیک  کامبک داشتیم جا دوری نریم ....دوما الگری 5 تا مصدوم داشت تیمش باخت با نتیجه ضعیف ...

این الیسون هر جا باشه جلو بارسا کامبک میزنه ....مسی تو قوی ترذین تیم های بارسا بوده هیچوقت تیمشو عوض نمیکنه . از وقتی ژاوی رفته رنگ و روی برد و ندیده .

همین کلوپ مربی خیلی خوبیه بدون شک ولی خوب هر مربی یک سبکی داره و الگری همین کلوپو برده....امیدوارم ایاکس قهرمان شه 

امیدوارم مربیمونو عوض کنیم ولی دست من نیس والا

• Orphée, El rey leon, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mozh_capture.jpg

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

مدیرکل دوست داشتنی

• ادمین
  • 18040 ارسال

^^^

- واقعا فقط من نمیفهمم علیرضا چی میگه یا بقیه هم اینجوری هستند ؟!

خودت میپرسی، خودتم جوابش رو میدی و بعد کنایه هم میزنی ؟! :22: :fp:

تفاوت بین یووه و لیورپول از نظر بازیکن خیلی ـه، شاید گاها یک بازیکن اصلی برای لیورپول نقش 4 بازیکن رو برای یووه داشته باشه،

کلوپ از مثلث خط حمله ش فقط یک ضلع رو داشت ولی بخاطر "ذهنیت" و "تفکر" برتری که داره تونست بازی رو ببره، البته حماقت والورده هم بی تاثیر نبود.

ولی اینکه با وجود غیبت بازیکن های کلیدی باز هم خودش رو نباخت و با شجاعت بازی کرد جدا از نتیجه ای که به دست اومد واقعا سزاوار تحسین ـه.

توی این پیروزی علاوه بر کلوپ، باید ممنون آلیسون هم باشند که توپ های خوبی رو از بارسایی ها گرفت.

پ.ن : البته آلگری تونسته بود قبلا کلوپ رو ببره، پس در نتیجه آلگری مربی بهتری ـه ...

جام های بیشتری رو برده، پس دیگه قطعا بهتره !

bahman_alex
B a H M a N
GioVanni Agnelli
●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●
ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

Rouge et Bleu

Rouge et Bleu

سینا هستم

• اعضا
  • 2732 ارسال

پ.ن : البته آلگری تونسته بود قبلا کلوپ رو ببره، پس در نتیجه آلگری مربی بهتری ـه ...

جام های بیشتری رو برده، پس دیگه قطعا بهتره !

بهمن چه قدر تو بانمکی

• Aminvo, tecra, Senmorta و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

fino alla fine

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 865 ارسال

ظنه من :

واقعا فیرمینیو و صلاح مصدوم بودن ؟

• Aminvo, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 6573 ارسال
  • Locationساری

قط داوید نرس یکی از سه بازیکن اصلی ایاکس نبود و سمت چپشون فلج شد یووه 5 بازیکن رو نداش تاتنهام بازی برگشت سون رو داشت و تونست کامبک بزنه و البتع وینگر برزیلی ک ما هم داشتیم بیست دقیقه اومد داشت ایاکسو لوله میکرد

اینجا نبود بازیکن ها مشخص میشه ....ایاکس  خوب بود دیگه جوونی کردن و البته تاتنهام تازه تیم کاملش نبود ......بله اینگونست ک تیم کامل باشه میتئنی راحت ببری والا یووه راحت تاتنهامو میبرد ...

ببینیم با کنته چی میشیم 

• Aminvo, افشینز ثلتون فن, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mozh_capture.jpg

افشینز ثلتون فن

افشینز ثلتون فن

حالا که اینجوره منم مدیر کل فرومم :1:

• اعضا
  • 2673 ارسال
  • LocationKIDM
علیرضا جون ب جونت کنن یه علگری فنی ک نمیتونی جلو خودتو نگیری
تاتنهام نصف تیمش نبود عزیزم
تاتنهام دوبرصفر و سه برصفر مجموع عقب افتاد اما پوچیتنیو برعکس الگری از اشتباهات درس گرفت و اینقدر تیمش جنگید تا کامبک زد و پیروز شد اونم تو زمین حریف
بخدا گفتم خدا خودش امسال همچیو برا فهرمانی یوو مهیا کرده بود و فقط میتر الگری میتونسب ب ر یییی نه به این تیم یوو و نزارع قهرمان بشه

علیرضا جان کنته قهرمان سی المون نکنه هم مشکلی نیست همین ک ب تیم انرژی و روحیه جنگدنگی میده و تیمش با برنامس شرف داره ب علگری هیچی ندون مغرور
  • Aminvo, tecra, L'Avvocato و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

AbolfazlMF

AbolfazlMF

ابولز

• مدیر
  • 1132 ارسال
  • LocationMashhad

قط داوید نرس یکی از سه بازیکن اصلی ایاکس نبود و سمت چپشون فلج شد یووه 5 بازیکن رو نداش تاتنهام بازی برگشت سون رو داشت و تونست کامبک بزنه و البتع وینگر برزیلی ک ما هم داشتیم بیست دقیقه اومد داشت ایاکسو لوله میکرد

اینجا نبود بازیکن ها مشخص میشه ....ایاکس  خوب بود دیگه جوونی کردن و البته تاتنهام تازه تیم کاملش نبود ......بله اینگونست ک تیم کامل باشه میتئنی راحت ببری والا یووه راحت تاتنهامو میبرد ...

ببینیم با کنته چی میشیم 

این فصل بیش تر از 190 مورد مصدومیت داشتیم!! جناب کاستا به جز چند بازی کل فصل مصدومه، میاد یه ربع بیست دقیقه بازی میکنه جلو آژاکس باز دوباره مصدوم میشه هنوز هم که مصدومه.

نصف فصل که خط حمله ناقص بود تا کاستا میاد کوادرادو 4 ماه مصدوم میشه، رونالدو هست مانزوکیچ مصدوم میشه، مانزوکیچ برمیگرده رونالدو مصدوم میشه و ...

به قول یکی از دوستان 18-20 امتیاز فاصله امنیت با تیم دوم جدول ایجاد میشه میگیم خب تیم اصلی میتونه استراحت کنه ولی از چنگ تمرینات قبل بازی الگری و کادرش در امان نیستند.

مسئول این افتضاحات کیه؟ الگری و کادر پزشکیش دیگه. تا کی باید بگیم اگه این مصدوم نبود اگه اون بودش؟ دیگه کافیه.

در مورد نبود بازیکن ها هم؛ الگری همون بازیکنایی رو هم که داشت گذاشت رو نیمکت و دیشیلیو-الکس ساندرو افتضاح رو بازی داد. همون بازی رفت اتلتیکو هم اگه مساوی میشد یا 1-0 باز دوباره دفاعی میچید بازی برگشت رو.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 6573 ارسال
  • Locationساری

این فصل بیش تر از 190 مورد مصدومیت داشتیم!! جناب کاستا به جز چند بازی کل فصل مصدومه، میاد یه ربع بیست دقیقه بازی میکنه جلو آژاکس باز دوباره مصدوم میشه هنوز هم که مصدومه.

نصف فصل که خط حمله ناقص بود تا کاستا میاد کوادرادو 4 ماه مصدوم میشه، رونالدو هست مانزوکیچ مصدوم میشه، مانزوکیچ برمیگرده رونالدو مصدوم میشه و ...

به قول یکی از دوستان 18-20 امتیاز فاصله امنیت با تیم دوم جدول ایجاد میشه میگیم خب تیم اصلی میتونه استراحت کنه ولی از چنگ تمرینات قبل بازی الگری و کادرش در امان نیستند.

مسئول این افتضاحات کیه؟ الگری و کادر پزشکیش دیگه. تا کی باید بگیم اگه این مصدوم نبود اگه اون بودش؟ دیگه کافیه.

در مورد نبود بازیکن ها هم؛ الگری همون بازیکنایی رو هم که داشت گذاشت رو نیمکت و دیشیلیو-الکس ساندرو افتضاح رو بازی داد. همون بازی رفت اتلتیکو هم اگه مساوی میشد یا 1-0 باز دوباره دفاعی میچید بازی برگشت رو.

کاملا قبول دارم پارسالم گفتم دیگه فرصتی برا الگری نیس همین یک سال ...تا صبح خبر رفتن الگری کار میشه اما فکر کنم تا پایان فصل بذارنش ....

• Aminvo, tecra, amirali2001 و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

mozh_capture.jpg

D E L P I E R O

D E L P I E R O

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 740 ارسال
  • Locationقزوین

من موندم آلگری این فوتبالا رو نگاه می کنه یا هنوزم برای لذت بردن می ره سیرک؟

امسال واقعا سال خوبی بود برای لیگ قهرمانان. هر تیمی که شجاع بود برد و هر تیمی که ترسو بود باخت. همین آژاکسی که توی همه ی بازی ها هجومی بود یه نیمه رفت تو دفاع و کل قافیه رو باخت. 
انگار که خدا قهرمانی مفتی پارسال رئال رو نپسندیده بود و شخصا امسال تاثیر خودش رو وارد نتایج لیگ قهرمانان کرده.

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

9936-74Bk.jpg

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 865 ارسال

در نیمه نهایی امسال کلمه رخوت نقش پررنگی داشت

رخوت =سستی

وقتی تیمت بازی رفت رو 3.0 جلو افتاده

لیگ رو هم با قدرت بردی

و به همه بازیکنات در بازیهای لیگ  استراحت میدی

تیم حریف هم ستاره هاشو نداره 

ناخودآگاه یه جور سستی می یاد سراغت 

و همینجا مرگت شروع میشه 

مربی حریف یه المانیه و تیم هم یه تیم انگلیسی 

که در سریعترین زمان توپ رو روی دروازت میرسونن و استادیومی پر شور دارن

المانی تا سر حد مرگ میجنگه و در مباحث روحی روانی و انگیزشی استاده و انگلیسی در کوتاه ترین زمان هجوم میبره 

(کلوپ منو یاده اوتمار هیتسفلد در فینال 1997 علیه یووه میندازه که دقیقا چنین شرایطی بر یووه حاکم بود و همه یووه رو از قبل برنده میدونستند/درتمند هیچ جام اروپایی نداره مگر همون جامی که ما بهش تقدیم کردیم!!! )

من اگر تیمم با اختلاف 50 امتیاز هم قهرمان لیگ بشه و شنبه بازی داشته باشم و سه شنبه هم لیگ قهرمانان داشته باشم

شنبه به هیچ وجه به بازیکنان اصلی خودم استراحت نمیدم 

برای همین هست میگم دروازه بان اصلی نباید در طول فصل بی دلیل روی نیمکت بشینه 

بخصوص دروازه بان باید همیشه در مسابقه باشه و تمرین براش زهره

(تجربه فینال 2003 یووه و میلان که یووه استراحت داد و یه جور رخوت تیمو گرفت و فینالو باختیم )

شاید بعدها بشنویم مصدومیت صلاح و فیرمینیو از طرف کلوپ یه برنامه ریزی بوده  شاید نمیدونم 

و ترفندی بوده که بازیکنای حریف رو در رخوت بیشتر فرو ببره 

(مثل داویدز خودمون که روزگاری دستوری اخراج شد و بردیم )

بعد از گل اول به رخوت میتونیم ترس رو هم اضافه کنیم و کار حریف رو تموم کنیم

• GioVanni Agnelli, eⁿzº, Aminvo و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی