پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آنتونیو کیمنتی

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
66 پاسخ برای این موضوع

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21109 ارسال
سلام دوستان من

بد ندیدم که برای این دروازه بان بزرگ تیم هم تاپیک داشته باشیم ;D

تصویر

انتونیو کیمنتی متولد 30 جون 1970 در شهر بازی ایتالیاست .
در 20 سالگی اولین بازی رسمی خودش رو برای تیم Sambenedettese انجام داد .
بعد به صورت قرضی به تیم های تمپیو و منتزا رفت . بعد هم به سالرنیتانا !
بعد از گذشت 4 فصل راهی رم شد و بعد از 2 فصل به لچه رفت !
در سال 2002 هم به یوونتوس اومد که تا سال 2005 در یوونتوس باقی موند و مجموعا 11 بازی انجام داد برای یووه !
بعد از یوونتوس هم به کالیاری رفت و سال پیش هم در اودینزه بود .

پارسال در هیچ بازی برای اودینزه به میدان نرفت !
امسال هم به صورت قرضی در یوونتوس خواهد بود و شماره 12 رو میپوشه .

کیمنتی تا حالا سر جمع 365 بازی رو برای تیم های مختلف انجام داده که بیشترین اون مربوط میشه به زمان حضورش در سالرنیتانا که 137 بازی انجام داد !

Juve lover

Juve lover

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 554 ارسال
بابا دمش گرم پس بازي هم كرده من فكر كردم هميشه ساير هم تيميهاش رو تشويق ميكرد

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
اه اه ... چیه این ؟ ... بیشتر به قصاب میخوره تا دروازه بان ... باید بفرسنش سری-د !

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال
من زیاد ازش خوشم نمیاد اونم بابت قبلا است کسی یادش میاد بازی با میلان همون سالی که بوفون مصدوم بود و آبیاتی جاش اومد یووه و قبل بازی با میلان آبیاتی مصدوم شد و به اجبار همین کیمینتی رفت تو دروازه و 3 تا گل مفت خورد و دقایق آخر ترزگل یکیش رو جبران کرد و یووه 3-1 به میلان باخت و اگه اشتباه نکنم اولین باخت همون فصلش هم بود !

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من معتقدم بازیکنی است که از لحاظ روحی بسیار برای تیم مفید است......به خصوص برای جیجی ........و میتونه در پنالتی های پایان بازی راهنمای بزرگی برای جیجی باشه .......کلا هدم خوش قدمیتصویر

[img width=480 height=287]http://i38.tinypic.com/fxvwwm.jpg[/img] ;D ;D ;D ;D

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
هر چی باشه از بلاردی بهتره

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

من می ترسم که اینطور نباشه!
پارسال بلاردی خیلیییی اشتباه داشت.اصلا منکر اون نمی شم اما کلا سبک اشتباهاتش خیلی با کیمنتی فرق داشت!
پارسال دیدیم که بلاردی پیشرفت کرد!هرچند مطمئن نبود اما اون چند بازی که پشت سر هم دروازبان یووه بود بازی به بازی بهتر شد.
کیمنتی ۳۸ سالشه!از اون چیزی که سه فصل پیش هم بود بدتر شده مخصوصا اینکه فصل پیش یک بازی هم نکرده!!
درضمن بلاردی چوب بی تجربگی خودش رو می خورد اما کیمنتی ....

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
من کیمنتی رو فقط برا قدمش میخوام و باخره نحوه گرفتن 5 تا پنالتی رو به جیجی یاد بده همین.....

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
بازی یووه - کالیاری که کانا دقیقه ی 95 به کالیاری گل زد و بازی 1 - 1 شد رو یادتونه ؟؟؟ تو اون بازی بعد مدتها الکس پنالتی خراب کرد اونم جلوی همین کیمنتی !!! یادش بخیر آخر بازی کاپلو ار فرط خوشحالی داشت کل استادیوم رو خونشون به ناهار دعوت میکرد ! ;D ;D ;D

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
امروز هم کلکسیونی از اشتباهات داشت کمینتی. اول خروج اشتباه،بعد واکنش اشتباه، بعد توپ از دستش در رفتن، بعد از زاویه بسته گل خوردن !! اینقدر اشتباه داشت که کارگردان بازی زوم کرده بود روی بوفون،و گزارگشر الجزیره گفت : مطمئنا اگر بوفون بود خیلی بهتر از این عمل می کرد در این صحنه ! (گل اول) زورم میاد اینتر دروازه بان دومش کسی مثل تولدو باشه که توی جام حذفی 3-4 گل 100 درصد رو گرفت ! بعد ما کمینتی و بلاردی رو داشته باشیم که یکی از یکی اوضاش خراب تره.

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

امروز هم کلکسیونی از اشتباهات داشت کمینتی.

اول خروج اشتباه،بعد واکنش اشتباه،
بعد توپ از دستش در رفتن،
بعد از زاویه بسته گل خوردن !!

اینقدر اشتباه داشت که کارگردان بازی زوم کرده بود روی بوفون،و گزارگشر الجزیره گفت : مطمئنا اگر بوفون بود خیلی بهتر از این عمل می کرد در این صحنه ! (گل اول)

زورم میاد اینتر دروازه بان دومش کسی مثل تولدو باشه که توی جام حذفی 3-4 گل 100 درصد رو گرفت ! بعد ما کمینتی و بلاردی رو داشته باشیم که یکی از یکی اوضاش خراب تره.

دیگه خبری از بلاردی نیست!
اسمش توی لیست بازیکن های فصل بعد یووه نیست
http://juventus.com/...rimasquadra.asp

من که همین پست بالا گفتم!بلاردی در مقابل کیمنتی سروری می کنه!
آخه واقعا از یه دروازبان ۳۸ ساله که یک ساله توی بازی رسمی بازی نکرده چه انتظاری میشه داشت؟!؟!
مثل روز روشن بود که هیچ کمکی به یووه نمیتونه بکنه!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

دیگه خبری از بلاردی نیست!
اسمش توی لیست بازیکن های فصل بعد یووه نیست
http://juventus.com/...rimasquadra.asp

من که همین پست بالا گفتم!بلاردی در مقابل کیمنتی سروری می کنه!
آخه واقعا از یه دروازبان ۳۸ ساله که یک ساله توی بازی رسمی بازی نکرده چه انتظاری میشه داشت؟!؟!
مثل روز روشن بود که هیچ کمکی به یووه نمیتونه بکنه!

بابا اين دروازبان لاتزيو مگه نيست 40 سالشه خيلي هم خوب گلري ميكنه اما كيمنتي چه 17 سالش باشه چه 90 سالش هميشه و هميشه كيمنتي(افتضاح) هستش و خواهد بود بابا من نميدونم اين كاريني رو چرا فرستادن بره از بلاردي و كيمنتي خيلي سرتر بود خدايي ميكرد جلوي اينا

بيا اينم بهتر بودنش حالا ديديش

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
کیمنتی هر ضعفی داشته باشه ، تو مهار پنالتی فوق العادست ! وقتی تابستان 2002 به تورین اومد و جای رامپولا رو گرفت خیلی ها متعتقد بودن که لیپی میتونه در لیگ قهرمانان و در مواقعی که بازی به پنالتی کشیده میشه از کیمنتی استفاده کنه چون بوفون هیچوقت پنالتی گیر درجه یک مثل کان یا کاسیاس نبوده و این بزرگترین ضعف بوفون هستش . در کل به نظرم کیمنتی و بلاردی میتونن ذخیره های خوبی باشن و هر جفتشون تا پایان فصل باید در تیم حفظ بشن .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
به نظر من اگه به جاي کیمنتي از جوانان يه دروازه بان مياورديم خيلي بهتر بود

SadraJuve

SadraJuve

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 978 ارسال
جیجی تک پنالتی عالی میگیره ...... بعدشم پنالتی شانسی ........... جیجی بینظیره و کان اصلا در حد جیجی نیست!!!

Hamird

Hamird

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3587 ارسال
چرا یک زخیره خوب نمیاد؟ حداقل جوون باشه. این کیمنتی یادتون هست که چه کارنامه خرابی داره؟؟؟ خدا به داد موقعی برسه که بوفن مصدوم باشه یا به بازی نرسه، دکتر کیمنتی بیش از 50% توپایی که به دفاع می رسه رو گل می خوره. تازه اون واسه اون موقع بود که کاناوارو و تورام بهترین زوج دفاع دنیا بودن. مگه همون بازی 3سال پیش جلوی میلان نبود؟ که کیمنتی 3تا گل خورد یکی از یکی بدتر؟ پیرلو از 30 متری بهش گل زد... به نظر من که بهترین کسی که می تونست کنار بوفن باشه، حتی اینده روشن تری از بوفن داشته باشه ابیاتی بود... حیف شد که رفت

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
اون بازی با میلان مخصوصا گلی که پیرلو زد هیچ وقت یادم نمیره همیشه میگم اگر من تو گل بودم میگرفتم

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
من اصلا نگران اين چيزايي كه ميگين نيستم، اصلا نگران دروازه هم نيستم! من بيشتر از همه نگران خود كيمنتيم كه هم سن حضرت نوح و هنوزم داره بازي ميكنه! اين همه هيجان براش خوب نيست و ممكنه تو يكي از رفلكسا دعوت عزرائيل رو لبيك بگه و از دروازه ي دار فاني بگذره!

کیه لینی1408964552

کیه لینی1408964552

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 326 ارسال

چرا یک زخیره خوب نمیاد؟ حداقل جوون باشه. این کیمنتی یادتون هست که چه کارنامه خرابی داره؟؟؟
خدا به داد موقعی برسه که بوفن مصدوم باشه یا به بازی نرسه، دکتر کیمنتی بیش از 50% توپایی که به دفاع می رسه رو گل می خوره. تازه اون واسه اون موقع بود که کاناوارو و تورام بهترین زوج دفاع دنیا بودن.
مگه همون بازی 3سال پیش جلوی میلان نبود؟ که کیمنتی 3تا گل خورد یکی از یکی بدتر؟ پیرلو از 30 متری بهش گل زد...
به نظر من که بهترین کسی که می تونست کنار بوفن باشه، حتی اینده روشن تری از بوفن داشته باشه ابیاتی بود... حیف شد که رفت

اون بازی با میلان مخصوصا گلی که پیرلو زد هیچ وقت یادم نمیره همیشه میگم اگر من تو گل بودم میگرفتم

خب منم دارم از دیروز تا حالا همینو میگم دیگه اما هیچکس قبول نمیکنه d:

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

جیجی تک پنالتی عالی میگیره ......

بعدشم پنالتی شانسی ........... جیجی بینظیره و کان اصلا در حد جیجی نیست!!!

تک پنالتی چیه ؟ همون شوت یه ضربه ؟

بعدشم کی اصلا بوفون رو با کسی مقایسه کرد که شما میگی خوبه یا بده ! اینو دیگه همه میدونن که بوفون پنالتی گیر نیست . در ضمن کی گفته که پنالتی شانس هستش !!! پنالتی گرفتن یک هنر هستش و البته مثل همه مراحل دروازه بانی نیازمند تمرین و شاید استعداد هستش .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی