پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

داریــو نزویـچ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
49 پاسخ برای این موضوع

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان

تصویر

داریو نزویچ

متولد 20 آپریل 1982 در ریژه کای یوگوسلاوی سابق ( در حال حاضر از شهرهای کشور کرواسی ) ؛ فوتبالش رو از سال 2002 در رده ی بزرگسالان با تیم شهرش ریژه کا شروع کرده و 5 فصل رو در این تیم گذرونده و در این مدت دو بار موفق به قهرمانی در لیگ کرواسی شده ؛ دو سال پیش به لیوورنو ملحق شده و در فصل اول 11 بازی ( با 1 گل زده ) و در فصل پیش هم 35 بازی ( با 3 گل زده ) رو انجام داده ! اولین بازیش هم در سری آ مربوط میشه به 25 اکتبر 2006 .

امیدوارم مدافع خوبی رو جذب کرده باشیم :) ...

**

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
آخر اسم این بشر نزویچ هست یا کنزویچ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ هرچی که هست من فعلا اونو به لگرو و ملبرگ ترجیح می دم !!!! البته خدا کنه دائم الپنالتی نباشه ××!

mahsa

mahsa

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 294 ارسال
من فقط یک بازی ازش دیدم که به نظرم ملبرگ بهتر ه. دیشب که تو یک صحنه داشت از آدریانو عقب می افتاد تابلو خطا کرد که داور ندید البته.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال

من فقط یک بازی ازش دیدم که به نظرم ملبرگ بهتر ه.
دیشب که تو یک صحنه داشت از آدریانو عقب می افتاد تابلو خطا کرد که داور ندید البته.

جفتشون مدافعان کاملی نیستند ولی

نزویچ فقط توی 1 جا از ملبرگ سرتره اونم کند بودنش هست !!

جفتشون کند هستند اما ملبرگ خیلی فجیع تره وضعش !!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
نه،نزویچ خیلی بهتر از ملبرگ بود،درسته کند بود ولی خیلی فاکتور های دیگه داشت،به شدت جنگنده بود،حتی خوب تکل می رفت 2 بار با تکل توپ های آدریانو رو گرفت.نه ملبرگ و نه لگرو این خصوصیت رو ندارند.لگرو که اصلا تکل نمیره. خیلی موقعیت سنجی خوبی داشت و در مسیر توپ خوب قرار می گرفت. ضربات سرش عالی بود ! و مدافع مستحکمی بود،اگر کورس سرعت نباشه،به صورت رودرو خیلی بعید که جا بمونه. من به ملبرگ ترجیحش میدم.البته مگر اینکه ملبرگ به شرایط ایده ال خودش برگرده.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
البته 2 تا سوتی وحشتناک هم در موقع دفع توپ داشت یکی رو که بوفون دفع کرد یکی دیگه هم سایه توپ رو زد کلا نه ملبرگ نه لگروتالیه و نه نزویچ مدافع های مطمئنی برای قلب دفاع تیم نیستند و تو طول فصل تیم به مشکل بر می خوره

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

البته 2 تا سوتی وحشتناک هم در موقع دفع توپ داشت
یکی رو که بوفون دفع کرد یکی دیگه هم سایه توپ رو زد
کلا نه ملبرگ نه لگروتالیه و نه نزویچ مدافع های مطمئنی برای قلب دفاع تیم نیستند و تو طول فصل تیم به مشکل بر می خوره

به نظر من كه لگروتاليه بيشتر جواب ميده تا ملبرگ و نزوويچ

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
لگروتالیه فصل قبل خیلی خوب بود. حقش بود به یورو هم بره. من بازی این کنزویچ رو تا حالا ندیدم. فقط موندم این وقتی که خریده شده بود مصدوم بود چطوری آماده شد و بازی هم کرد

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
گزارشگر ایتالیایی اسمش رو کنزویچ می گفت منم خیلی امیدوارم بهش می تونه بازیکن ثابت خط دفاعی بشه تکل زن خیلی خوبیه , هوش خیلی بالایی داره که با موقعیت شناسی سرعت پائینش رو جبران می کنه من مدل دویدنش رو دیدم یاد کاناوارو افتادم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
تلفظ انگلسیش میشه نزویچ . من هنوز نمیدونم به زبان کروات چه تلفظی داره ولی فکر کنم همون نزویچ صحیح باشه . حالا مدیر روابط عمومی فروم یعنی رضا زحمت پیدا کردنش رو میکشه ;)

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
بازي چند دقيقه اي شو توي بازي انگليس و كرواسي ديدم.نسبت به ملبرگ و كيه‌ليني و لگوتاليه در سطح پايين تري هست اما بازيكن خوبيه و اميد خوبيه براي وقتايي كه بازيكناي ديگه حاضر به بازي نباشن.كلا خيلي قشنگ خطا مي كنه و البته خطاهاي زيرزيركي رو هم در كنار خطاهاي خفن خوب بلده.بعضي اوقات هم بدجوري جو هجومي بودن مي گيردش و عقب مي مونه كه خيلي جالب نيست و بايد كنترل كنه خودشو.

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
دوستان چرا یووه از این بازیکن کم استفاده می کنه !!! یعنی اینقدر در مقابل لگرو و ملبرگ ضعیف تره ؟؟؟؟ من اول که دیدمش گفتم از ملبرگ بهتره اما اصلا بهش درست بازی ندادند ؟؟!!

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
قرار بود توی دیدار مقابل کاتانیا بازی کنه اما به یک باره نظر رانیری عوض می شه و از لیست خارجش می کنه !!!! به نظر من بازیکنی هست که در حد ذخیره هم نیست !!!! اوقاتی به کار میاد که هیچ کسی موجود نباشه !!!!!!!

Pintoricio

Pintoricio

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1362 ارسال
:o :o :o :o

داريو نزويچ توي تركيب اصلي تيم هفته سايت گل قرار گرفت. :o :o :o

http://www.goal.com/...tenutoId=939824

حتي خود يوونتوسي ها هم اعتراض كرده بودن ;D ;D ;D ;D ;D

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
آره منم دیدم واقعا بعیده .مگه چیکار کرده بوده در بازی با بولونیا ضخیره هم نیست در ترکیب اصلی است و اونوقت کیلینی در ذخیره هاست.

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
و برگ خنده دار دیگری بر افتخارات گل دات کام

Guest_Marco_*

Guest_Marco_*
  • مهمان
الان کجاست این بنده خدا ؟! ;D :D خیلی وقته که حتا روی نیمکتم ندیدیمش !

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال

الان کجاست این بنده خدا ؟! ;D :D خیلی وقته که حتا روی نیمکتم ندیدیمش !

تو تاپیک اخبار مصدومین آخرین وضعیتش هستش . داریو داره فیزیوتراپی میکنه و هنوز تاریخ دقیق بازگشتش مشخص نیست ولی احتمالاً به همراه زبینا تا ماه آینده آماده میشه .
من خیلی به داریو امیدوارم و بنظرم ذخیره خوبی هستش البته اگر مصدوم نشه !

در ضمن قاسم حتی نه حتا ;D

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
بالاخره داریو داره با آمادگی کامل با تیم تمرین میکنه و احتمال داره که در بازی برابر تورینو با توجه به محرومیت لگروتالیه روی نیمکت بشینه . کلاً مصدومیت برطرف شده و آماده همراهی یووه هستش . البته صد رحمت به آندراده ! باز 5تا بازی کرد ، داریو فعلاً 4تا بازی کرده .

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
خوب راه میفته کم کم ولی خداییش دفاعی نیست که بشه بهش اطمینان کرد! در حد همون لیورنو هست!

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی