پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

ارت مدیا-یوونتوس (بازی برگشت مرحله سوم مقدماتی جام باشگاهای اروپا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
27 پاسخ برای این موضوع

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
سه شنبه 5 شهریور 1387 (ساعت 23:15 به وقت تهران)
بازی برگشت مرحله سوم مقدماتی جام باشگاهای اروپا(2009-2008)
ارت مدیا-یوونتوس(ورشگاه براتیسلاوا)
تصویر
نتیجه بازی رفت یوونتوس4-0 ارت مدیا

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
برای این بازی اسم ۲۲ نفر توسط توسط رانیری اعلام شده : 1 Buffon 4 Mellberg 7 Salihamidzic 8 Amauri 9 Iaquinta 10 Del Piero 11 Nedved 12 Chimenti 13 Manninger 15 Knezevic 16 Camoranesi 17 Trezeguet 18 Poulsen 19 Marchisio 20 Giovinco 21 Grygera 22 Sissoko 27 Ekdal 28 Molinaro 29 De Ceglie 33 Legrottaglie 41 Ariaudo همون طور که میبینید کلینی و مارکیونی و زبینا و زانتی و تیاگو به این بازی نرسیدند. (البته تیاگو مصدومیتی نداره!) از تیم جوانان هم فقط اسم آریائودو به چشم می خوره. به نظر من این بازی فرصت خوبی برای ده چلیه و جووینکو و حتی مارکیزیو هست که حداقل یک نیمه بازی کنند.بازی دادن به ندود ریسک زیادی داره.ممکنه دوباره مصدوم شه و اینبار برای مدت زیادی از دست بدیمش.ضمن اینکه آماده بودن ندود در بازی های مهتر خیلی دلچسب تر از بازی کردنش در همه بازی هاست!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

توی تمرینات چند روز اخیر اینقدر مارکیزیو و پولسن کنار هم خوب بازی کردند که احتمال این هست که دو نفری مقابل ارتمدیا بازی کنند و این مسئله وقتی قوت می گیره که می بینیم سیسوکو توی بازی رفت اخطار گرفته و محرومیتش تهدیدش می کنه !!!

من همچین چیزیو رو توی وجود رانیری ندیدم تاحالا ! اهل این حرفا نیست !
اون حتی هفته های پایانی که سومی یووه قطعی بود با ترکیب کامل بازی میکرد.

البته شاید یه نیمه بهشون فرصت بده،ولی کلا آدمی نیست که یه بازی رسمی رو با تیم دوم بره توی زمین.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
در کل بازی آسانی هست ولی خیلی به نتیجه بازی رفت نباید تکیه کرد

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
رانیری هم همونطور که پیش بینی می کردم حرف زده، گفته آرتمدیا چیزی برای از دست دادن نداره و تمام تلاش و انرژیش رو میزاره که بازی خوبی جلوی هواداراش ارائه بده.پس نباید اونا رو دست کم گرفت.

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
البته شانس هم بیاریم که نزنن یوونتوسی ها رو مصدوم کنن!!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
داور بازی هم اسپانیاییه . آقای مدینا کانتالیو که سابقه ی زیادی هم در داروی بین المللی داره ؛ 44 سالشه و در فصل 2005 - 2006 یک بار برای یوونتوس سوت زده ( یوونتوس 2 - 1 بروژ بلژیک که دیوید صدمین گلش رو برای یوونتوس زد )

دستیاران آقای کانتالیو ، آقایان کالوو گوادامورو و لوییز آلبرتو گوتیرز پرز هستند ؛ میگوئل آنجل پرز لاسا هم داور چهارم این بازیه .

تصویر

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
دعوت نشدن تیاگو عجیبه،احتمال این وجود داره که یوونتوس نمی خواد بهش بازی اروپایی بده تا شاید بتونه اون رو بفروشه ! البته این فقط یه حدسه.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
گل قشنگی خوردیم ! دفاع سوراخه ! ملبرگ فاجعه بازی میکنه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
آمائوری کار رو به تساوی کشوند !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

آمائوری کار رو به تساوی کشوند !

چند دقیقه پیش هم یکی به تیر دروازه زد !
کلا خیلی خوب داره بازی میکنه.روی سانتر ندود با سر گل زد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب نیمه اول تمام. خط هافبک یووه با وجود مارکیزیو و پولسن در مرکز ضعیف بود.پولسن که 45 دقیقه به قدم زدن گذروند ولی مارکیزیو پرتلاش بود. اصرار زیادی روی ارسال توپ بلند داشت که همه از دم اشتباه بودند. ندود و کامو خوب بودند نسبت به بقیه ولی اکثر وقت ها محاصره می شدند و خط هافبک کمک چندانی بهشون نمی کرد. آمائوری خیلی خوب بود،هشیار و اماده بازی میکنه.یه توپ به تیر دروازه زد و یکی رو هم گل کرد.یاکوینتا بد نبود ولی خوب هم نبود. خط دفاع ضعیف بود.ملبرگ پراشتباه بود توی همون موقعیت های اندک.مولینارو 2 بار به شکل تحقیر آمیزی دریبل خورد و مجبور به خطا کردن شد. چندین سانتر بد داشت و کلا روز خوبی رو پشست سر نذاشت. میشه گفت 3 نفر دارند بازی میکنند،ندود،کامورانزی و آمائوری. **

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
خیلی جالب بود یک صدا یوونتوس تو این بازی تشویق شد راستی رضا اون کفش قرمزه وسط بازی کیه؟ توجه توجه بعد از بازی منتظر امار و ارقام کامل بازی یوونتوس باشید

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من مارکیزیو حسابش کردم ;D

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
متاسفانه دیش از تنظیم افتاد منم بازی رو نمیبینم تا دقیقه 60 بود دیدم

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
نیمه دوم رو دیدم.قبل از شروع بازی هم انتظار دیدن بازی جدابی رو نداشتم و همین طور هم شد. یوونتوسی ها که دلیلی برای جدی گرفتن بازی نمیدیدن و آرتمدیا هم حتی با زدن چهار گل و برد 5 بر 1 به مرحله گروهی صعود نمی کردند! تعداد دفعاتی که آرتمدیایی ها حمله کردن زیاد نبود اما توی همون صحنه های معدود سرعت کم مدافعان یووه کاملا مشخص بود.مخوصا گریگرا و ملبرگ که وافعا با زحمت می دویدند. مولینارو و پولسن برای انتخاب به عنوان بدترین بازیکن رقابت سختی داشتن! حرکات پولسن که اصلا قابل فهم نیستن!تقریبا بعد از 15 دقیقه توی نیمه دوم توپ رو توی زمین خودی گرفت و چند متری رو دوید و یه پاس اشتباه داد و جالب تر اینکه بازیکنی که توپش رو گرفته بود بدون هیچ دردسری دریبلش کرد و توپ رو جلو برد!90% حرکاتش به همین شکل مبتدیانه بودند.درکل داره طوری بازی میکنه که جای خالی آلمیرون به هیچ وجه حس نشه! مولینارو هم همیشه سر پایین بازی میکنه!از کل فوتبال فقط  دویدن رو یاد گرفته!سرش رو میندازه پایین و فقط می دوه تا توپش رو یزنن!حتی توی استپ کردن توپ در چند صحنه هم مشکل داشت. مارکیزیو همچنان اصرار داشت با پاس های بلند و عمقی یاکوئینتا و آمائوری رو صاحب توپ بکنه اما نه پاس های دقیقی ارسال می کرد و نه مهاجمین حرکتی از خودشون نشون می دادن.فکر کنم تعداد دفعاتی که توپ به پای آمائوری خورد بیشتر از تعداد فعاتی که توپ با پاس رو به عقب  به بوفون رسید نبود!یاکوئینتا هم تقریبا محو بود.کاری نتونست انجام بده.در کل همون طور که قبلا هم پیش بینی می کردم زوج یاکوئینتا-آمائوری نمیتونه موفق باشه.چون هیچ کدوم از این دو بازیکن مهارت خاصی در بازی روی زمین ندارند و هر دو استاد زدن ضربات سر هستند.واقعا اگر آمائوری می تونست بازی ای که روی هوا ارائه میده رو روی زمین هم اجرا کنه می تونست به بازیکن ثابت تیم تبدیل بشه!اما این کارهایی که آمائوری انجام میده رو ترزگه بهتر میتونه به نمایش بذاره **

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب اینم از بازی ! بازی خیلی کسل کننده بود و نیمه دوم همش به پاسکاری های عرضی یووه گذشت. اینقدر خسته کننده که بوفون هم حوصلش سر رفته بود و کارای نمایشی می کرد ! مثلا یه توپ روی دروازه انداختند که بوفون پرید با سر زد ;D یا حرکت پای جالب هم یه جا انجام داد. در مورد بازیکنان،اگر خط دفاع یووه رو 2 قسمت کنیم،سمت چپ (مولینارو،ملبرگ) و سمت راست (لگروتالیه،گریگرا) یووه سمت چپ دفاع نداشت ! مولینارو که به شکل عجیبی بد بازی می کرد ! حداقل قبلا اگر بلد نبود سانتر کنه،خوب دفاع می کرد و می جنگید ! امروز براحتی دریبل می خورد. گریگرا هم از اول دریبل می خورد،این بازی هم دریبل می خورد ! کلا خط دفاع خیلی وضعش خرابه. هافبک،مارکیزیو و پولسن خیلی بهتر شدند.مارکیزیو جنگنده و پرتلاش،اما پولسن همچنان کند و کم حرکت،ولی پاس های بلند خوبی می فرستاد. آخر بازی مارکیزیو یه پاس بی نظیر به یاکوینتا داد که من نفهمیدم چطوری نتونست گلش کنه ! البته سیسوکو توی همون 20 دقیقه که به بازی اومد بیشتر از 90 دقیقه ی پولسن صاحب توپ شد. آمائوری خوب بود و یاکوینتا بد.خیلی موقعیت از دست داد یاکوینتا.چندین استپ بد داشت و کلا خوب نبود. به شدت هم نا هماهنگ بودند ! مثلا پاس های توی عمق به هم می دادند ولی اون یکی حرکت نمی کرد یا اینکه همدیگه رو پیدا نمی کردند. در مورد جووینکو هم فقط میگم : بسیار بد ! هربار توپ رو می گرفت لو می داد ! نه اینکه بگیم کاری نمی کرد،نه ! لو می داد ! 1 دریبل هم نزد. 1 پاس هم نداد.الان نگاه کردم توی یوونتوز هم دارند سر بازی بد جووینکو بحث می کنند. دقیقه 88 می رفتیم روی دریبلی قشنگی که گریگرا خورد یه گل بخوریم،ولی بوفون به شکل باور نکردنی توپ رو گرفت،مهاجم اونا نزدیک تر از نقطه ی پنالتی بود و هیچ مدافعی هم جلوش نبود،شوت کرد که با واکنش خوب بوفون کرنر شد. **

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
جالبه همه از نمایش ضعیف مارکيزيو و پولسن می گند ولی رانیری بعد از بازی گفته که از نمایش این دو نفر بسیار راضی هستم و من رو به اینده خیلی امیدوار کردند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

جالبه همه از نمایش ضعیف مارکيزيو و پولسن می گند ولی رانیری بعد از بازی گفته که از نمایش این دو نفر بسیار راضی هستم و من رو به اینده خیلی امیدوار کردند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!

مارکیزیو بد نبود،ولی خیلی پراشتباه بود.مارکیزیو به مرور زمان درست میشه.

اما پولسن همش قدم می زد و هر از گاهی یه پاس بلند می داد.80 درصد پاس هاش رو به عقب بود.
درضمن مربی باید از بازیکنش تعریف کنه که بهش انگیزه بده !

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
با این توصیف های شما یه کمی ترسیدم... نکنه جلو فیورنتینا هم این جوری باشن... این طور که پیداست دفاع همونطور که انتظار میرفت وضعیتش قرمزه... خدا کنه اینا فقط به خاطر بی انگیزگی بازیکنا به خاطر حتمی بودن صعودمون باشه ... با این توصیفات نه آمائوری و یاکینتا و نه ترزگه هیچکدوم نمیتونن مکمل خوبی برای همدیگه باشن..بهترین زوج خط حمله ترکیب الکس با یکی از این 3 مهاجمه . این سه مهاجم چون خصوصیات مشابهی دارن کنار هم نمیتونن کارایی داشته باشن و عملا انگار فقط یکی از اونا در جریان بازیه و اون یکی از جریان بازی محو میشه پس بهتره مهاجم دوم بشینه بیرون و الکس به جاش بازی کنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی