پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

آلبین اکدال

* * * * - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
81 پاسخ برای این موضوع

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15941 ارسال
البین اکدال هم رسما به یوونتوس پیوست

تصویر

اطلاعاتی کوتاه :

18 سال سن داره و توی باشگاه IF Brommapojkarna سوئد بازی کرده و تا الان 18 بار پیراهن این تیم رو به تن کرده

البین در خصوص پیوستنش به یووه گفت: از اینکه پیراهن یوونتوس را بر تن می کند بیش از اندازه خوشحالم و احساس غرور می کنم. بازی در یک باشگاه بزرگ برای من یک هیجان بزرگ به شمار می رود، این باشگاه در رشد و پیشرفت من بسیار تاثیرگذار و مهم خواهد بود. من در یووه اصول تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای را می اموزم. در این شرایط می توانم در کنار قهرمانان مطرحی که پیروزی های بسیار زیادی کسب کرده اند تمرین کنم و در حال حاضر از این مسئله بالاتر چیزی را نمی بینم.

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
یه حسی بهم میگه تو یووه موفق میشه . با اینکه خیلی باهاش آشنا نیستم ولی بنظرم میتونه یک ستاره بشه . معمولاً ستاره های 18 ساله خیلی گل میکنن و تبدیل به سوپراستار میشن ، مثل : مسی ، سسک ، مارسلو و ... امیدوارم البین موفق تر بشه .

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
سکو هم گفته این خرید برای ساختن آینده ی یووست،البین در کنار بازیکن بزرگ یووه پرورش پیدا می کنی و آینده یووه رو خواهد ساخت.

siamak

siamak

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 169 ارسال
ولی من چشم اب نمیخوره!فک کنم که 3-4 فصل قرضی بره این ور اونر بعد شاید به کار گرفتنش!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
من الان توی یوونتوز،نظر 2 تا سوئدی رو راجبش خوندم، اولی گفت،این دروغه که گفته شده رسانه های اینجا خیلی راجبش حرف می زنند،یکی دوبار بیشتر راجبش حرف نزدند که اونم چیز خاصی نبود. و خیلی خیلی بازیکن ناشناخته هست در سوئد و تقریبا هیچکس نمی شناستش،البته کسایی که بازیش رو دیدند می گند به نسبت سنش خیلی پخته بازی می کنه و خیلی با استعداده. دومی گفته اینکه بهش گفته میشه زلاتان دوم و در رسانه های سوئد بهش بها داده شده مزخرفه ! گفته من بازیشو دیدم،اصلا شبیه زلاتان نیست ولی بازیکن بدی هم نیست.خیلی بالغ بازی می کنه و در پاس دادن و دفاع کردن هم خوب عمل می کنه.گفته من بازیشو در تیم زیر 21 سال با تیم شهرمون دیدم،خیلی واضح بهترین بازیکن زمین بود و کل خط هافبک رو تصاحب کرده بود.و خیلی با استعداد نشون می داد. البته نکته ی منفی راجبش اینه که اهل حاشیه است و از نظر این یارو سوئدیه کمی مغروره ! ------------- راستی مبلغ قرادادش هم حدود 600 هزار تا بوده فکر کنم. **

یوونتوس1985

یوونتوس1985

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7425 ارسال
  • LocationTehran
فقط این دعا رو میتونم بکنم که این مدیرای چیره دست یک عتیقه رو به یووه نیورده باشن. موفقیت بازیکن یعنی موفقیت تیم پس امیدوارم موفق باشه

Juventini

Juventini

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 5580 ارسال
این حرف ها رو برای تخریبش نمی زنم!اما به هیچ وجه بازیکن بزرگی نیست! یعنی اصلا انتظار نمیره که ثابت بازی کنه یا اینکه بتونه تغییر و تحول خاصی توی تیم ایجاد کنه! از اونجایی که تیم های زیادی هم خواستار این بازیکن نبودن میشد این ها رو حدس زد! اما هرچی هم نباشه جوونه و خیلی جای پیشرفت داره

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
ای خدا! بقیه خریدامون اینشکلی نباشه؟! ------- امیدوارم بتونه تو یووه خوب کار کنه و تبدیل به یه بازیکن بزرگ بشه!

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
منم فکر نمی کنم بازیکن اصلی یووه باشه،کلا به نظر میاد قرض داده بشه،یا اینکه مثلا توی جام حذفی فقط ببینیمش، بعدشم، شما یه نگاهی به قیمتش هم کنید ها ! 600 هزار تا ! الان قیمت آرش برهانی هم بیشتر از اینه !!!! با توجه به پولی که یووه بابتش داده،به نظر من ارزش خریدن رو داشت. با توجه به اینکه یه هافبک خلاق و بازی سازه،یا بدرد یووه می خوره، یا نمی خوره که یووه هم می تونه قرضش بده،هم چند بازی بازیش بدند و به عنوان بازیکن یوونتوس حدود 2 میلیون بفروشنش. من بهش خوشبینم،هرکسی بازیش رو دیده می گفته خیلی بیشتر از سنش بازی بارشه و خلاقیت و هوش خوبی داره. توی بازی های دوستانه به احتمال زیاد رانیری تستش می کنه،و تا قبل از فصل بعد مطمئنا مشخص میشه به درد یووه می خوره یا نه.

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
به نظر من خریدنش که بعدا بدنش یه تیم دیگه و یه میلیونی روش سود کنند...وگرنه اگه دفاع جوون می خواستن کریشیتو بود خیلی هم از این بهتره ایتالیایی هم هست .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
البته مدافع نيست توي پروفايلش نوشته هافبك نفوذي

sajjad_ganjipour2000

sajjad_ganjipour2000

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 576 ارسال
مسلما نمی تونه تو یووه یک بازیکن ثابت باشه ولی مسلما می تونه یک بازیکن ذخیره ی خوب و آینده دار باشه...

amirtaker

amirtaker

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 761 ارسال
اینم چند تا عکس ازش راستی نفهمیدم پست اصلیش چیه؟
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
هاقبك نفوذي

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
این از اوناییه که اگه خوب بدرخشه طرفدار زیادی پیدا میکنه. من به خریدن بازیکنهای جوونی که آینده تیم رو بسازن خیلی عقیده دارم. خدارو چه دیدی شاید این هم یکی شد مثل فابرگاس و مسی.

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
سلام دوستان من منم مثل اکثر شما شناختی بهش ندارم ولی فکر میکنم این نظرات منفی کورکورانه کار درستی نیست من معتقدم انقدر ارزش داشته که یووه بخرتش ، مطمئن باشید یوونتوسی که من میشناسم پول مفت نمیده یه سودی توی کار هست البته من وقتی داشتم دنبال اطلاعات در موردش میگشتم ، بعضی از سایتها اونو بازیکن امپولی نوشته بودند ، یعنی احتمال اینکه قرضی بره امپولی خیلی زیاده ولی از طرفی چون امپولی به سری بی سقوط کرده ، شاید نظرشون روی یک تیم دیگه باشه ولی من بعید میدونم یوونتوسی که توی این چند سال شناختم ، به همین راحتی به این بازیکن میدون بده ، مطمئنا قرض داده میشه امیدوارم مثل جیوونیکو کاری کنه که پشیمون بشیم از قرض دادنش با تشکر

atp

atp

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1159 ارسال
من نظر خاصی ندارم....نمی دونم...خب ندیدم اصلا بازیشو قاعدتا ولی با کمال موافقم که ارزششو داشته....خب قیمت که پایین بوده...فکر می کنم بتونه به مهره ی ارزشمندی تبدیل شه... یعنی امیدوارم!

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21023 ارسال
سلام دوستان من مطمئنا این بازیکن ارزش خریدن داشته ! اما فکر نمیکنم حداقل این فصل جایی در یوونتوس داشته باشه و احتمال اینکه به تیمی قرضی بره زیاده ! البته یک مسئله دیگه هم هست اونم اینکه یوونتوس چه بازیکنانی جذب کنه ! به هر حال فکر کنم با یکی دو سال بازی کردن در تیم های دیگه ، در آینده بتونه به کار یوونتوس بیاد . با تشکر

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15941 ارسال
این اخرین جمله اکدال پس از پیشنهاد چلسی !!! چلسی ؟ هرگز، ممنون هستم - ترجیح می دهم بر روی نیمکت یووه بشینم تا به تیمی دیگر منتقل شوم. یوونتوس تنها تیمی است که به ان فکر می کنم

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
همين كه يوونتوس جذبش كرده كافيه كه در عرض چند ماه قيمتش چند برابر بشه اين حداقل سوديه كه از جذب اين بازيكن نصيب يوونتوس ميشه

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی