پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

الکساندر منینگر

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
241 پاسخ برای این موضوع

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

با قــرار دادی 4 ساله به یوونتوس پیوست !

تصویر

خــدا را شکر کیمنتی دروازه بان دوم نشد ;D

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
امروز هم به انگلستان رفته و تمرینات رو با مربی دروازبان ها آغاز کرده.(البته هنوز قرارداد تکمیل نشده اما مدیران اودینزه این اجازه رو به بازیکن دادند در در اختیار رانیری قرر بگیره در اولین مصاحبش به عنوان عضوی از یوونتوس هم گفته : من خیلی خوشحال هستم که در یوونتوس هستم و این رو به عنوان یک حرف تکراری و کلیشه ای نمیزنم. من برای تیم های کوچک زیادی بازی کردم.چند سال پیش در آرسنال بودم و از اون موقع دوست داشتم بازی در یک تیم بزرگ دیگه رو هم تجربه کنم در ادامه هم گفته : هممون به خوبی بوفون رو می شناسیم و نقشش در تیم رو می دونیم.این حقیقته که در هر بازی فقط یک دروازبان میتونه بازی کنه اما باید در نظر داشت که در فوتبال امروز هر تیم در ترکیب خودش به بیست و پنج بازیکن احتیاج داره و یک دروازبان کافی نیست.در یوونتوس هم سه دروازبان حضور دارند و من هر وقت لازم باشد آماده کمک کردن هستم

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
به نظر من که وجود یه همچین دروازه بانی تو ترکیب یوونتوس بی بازیکن خیلی ارزش داره :)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
ایویل خیلی دوست داشتم این دروازه بان دوم یووه بشه،خوشحالم که اومد.

mojtaba_juventusi

mojtaba_juventusi

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 757 ارسال
دروازبان خوبیه منم راضیم از خریدش

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
خوب سابقه ی منینگر هم بگم، بازیش رو در سالزبورگ اتریش شروع کرد و بعد از درخشش به تیم گریزر اتریش پیوست، اولین بازیش در جام یوفا مقابل تیم اینتر بود،که در اون بازی با درخشش و چندین مهار عالی سخت باعث شد تیمش با نتیجه نزدیک 1-0 بازنده بشه.و در نهایت در پنالتی ها از اینتر شکست بخوره و حذف بشه. بعد از اون دروازه بان اصلی تیم شد تا آخر فصل،و با درخشش به آرسنال پیوست و ذخیره ی دیوید سیمن شد. در مجموع 64 بازی برای آرسنال کرد،که در شروع حتی یک رکورد 6 بازی بدون گل خورده هم ثبت کرد و تبدیل به ذخیره ای مطمئن برای آرسنال شد. 2 بار با درخشش فوق العاده باعث پیروزی آرسنال مقابل منچستر شد،یک بار در لیگ و یک بار در اف ای کاپ.حتی عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر انگلیس هم کسب کرد در اون دوره. اما با بازگشتن سیمن از مصدومیت،دوباره به یک ذخیره کامل تبدیل شد و سیمن دروازه بان تیم ملی انگلیس جاشو گرفت. در 2001 بعد از اینکه ارسنال ریچارد رایت رو خرید،منینگر قرضی به فیورنتینا رفت و 24 بازی هم برای این تیم انجام داد. بعد قرضی به اسپانیول رفت و بعد از چند هفته بدون اینکه بازی کنه از این تیم جدا شد که بحث هایی هم شد که اصلا با آرسنال به توافقات کامل نرسیده بودند.در نتیجه به تورینو و سپس به بولونیا رفت ولی چون دروازه بان اول نبود ازون ها هم جدا شد. سال 2005 به سالزبورگ اتریش رفت و اونجا هم 16 بازی کرد،در نهایت به سیه نا پیوست که در 2 فصل گذشته در سری آ بازی کرده و دروازه بان اول این تیم بوده با 64 بازی برای این تیم. مننینگر در حال حاضر 31 سالشه و دروازه بان ذخیره ی تیم ملی اتریش هم هست. تجربه ی خوبی در سری آ و لیگ برتر انگلیس داره،و به نظر من "ذخیره مناسب" برای بوفون هست. **

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
195 بازی باشگاهی + 27 بازی ملی !!! خیلی مناسبه ... خیالمون از دروازه بان دوم هم راحت شد ... این خرید محسوب میشه ؟ ( منظورم خط خوردن حرف نخریدن بازیکن توسط بلان ! )

Elyar.love juve

Elyar.love juve

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 40 ارسال
به نظر من یکی دیگر از خریدهای خوب یووه بود

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
دروازه بان خوبیه پارسال در بازی اینتر و سیه نا یک پنالتی هم از اینتر و ماتراتزی گرفت.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
خدا رو شكر از دست كيمنتي راحت شديم (البته تا حدودي)

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
بهش خوشامد میگیم و امید واریم موفق باشه .......

ذخیره مناسبی است ...........

امید وارم جیجی رو نیمکت نشین نکنه :D :D :D :D :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :D

تصویر

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
آخیش ... از دست کیمنتی راحت شدیم

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
در حدود ابیاتی و میتونه نیاز ما رو براورده کنه.......

تصویر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
من دوران حضورش در آرسنال رو یادمه یه دوره خیلی عالی بود به هر حال ذخیره خیلی خوبیه واقعا ً خیالمون واسه دروازبان دوم راحت شد

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
چند سال پیش که تو فیورنتینا بود بازیهاش یادمه از استیل دروازه بانیش خوشم میومد دروازه بان خوبیه اینو همون موقع هم می گفتم

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
[img width=480 height=321]http://c.imagehost.org/0695/m13.jpg[/img]

تصویر
استقبال گــرم بـــوفـــون مهربانترین و با اخلاق ترین بازیکن جهان :-*

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

http://c.imagehost.org/t/0287/m15.jpg

http://c.imagehost.org/t/0794/m11.jpg

http://c.imagehost.org/t/0902/m8.jpg

**

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
من دیوونه این اخلاق جی جی ام

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من مطمئنم که بعد از آبیاتی بهترین ذخیره خریداری شده هستش . یعنی در طی سالهای اخیر فقط آبیاتی و کارینی ذخیره های خوبی بودن که میشد به عنوان یه گلر ذخیره مناسب بهشون اعتماد بشه . منینگر هم گلر قابل اعتمادی هستش و هم تجربه خوبی داره . بنظرم از بهترین خریدهای ممکن بود و میتونه خیالمون رو راحت کنه .

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
سلام دوستان من خیلی از این خرید خوشحال شدم ! فکر کنم مدیران یووه به قول خودشون حداقل در این یک مورد عمل کردند ؛ خرید یک دروازه بان ذخیره خوب برای بوفون ! واقعا فکرش رو هم نمیکردم ! 4 ساله هم اومد ! عالیه ! با تشکر

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
خدايي اين بوفون چه اخلاق باحالي داره :-* :-* :-* ميگم عكس دوم كوچيكه رو نگاه كنيد ببينم اين كيه ليني هستش ؟؟؟!!!‌چه كچل شده اين بشر (منظورم فرق سرش هستش) ;D ;D ;D عجب شلواري پوشيده اين سكو ;D ;D ;D خيلي باحاله

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی