پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مــارچلـــو لیپـی - Paul Newman

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
413 پاسخ برای این موضوع

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

سن مارچلو در تهران/ دوستان نایب الزیاره باشین :worship:

3bz3_01189017.jpg

• mory, alexdelpiero, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

x64103_GHSVhdPX0AAVopA.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال
وقتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان 1999 برابر یووه نگاهی به نیمکت آنها کردم و مربی جدیدشان کارلو آنچلوتی را دیدم، شکرگذار شدم لیپی روی آن نیمکت ننشسته
  • mory, alexdelpiero, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

در فوتبال نهاوند مرغ یک پا دارد :45: :45: :45:

دایی احمد

دایی احمد

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 433 ارسال
  • Locationahwaz
با بردش جلو کره ترکوند
اگه ما هم تو گروه اولیم فقط بخاطر کارلوس کیروش ه.
  • mory, alexdelpiero, tecra و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

Prince Claudio

Prince Claudio

نماد یوونتوس

• اعضا
  • 9087 ارسال
  • Locationتهران پیروزی

31 بازی گذشته چین مقابل کره جنوبی هیچ بردی نداشته . نتیجه فوق العاده ایه. ولی اگه نتونه ایران رو ببره شانسی برای رسیدن به جام جهانی نداره . مخصوصا اگه کره و ازبک بازیهای خانگی این دور رو ببرن

• mory, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

کسی جز تو چون تو برای زمان بزنگاه نیست

wk2z_20687957708504295777_thumb.jpg

تو به شکلی عجیب و غریبانه در مسلخ من یاوری

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

دقیقا یادم نیست

ولی فکر کنم اون بازی که کیروش مربی ریال بود لیپی مربی یووه بود که به صعود یووه به فینال منجر شد......

• Pinturicchio, alexdelpiero, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

tecra

tecra

داره تیفوسی میشه

• اعضا
  • 2515 ارسال

دقیقا یادم نیست

ولی فکر کنم اون بازی که کیروش مربی ریال بود لیپی مربی یووه بود که به صعود یووه به فینال منجر شد......

دل بوسکه نبود؟  :39:

• alexdelpiero, Georgia , ace of glass و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

همین کیروش دستیار فرگوسن بود اومد مربی ریال شد اما در نیمه نهایی از یووه خورد و حذفید.

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 1 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

cr7

cr7

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 701 ارسال

فکر کنم کیروش اون سالی مربی رئال بود که تو 1/16 خوردیم بهشون...مرحله بعد هم به لیورپول باختیم

کیروش  قبل از بازی رفت از رئال اخراج شد....

مربی جدیدشونهم از امریکای جنوبی اومده بود

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

spinning-juventus.gif FORZA JUVENTUS Juventus.png

مهربان تر و پوست کلفت تر باشید(علیرضا و من)

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری

حیف سربازیم و تهران نیستم ک بازیو ببینم ولی چین شانسی جلو ایران نداره ....چین میتونه مساوی بگیره اما برد خیلی سخته امیدوارم ایران ببره بازیو 

حاج فرگی میگه

وقتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان 1999 برابر یووه نگاهی به نیمکت آنها کردم و مربی جدیدشان کارلو آنچلوتی را دیدم، شکرگذار شدم لیپی روی آن نیمکت ننشسته".

• alexdelpiero, tecra, Georgia و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

کی فکرش رو میکرد لیپی رو در حال کوبیده خوردن ببینیم :1:

706469_424.jpg

• حامد, GioVanni Agnelli, AAG و 14 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

satfootball

satfootball

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 4144 ارسال

زیدان و کونته و دشام و سوسا...........

از خط هافبک یونتوس لیپی...

و الان همگی مربیان موفق..........

منقول از مصاحبه دیروز اقای چین نشین.....

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Serie A

Serie A

trequartista

• اعضا
  • 998 ارسال
  • LocationKurdistan

6itl_dgahrh_waaawgi8.jpg

+ :worship:

• mory, eⁿzº, tecra و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

https://www.juventus...eguiva-la-juve/

واقعیت داره که فرگوسن برای یوونتوس دهه 90 لیپی ارزش زیادی قائل بوده

این تکنسین اسکاتلندی از یووه فیلمایی به بازیکناش نشون میداده،و میگفته ما باید یاد بگیریم برنده شدن رو از اونا

بکهام میگه فرگی بهمون میگفت ما باید بهشون توجه بکنیم وچیزای زیادی ازشون یاد بگیریم اونا تاریخ غنی ای دارن جالب توجه هستند(فانتاستیک) و تیم قابل توجهی هستند و بازیکنان درخشانی مثل دل پیرو دارن و...

• Orphée, tecra, ace of glass و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

لیپی با سایت گل مصاحبه کرده و از رونالدو حمایت کرده

گفته که اخراج رونالدو درست نبوده و از یوفا بخاطر عدم استفاده از varانتقاد کرده

اخراج رونالدو رو یه جور توهم دونسته 

• Orphée, mory, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21136 ارسال

- لیپی بعد از جام ملت های آسیا از تیم ملی چین جدا میشه و به احتمال بسیار زیاد کلا این حرفه رو کنار میزاره.

میشل آنجلو رمپولا، دروازه بان ذخیره یووه که بین سالهای 92 تا 2002 در عضویت یووه بود نیز مربی دروازه بان های تیم ملی چین هست.

• حامد, Orphée, tecra و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

اِل کاپیتانو

اِل کاپیتانو

سینا هستم

• اعضا
  • 3580 ارسال

هنوزم وقتی اسم لیپی میاد ناخوداگاه میریم تو دوران خوش ِ 2006

fussball-marcello-lippi-feierte-bei-der-

• حامد, AAG, AliReZaZa و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

ETWmP_zXYAEadf_2.jpg

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

مارجلو لیپی در گفتگو با Corriere dello sport

سرمربی تیم ملی چین / سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا و باشگاه یوونتوس در سالهای 1994 تا 1999 + 2001 تا 2004

از نمایش یوونتوس در مقابل منچستریونایتد لذت بردم. شکست دادن شیاطین‌سرخ در استادیومِ منحصر به فرد و رویایی ِاولدترافورد افتخارآمیز است. یووه در این دیدار نمایشی مقتدرانه و هوشمندانه داشت و به خصوص در نیمه نخست یک توتال فوتبال تمام عیار را پیش‌چشم تماشاگران ارائه داد. اما بیش از آنکه از بازی یوونتوس هیجان‌زده شوم از بازی ضعیف منچستر شگفت‌زده شدم؛ با اینکه یوونتوس نیز کارکتری بسیار قدرتمند از خود نشان داد اما منچستر توان خلق موقعیت و خطر جدی در مقابل یووه را نداشت.

با نظر مورینیو در خصوص تدریس فنون و شگردهای دفاع در فوتبال توسط کیه‌لینی و بونوچی در دانشگاه هاروارد موافقم؛ توصیف و پیشنهاد جالبی است. اما تأکید می‌کنم ارزش یوونتوس نه تنها به خاطر ویژگی‌های دفاعی‌اش، بلکه به کیفیت جمعی بازیکنان این تیم مربوط می‌شد.

در مورد رونالدو چه می‌توان گفت؟ بازیکنی با 5 بار کسب توپ طلا، انجام 159 بازی در لیگ قهرمانان اروپا و آمار تقریبی 50 گل در هر فصل باید هم وزن تیمیِ یوونتوس را تا این حد بالا برده باشد. هیچ بازیکنی به تنهایی نمی‌تواند مثل کریستیانو در ارتقای قابلیت‌های اجرایی یک تیم اینچنین تأثیر گذار باشد؛ او یهترین بازیکنِ فوتبال در جهان است.

n76x_lippi.jpg

• AAG, eⁿzº, El rey leon و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

ابوخالد

ابوخالد

عضو جدید

• بن شده
  • 46 ارسال
کوریره - مصاحبه با مارچلو لیپی سرمربی بزرگ ایتالیایی :
.
❌"من هر جامی که در رویایم بود، به دست آوردم و حتی بیشتر.
یک اشتباه وحشتناک داشتم. نباید بعد از جام جهانی/2006 تیم ملی را ترک می کردم و همچنین هرگز نباید برمیگشتم!.
.
"در جام جهانی/2010 خیلی بدشانس بودم چون جیجی بوفون، پیرلو و نیمی از تواناییِ دِ روسی را در اختیار نداشتم"
.
"اینتر اکنون از قدرتش آگاه شده است"
"گل های کمترِ رونالدو ,به دلیل رویکرد دفاعی حریفان است"
.
_مارچلو لیپی هفتاد ساله پس از کسب افتخارات زیاد در زمینه باشگاهی و ملی، در سال/2016 هدایت تیم ملی چین را به عهده گرفت اما به نظر می آید آماده است تا به فوتبال اروپا بازگردد. وی در مصاحبه مفصلی با ما گفت:
.
"تجربه فوق العاده ای بود که در تاریخ 31/ژانویه در پایان جام ملت های آسیا به پایان می رسد. فدراسیون چین پیشنهاد قرارداد چهار و نیم ساله تا پایان جام جهانی قطر به من داد اما فکر نمی کنم آن را قبول کنم. می خواهم به خانه بروم و مدتی آنجا بمانم. می خواهم باتری ام را دوباره شارژ کنم تا با انگیزه بیشتری کارم را دوباره شروع کنم. به نظرم در حال حاضر بهترین شکل کار کردن برای من دو یا سه سال کار و یک سال استراحت است. مربیگری باشگاهی را برای همیشه کنار گذاشته ام اما می توانم به کار در یک کشور اروپایی نزدیک ایتالیا یا امارات فکر کنم". .
"تیم ملی چین تعادل خوبی دارد و یکی از قوی ترین تیم های آسیا است. ما جام جهانی را تنها به خاطر یک امتیاز از دست دادیم. کارهای خوبی حتی از لحاظ ساختاری انجام داده ام زیرا به باشگاه ها فشار آوردم تا در زمینه استعدادیابی سرمایه گذاری کنند و حالا تمام باشگاه ها، تیم زیر/15/16/و/17/سال دارند. .
_راز موفقیت شما چیست؟
.
"هر بار در هر جلسه و گردهمایی همین سوال را از من می پرسند و پاسخ من همیشه یک چیز است: یک مربی پیروز، کسی است که ذهن بازیکنانش را بخواند و در ذهن آنها باشد. مخصوصا وقتی بازیکنانش قهرمان هستند.
یک مربی پیروز، کسی است که ذهن بازیکنانش را بخواند و در ذهن آنها باشد. مخصوصا وقتی بازیکنانش قهرمان هستند. می توانید به آنها شیوه یارگیری یا مالکیت توپ یاد بدهید اما اگر نتوانید در گروه هارمونی به وجود آورید، عقایدتان باورپذیر نیست و نمی برید. فوتبال، روانشناسی و عادت به شرایط مختلف است". .
_دون مارچلو می گوید الگری، اسپالتی و آنچلوتی خودش را به یادش می آورند. وی قبلا هدایت تیم های ناپولی، یوونتوس و اینتر را به عهده داشته و از او سوال شد کدام یک از این سه مربی بیشتر به او شباهت دارند:
.
"اگر بگویم هر سه آنها، حرفم را باور می کنید؟ شاید شباهتم با الگری بیشتر باشد. او مثل من در سن 46/سالگی به یوونتوس رفت و مثل من در همان سال اول اسکودتو گرفت. هر دو ریشه توسکانی (منطقه ای-ایالت در ایتالیا) داریم و البته لوچانو (اسپالتی) هم همینطور است. اگر خوب فکر کنید، هر سه می دانند چگونه یک تیم خوب جمع کنند و جو مثبتی در تیم حاکم کنند. بازیخوانی کنند و با شرایط متفاوت مواجه شوند".
.
" آنچلوتی این مزیت را دارد که به عنوان مربی و بازیکن در تیم های بزرگ بوده است و درک می کند در تیم های بزرگ، پیروزی یک وظیفه است و شکست، یک رسوایی. او می داند معنی این جمله چیست.
کارلو کم کم تیمش را در کنترل می گیرد و کاری کرده تا همه احساس اهمیت کنند. این نکته در روزهای تعیین کننده فصل، مهم است. خواهید دید. او کار مائوریتزیو ساری در ناپولی را دور نریخت. بهترین عناصر آن را حفظ کرد و تفکرات خودش را به آن اضافه کرد".
.
"در مورد اینتر، تفاوت تیم کنونی با تیم چند فصل اخیر این است که تیم کنونی به خودش باور دارد. پنج یا شش پیروزی متوالی می تواند ذهنیت و هدف گروه را تغییر دهد". "اینتر حالا از قدرتش آگاه است. آنها می دانند که می توانند در هر شرایطی نتیجه بگیرند. اسپالتی باعث شده همه در موفقیت تیم سهیم باشند، دقیقا مثل آنچلوتی. وقتی دوشنبه دیدم ژوائو ماریو که از ژانویه بازی انجام نداده، در ترکیب اصلی اینتر است، می دانستم قرار است پیروز شوند. رم قوی است اما آنها باید بیشتر خودشان را باور کنند. آنها به چند نتیجه خوب نیاز دارند اما اوزه بیو باهوش و آماده است".
.
_بیشترین شهرت لیپی به خاطر کار در یوونتوس است که در آنجا پنج اسکودتو و یک لیگ قهرمانان کسب کرد و از او در مورد شرایط بانوی پیر سوال شد:
.
"کریستیانو رونالدو در زمان مناسبی به یووه آمد. اگر سه یا چهار سال پیش که رئال مادرید، بارسلونا و بایرن مونیخ تیم بهتری بودند به یووه می آمد، تاثیر کنونی را نداشت. حالا یووه در سطح برترین تیم های اروپا است. آنها پیشرفت خیلی زیادی داشته اند. بنابراین احساس خوب و مثبتی دارم. شاید این رونالدو دقیقا، رونالدوی مادرید نباشد اما در یووه هم خودش را به عنوان یک بازیکن بزرگ نشان می دهد".
"خیلی زود تاثیرش را در تیم گذاشته و هم تیمی هایش خوشامدگویی خیلی خوبی به او داشتند و بزرگی او را در زمین تشخیص داده اند. اگر تا به اینجای فصل آمار گلزنی اش مانند همیشه نبوده، به این دلیل است که مقابل تیم هایی با تفکرات دفاعی بسیار بالا بازی می کند". _پائولو دیبالا؟!.
"هر دوی آنها خوب کار می کنند و کم کم درک بهتری از بازی یکدیگر پیدا می کنند". .
_لیپی افسانه ای پس از قهرمانی با ایتالیا در جام جهانی دوهزارو شش از سمت خود استعفا داد و بعد دوباره در یک برهه به تیم ملی ایتالیا بازگشت اما آنها در مرحله گروهی جام جهانی دوهزارو ده حذف شدند. وی در این مورد پاسخ جالبی داشت:
.
"من هر جامی که در رویایم بود، به دست آوردم و حتی بیشتر. یک اشتباه وحشتناک داشتم. نباید بعد از جام جهانی دوهزارو شش تیم ملی را ترک می کردم و همچنین هرگز نباید برمی گشتم. تنها دلیل بازگشتم این بود که فکر می کردم جدایی ام بعد از قهرمانی اشتباه بود. پس باعث شد تنها یک اشتباه بزرگ نکنم بلکه دو اشتباه کنم. در افریقای جنونی همچنین خیلی بدشانس بودم چون جیجی بوفون، پیرلو و نصفِ ده روسی را از دست دادم. می گویم نصف ده روسی چون دنیله مشکل ماهیچه ای داشت و با مصدومیت بازی می کرد".
.
  • حامد, GioVanni Agnelli, AAG و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

ستاره برتر فـروم

• ستاره برتر فروم
  • 3579 ارسال

تاريبو وست مدافع سابق اينترناتزيوناله و ميلان در گفتگو با La Gazzetta dello Sport

به نظر من رونالدو (رونالدو نازاريا دليما)، آگوستين اوكوچا و ژرژ وه‌ا بهترين بازيكنان تاريخ فوتبال هستند. بهترين مربي نيز بي‌ترديد مارچلو ليپي است. كارنامه ماري او به خوبي شايستگي‌هاي او را اثبات مي‌كند؛ قهرماني در جام‌جهاني و كسب افتخارات فراوان همراه با يوونتوس باعث مي‌شود كه ترديدي در بهترين بود او نكنيم. با اين حال هرچند او از نظر شخصيتي ابداً انسان بدي  نبود اما رابطه ما در يك سالي كه در اينتر با هم بوديم هرگز صميمانه نشد!

8n0c_i-used-charms-to-play-football-tari

• mory, Aminvo, tecra و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Tu sei la squadra del cuore

sempre in campo undici eroi

vinci l'impossibile e vai

Ti seguiremo anche noi

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2581 ارسال

لیپی  با چین امروز 21.10.97 موفق به شکست اریکسون و فیلیپین شد

لیپی با یوونتوس و اریکسون (با سمپ و لاتزیو) نبردهای زیادی داشتند 

اغاز نبردهای لیپی در یوونتوس با اریکسون برمیگرده به هفته 4 فصل 94.95 که یوونتوس با گل دیلیویو سمپ رو شکست داد 

اخرین بازیشون هم به فصل 98.99که لاتزیو یووه رو با گل سالاس در هفته 12  برد .

اریکسون از سال 1984تا 2000 با تیمهای رم فیو سمپ لاتزیو روبروی یووه بازی کرده و انصافا رقیب سختی بود 

• GioVanni Agnelli, Orphée, mory و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی