پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر
- - - - -

جـووانـی تراپـاتـونــی -Trap

82 پاسخ برای این موضوع

#81 Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• وضعیت :
  • اعضا
  • 1651 ارسال
  • شماره کاربری : 9274

ارسالی 28 September 2015 - 09:15 AM

سوال کردن ازش : بهترین بازیکنی که تا حالا باهاش کار کردی؟

جواب : بدون شک پلاتینی

سوال : کی ابن فصل اسکودتو رو میگیر]

جواب : نهابتا بووه... من همیشه یووه رو به اژهایی 7 سر تشبیه کردم. 2 سرشو بزن ولی نمیتونی بکشیش. هنوز 5 تای دیگه مونده...

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

LoveUrChains1.jpg

#82 Florin

Florin

تیفوسی تیفوس

• وضعیت :
  • اعضا
  • 1634 ارسال
  • شماره کاربری : 23207

ارسالی 10 October 2015 - 08:48 PM

عمو تراپ: " یووه روحیه ی پیروزی طلبی دارد."

43445584751063233377.jpg

جیووانی تراپاتونی در مصاحبه با روزنامه ی ورزشی گازتا دلو اسپرت در مورد وضعیت تیم های فیورنتینا، ناپولی، یوونتوس و میلان صحبت کرد:

" نمایش این فصل فیورنتینا و ناپولی من را مسحور خود کرده است. سرمربی ویولا پائولو سوسا را به خوبی می شناسم، فیورنتینای او خیره کننده ظاهر شده است."
" تیم ناپولی سازماندهی بسیار خوبی دارد و برای کنار زدن تیم های بالای خود مصمم است. سوسا و مائوریسیو ساری به خوبی می دانند که لحظات دشواری پیش رو خواهند داشت. چنین شرایط دشواری نیز برای من پیش می آمد که در میانه ی ماه نوامبر به جای 25 بازیکن تنها 14 نفر را در اختیار داشتم."

یوونتوس با قهرمانی فصل پیش خود، چهارمین اسکودتوی متوالی را فتح کرد، اما در رقابت های این فصل از مدعیان عقب مانده است:

" آن ها از رقبای خود عقب افتاده اند، اما سوال اینجاست که تیم هایی که در حال حاضر جلوی یوونتوس قرار دارند آیا همیشه با این سرعت رو به جلو حرکت می کنند؟ یووه ذهنیت قدرتمند و روحیه ی پیروزی طلبی دارد. آن ها با وجود اینکه در کسب امتیازات بازی ها دچار مشکلاتی شده اند، اما فوتبال خوبی به نمایش می گذارند."
" آلوارو موراتا و پائولو دیبالا مهاجمین جوان فوق العاده ای هستند."
" آن ها زمان لازم برای بازگشت خود به رقابت ها را در اختیار دارند."

وضعیت میلان...

" من به میهایلوویچ ایمان دارم. او سرمربی باتجربه و باشخصیتی است و در فصل گذشته عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشته است. ممکن است میلان در انتقال بازیکنان به پست های مناسب خود اشتباه کرده باشد."

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• Bianconero Amore, alexdelpiero, Killua Zoldyck و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

#83 Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• وضعیت :
  • اعضا
  • 3619 ارسال
  • شماره کاربری : 9167

ارسالی 18 January 2016 - 07:16 PM

تراپاتونی :"رکورد پیروزی های پیاپیم در یوونتوس؟ چند سال پیش شکسته شد. آلگری می خواد رکورد پیروزی های پیاپی کونته را بشکند ، رکورد وقتی اهمیت دارد که در نهایت بالاتر از بقیه فصل را به پایان ببری.رکورد ها به وجود می ایند که شکسته شوند.ما رکوردهای زیادی در ورزشهای مختلف داریم ، ولی با گذر زمانی بسیاری از آنها با موارد دیگری جایگزین می شوند.او شاید چنین چیزی گفته اما مطمئنم که به پایان کار فکر می کند."

"ایا در گذشته ها چیزهای بیشتری یاد گرفته ام یا اخیرا؟مشخصا در گذشته ، چون در ان سالها شما تازه نفس هستید و وقتی به کشورهایی مثل آلمان ، اتریش و پرتغال می روید ، زبان های متفاوتی هم یاد می گیرید."

"بازگشت یونتوس؟ همین چند هفته ی پیش گفته بود که یوونتوس DNA ای دارد و باز خواهد گشت."

• El rey leon, Killua Zoldyck, Camel Blue و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی