پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مسابقه ی پیش بینی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
305 پاسخ برای این موضوع

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ولی هدف سیستم جدید همین اختلاف بوده. در 80 درصد موارد میشه برد یوونتوس رو به درستی پیش بینی کرد.مگر یوونتوس توی یه فصل چقدر می بازه ؟ یا چقدر مساوی میکنه ؟ پس پیش بینی برد یا مساوی اونقدر ها هم سخت نیست. مثلا اگر یووه با یه تیم ضعیف بازی داشته باشه،هنر نیست گفتن اینکه یووه میبره،هنر اینه که بگیر چند چند میبره. پس خیلی طبیعیه که اختلاف امتیاز هم بیشتر باشه چون اونی که نتیجه رو پیش بینی کرده خیلی خیلی کار سخت تری کرده نسبت به اونی که گفته بازی رو می بریم.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
ما پیش بینی های 3 و 4 امتیازی هم داریم ضمن اینکه 2 امتیاز هم واسه امتیازاتی که به تنهایی بالاترین امتیاز میشن در نظر گرفته شده ولی خب همونطورکه رضا گفت من موقع محاسبه امتیازات در پایان هر فصل متوجه می شدم که خیلی از افرادی که امتیازات بالایی کسب کرده بودن به گفتن تنها برد یوونتوس با نتایج مشابه اکتفا کرده بودن حتی یکی از برنده های دوره های گذشته این کار رو در اکثر بازی ها کرده بود

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
درضمن الان به اشتباه ممکنه فکرکنید ای بابا اونایی که درست گفتند اختلافشون خیلی زیاد شده. ولی شما نگاه کنید،واحد بزرگ شده،برای همه بزرگ شده. الان من 2 امتیاز دارم،هفته ی دیگه اگر مثلا آقا سجاد اشتباه بگه و من درست بگم،من میشم 10 امتیاز. یعنی فکر نکنید خیلی عقب افتادید. من پارسال تا هفته ی آخر نفر اول بودم،و درست یادمه نیم فصل دوم هیچ نتیجه ای رو درست نگفتم.هیچی ! ولی چون فاصله امتیازای داده شده کم بود،با همون 2 امتیازی که بابت پیروزی میگفتم تا روزای آخر هم اول مونده بودم.در صورتی که این انصاف نیست.

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال

واسه اینکه همه جوانب در نظر گرفته بشه یه ماده دیگه رو هم اضافه می کنیم

همونطورکه وقتی کسی به تنهایی نتیجه کاملا ً صحیح رو پیش بینی می کنه به جای 8 امتیاز 10 امتیاز می گیره
این 2 امتیاز رو به بقیه امتیازاتی که به تنهایی کسب میشن هم اختصاص بدیم
یعنی حتی اگه کسی به تنهایی 1 , 2 , 3 و 5 هم بگیره اون 2 امتیاز اضافه بشه
البته به شرطی که اون امتیاز به تنهایی بالاترین امتیاز هر بازی باشه

بنظر من اين ماده يه مقدار اضافي هست.كسي كه فقط گل هاي يه تيم رو درست گفته و بقيه‌ي مواردش اشتباهه چرا بايد 3 امتياز بگيره و در مقابل دو نفر كه نتيجه رو با گلهاي بازنده هم درست گفتن بايد 3 امتياز بگيرن؟؟؟

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
علی جان فکر می کنم دقت نکردی اگه توی یک مسابقه کسی یکی از موارد 3 امتیازی رو بگیره دیگه 2 امتیاز اضافی به کسی که 1 امتیازی گرفته تعلق نمی گیره من گفتم که 2 امتیاز به کسی تعلق می گیره که به تنهایی بالاترین امتیاز رو از یک مسابقه گرفته باشه مطمئنا ً هیچ وقت کسی به تنهایی 1 امتیاز نمی گیره این دو امتیاز واسه کسانیه که یکی از موارد 5 تا 9 رو کسب کرده باشن

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran

به نظر من شاخ و برگ زیادی به امتیازدهی دادید!

لزومی نداره که کسی نتیجه 3-2 رو به نفع فیورنتینا گفته امتیازی بگیره! چون از ریشه و اصل نتیجه رو اشتباه گفته!

دیگه خیلی به تعداد گل بها دادید!طوری که نتیجه کلی(برد-باخت-مساوی) رو نادیده گرفتید!

حتماً نباید این همه تغییر و تحول نسبت به مسابقه فصل قبل انجام بدید.

من جوابم رو نگرفتم! به خصوص خط دوم که مد نظرم هست(بنا به مثالی که مانی زده)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
این شاخ و برگ زیادی واسه اینه که یه فرقی بین پیش بینی های مختلف وجود داشته باشه مثل اینکه توی سیستم قبلی اگه کسی با تنها گفتن نتیجه بازی (بدون گفتن تعداد گل صحیح) 2 امتیاز می گرفت الآن دیگه اینطوری نیست افراد زیادی امتیاز می گیرن هرکسی هم به اندازه مقدار نزدیکی که نتیجه پیش بینی شده ش با نتیجه اصلی داره

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
هفته اول هفته پر باری بود 42 نفر شرکت کردن که 9 نفر موفق شدن بازی رو کاملا ً درست پیش بینی کنن و 8 امتیاز بگیرن 8 امتیاز : Juventini , AssAssin , Mohsen 1989 , EhSan , Juve lover , mj_juve , hadielec , Fatman , HamiRd 2 امتیاز : mohammad_marhaba , Reza , ehsan-alex 1 امتیاز : mojtaba-juventusi , Juve Foreva , BaHMaN , laudrup , kamal , Abed-Bianco , mat_godot , Mehran , enrique hamiddelpiero , aliakbar , arash-piero , libero , bianco vino71 , mostafa , F a R a Z , Sinak , Digitalman , محمد Elyar.love.juve , یوونتوس 1985 -------- من نیستم چرا؟! منم پیشبینی کردما. صفحه اول رو برید ببینین میبینین که منم پیشبینی کردم :D

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
بچه هااااااااااااااا.... من خراب شدم!!! ;D نمی دونم جدیدا چرا هر چی پیش بینی می کنم، درست در نمیاد!! )): من امسالم آخر می شم! ;D

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

بچه هااااااااااااااا.... من خراب شدم!!! ;D
نمی دونم جدیدا چرا هر چی پیش بینی می کنم، درست در نمیاد!! )):
من امسالم آخر می شم! ;D

پس خراب نشدی ، خراب بودی !!

چون پارسالم تو پیش بینی مقام نیوردی !!!!

هفته اول هفته پر باری بود 42 نفر شرکت کردن که 9 نفر موفق شدن بازی رو کاملا ً درست پیش بینی کنن و 8 امتیاز بگیرن

8 امتیاز : Juventini , AssAssin , Mohsen 1989 , EhSan , Juve lover , mj_juve , hadielec , Fatman , HamiRd

2 امتیاز : mohammad_marhaba , Reza , ehsan-alex

1 امتیاز : mojtaba-juventusi , Juve Foreva , BaHMaN , laudrup , kamal , Abed-Bianco , mat_godot , Mehran , enrique
hamiddelpiero , aliakbar , arash-piero , libero , bianco vino71 , mostafa , F a R a Z , Sinak , Digitalman , محمد
Elyar.love.juve , یوونتوس 1985

--------

من نیستم چرا؟!
منم پیشبینی کردما. صفحه اول رو برید ببینین میبینین که منم پیشبینی کردم :D

شما حق شرکت در مسابقه رو نداری

به خاطر تبانی 1 فصل محرومی !!!

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
آخه توي اين ليست منم اسم خودمو نميبينم !!!

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

2-0 یووه

فيو ٢ - ٣ يووه

شما دو نفر نابغه لطفا ً به من بگین به چه موردی توی پیش بینی شما باید امتیاز داده میشد ؟ ;D

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

شما دو نفر نابغه لطفا ً به من بگین به چه موردی توی پیش بینی شما باید امتیاز داده میشد ؟ ;D

منظورم امتیاز نیست ! اسمه !!! میگم همه شرکت کننده ها اسمشون باید تو لیست باشه ، حالا اگه امتیاز نگرفتن میتونی جلوی اسمشون بنویسی امتیاز = 0 . ;)

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال

منظورم امتیاز نیست ! اسمه !!! میگم همه شرکت کننده ها اسمشون باید تو لیست باشه ، حالا اگه امتیاز نگرفتن میتونی جلوی اسمشون بنویسی امتیاز = 0 . ;)

خوب راست میگه دیگه.
باید همه رو بنویسی.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
می خواین اسم اونایی رو هم که هنوز شرکت نکردن و همینطور کسانی که بعدا ً می خوان عضو بشن و شرکت کنن رو هم بنویسم ؟!!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
راستی من سایت های شرط بندی هم که می بینم مثلا نوشته : تعداد گل تیم 1 در نیمه اول تعداد گل تیم 2 در نیمه دوم نتیجه بازی در نیمه اول نتیجه بازی در نیمه دوم زننده ی گل اول برای تیم 1 زننده ی گل دوم برای تیم 2 و.... آخر سر هم نوشت : پیروزی 1 - مساوی - پیروزی 2 (این سایت Bwin بود که البته خیلی خیلی گزینه های زیادی داره حتی تعداد کرنر و کارت زرد و ... ) می خوام بگم اون سایت شرطبندی هم فاکتور های جدا جدا رو حساب میکنه.مثل گل یک تیم یا گل زن یک تیم. بهرحال اطلاعات گم نمیشه که،اگر دیدیم این روش خوب نیست، عوضش می کنیم و من یا من و مانی از اول حساب می کنیم امتیازات رو.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
عرفان جان ! یواش پسرم !! چه خبرته ؟؟

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

عرفان جان !

یواش پسرم !!

چه خبرته ؟؟

دیگه مدعی ام دیگه کاریم نمی شه کرد !!!!!!

ولی جالب این جاست که پارسال من و تو و آقا فرشاد خودمونو کشتیم

آخر سرشم حسین خودش قهرمان شد که به هیچ کس جایزه نده!!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
امتيازا رو آخر فصل ميشمرن الان خيلي زوده

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
اوه اوه چه می کنه این محسن !! 3 بازی 3 تا 8 امتیاز کمال و adel و عابد و لادروپ هم درست گفتند !! فکر کنم عابد هم اومد دوم جدول!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی