پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو کیمنتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
66 پاسخ برای این موضوع

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

تصویر

این واسه جوونیاشه ؟!!! این عکس واسه 33-34 سالگیش هستش ;D منظور بهمن عکس 8-9 سالگیش بود :دی:

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
اون موقع هنوز دوربین عکاسی اختراع نشده بود! شما چه توقع هایی دارید؟!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
من که با بودن کیمنتی به عنوان دروازبان سوم به شدت موافقم چون در این صورت می تونیم دروازبان های جوونمون رو واسه کسب تجربه بیشتر به تین های سری بی قرض بدیم

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
راستی کسی اون صحنه ای که کیمنتی بازی جنوا کنار زمین فریاد می کشیده رو داره ؟

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
واقعا خيلي دوست داشتنيه.به دلم مونده حداقل يه بازي دوستانه بفرستنش تو زمين.ولي خدايي خيلي يوونتوسيه كه با اين همه نيمكت نشيني از يووه نرفت(2-3 سال پيشو ميگم) بيچاره فقط اميد به اين داشت كه بازي آخر ليگ وقتي قهرمانيمون قطعي شد 5دقيقه آخر بياد تو زمين تا جي جي بره بيرون و حولشو دورش بندازه. البته تو اين 2-3 ساله نقش كمك مربي و روحيه دادن به بازيكنا رو داره scarf:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کلاً تو ایتالیا برخلاف سایر کشورها ، یکی از 3-4 دروازه بان تیمها سن و سال بالایی داره . اصلاً کلاً سن بازنسشتگی گلرها حدود 40 سال هستش که دیگه یکی مثل بالوتا چند سال هم بیشتر بازی میکنه ، زوف تو 40 سالگی قهرمان جهان میشه . الآن اینتر هم گلر سومش یعنی اورلاندونی 37 سالشه در صورتی که تولدوی 38 ساله هم گلر دومشون هستش ! اسکارپی گلر جنوا هم 36 سالشه . کلاً تو ایتالیا به داشتن یک گلر باتجربه و کهنه کار و بالای 35 سال تو تیمها یجورایی اعتقاد دارند ، کیمنتی هم که دیگه 40 سالشه ! البته این وسط رابطه دوستانه اش با فرارا هم باعث شد که قراردادش برای امسال هم تمدید بشه . ضمن اینکه این کیمنتی وقتی جوان تر بوده پنالتی گیر خوبی بوده ، یکی از بهترین پنالتی گیرهای سری آ . حتی یادمه بعد از فینال منچستر خیلی جاها نوشته بودن که لیپی شاید باید از کیمنتی برای مهار پنالتی های میلان استفاده میکرد که شدنی نبود ! حتی همون سال 2003 مصاحبه ای از بوفون یادمه که به این مسئله اشاره کرده بود که کیمنتی پنالتی گیر خوبیه .

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
يه چيز جالب در مورد كيمنتي اينه كه كلاً بيشتر از اينكه روش به عنوان دروازه بان ذخيره حساب بشه ، بيشتر به عنوان يه مشوق در تيم حساب ميشه ! خيلي از بازيها با لباس شخصي در تونل استاديوم و كنار تيم هستش . اگر بوفون يا منينگر نباشند و روي نيمكت بشينه خيلي ديدم كه از رو نيمكت بلند ميشه و با بازيكنان صحبت ميكنه . البته در دوره فرارا كه اينجوري بود . كلاً هم بخاطر رابطه خوبش با فرارا امسال هم در تيم موند . البته من از بوفون 2 تا مصاحبه خوندم قبلاً كه خيلي از كيمنتي تعريف كرده بود و نشون داده بود كه رابطه خيلي خوبي دارن . هيچ بعيد نيست كه مثل رامپولا يه وقتي مربي دروازه بانان تيم بشه .

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
درسته بيشتر تشويق ميكنه ولي به نظر من يه يوونتوسي واقعيه و يووه رو خيلي دوست داره.روحيه خيلي بالايي هم داره.من كه خيلي دوست دارم تو يووه بمونه و مربي دروازه بان بشه

juventus1996

juventus1996

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
یکی از بدترین بازیهاش برای یوونتوس بازی یوونتوس و میلان در فصل 2006-2005 بود,همون یک بازی تنها باختمون بود,فکر کنم هفته ی یازدهم بود.

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال

در این بین کیمنتی دروازه بان سوم یوونتوس بدلیل شکستگی از ناحیه ی دست راست تمرینات را ترک کرد ..... :onesmiley2:

:lol: :lol: :lol:
من فکر میکنم زمانی که آنتونیو متولد شده و زمان کودکیش زمان جنگ جهانی بوده و شیر و کلا لبنیات کمیاب بوده،الان بزرگ شده پوکی استخوان گرفته :دی:
یه شوت خورد به دستش،شکست!

mostafa-juve

mostafa-juve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1772 ارسال
شايد هم دروغه.در هر صورت چه دروغ چه حقيقت بايد خدا رو شكر كرد كه دستش شكست و تيم رو رها كرد.البته اگه شانس بياريم و بازي با ناپل با دست گچ گرفته نياد تو دروازه.ولي شكست دستش هم براي تيم خوب بود و هم براي خودش.شايد اگه دو هفته ديگه مي موند يه توپ ميخورد به سرش و از دنيا ميرفت اثر توپ به كيمنتي مثل اثر گلوله به يك آدم معمولي ميمونه

Bianconeri 1897

Bianconeri 1897

مدیر انجمن

• اعضا
  • 5234 ارسال
با اينكه اينقدر شما بد ميگيد از كيمنتي و اشتباهش روي گل مقابل سامپدوريا (كه چون قدش كوتاهه براش سخت بود گرفتن) اما بجز اون موقعيت شايد بتونم ه جرئت بگم كه نذاشت دروازه يووه براي 3 يا 4 بار ديگه باز بشه ، با عكس العمل هاي عاليش. پس بريد دستش رو ببوسيد كه اگه نبود الان بدبخت بوديم. واقعا كه ، شما از يه چيزي كه ناراحت باشيد ،‌در و ديوار رو هم به باد انتقاد ميگيرين و از همه طلب دارين. :2mo5pow: :waiting:

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
من خلاصه بازی با سمپ رو که دیدم خیلی توپ های خوبی گرفت حتی 2 تا توپ وحسشتناک رو به صورت دست برگردون دفع کرد ولی یه چیزی شبیه همین توپ های رو که به زیبایی گرفت رو گل خورد . در مجموع تعداد گل های خوردش تو 3 بازی زیاد بوده ولی شرایط یووه هم طوری بوده که نمیشه گفت تقصیر کار تمام گل ها کیمنتی هست .

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
تصویر

این روزها مانند سایر ایتالیایی ها در حال تماشای بازی های جام جهانی است. دروازه بانی که درآستانه چهل سالگی، فصل گذشته به عنوان سومین گلر یووه بحران زده به بازی مشغول بود.
یکی از نگرانی های یوونتوسی ها این بود که اگر روزی بر حسب اجبار به حضور او نیاز بود چه اتفاقی خواهد افتاد. ماجرایی که در اواخر فصل گذشته بالاخره روی داد. گل های پیاپی که بازیکنان فولهام وارد دروازه اش کردند تا یووه نا باورانه از یورو لیگ حذف شود و در نهایت بازی معروف یووه با سامپدوریا که دست شکسته کیمنتی را همراه خود داشت.
تلفن را برمی دارم و به او زنگ می زنم. مرا می شناسد و فورا می گوید خبری از جی جی نداری؟ می گویم، می گوید چیز خاصی نیست. به نظر می رسد کمی آرام تر شده می گوید بدون او کابوس، ایتالیا را محاصره می کند. کمی از بازی هایی که تا کنون دیده حرف می زند : « مارچلو با این ایتالیا همه را امیدوار کردو پاراگوئه خیلی شانس آورد که روی یک ضربه ایستگاهی به گل رسید و جلو افتاد وگرنه حتما با حداقل 2 گل به راحتی شکستشان می دادیم. »
سوال بعدیم خیلی برایش غیر منتظره است. این فصل هم در کنار یووه خواهی بود ؟ « فعلا که جام جهانی است و به چیز دیگری فکر نمی کنم اما شاید دستکش ها را کم کم مجبور شوم برای همیشه داخل کمدم بگذارم و بیشتر به کار مربیگری مشغول شوم. 2 پیشنهاد دارم. یکی مربیگری یک تیم صعود کرده به دسته 2 و دیگری بازی در تیمی دیگر باز هم در دسته دوم ایتالیا. اما شاید دوباره در یوونتوس ماندم. البته باید دید سیاست های باشگاه و دل نری هم چگونه است. اما باور کن هنوز هیچ تصمیمی نگرفتم، هر چیزی احتمال دارد اتفاق بیفتد. »
می گویم قبل از خداحافظی تا همین جا چه تیمی را قهرمان بازی های آفریقای جنوبی می دانی ؟ بدون کوچکترین مکث می گوید: « ایتالیا. من به ایتالیای لیپی ایمان دارم. »

اختصاصی فروم Juventus.iR / حـامـد ( عضو شماره 89! )

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
امیدوارم همون مربی گری رو قبول کنه هرچند که احتمال اینکه تو خوده یووه مربی گلر ها بشه خیلی زیاده!

hamid

hamid

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2544 ارسال
با این شایعاتی که این روزا واسه دروازه یووه درست کردن فکر میکنم قراره کیمنتی مربی دروازبانا بشه

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال
با توجه به اینکه لیست نفرات رو باشگاه اعلام کرده و کیمنتی توش جایی نداشته، فکر کنم دیگه باید با تاپیک این دروازه بان کهنه کار یووه کم کم خداحافظی کنیم.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بله !!! قراردادش با یووه به اتمام رسید !!!!

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
کیمنتی قراردادش تموم شده و الان بازیکن آزاد هست!

نمیدونم قصد خداحافظی از دوران دروازبانی رو نداره؟

البته مثل اینکه قرار بود به عنوان مربی دروازبان ها شروع به کار کنه

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
یعنی میخواد بره تیم های پایه مربیگری کنه یا تو تیم بزرگسالان مربی بوفون و منینگر و استوراری بشه ؟؟؟!!!!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی