پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

فائوستو روسی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
44 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال
سلام دوستان من بازیکن جوان یوونتوس : فائوستو روسی در تاریخ 3 دسامبر 1990 در تورین به دنیا اومده . یک هافبک وسط که میتونه در گوشه هم بازی کنه با قد 175 سانتی متر ! از سال 2001 عضو تیم های پایه یوونتوس شده است * روسی به صورت قرضی با حق خرید در پایان فصل به وایادولید پیوست.

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
اینم چهره این جوان آینده دار :
تصویر

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
من روش حساب باز كردم فكر ميكنم ميتونه يك بازيكن عالي بشه يكي مثل كامو

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
البته فکر میکنم درست ترش فاوِستو باشه !

متولد شهر تورینه با 60 کیلوگرم وزن ! ( با توجه به قدش چند کیلو کمبود وزن داره و لاغره ! ) هنوز رسما وارد لیست تیم اصلی یووه نشده و به جز تیم نونهالان یووه تو بقیه تیمهای یوونتوس بازی کرده ! 360 روز از من کوچیکتره ( ;D ) و فصل پیش اولین فصل حضورش تو تیم امید یوونتوس بوده ؛ هیچ افتخار قابل ذکری رو کسب نکرده و هنوز خیلی جوونه برای تیم اصلی مخصوصا که قدرت بدنی پایینی هم داره ! عضو جدایی ناپذیر تیمه ( به زعم سایت یوونتوس ) که گلش به تیم اسپتزیا در فصل پیش یه شاهکار بوده ! این جمله رو هم در موردش نگرفتم : He's one of Juventus' youths who play for the National Youth teams.

کلا بازیکنی نیست که بشه حالا حالاها برای تیم اصلی روش حساب کرد ولی خیلی آینده داره ;)

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
نه قاسم اینی که تو نوشتی به ایتالیایی favosto نوشته میشه همون فائوستو درسته که اگه فینگلیش بنویسیم faoosto خونده میشه کلا ً توی ایتالیایی هر چی دیدی همونو باید بخونی البته به استثناء قواعد که فقط چند مورد محدوده

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
یکیش فکر میکنم Edoardo باشه که ادواردو خونده میشه ، درسته ؟ *** واسه فصل بعد کنار داریو کامپانیا میترکونه و اولین افتخارش رو که انشاالله قهرمانی در لیگ هست رو کسب میکنه ;)

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
این که خیلی جوونه ... اما من امیدوارم موفق بشه یعنی به نظر من حتما پتانسیل این کار رو داشته که تا اینجا پیشرفت کرده

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من که از همین حالا علاقه زیادی بهش پیدا کردم البته خیلی سخته با این سن سال بشه روش حساب باز کرد

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
در اينكه بازيكن تاپيه اصلا شك نكنين چون به قول سايت يوونتوس (( عنصر جدايي ناپذير تيم اميده )) . ولي به نظرم فعلا بايد تو همين تيم اميد كمربند يوونتوس رو سفت ببنده تا مجرب تر بشه ! به شخصه احتمال حضورنهاييش رو در تيم اصلي ٢٠ درصد ميدونم !

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
یووه چند تا روسی داره ؟!!!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
به نظر من اگه امسال بیارن بزرگسالان یوونتوس بیشتر بدرد بخوره با توجا به مصدومیتهای پیاپی کامو-مارکیونی-زانتی.

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

به نظر من اگه امسال بیارن بزرگسالان یوونتوس بیشتر بدرد بخوره با توجا به مصدومیتهای پیاپی کامو-مارکیونی-زانتی.

اومده توي بزرگسالان

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

یووه چند تا روسی داره ؟!!!

يووه سه تا روسي داره يكي كه همينه دوتاي ديگه املاشون اينجوريه:rossi كه يكيشون توي تيم دوم يووه و يكيشونم مالكيت مشترك باسيه نا هستش

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
فائوستو روسی هنوز عضو تیم جوانان یوونتوس هست و فصل دیگه با Primavera بازی خواهد کرد البته رانیری هروقت بخواد میتونه از این بازیکن توی هر بازی استفاده کنه

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
اگه اومده چرا در لیست اصلی یووه نیست منظورم در سایت یووه است.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال

اگه اومده چرا در لیست اصلی یووه نیست منظورم در سایت یووه است.

نیومده،این پست :

فائوستو روسی هنوز عضو تیم جوانان یوونتوس هست و فصل دیگه با Primavera بازی خواهد کرد البته رانیری هروقت بخواد میتونه از این بازیکن توی هر بازی استفاده کنه

یعنی جزو تیم جوانان و جزو تیم اصلی نیست !

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
تو سايت يووه نوشته((رهبر خط مياني))كه صددرصد فصل آينده در كنار داريو كامپانيا كه كاپيتان تيم اميد يوونتوسه ، واسه اين تيم بازي خواهد كرد و كارگردان حملات اميدهاي يووه خواهد بود ؛ با توجه به قدرت بدني پايينش هم فكر نميكنم تو سري آ اين فصل بازي كنه !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
فائوستو ستاره 18 ساله تیم جوانان یووه که عضو تیم اصلی یووه هم هست صحبتهایی رو گفته که خلاصه ای از اون رو میبینیم :

من به پوشیدن پیراهن یوونتوس افتخار میکنم . من از 5 سالگی در تیمهای پایه یووه بازی میکنم .

من همیشه بازی زیدان را تحسین میکردم . او بی نظیر در فوتبال رفتار و بازی میکرد . همچنین بازی دل پیرو و ندود را هم خیلی میپسندم .

چلسی یک تیم قدرتمند است اما من مطمئن هستم ما یک بازی فوق العاده خواهیم کرد و همه کسانی که این بازی را خواهند دید لذت ببرند .

برای سال 2009 هم آرزو دارم بازیکنان مصدوم کمی داشته باشیم .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
روسی 18 ساله شد و یوونتوس خیلی سریع باهاش قرارداد 5 ساله امضا کرد یوونتوس. روسی متولد تورینه و از 5 سالگی در سیستم پرورش بازیکن یوونتوس بوده.

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
ایمدوارم یک بازیکن توپ در بیاد ازش که بداد یوونتوس برسه درست مثل لرنزو آریائودو-جووینکو و......

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی