پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جـووانـی تراپـاتـونــی - Trap

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
امیدوارم حالش بهتر بشه تیم ملی ایرلند الان روی هواست ؟ باتشکر

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
بابا عمو بلند شو اصلا به تو نمیخوره رو تخت باشی دل الپی و المپیک مونیخ هنوز هم صدای سوتات رو تو خودشون دارن هنوز هم ..... امیدوارم خوب بشه و بازم ببینیمش مخصوصا تو افتتاح استادیوم جدید

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
تراپ خيلي حرص و جوش ميخوره ! اصلا اعصاب نداره :1: اون موقع كه تو بايرن بود يه بار موقع كنفرانس مطبوعاتي خيلي عصبي امد تو اتاق و همين جوري ايستاده يك خط حرف زد و مشتش رو كوبيد رو ميزو رفت !!! :1: كلا خيلي هيجان داره به خصوص كنار زمين حتما همه يادتونه جام جهاني 2002 بعد از اخراج توتي چه مشتي كوبيد تو شيشه پشت سرش !! و حرص و جوش هاش موقع بازي مقدماتي جام جهاني 2010 تو دوبلين مقابل ايتاليا !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

آره، یکی از دلایل علاقه من به تراپ بزرگ هم همینه که شور و هیجان داره و همش در حال حرص خوردنه :1:
اینم بار سومش هست که براش مشکل پیش میاد که دیگه این دفعه سکته رو رفت !
دفعه قبلی که همین چند وقت پیش بود؛ یک بار دیگه هم فکر کنم یک سال پیش بود که بازم برای قلبش مشکل پیش اومد.
نمیدونم با این شرایط بازم میتونه و میخواد به مربیگری ادامه بده یا نه،
ولی من همیشه آرزو داشتم تراپ بزرگ با هر عنوانی به یووه برگرده

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
تراپ تنها مربی ای هستش که همه افتخارات و جامهای اروپایی و جام بین قاره ای رو کسب کرده ... و جالبه که همش رو هم با یووه کسب کرده .. و این رکوردش سالهاست پا برجاست ... و بقول رضا تا ابد هم خواهد بود ... البته یوفا رو دو بار فتح کرده .. با اینتر و یووه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال

کارنامه ای که تراپاتونی از خودش به جا گذاشت توسط هیچ بنی بشری تکرار نمیشه !
دوست داشتنی ترین مربی هست که دوست دارم یک بار دیگه برگرده به یوونتوس با هر عنوانی،

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من خیلی دوس دارم تو یووه ببینمش ولی نه به عنوان سر مربی دوس دارم به عنوان مشاور یا مدیر فنی بیاد و بالای سر تیم باشه ابته از وضعیتش اصلا خبر ندارم و نمیدونم از نظر جسمانی در چه حالتی هستش

delpiero1993

delpiero1993

عضو تیم ترجمه

• اعضا
  • 1147 ارسال
نقل قول جالب از بهترین مربی تاریخ! تراپاتونی: قطعه کوچکی از یوونتوس در DNA من وجود دارد!این قطعه شبیه یک اژدها هفت سر است.شما یکی از آنها را قطع می کنید ولی دوباره یکی دیگر همان جا سبز میشود!رشد آنها هیچ وقت متوقف نمی شود!
  • D E L P I E R O از این پست تشکر کرده است

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran
امروز جووانی تراپاتونی وارد هفتاد وسومین سال زندگیش شد. کسی که در سال 1976 مربی یوونتوس شد و هر جامی رو که میشه تصور کرد با یووه بدست اورد :yesssmileyf: تولدت مبارک تراپ :confeti: _ جام بین قاره ای _ جام قهرمانان _ جام برندگان جام _ سوپرکاپ اروپا _ جام یوفا 2 بار _ کوپا ایتالیا 2 بار _ اسکودتو 6 بار _

reza italia

reza italia

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 720 ارسال
تولدش مبارك!تنها چيزي كه ازش تو ذهنمه جام جهاني 2002 بود!بازي با كره كه خواهرش براش دعا كرده بود كه ايتاليا ببره اما نبرد!!!ان شاالله تو يورو تيمشو له كنيم!اما چون ايتالياييه اميدوارم بعنوان تيم دوم ايرلند صعود كنه نه اسپانياي...

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

امروز جووانی تراپاتونی وارد هفتاد وسومین سال زندگیش شد. کسی که در سال 1997 مربی یوونتوس شد و هر جامی رو که میشه تصور کرد با یووه بدست اورد :yesssmileyf: تولدت مبارک تراپ :confeti:

_ جام بین قاره ای

_ جام قهرمانان

_ جام برندگان جام

_ سوپرکاپ اروپا

_ جام یوفا 2 بار

_ کوپا ایتالیا 2 بار

_ اسکودتو 6 بار

_

چی میگی حاجی سال 1997 کجا بود !!!

تراپ سال 1976 اولین بار مربی یوونتوس شد و ده سال مربی یووه بود بعد یه چندسالی اینتر بود بهد از سال 1991 تا 1994 دوباره مربی یوونتوس شد.

1997 کجا 1976 کجا !!!!!!

alex74

alex74

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2061 ارسال
  • Locationiran

چی میگی حاجی سال 1997 کجا بود !!!

تراپ سال 1976 اولین بار مربی یوونتوس شد و ده سال مربی یووه بود بعد یه چندسالی اینتر بود بهد از سال 1991 تا 1994 دوباره مربی یوونتوس شد.

1997 کجا 1976 کجا !!!!!!

یعنی ما حق نداریم اشتباه کنیم :1: پ خ واسه همین مواقع هم کاربرد داره :3:

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
داشتم در مورد تراپاتونی میخوندم هر چی میرفتم جلو به نظرم خیلی شباهت با کونته داره یعنی میشه کونته مثل تراپاتونی بشه ؟ تراپاتونی یک دوره 10 ساله که مربی یوونتوس بود ، هر سال حداقل یکی از دو جام رو قهرمان میشد یا قهرمان سری آ میشد ، یا قهرمان کوپا ایتالیا :1: خیلی آمار خارق العاده ای هستا yes1 خیلی به کونته امیدوارم تا بتونه کارهای تراپاتونی رو تکرار کنه باتشکر

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال
تراپاتونی : می خوام بازیکنایی رو مقابل ایتالیا بازی بدم که سزاوار بودن و موجب صعود به یورو 2012 شدن . اگه من می خواستم 5-6 تا تغییر تو ترکیب اولیه بدم ، مطمئنم گمانه زنی ها بالا می گیره و ملت خواهند گفت می خوام به سود ایتالیا کار کنم. [در مورد قضیه 2-2 ازش می پرسن]با توجه به همه ی تمرکزی که رو این قضیه هست ، به نظرم این اتفاق نمی افته.الان نسبت به یورو 2004 نگاه های بیشتری رو این مشکل هست .روشنه که هر چیزی ممکنه ، ولی امیدوارم چنین اتفاقی نیفته. بعد از یورو 2012 مطمئنا او ترکیب اصلی تغییر ایجاد میشه ، من همین الانش یه سری افراد رو تو ذهنم دارم که می تونن معرفی بشن.

italy2006

italy2006

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1992 ارسال
هیچ وقت صحنه شکاندن شیشه نیمکت بازیکنان در جام جهانی 2002 با دستش فراموش نمیشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
یه مصاحبه کرده در مورد خیلی چیزا حرف زده :
http://www.sportnews...er-serve-tempo/

حوصله ترجمه اش رو ندارم، یکی دوست داشت ترجمه کنه برای بقیه بزاره.

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال
صحبتهاي تراپاتوني درباره بازي امشب ‏"‏ آنها 2 تيم متفاوت هستند ، يوونتوس تيم سازمان يافته تري هست و توازن بيشتري داره و 49 بازي تو سري آ هست كه نباخته .. اما اينتر بيشتر به فرد وابسته هست و به درخشش ستاره هاش كه توانست با كمك اون در سري آ شكاف ايجاد كنه و نتايج مهمي كسب كنه .. اونا تونستن به سبب اين پيشرفت انگيزه كافي رو براي مقابله با يووه داشته باشن و در تورين كمي اضطراب ايجاد كنن " ‏"‏ من عقيده دارم اينتر اين دوره هم ضده يووست ، اينتر خوب بازي ميكنه .. آنها با هم خوب كار ميكنند و نتايج عالي هم گرفتن " ‏"‏ وقتي دو تيم قدرتمند و مهم در مقابل هم بازي ميكنند اين بازي يك جدال محكم و نفسگير خواهد بود و بنابراين اين بازي يك رويارويي دوست داشتني هست " ‏"‏ پيرلو به خوبي زمان رو براي يوونتوس تنظيم ميكنه .. من همچنين بازي ميليتو رو دوست دارم و به نظرم او شخصيتي شبيه پائولو روسي رو داره " درباره استفاده از تكنولوژي در داوري .. ‏"‏ به نظرم تصاوير ويدوئي ميتونه تا حد زيادي اشتباهات داوري رو كاهش بده ... من در حرفه خودم به سبب اشتباه داوران تاوان زيادي رو دادم .. من تنها كسي نبودم كه هند هانري رو در بازي فرانسه-ايرلند تشخيص دادم امروزه تو همه ورزشها از تكنولوژي استفاده ميشه ، چرا نبايد فوتبال هم مانند ورزشهاي ديگر باشه ؟ " ‏

sia10

sia10

یوونتوسی اصیل

• اعضا
  • 2215 ارسال
  • LocationTehran
حیف یوونتوس و بازیکنانی که تو مربیشون بودی :Facepalm:
تراپ یادت باشه پراندلی سرورته :1: :2qcmh45:

http://www.goal.com/...to-victory-over

[img width=480 height=298]http://u.goal.com/178900/178946hp2.jpg[/img]

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

صحبتهاي تراپاتوني درباره بازي امشب

‏"‏ آنها 2 تيم متفاوت هستند ، يوونتوس تيم سازمان يافته تري هست و توازن بيشتري داره و 49 بازي تو سري آ هست كه نباخته .. اما اينتر بيشتر به فرد وابسته هست و به درخشش ستاره هاش كه توانست با كمك اون در سري آ شكاف ايجاد كنه و نتايج مهمي كسب كنه .. اونا تونستن به سبب اين پيشرفت انگيزه كافي رو براي مقابله با يووه داشته باشن و در تورين كمي اضطراب ايجاد كنن "

‏"‏ من عقيده دارم اينتر اين دوره هم ضده يووست ، اينتر خوب بازي ميكنه .. آنها با هم خوب كار ميكنند و نتايج عالي هم گرفتن "

‏"‏ وقتي دو تيم قدرتمند و مهم در مقابل هم بازي ميكنند اين بازي يك جدال محكم و نفسگير خواهد بود و بنابراين اين بازي يك رويارويي دوست داشتني هست "

‏"‏ پيرلو به خوبي زمان رو براي يوونتوس تنظيم ميكنه .. من همچنين بازي ميليتو رو دوست دارم و به نظرم او شخصيتي شبيه پائولو روسي رو داره "

درباره استفاده از تكنولوژي در داوري ..

‏"‏ به نظرم تصاوير ويدوئي ميتونه تا حد زيادي اشتباهات داوري رو كاهش بده ... من در حرفه خودم به سبب اشتباه داوران تاوان زيادي رو دادم .. من تنها كسي نبودم كه هند هانري رو در بازي فرانسه-ايرلند تشخيص دادم
امروزه تو همه ورزشها از تكنولوژي استفاده ميشه ، چرا نبايد فوتبال هم مانند ورزشهاي ديگر باشه ؟ "

یه نکته دیگه هم این مصاحبه داشته، اگر اینتر ببره، فکر کنم رکورد پیروزی متوالی در تمام جام ها که متعلق به تراپ یووه است رو می شکنه. از تراپ که پرسیدن این قضیه رو، گفته رکوردها ساخته می شند تا شکسته بشند. اگر نظر من رو می خواید، اون می تونه انجامش بده.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تراپ : - می دونید چه چیز این یوونتوس رو دوست دارم؟ من هیچ خوخواهی در این تیم نمی بینم. - یادم میاد بتگا و پلاتینی ازینکه به هم تیمی ها برای گل زنی کمک کنند لذت می بردند، در یووه امروز هم این روحیه هست و این امتیازهای زیادی برای شما جمع خواهد کرد. - چه بازیکن یووه من رو تحت تاثیر قرار داده؟ پوگبا. اون در یه زمان خیلی سریع تونست خودش رو با سری آ وفق بده. اون هم در جایی که یووه قوی ترین بازیکن ها رو داره. خبرنگارز ازش می پرسه که بین نام هایی که برای اومدن به یووه شنیده برای خط حمله چه کسی رو ترجیح میده ؟ شخص درست برای حل مشکل یووه دروگباست. اون هم کلاس داره، هم تجربه و هم برای لیگ قهرمانان عالیه. در کنار ووچینیچ اونا خط حمله ی موفقی خواهند شد. البته حق جووینکو هم بیشتر از نیمکته ولی یووه در بهار که رقابت ها به اوج می رسه و یووه برای لیگ و لیگ قهرمانان مبارزه خواهد کرد به همه نیاز داره.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی