پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مــارچلـــو لیپـی - Paul Newman

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
413 پاسخ برای این موضوع

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
لیپی مگه قبلا نگفته بود سرمربی تیم ملی هیچ کشوری جز ایتالیا نمیشه ؟ واقعا برای لیپی اوکراین خیلی باحاله واقعا خنده داره تو ایتالیا کمبود مربی با شخصیت داریم بعد لیپی رو بدیم اوکراین باتشکر

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

مثل اینکه مذاکرات لیپی با فدراسیون فوتبال اوکراین به بن بست خورده. چون اوکراین رسما اعلام کرد که به دنبال گزینه های دیگری هست بعد از به توافق نرسیدن به لیپی.

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

مارچلو لیپی در یک گفتگو با اسکای اسپورت گفته: « این روزها به دور از هیاهوی فوتبال همراه با خانواه ام هستم اما دوست دارم با یک باشگاه خارجی یا یک تم ملی به زودی به فوتبال برگردم، به خاطر همین مشغول بررسی پیشنهاد ها هستم ... البته هیچ برنامه ای برای مربیگری دوبار در ایتالیا ندارم چراکه سالها در تیم ملی و تیم های سری A این کار را انجام داده ام. من لیگی مانند، لیگ برتر انگلستان را لیگی به درو از جنجال ها و حشیه ها دیده ام. مربیگری در چلسی در صورتی که آنچلوتی آنجا را ترک کند، می تواند گزینه خیلی خوبی باشد. »

Friend

Friend

تازه به جمع ما پیوسته :D

• اعضا
  • 10863 ارسال
یادمه یکبار رضا گفت لیپی و ونگر اعتقاد دارن که فقط سرمربی تیم ملی کشور خودشون باشن ولی این مصاحبه لیپی نشون میده همچین اعتقادی نداره باتشکر

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

مارچلو ایپی در مصاحبه ای کوتا با شبکه تلویزیونی رای اسپورت گفت: من امیدوارم یووه، بوفون رو نگه داره، چراکه بازیکنی با این کلاس بین المللی مثل بوفون همیشه برای یک باشگاه تاپ مهم است. فروختن بوفون مساوی خواهد بود با از دست دادن این امتیاز بزرگ. البته این حرف های من به معنای عدم اعتماد به ذخیره اومارکو استوراری نیست. استورای عالی است.

مسعود

مسعود

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 3178 ارسال
مدير برنامه هاى ليپى گفته كه مقصد اين مربى لاليگا يا ليگ جزيره خواهد بود .

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

این لیپی هم خودش رو کشت و داره به هر زبونی که بلده میگه که نمی خواد مربی یوونتوس بشه!مثل اینکه فراموش کرده که همین یوونتوس بود که اون رو مطرح کرد!
کاش الان که یووه شدیدا به یکی مثل لیپی احتیاج داره این بشر یکم فداکاری می کرد!

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال

این لیپی هم خودش رو کشت و داره به هر زبونی که بلده میگه که نمی خواد مربی یوونتوس بشه!مثل اینکه فراموش کرده که همین یوونتوس بود که اون رو مطرح کرد!

هیچ مربی بزرگی همچین حماقتی نمیکنه! نمیاد کارنامه ی خودش رو خراب کنه. مگه این که واقعا مغزش رو خر گاز گرفته باشه. لیپی و کاپلو تصورشون تو خواب هم گناه کبیره هستش! :1:
اینی هم که میگی فداکاری نیست عین خریت هستش :1: لیپی به درد این کار نمیخوره، اگه میتونست کاری بکنه برای تیم خودش توی جام جهانی 2010 میکرد

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

:1:

من و اینو هزار بار گفتم شاید بی تعصب ترین یوونتوسی همین لیپی !!!! یوونتوس بود که لیپی به اوج رسوند ، یوونتوس بود که به لیپی فرصت داد ، در واقع یوونتوس به لیپی همه چیز داد مگر نه لیپی با یک نیم فصل مربیگری در اینتر اخراج شد !!!!!!!!

یادمه اون موقع که یوونتوس رفت سری بی یادمه پاول ندود گفت یوونتوس به من تو پ طلا اروپا را داد حالا نوبت من که دینم و به یوونتوس ادا بکنم و اومد وخیلی بیشتر از اونچه که خق یوونتوس بود ، به یوونتوس وفاداری کرد.

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
لیپی گفته» اگه یوونتوس منو صدا بزنه من میتونم برگردم گفته احتمال داره من برگردم به یوونتوس، در حال حاضر آندرا رهبر یوونتوس هستش، قصد من مربی تو خارج از کشور هستش! اما به دلایل قلبی میتونم به یوونتوس برگردم ، ادامه اش هم یه چیزایی گفته بود که من نفهمیدم :1:

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
وای فکر کن لیپی و یووه 2باره از نو

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
حرف لیپی این بوده که ترجیح میدم در خارج از ایتالیا و لیگ برتر انگلیس مربیگری کنم (ازش پرسیدن چلسی ؟ گفته چلسی گزینه ی ایده الیه)، ولی اگر یووه درخواست کمک کنه، سخته که نه بگم. لیپی گفته از مربی نبودن خسته شده و حتما می خواد فصل دیگه به فوتبال برگرده.

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
با زبون بی زبونی داره میگه یووه بیا بهم پیشنهاد بده اگه این ماروتا بهش پیسنهاد نده خداییش دیگه لایق خیلی از کلمات میشه

Reza

Reza

دو آتيشه يووه

• اعضا
  • 15587 ارسال
توجه رسانه ها به حرف های لیپی جلب شده، با لیپی مصاحبه کردن و گفته : - الان مدیریت جدیدی سرکار اومده، اینکه یک آنیلی دیگه الان در صدر یووه قرار گرفته مسئله قشنگیه. به نظر من آنیلی اشتیاق و توانایی کافی برای بازسازی یووه رو داره. - بازگشت به یووه ؟ هرگز نگو هرگز، البته این به معنی این نیست که من می خوام برگردم، فقط توضیح سوال شماست. - من قبلا گفته ام که به خاطر مسائل احساسی و قلبی دیگه روی نیمکت های ایتالیایی نمی شینم. ولی اگر ملاک قلب و احساس باشه یووه باشگاه خاصی برای منه که رابطه ی احساسی ویژه ای باهاش دارم. - اگر روزی یووه کمک من رو بخواد من جواب مثبت می دم، هرچند که امیدوارم اینطور نشه چون به این معنی که اونا دارند خوب عمل می کنند و نیازی به کمک ندارند. اومدن لیپی توی این وضعیت مثل یه رویا می مونه ! هیچ آرزوی ورزشی بزرگتر از این ندارم در حال حاضر که لیپی برگرده یووه. یادتون بیاد تیمی که لیپی تحویل گرفت تیم 6 سری آ بود توی یوفا بازی می کرد ! اما همون سال اول سری آ رو برد، رفت فینال یوفا، قهرمان جام حذفی و قهرمان سوپرکاپ ایتالیا شد ! لیپی 8 سال مربی یووه بود و 13 تا جام گرفت برای یووه : 5 تا لیگ برد ( 1بار نایب قهرمان شد)، 1 کوپا، 4 تا سوپرکاپ، 1 لیگ قهرمانان (و 3 نایب قهرمانی لیگ قهرمانان)، 1 سوپرکاپ اروپا، 1 کاپ بین المللی (و یه نایب قهرمانی یوفا). یعنی ممکنه شاهد سومین دوره لیپی در یووه باشیم ؟ :cry2:

pentoriko

pentoriko

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4695 ارسال
برگشت لیپی میتونه مصادف بشه با خیلی اتفاق های خوب که یکیش موندن بوفون هستش ! باید فقط منتظر تصمیم مدیرهای یووه بود و دید چه کار میکنن! :np:

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan

یعنی ممکنه شاهد سومین دوره لیپی در یووه باشیم ؟ :cry2:

چرا نشه ؟ :1:

من این روزها خیلی این حس و دارم که یهو اعلام میشه لیپی مربی یوونتوس شد. اینجا شاید برای باشگاه یه اهرم فشار لازمه اون اهرم فشار میتونه هواداران باشن که پارسال آنیلی ، آنیلی میکردن و امسال دارن ندای تغییر مالکیت باشگاه را میدن و شاید هم میتونه بوفون باشه که مدیر برنامه هاش به صورت رسمی به اسکای گفته بوفون پایان فصل از یوونتوس خواهد رفت ، و احتمالا هواداران با شنیدن این حرف باشگاه را روی سر مدیرانش خراب خواهند کرد...

میشه امیدوام بود لیپی بیاد یووه...

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال

فکر کنم لیپی اومده این پست من رو خونده و بهش برخورده :)) :Facepalm:
واقعا شرمسارم که همچین پستی رو چند روز پیش دادم!
اومدن لیپی به یووه خودش یه بمب روحیه محسوب میشه!همین که بدونیم یکی مثل لیپی روی نیمکت یووه نشسته کلی دلگرمی به آدم میده!مطمئنا خیلی از بازیکن ها تمایلی بیشتری دارن که زیر دست لیپی کار کنن تا امثال دلنری!
اومدن لیپی به یووه بدون شک بهترین اتفاق ورزشی ممکن تو این چند سال اخیر به شمار میره!
امیدوارم ماروتا اینقدر احمق نباشه که خودش رو به نشنیدن بزنه!

J U V E N T I N I

J U V E N T I N I

Amir_juvei

• اعضا
  • 10637 ارسال
میزنه،شک نکن میزنه... ماروتا اگه با لیپی بخواد سر یه میز بشینه حرف زدن یادش میره چون به کار کردن با هویج هایی مثل دلنری عادت کرده

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
اقا ظاهرا لیپی هم گفته تو ایتالیا فقط مربی یووه میشه

juve's fan

juve's fan

مدير سابق

• اعضا
  • 6891 ارسال

بعیده اینا عرضه اوردن لیپی رو داشته باشن. :39: