پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

جـووانـی تراپـاتـونــی - Trap

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
97 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
در مورد تراپاتونی کبیر درست صحبت کنید ! خواستم پست بعضی ها رو ویرایش کنم ولی گفتم باشه تا همه بخونن که بزرگترین مربی تاریخ باشگاه یوونتوس چجوری مورد عنایت قرار میگیره !

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تراپ پرافتخارترین مربی تاریخ یووه، تاریخ سری آ و تنها مربی تاریخه اروپا هست ( و خواهد بود) که تمام جام های ممکن در اروپا رو برده. توی 10 سال اول مربیگریش برای یووه 14 تا جام برای یووه گرفت. 6 تا سری آ توی 10 سال و 2 تا نایب قهرمانی!! کوپا ایتالیا، لیگ قهرمانان، یوفا، جام در جام، سوپر کاپ، جام بین الملی و کلی نایب قهرمانی هم کنار اینا، بعد به اینتر رفت، اینتر رو قهرمان سری آ کرد، کاری که اینتر دیگه نتونست تکرار کنه تا 17 سال بعد و کالچیوپولی! با اینتر قهرمان یوفا هم شد. به آلمان رفت، با بایرن قهرمان آلمان و جام حذفی آلمان شد. به پرتقال رفت، برای بنفیکا بعد از 11 سال قهرمانی پرتقال آورد. به اتریش رفت، با سالزبورگ قهرمان اتریش شد. مربی ایرلندی شد که 3 بار تاحالا جام جهانی رو تجربه کرده بود ( و البته یک بار یورو) در دور مقدماتی به همراه ایتالیا،اسپانیا، آلمان و هلند تنها تیم های شکست نخورده بود و در گروه قهرمان جهان دوم شد و بعد هم درحالی که می تونست صعود کنه با اون گل حذف شدند، که این ها باعث نشد تراپاتونی تبدیل به قهرمان ملی ایرلندی ها نشه.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
رضا تراپ همیشه برای من به خاطر افتخاراتش قابل احترامه !!! اما قبول کنید که از سال 2000 به این طرف این مربی بزرگ عمل کرد قابل دفاعی نداشته !!! من خیلی دوست داشتم توی اون روز ها که تراپ با یووه می درخشید رو می دیدم ! اما هرگز اینها توی حافظه من نیست ! ومن نمی تونم به 1 سری اطلاعات روی کاغذ تکیه کنم ! من تراپی رو دیدم که ایتالیا رو خیلی ضعیف باهاش کار کرد ...

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

اما قبول کنید که از سال 2000 به این طرف این مربی بزرگ عمل کرد قابل دفاعی نداشته !!!

جالبه.. رضا گفت بعد تو دقیقا پشت سرش میای می گی فابل دفاع نبوده عملکردش...

شاید ایرلندیا اشتباه می کنند که فکر می کنن مربی بزرگی هست و بلافاصله بعد از حذف ناجوانمردانه از جام جهانی باهاش قرارداد دو ساله بستند..

البته من از طرف فدراسیون ایرلند عذر خواهی می کنم ازت که این مربی بی علم رو باهاش تمدید کردند.. ولی حق بده بهشون.. چون توی مرحله گروهی همونطور که رضا گفت فقط ۵ تیم بدون باخت بودن و ایرلند یکی از اونا بود..
ایتالیا چه توی خونه خودش چه توی کروک پارک بازی باخته رو جلوی ایرلند مساوی کرد.. فرانسه ۹۰ دقیقه توی پاریس توسط این مربی تحقیر شد.. اینا واسه همین امسال هست.. واسه ۴۰ سال پیش نیست..

بقیه هم که رضا گفت.. قهرمانی توی اتریش با تیمی که تا قبل از اون توی ۷۵ سال فقط ۴ بار قهرمان شده بود چی؟‌ این که واسه ۲۰ سال پیش نیست. واسه ۲ سال پیش هست.. همینطور با بنفیکا..

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
تراپ تاریخ مصرف گذشته ، به درد تیم درجه 3 ایرلند می خوره فقط ! نوش جونشون که قرداد 2 ساله بستند ! گوارای وجودشون باشه ، مادام العمر می بستن اصلا !

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
خب من نظرم اينه كه به دليل اين كه عرفان روشن ترين تصويري كه از تراپ تو ذهنشه جام جهاني 2002 هست،در نتيجه خيلي واسش مقدور نيست كه قضاوت صحيحي داشته باشه... ولي تراپ يه مشكل بزرگ داره،اونم اينه كه جغرافيش به شدت ضعيفه :دي:

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
ببینید بچه ها شما اگه تا صبح هم بحث کنید جز دعوا به هیچ نتیجه دیگه ای نمیرسید به قول محمد عیسی به دین خود موسی هم به دین خود پس بی خیال شید بچه ها!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
احسان چه ربطي داشت حرفت...واسه من جالبه كه 90% بحثايي كه اينجا راه ميفته آخرش بي نتيجه ميمونه يا يكي مياد وسط كارو ميگيره يا اين كه طرفين بحث ميان آخرش بهم ميگن:آره اصلا نظر تو درسته...بابا نظريه پرداز،فوتبال فهم و از اين صحبتا

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

تراپ تاریخ مصرف گذشته ، به درد تیم درجه 3 ایرلند می خوره فقط !

نوش جونشون که قرداد 2 ساله بستند ! گوارای وجودشون باشه ، مادام العمر می بستن اصلا !

جواب نداری بدی واسه چی الکی پست می دی؟!!!!!

بحث اینجاست که همین تیم درجه ۳ با تراپاتونی تاریخ مصرف گذشته فرانسه رو توی پاریس تحقیر کرده بود.. و اگه اون دوست میمونت هندبال نمی کرد همین تیم درجه ۳ ایرلند می رفت جام جهانی نه فرانسه..

در ضمن یه مختصر توضیحی بده که چطوری تیمی که توی ۲۰ تیم برتر اروپا هست یه تیم درجه ۳ محسوب میشه..

احسان چه ربطي داشت حرفت...واسه من جالبه كه 90% بحثايي كه اينجا راه ميفته آخرش بي نتيجه ميمونه
يا يكي مياد وسط كارو ميگيره يا اين كه طرفين بحث ميان آخرش بهم ميگن:آره اصلا نظر تو درسته...بابا نظريه پرداز،فوتبال فهم و از اين صحبتا

دقیقا مشکل من همین هست.. اگر این عرفان تا اخر عمرش هم بیاد بحث کنه درست منم جواب میدم اگه جوابی داشته باشم.. مشکل من اینه که اخر کار میاد یا لودگی می کنه یا مثل چشم و گوشش رو می بنده و دهنش رو باز میکنه (من از اخرینش پستش توی این تاپیک فقط می تونم این نتیجه رو بگیرم)

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

جواب نداری بدی واسه چی الکی پست می دی؟!!!!!

بحث اینجاست که همین تیم درجه ۳ با تراپاتونی تاریخ مصرف گذشته فرانسه رو توی پاریس تحقیر کرده بود.. و اگه اون دوست میمونت هندبال نمی کرد همین تیم درجه ۳ ایرلند می رفت جام جهانی نه فرانسه..

در ضمن یه مختصر توضیحی بده که چطوری تیمی که توی ۲۰ تیم برتر اروپا هست یه تیم درجه ۳ محسوب میشه..

دقیقا مشکل من همین هست.. اگر این عرفان تا اخر عمرش هم بیاد بحث کنه درست منم جواب میدم اگه جوابی داشته باشم.. مشکل من اینه که اخر کار میاد یا لودگی می کنه یا مثل چشم و گوشش رو می بنده و دهنش رو باز میکنه (من از اخرینش پستش توی این تاپیک فقط می تونم این نتیجه رو بگیرم)

1- حرف رو 1 بار به آدمیزاد می زنند ! 1 بار گفتم فرانسه الان به خاطر داشتن مربی به درد نخوری به اسم دومنک که همه هم این رو می دونیم
الان جز ضعیف ترین تیم های اروپاست و بازیکنان بزرگش مثل هانری تا همین جا آوردنش !
وگرنه ایرلند کار بزرگی نکرده که تیم ضعیف شده فرانسه رو تحقیر کرده !!!

در ضمن ، ایران هم با علی دایی 40 ساله و میرزاپور شل ، 17 جهان شده بود ولی آنگولا رو نمی تونست ببره !

پس اینکه ایرلند هم جز 20 تیم باشه و مثل ایران ضعیف باشه چیز عجیبی نیست !

من 1 پیشنهاد دارم : شما 1 کم حق به جانب صحبت کن !

دوستان عزیز : از دستاورد های جدید پیش گوی بزرگ اینه که من وقتی کم میارم به لودگی رو میارم !

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال

1- حرف رو 1 بار به آدمیزاد می زنند ! 1 بار گفتم فرانسه الان به خاطر داشتن مربی به درد نخوری به اسم دومنک که همه هم این رو می دونیم
الان جز ضعیف ترین تیم های اروپاست و بازیکنان بزرگش مثل هانری تا همین جا آوردنش !
وگرنه ایرلند کار بزرگی نکرده که تیم ضعیف شده فرانسه رو تحقیر کرده !!!

دوستان عزیز : از دستاورد های جدید پیش گوی بزرگ اینه که من وقتی کم میارم به لودگی رو میارم !

۱ حرف غیر منطقی رو به ادمیزاد ۱۰۰۰ بار هم بزنن توی کتش نمی ره.. یعنی چی فرانسه چون ضعیف بوده ایرلند تحقیرش کرده؟ اگه فرانسه ضعیف بود که اصلا حقش نیست بره جام جهانی...
بعدش ایتالیا هم حتما ضعیف بوده که نتونست با همه بازیکناش ایرلند رو ببره...!!!‌؟

دوستان عزیز نیازی ندارن که من بهشون بگم.. هرکسی این پستای تو رو بخونه می فهمه چیکار داری می کنی... توی این تاپیک و تاپیک جامجهانی.. یه سری دوستانه به این کارت می گن سفسطه.. منم به احترام فروم می گم لودگی..

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
با تمام احترامی که برای عرفان قائلم و اون رو دوست خودم میدونم با هیچ یک از حرف هاش در مورد تراپ موافق نیستم و حتی وقتی داشتم پست های عرفان رو میخوندم باورم نمیشد یه یوونتوسی همچین حرف های به بزرگ ترین مربی تاریخ یووه و ایتالیا بزنه و برام قابل درک نبود این بی احترامی ها . اما دفاعیه خودم از عملکرد تراپ از سال 2000 خوب یورو2004اگه اشتباه نکنم ایتالیا در با بلغارستان سوئد و دانمارک همگروه شد بازی اخر ایتالیا تا دقایق اخر با بلغار مساوی بود و این به یعنی حذف ایتالیا بود اما ایتالیا در اخرین لحظات ایتالیا به گل رسید و بازی دانملرک و سوئد هم نباید مساوی میشد چون ایتالیا حذف میشد اما دقیقا بعد از گل ایتالیا بازی دو تیم مساوی شد و یک گل کاملا مسخره که خیلی ها گفتن سوئد و دانمارک تبانی کردن تا هر دو سعود کنن . اما در جام جهانی کره و ژاپن خوب ایتالیا از گروهش بالا امد و به کمک گل دل پیرو اما خوب همه یادشون هست تو مرحله حذفی و بازی با کره چه بلایی سر ایتالیا اوردن و به جای اینکه داور حرومزاده برای ایتالیا پنالتی بگیره توتی رو اخراج کرد و ایتالیا با اون شرایط در کره حذف شد و این حذف رو به هیچ وجه نمیشد گردن تراپ انداخت .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من بارها گفتم که تیم ملی ایتالیای تراپاتونی بدترین تیم آتزوری بود که میتونست در یک تورنمنت نتیجه بگیره ! ولی همون تیم رو اگر روی عملکرد جام جهانیش و یوروش خط بکشید ، تیم خوبی در مقدماتی و بازیهای دوستانه بود . درسته تیم خیلی تیم خوبی در جام جهانی 2002 نبود و شکست برابر کرواسی و کره و تساوی زجر آور برابر مکزیک و البته پیروزی خفیف برابر اکوادور باعث شد اون تیم بدترین نمایش رو داشته باشه ولی نباید فراموش کرد که اون کره نه تنها به ناحق ایتالیا رو حذف کرد بلکه به ناحق اسپانیا رو هم حذف کرد و در آستانه حذف آلمان به همون وضع بود ! یعنی کلاً علارغم بازی خوب تیم برابر کره ، چیزهایی غیر از فوتبال باعث شکست آتزوری شدن . یکی از بزرگترین مشکلات تراپ در اون سالها این بود که تو اون سالها فوتبال ایتالیا هافبک های مرکزی فوق العاده ای مثل پیرلو یا دروسی نداشت . درسته که بازیکنانی مثل کریس زانتی ، توماسی ، دی بیاجو و حتی دونی بازیکنان آماده اون روزهای سری آ بودن ولی هیچکدوم بازیکنان خلاق و ستاره ای نبودن که بتونن خط میانی تیم رو حرکت بدن . البته تیم تراپ همیشه با 4-3-1-2 بازی میکرد و از این رو توتی همیشه یک نقش پر رنگی در تیمش داشت که بار خط میانی رو کم میکرد . ولی قطعاً یکی از بدشانسی هاش این بود که کلاً در اوایل دهه 2000 هافبک های میانی فوتبال ایتالیا بازیکنان خیلی خلاق و خوش فکر و بزرگی نبودن ، شاید بشه به بازیکنانی مثل کونته اشاره کرد ولی کونته هم با توجه به سن و سالش و این مسئله که هیچوقت در تیم ملی مثل فرارا بازیکنان ثابتی نبودن ، نمیشد روش حساب کرد . الآن تراپ باید گوشه خونه در 70 سالگی استراحت کنه ولی اونقدر مربی بزرگی هستش که ایرلند قراردادش رو تمدید میکنه . اینکه از سال 2000 به اینور چه عملکردی داشته یک بحث غیر کارشناسی هستش چون قرار نیست یک مربی همیشه تو تیمهای درجه یک مربی گری کنه و قهرمان بشه ، هرچند قهرمانی با بنفیکا و سالزبورگ برای ما جزوی از افتخارات هستش . جیووانی فقط در دو تیم افتخاری کسب نکرد ، کالیاری و اشتوتگارت ! البته کسی از ایرلند هم توقع قهرمانی جهان رو نداشت ولی همین که اونقدر فوتبال این کشور رو دگرگون کرد که بعد از سالها دوباره به سطح اول فوتبال اروپا برگرده کافیه . ایرلند در این دو سال اونقدر فوتبالش پیشرفت کرد که بتونه فرانسه رو تحقیر کنه تا به ناحق و با اوج پس فطرتی به جام جهانی برن . حالا دیگه نمیدونم چیه تراپاتونی شده مثل علی پروین !!! بعد خود تراپاتونی بعد از یورو 2004 گفتش که دیگه نمیخواد خیلی تو هیجان و حاشیه های فوتبال باشه و ترجیح میده تو تیمهای کوچک تر کار کنه چون دیگه توان روزهای جوانی رو نداره . این همون چیزیه که الآن لیپی و کاپلو هم دارن میگن و اظهار میکنن که توان مربیگری در تیمهای باشگاهی رو ندارن و نمیتونن هر هفته روی نیمکت یک تیم باشگاهی بشینن . تازه تراپ 10 سال هم از اینا بزرگتره !

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
چرا تراپ توی تیم ملی موفق نبود؟!... من خیلی کم از کلمه بدشانسی استفاده میکنم ... اما درباره تراپ بدشانسی محض رو میتونم استفاده کنم. توی جام 2002 که بدترین جام جهانی ای بود که من دیده بودم .../ با کمی تعصب ایتالیایی /... ایتالیا هم در دور گروهی وهم در مرحله حذفی دچار نا داوری محض شد ...تراپ یکی از بهترین تیمهای ایتالیا رو رهبری میکرد... بازیکنای زیادی رو هم برای اولین بار به تیم اورد ... در یوورو 2004 هم با تبانی دانمارک وسوئد حذف شد ... نمیدونم میدونید یانه... همیشه قوانین جدید فیفا ویوفا روی ایتالیا ازمایش شده ... اونجا هم یه قانون من دراوردی یوفا باعث شد که ایتالیا بدون باخت ... با یک برد ودو مساوی حذف بشه ...توتی ... از مسابقات محروم شد وتراپی که به توتی امید زیادی داشت ... امید خط حملش رو از دست داد ... ایتالیایی ها هم توی 2002 و هم 2004 تیم خوبی داشتند ... مجموعه این عوامل نادر رو من میذارم بدشانسی ... //////// من معتقدم توی 2002 ودربرابر کرواسی یه گل سالم زدیم که داور مردود اعلام کرد...

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
در كل ايتاليا در اون سالها مجموعه اي از بدشانسي بود 2002 كه كره اي ها تا حد مرگ تباني رو تابلو كردند و ايتاليا رو حذف كردند 2004 هم كه تباني دانمارك و سوئد كاملا مشخص بود.ولي حال كردم كه چك تو مرحله بعد 3 تا به دانمارك زد و باروش دانمارك رو له كرد از سال 2000 به بعد از نظر من تنها سالي كه ايتاليا حقش برد نبود و بدون تباني حذف شد يورو 2008 بود اميدوارم 2010 هم اين بد شانسي شامل ما نشه

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
تصویر

بعد از اینکه شایعاتی درباره استعفای تراپاتونی از سمت سرمربیگری تیم ملی ایرلند جنوبی پخش شد خودش رسما اعلام کرد چنین قصدی رو نداره و میخواد با قدرت به کارش ادامه بده،
خیلی هم سعی میکرد درباره فرانسه و حذفش اظهار نظری جنجالی نکنه ولی گفته تیمی حقش نبود بره رفت و باید اینجوری حذف میشد،
ما به مراتب بازی های بهتری رو میتونستیم انجام بدید، یا حداقل از نظر نظم تیمی خیلی بهتر از فرانسه میتونستیم باشیم که سوژه رسانه ها نشیم !
درباره حذف ایتالیا هم گفته نبود بازیکن بزرگ و کارآمد در خط حمله باعث به وجود اومدن این مشکل شد هر چند بد شانس هم بود ایتالیا،
اما باید تیم جوون بشه اگه میخواد در آینده بهتر عمل کنه.

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
این نظر سنجی خیلی سخته پاسخ بهش ... من فکر میکنم ییوه و مسوولای فوتبال ایتالیا دنبال تفکرات و روشهای جدیدی هستن ... این تراپ را زیر سوال نمیبره ولی حضور فرارا . دونادونی . پراندلی و لئوناردو .. باجو ...و مربی فعلی میلان " ... " دنبال نسخه جدیدی هستند ... اما در کل من موافق تراپ هستم و حقیقتا دوست داشتم جای فرارا بیاد یووه

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
عمو تراپ عزیز بعد از چند روز بستری در بیمارستان دیروز به خانه برگشت امیدوارم که حالش بهتر شود

hosseinjuve

hosseinjuve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 458 ارسال
متاسفانه تراپ بزرگ سکته کرده. :sad53: ولی خوشبختانه سکتش خفیف بوده و گفته میشه که در حال حاضر حالش خوبه. :1:

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
تراپ در جریان عمل شاهرگش که ۲۹ دسامبر انجام می شده سکته مغزی می کنه و باعث میشه قسمتی از سمت راست بدن و هر دو دستش بی حس بشن.تا دیروز در ICU بوده اما به خاطر پیشرفت در بهبودی دیروز مرخص میشه و در حال حاضر در خانه شخصیش در میلان داره مراحل بعدی ریکاوری رو طی می کنه.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی