پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو کیمنتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
66 پاسخ برای این موضوع

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

تک پنالتی چیه ؟ همون شوت یه ضربه ؟

بعدشم کی اصلا بوفون رو با کسی مقایسه کرد که شما میگی خوبه یا بده ! اینو دیگه همه میدونن که بوفون پنالتی گیر نیست . در ضمن کی گفته که پنالتی شانس هستش !!! پنالتی گرفتن یک هنر هستش و البته مثل همه مراحل دروازه بانی نیازمند تمرین و شاید استعداد هستش .

به نظر من اصلا هم استعداد نميخواد كي گفته استعداد ميخواد همش و همش شانســــــــــــه .

مگه بايد نگاه كني ببيني توپ كجا ميره كه بپري يه شيرجه ي عالي بزني.يا اينكه از طرز استيل گرفتن بازيكن بفهمي كجا ميپري

الان بريد به ريكاردو (دروازبان پرتقال) بگيد تو چي جوري ميپري توپ رو ميگيري؟؟؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
خب شانسه ! ولی این حرف رو جای دیگه نزنین ! همونطور که میگن بکام یا جونینیو یا پیرلو یا الکس استاد ضربات آزاد هستند ، و یا مثلا الکس یا لمپارد و یا ویا پنالتی زن های خوبی هستند ، همونطور هم ما پنالتی گیر خوب داریم . اگر پنالتی گرفتن های مثلا کان یا کاسیاس و یا ریکاردو و مثلا گوئه گوچه آ و پروتزی در سالهای نه چندان دور شانسی بوده و همینطوری پریده یه طرفه توپ خورده به دستش ، پس گلهای ایستگاهی الکس و بکام هم شانسی بوده ! من فکر کنم داریم در مورد فوتبال حرفه ای صحبت میکنیم که رو اوت دستی هم تمرین میکنن نه در مورد فوتبال محلات ایران ! حالا اینکه بوفون پنالتی گیر درجه یک نیست نمیدونم چه ایراد بزرگی هستش که بعضی ها پریشان احوال شدن ! خب پنالتی گیر نیست دیگه . اگر تعصبی هستش و زور ، خب پنالتی گیره !!!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
نه من اصلا راجبه بوفون حرف نميزنم من ميخواستم بگم پنالتي شانسه. ببين اين كه رو اوت دستي كار ميكنن كه توش شكي نيست. اما زدن ضربات آزاد خيلي فرق ميكنه.دلپيرو و بكام و جونينيو ميتونن به صورت هاي مختلف بزنن از پا دفاع از بالاي دفاع زاويه مخالف و از بغل دفاع مثل ضربه روبرو كارلوس به فابين بارتز و.... اما يه دروازبان نميتونه يه جوري شيرجه بزنه كه هم قسمت بالاي دروازه رو داشته هم پايين دروازه رو يا هم سمت چپ رو داشته باشه هم سمت راست رو اميدوارم قانع كننده باشه

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
تک پنالتی یعنی پنالتی در جریان بازی...........نه شوت و از این حرفها...........تصویرتصویر

سلسله موی دوست حلقه دام بلاست

هر که در این حلقه نیست فارغ از این ماجراست

گر بزنندم به تیغ در نظرش بی​دریغ

دیدن او یک نظر صد چو منش خونبهاست

گر برود جان ما در طلب وصل دوست

حیف نباشد که دوست دوستر از جان ماست

دوستارم فقط 1 بار دیگه بازی به پنالتی کشیده بشه.........

تصویر تصویر

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
شما كه به شعر اينهمه علاقه داري لطف كن شعرهاتو تو تاپيك مخصوصش قرار بده تا اون تاپيك هم از سوت و كور بودن در بياد ! اگه تو مباحث ديگه شعر بذاري پستت اديت ميشه و قسمت شعرش پاك خواهد شد ! لطفا رعايت كن ;)

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
پنالتی گیری شانسی نیست،اگر شانسی بود به کسی نمی گفتند پنالتی گیر !!!

فقط الکی یه وری پریدن نیست،
توجه به سمتی که بازیکن می ایسته،توجه به حرکت بازیکن،توجه به حرکت پاش،تاثیر حرکات خود دروازه بان قبل از زدن پنالتی،نحوه ی شیرجه زدن و...

خیلی چیزا تاثیر داره،
بازی یووه و میلان توی تیم کاپ؛کالاچ تقریبا همه پنالتی ها رو درست پرید،حتی دستش هم می تونست به توپ برسه،ولی بلد نبود پنالتی بگیره ! هر بار از یه جاش در می رفت.

بوفون هم قطعا پنالتی گیر نیست.هیچوقت هم همچین ادعایی نداشته و کسی هم همچین ادهایی نکرده.
پنالتی گیری وظیفه نیست،ولی پنالتی گیر بودن یه امتیاز نسبتا خوب حساب میشه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ولی من دلیل خرید کیمنتی رو متوجه نشدم ! وقتی منینگر رو خریدن چرا کیمنتی رو هم خریدن ! فکر کنم دو دروازه بان 31 ساله مثل منینگر و بلاردی خیلی بهتر از یک گلر 38 ساله باشن که فصل پیش هم بازی نکرده ! این دوتا حالت داره ... حالت اول اینکه شاید فکر نمیکردن منینگر رو بتونن بخرن و پیش بینی میکردن که همین کیمنتی هم از دستشون بپره که بنظرم حتی اگر هم میپرید مشکلی پیش نمیومد ! حالت دوم اینکه فقط برای تجربه کیمنتی خریدنش که بنظرم تجربه منینگر حتی با 7 سال کوچکتر بودن هم از کیمنتی بیشتره چون بازی ملی هم در کارنامه داره . در کل من ترجیح میدادم که منینگر دروازه بان دوم باشه و بلاردی سوم و یک گلر زیر 20 سال هم از جوانان به عنوان گلر چهارم در صورت نیاز در فهرست تیم باشه .

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال

ولی من دلیل خرید کیمنتی رو متوجه نشدم !

وقتی منینگر رو خریدن چرا کیمنتی رو هم خریدن ! فکر کنم دو دروازه بان 31 ساله مثل منینگر و بلاردی خیلی بهتر از یک گلر 38 ساله باشن که فصل پیش هم بازی نکرده !

این دوتا حالت داره ...
حالت اول اینکه شاید فکر نمیکردن منینگر رو بتونن بخرن و پیش بینی میکردن که همین کیمنتی هم از دستشون بپره که بنظرم حتی اگر هم میپرید مشکلی پیش نمیومد !

حالت دوم اینکه فقط برای تجربه کیمنتی خریدنش که بنظرم تجربه منینگر حتی با 7 سال کوچکتر بودن هم از کیمنتی بیشتره چون بازی ملی هم در کارنامه داره .

در کل من ترجیح میدادم که منینگر دروازه بان دوم باشه و بلاردی سوم و یک گلر زیر 20 سال هم از جوانان به عنوان گلر چهارم در صورت نیاز در فهرست تیم باشه .

تایییید میییشه ! :D d:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
گلی که از یانکولوفسکی امشب خورد نهایت بد بودن یک دروازه بان بودش ! توپی که اگر ایستاده بود میگرفت من موندم چرا پرید ! من هنوز حرکتش رو درک نمیکنم ...

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال
شاهکاریه این کیمنتی . به نظرم حقشه مجسمشو بسازن بزارن وسط تورین. >:( >:( >:( >:( >:(

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
خب برام جالبه كه هنوز هيچكس از كيمنتي بخاطر دو تا پنالتي كه توي جام مورتي نخوردم(البته شانس آورديم...بحث بحثه همون بشكه‌هست) تشكر نكرده.بهرحال كيمنتي سنش زياده و سرعتش هم بخاطر سن بالاش او.مده پايين.حضورش توي تيم بزرگي مثل يووه براي من و شما و همه بعث تعجبه اما حضور همين بازيكن-فسيل هم براي يووه غنيمته.بهرحال نبايد از اينكه با درخشش نسبي اون توي روزي كه گلزن هاي تيم آماده نبودند و بايد مي برديم تا روي ميلان كم بشه بگذريم.بهرحال اميدوارم در پايان اين فصل خداحافظي رسمي شو از دنياي فوتبال ببينم. زنده باد پدربزرگ...

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
لطف کنید و بازیکنای تیم رو مسخره نکنید این کلمه هایی که به کار می برید به نظرتون در شان یه بازیکن یوونتوس هست ؟ من از این به بعد پاک می کنم اگه توجه نشد برخورد جدی تری میشه

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
من هنوز هم فلسفه خرید و بازگشت کیمنتی 38 ساله رو نمیدونم ! وقتی بهترین دروازه بان جهان رو داریم و یک ذخیره خوب مثل منینگر هستش چرا باید دروازه بان سوم تیم یک گلر 38 ساله باشه که فصل پیش فقط یکی دو بازی انجام داده ! خیلی جالب هستش که وقتی کیمنتی به یووه اومد درست یکی دو هفته بعد هم منینگر به تیم ملحق شد و این یعنی اینکه اصلاً به کیمنتی اعتمادی نبوده و مدیران و رانیری خیلی بی خود و بی برنامه این دروازه بان رو خریدن در صورتی که باید دروازه بان سوم تیم یک گلر جوان باشه تا آینده نگری هم صورت بگیره . در کل کیمنتی جزوی از کارنامه سیاه مدیران و رانیری هستش که به اشتباهات گذشته اونها مثل خرید آندراده می پیونده .

You Sef

You Sef

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 639 ارسال
فکر کنم کیمنتی دوست داشت با لباس یوونتوس از فوتبال خداحافظی کنه اومد تا پایان فصل بره.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
برای دروازه بان سومی اگر از اول هدفشون بود خیلی مسئله ای نیست.چون خیلی بعیده که بازی به یه دروازه بان سوم برسه. ولی اصلی ترین دلیلش هم این می تونه باشه که کمینتی دوست قدیمی بوفونه و شاید خواستن اینطوری فقط از لحاظ روحی و توی تمرینات به بوفون کمکی کرده باشند. فکر نمی کنم خود کمینتی هم انتظار داشته باشه بازی کنه ! درصورتی که یه دروازه بان جوون دوست داره بازی کنه.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کیمنتی از طرف Goal.com به عنوان بدترین و ضعیف ترین بازیکن یووه انتخاب شده . البته این نظر بازدیدکنندگان سایت هستش .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
احساس می کنم دیگه فصل اخر بازیش باشه !!! 38 سالگی رو رد می کنه

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
فکر کنم دیگه باید به فکر بازی برای تیم پیرمردان یووه باشه.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21112 ارسال

من اوایل معتقد بودم که اگه یه دروازه بان جوون به عنوان گلر سوم یووه میبود خیلی بهتر میشد.
ولی به نظرم تا وقتی که بوفون و منینگر رو داریم دروازه بان سوم حتی فکر نیمکت نشینی رو هم نمیتونه بکنه و فقط حروم میشه !
ضمن اینکه اصلا هم موافق نیستم که باید دروازه بان بسازیم !
چون اصلا بهش بازی نمیرسه ! یعنی به نظرم خیلی شرایط پرورش دروازه بان تو یووه محیا نیست.

پس حضور کیمنتی که دوست قدیمیه بوفونه خیلی هم بی معنی نیست.

کسی میتونه یک عکس از جوونی های کیمنتی بده ؟!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
تصویر

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی