پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

پدیده ی فصل یووه چه کسی خواهد بود ؟

- - - - -

• موضوع قفل شده این موضوع قفل شده است
39 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
چون پدیده منظور بود،کسی که ازش انتظار نمیره بدرخشه رو حساب کردم. یعنی ترزگه،دلپیرو یا کیه لینی بهترین ها هستند.و اگر بد بازی کنند یعنی افت کردند. ولی کسایی مثل جووینکو،یا دچلیه،ازونطرف پولسن یا تیاگو معلوم نیست دقیقا در چه حد و اندازه های هستند، و یک فصل برای اثبات کردن خودشون فرصت دارند. درضمن،امائوری 28 سالشه و 1 فصل خوب داشته.برای همین توی لیست قرار گرفت. بهرحال سعی کردم گزینه ها زیاد باشه که هرکسی نظر شخصی خودش رو بگه دیگه !

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
خیلی سخته که!!! من محتمل تر از همه امائوری رو میدونم و جوونیکو اما چجوری میشه از اکدال دچلیه گذشت؟؟؟ به مولینارو و پولسن هم امیدی نیست!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

خیلی سخته که!!!
من محتمل تر از همه امائوری رو میدونم و جوونیکو اما چجوری میشه از اکدال دچلیه گذشت؟؟؟
به مولینارو و پولسن هم امیدی نیست!!!

دقیقا من به پولسن که اصلا امیدی ندارم.شاید توی کل فصل بتونه 3-4 بازی خوب انجام بده.
ولی اکدال کمی تجربی می خواد،جرقه هایی ازش دیدم که بهش امیدوار شدم.

دومین گزینه ی من بعد از اکدال دچلیه بود.چون سانتر های جالبی میکنه،و اگر بازی های دوستانه یووه رو دیده باشید،
می بینید یووه گل های زیادی روی ضربات سر زد.آمائوری و یاکوینتا عالی سر می زنند.ترزگه هم بد سر نمی زنه.
پس نیاز به کسی که سانتر کنه خیلی حس میشه.

توی بازی های دوستانه اکثر سانتر ها رو گریگرا یا ندود انجام میدادند.و همینطور دلپیرو.

بهرحال نیاز به کسی که سانتر کنه خیلی هست و من فکر میکنم دچلیه می تونه خودش رو نشون بده.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
به نظر من 2 تای اولی عالین

linkin_park

linkin_park

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 618 ارسال
من اعتقاد خاصی به مارکیزیو دارم ... استیلش مثل پیرلو هست .... امیدوارم این فصل بترکونه ... اما با بازی اکدال اصلا حال نکردم ... یه کم بی انگیزه نشون میده به نظر من .

MNGB10

MNGB10

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 580 ارسال
آمائوری قطعا بازی های درخشانی انجام خواهد داد و داستان جوینکو هم اصلا جدا است وبه نظر من زولای جدید است.البته من بازی مارکیزو وتیاگو را می پسندم و فکر می کنم باید جای خود را در تیم پیدا کنند  و بازی های بیشتری بهشان بدهند.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
منم علاقه و امید خیلی زیادی به مارکیزیو دارم.مطمئنا افرادی که بازی های یووه توی سری ب رو دیدند می فهمن من چی میگم! خیلی باهوش و سریع بازی میکنه.واقعا حرکت اضافه یا دریبل های الکی توی کارهاش دیده نمیشه. با توجه به اینکه هیچ امیدی به پولسن و تیاگو حداقل برای ثابت بازی کردن ندارم و از طرفی زانتی هم خیلی مصدوم میشه احتمال اینکه در کنار سیسوکو بازی کنه زیاده. از طرفی متاسفانه فکر نمی کنم آمائوری یا حتی جووینکو پدیده بشن!آمائوری گلزن خوبی هست و پارسال هم این رو ثابت کرده اما فکر کنم این فصل هم بتونه نهایتا به عنوان یک مهاجم خوب مثل فصل قبل ظاهر بشه.سن و سالش هم از پدیده شدن گذشته! در مورد جووینکو هم میدونم خیلییی ها مخالفید.از رای های بالا هم کاملا معلومه اما من هرچی سعی کردم همچین قابلیتی رو در سبا ببینم موفق نشدم!امیدوارم که من در اشتباه باشم!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
در مورد سباستین جوونیکو بگم که این بازیکن از لحاظ فوتبالی استعداد قابلی داره فقط نیاز مبرم به کسب تجربه داره تا به بازیکن کاملی تبدیل بشه نمونه بارزش رو داشتیم و اونهم کریس رونالدو بود اگه یادتون باشه ابتدای حضورش در منچستر شتابزدگی و حرکات اضافی در بازیش مشهود بود . اما با گذشت زمان و مهمتر از همه اعتماد مربی باعث شد سطح فوتبالش فراتر از تصور بشه . سباستین جووینکو هم به این فاکتورها نیاز داره تا بتونه بازیکن بزرگی بشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من به سه تفنگدار رای میدم : دچلیه ، مارکیزیو و جووینکو . بازی دچلیه من رو ناخوداگاه یاد جوونیهای مالدینی میندازه . استیل و چهره اش رو میپسندم و هیچ بازیکنی رو هم لایق بازی در سمت چپ یووه نمیدونم به غیر از پائولو . جووینکو هم من رو یاد زولا میندازه . مارکیزیو هم بازیکن بزرگی میشه ؛ کلودیو هم میتونه وارث بازیکنانی مثل دونادونی و کونته باشه ، البته تکنیکی تر از اونها .

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من جووینکو و اکدال رو انتخاب کردم... ولی جدا خیـــلی سخت از دچلیه گذشتم... [و این که نمی دونم چرا.. ولی من یه نگاه خیـــلی خوش بینانه ای دارم نسبت به پولسن...! ] * اصلا چرا مولینارو باید تو گزینه ها باشه؟؟!! این نظرسنجیه کار کیه؟!! ;D ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
منم از حضور مولینارو متعجبم ! مولینارو میتونست فصل پیش پدیده بشه که نشد ! حتی مارکیونی هم نباید اسمش تو نظرسنجی باشه چون سومین فصل حضورش در تیم هستش .

alex_d_63

alex_d_63

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2739 ارسال
  • Locationتهران
فکر کنم کیمنتی احتمال پدیده شدنش بیشتر از مولینارو باشه!!! اما مارکیونی سبک بازی کردنش عالیه و من هنوز امید دارم بتونه یکی از پدیده های یووه بشه!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من دچه لیه و مارکیزیو رو انتخاب میکنم چون به نظرم تو وجودشون جنبه های کشف نشده ی زیادی هست و یکی از شرایط پدیده هم همینه که استعدادهاش یه دفعه شکوفا میشه و بهش میگن پدیده ! جووینکو تقریبا همه ی استعدادش شکوفا شده و به نظرم با توجه به قدرت بدنی بالایی که داره نمیتونه یه پدیده ی صرف باشه ! گرچه روی بازیکن خوب بودنش حرفی نیست ولی منم در موردش نظر امین رو دارم ! جووینکو فقط یه بازیکن خوبه !

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
ولی قاسم اگه بازیهای جووینکو رو دیده باشی اندام خیلی ضعیفی داره و تنها چیزی که نداره قدرت بدنیه . میشه گفت یه فانتزیست دیگه تو ایتالیا در حال شکوفاییه . پاسکواتو و اسپوزیتو هم میتونستن تو این لیست باشن . چون در عین گمنامی و جوونی خیلی پر فروغ بازی کردن .

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

ولی قاسم اگه بازیهای جووینکو رو دیده باشی اندام خیلی ضعیفی داره

و تنها چیزی که نداره قدرت بدنیه . میشه گفت یه فانتزیست دیگه تو ایتالیا

در حال شکوفاییه . پاسکواتو و اسپوزیتو هم میتونستن تو این لیست باشن .

چون در عین گمنامی و جوونی خیلی پر فروغ بازی کردن .

دقیقا منظورم این بود که قدرت بدنی نداره ! نمیدونم چرا نوشتم قدرت بدنی بالایی داره !!! :D :D ;D

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
جووینکو فوق العاده است مطمئنم جانشین خوبی واسه ندود می شه

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
هیچ کی که نمی تونه جانشین خوبی واسه ندود باشه...ولی منم به جووینکو شدیدا امیدوارم!

ADEL

ADEL

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1011 ارسال
ندود توقلب همه ما جا داره اما یه حقیقته که یه روزی خداحافظی می کنه مثل الکس وجی جی و...اما ستاره های تازه توآسمون یووه ظهور خواهند کرد همیشه یووه رو پرستاره نگه خواهند داشت

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
جووینکو بازیکنی نیست که بتونه جانشین ندود بشه! با این حرفم نمی خوام ندود رو بدون جانشین بدونم اما به نظر من جووینکو هیچ کدوم از فاکتور هایی که ندود جوان داشت رو نداره.اصلا جنگنده نیست و قدرت بدنی خوبی هم نداره.بیشتر بهش می خوره پشت مهاجم بازی کنه هرچند ندود سال ۲۰۰۳ این کار رو هم به خوبی انجام می داد. اینو با قطعیت میگم که حداقل این فصل هیچ جانشینی برای بزرگان یووه از بین بازیکن های جوان پیدا نمیشه! شاید مارکیزیو بتونه خودش رو به ترکیب اصلی برسونه و کنار سیسوکو بازی کنه تازه اونم در صورتی که زانتی آمادگی لازم رو نداشته باشه. از جووینکو هم خیلی استفاده خواهد شد این فصل چون ندود توان نود دقیقه بازی کردن به طور متوالی رو نداره و احتمالا بیشتر در بازی های حساس و اروپایی کامل ازش استفاده میشه. با این حال رفته رفته همه با دیدن بازی جووینکو متوجه میشید که فاصلش با ندود خیلی زیاده!

luca vialli

luca vialli

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1637 ارسال
واقعا قیاس ناعادلانه ای کردی امین ندود تقریبا اندازه سن جووینکو سابقه بازی تو سطح اول اروپا داره . به نظر من بزارید جووینکو حداقل یه فصل برای یووه توپ بزنه بعد تصمیم بگیرید که میتونه جای ندود رو بگیره یا نه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی