پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

داریــو نزویـچ

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
49 پاسخ برای این موضوع

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال

تصویر

Dario Knezevic

امروز صبح (۳۰ جون ۲۰۰۸) داریو نزویچ مدافع ملی پوش کروات و بازیکن سابق تیم لیوورنو به طور رسمی به یوونتوس پیوست.
این بازیکن تا به حال فقط در دو باشگاه به طور حرفه ای فوتبال بازی کرده!ابتدا در تیم HNK Rijeka که تیم شهر محل تولد این بازیکن هست و از سال ۲۰۰۶ هم به مدت دو فصل در تیم لیوورنو مشغول فعالیت بوده.همچنین در این دو فصل حضور در لیوورنو موفق به ثمر رسوندن ۴ گل هم شده.
از بازیکنان اصلی تیم ملی کرواسی به حساب میاد و در یورو ۲۰۰۸ هم در بازی های مرحله گروهی به طور ثابت در ترکیب تیم ملی کشورش قرار گرفت و در بازی آخر مقابل لهستان مصدوم شد و ادامه بازی ها رو از دست داد.نزویچ تا به حال ۱۰ بار پیراهن تیم ملی کرواسی رو بر تن کرده اما موفق به گلزنی نشده
درضمن مراسم معرفی این بازیکن امروز عصر ساعت ۵:۳۰ به وقت تهران در وینووو برگزار شد.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
کیه لینی اندراده ملبرگ لگروتالیه و حتی گریگرا به نظرتون خرید یه مدافع وسط متوسط ضروری بود در این شرایط؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
لازم بود ! 3 تا جام داریم فصل دیگه،فصل قبل دیدید که آندراده و کیه لینی زیاد مصدوم میشدند،حتی لگروتالیه.پس خرید یه مدافع دیگه ضرر نداره. اتفاقا من هم حس می کردم باید هنوز یک مدافع دیگه به تیم اضافه بشه.

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
من نمی دونم چرا همه می گن 3 جام یوونتوس کی جام حذفی رو جدی گرفته؟؟؟ زمان کاپلو که تیم این همه مهره داشت هم تو زمین هم رو نیمکت خیلی زود با بازی های بدون انگیزه از جام حذفی کنار می رفت الان شاید بشه گفت کیه لینی یه مدافع درجه 1 هستش ولی بقیه مدافع ها بازیکنای متوسطی هستند پس بهتر بود یه مدافع درجه1 به تیم اضافه می کردیم

mj_juve

mj_juve

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 855 ارسال
به این بازیکن خوش آمد میگیم یوونتوس بعد از رفتن استنداردو نیاز به یک مدافع داشت و کلا مدافعهای کرووات بازیکنای خوبی هستن امیدوارم توی یووه موفق باشه اون "ک" اولش تلفظ نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟

saeed-nedved

saeed-nedved

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 3436 ارسال
عادت کرديم به حضور بازيکنان نا آشنا تو يووه پارسال تا اونجايی که من يادمه ليورنو يکی از بدترين خطوط دفاعی رو داشت فکر کنم سقوط هم کرد به هر حال خدا به خير بگذرونه

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
تو بگو یک قرون!!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
تیم تورینو به یوونتوس اعتراض کرده و گفته ما در حال خریدن این بازیکن بودیم و دنیای فوتبال باید قانون داشته باشه ! داریو تست پزشکی رو هم با موفقیت طی کرد.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
داریو گفته از رقابت نمی ترسه و رابرت کواچ متقاعدش کرده برای اومدن به ایتالیا و یوونتوس.

این بازیکن 26 ساله و 184 سانتی متری از بهترین مدافعان کرواسی در یورو بود مخصوصا در بازی با آلمان مقاوت زیادی در مقابل حملات آلمان کرده بود.در یوروبعد از مصدومیتش نتونست به بازی ها برگرده.سابقه ی گل زنی به تیم اینتر رو داره که نقطه ی روشنی توی کارنامه اش حساب میشه ;D !

من این کلیپ رو دیدم :

و به نظرم نمیاد یه مدافع معمولی باشه،شاید ستاره نباشه ولی به نظر می رسه مدافع خیلی خوبی باشه.
خیلی خیلی خوب تکل میره.خیلی !
توی این کلیپ چند بازی مقابل اینتر ازش هست که فکر میکنم بهترین بازی هاش رو مقابل اینتری ها انجام داد ! چند صحنه هست که خیلی قشنگ توپ رو با تکل های صحیح از اینتر ها میگیره و یک صحنه هست که توپ رو از روی خط دروازه بر می گردونه.
حتی صحنه های مقابل میلان هم خیلی جالبه ! مثل اینکه مقابل تیم های بزرگ خیلی خوب بازی می کنه !

ضربات سر خیلی خوبی می زنه و گلش به کالیری یه ضربه سر دورتر از نقطه ی پنالتی که با قدرت تمام توپ رو به دروازه می کوبه.
با توجه به اینکه خقوقش زیر یک میلیونه به گفته ی کوریره،فکر میکنم خرید خیلی خوبی بوده !

البته توجه کنید مطمئنا این بازیکن برای نیمکت خریده شده،با این مبلغ و اینکه از تیم سری بی امی لیورنو اومده،میشه یک نیمکت نشین خوب و بی ادعا باشه.
البته احتمالا تا یک ماه دیگه مصدوم خواهد بود.مطمئن نیستم ولی.

**

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
پارازیت: « پاسخ #7 : امروز، ساعت 07:10:08 » « پاسخ #8 : امروز، ساعت 08:11:08 » دو تا پستی که رضا داده. چقدر دقیق تنظیم کرده که فاصله دو پستش بیشتر از یک ساعت باشه ;D امیدوارم مثل استنداردو و یا حتی بهتر تو یووه کار کنه (واسه منحرف نشدن بحث)

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
من خیلی بهش امیدوارم..... این (( ک )) اولش تلفظ نمیشه...!!؟؟؟

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من نمی دونم اما به نظر میاد که تلفظ نشه. خوب معارفه ی این بازیکن هم انجام شد و در کنفراس خبری گفته : من به تورینو احترام می زارم ولی از بچگی آرزو داشتم در تیمی بزرگ بازی کنم.و وقتی یوونتوس به من پیشنهاد داد بدون هیچ تردیدی قبول کردم.از رقابت نمی ترسم.من کواچ رو خیلی دوست دارم و او الگوی من است،همچنین بازی در کنار بازیکنان مثل دلپیرو و ترزگه مثل یک رویا می مونه.مطمئنم که در هر روز تمرین در یوونتوس چیز جدیدی یاد خواهم گرفت.من در همه پست های دفاعی تا به حال بازی کردم و با اینکه می دونم یوونتوس بازیکنان بزرگی در خط دفاع داره،دوست دارم من هم به این پست راه پیدا کنم. سکو در مورد اتهام تورینو که گفته بود یوونتوس این بازیکن رو از ما دزدید گفت : ما 10 روز پیش مذاکرات با مدیر لیورنو رو شروع کردیم و همه چیز رو به آرومی پیش بردیم تا همه جوانب و شرایط این بازیکن رو بررسی کنیم.در این مدت تیم های دیگه هم سعی داشتند این بازیکن رو بخرند که در نهایت تنها یوونتوس بود که با این بازیکن قراداد بست.و هیچ تیم دیگه ای به مرحله ی قرارداد بستن با او نرسید. **

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال

تصویرتصویرتصویر
تصویرتصویرتصویر

خــــــوش اومدی داریـــو

تـــــو الان یک بیـــانکـــونـــری هستی و مـــا هم از تو حمایت میکنــــیم

امیدوارم مـــوفق و سربلند باشی

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
چقدر جدیه !!!! ... جاگیریهاش عالیه ... میدونه کجا باشه که سر بزنه , تکل کنه , و.... سریع هم تکل میزنه و تصمیم گیریهاش اکثرا بدونه اشکاله !

من که راضیم .... بریم واسه بازیکن بعدی ! تصویر

erfan

erfan

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6030 ارسال
خیلی خرید عالی و به جایی هست و اگر قرار باشه یکی مثل آندراده بزنه کل فصل مصدوم بشه ارزشش بیش تر معلوم میشه !!!! هرچی هست فکر می کنم در برابر استنداردو خیلی توانایی هاش بالاتر باشه !!!

★.JU.V.E.N.T.US.★

★.JU.V.E.N.T.US.★

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1185 ارسال
[img width=480 height=319]http://c.imagehost.org/0122/4_6.jpg[/img]

تصویر

تصویر

تصویر

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
استیل بدنش به نظر قوی و مستحکم میاد...

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
فردا به اردوی تیم ملحق میشه ولی به دلیل مصدومیت قادر به بازی در مرحله اول بازی های جام قهرمانان و بازی های دوستانه ی پیش روی یوونتوس نیست.

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سایت یووه نوشته روند بهبودیش خیلی سریعتر از چیزی که فکر میکردیم پیش رفت و زودتر از موعد مقرر آماده خواهد شد.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
خواستم اسپم ندم ديدم نميشه ويرايش كن آقا رضا اين پاي اين بايد درست بشه ;D ;D ;D

سایت یووه نوشته روند بهبودیش خیلی سریعتر از چیزی که فکر میکردم پیش رفت و زودتر از موعد مقرر آماده خواهد شد.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی