پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مــارچلـــو لیپـی - Paul Newman

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
413 پاسخ برای این موضوع

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

Lippi-press490epa_6.jpg

مارچلو لیپی، قهرمان جام جهانی سال 2006 همراه با آتزوری، پس از انتشار خبر مصدومیت طولانی مدت کلودیو مارکیزیو درباره او و مصدومیتش صحبت کرد و گفت که مصدومیت او احساس خواهد شد.

لیپی که مارکیزیو اولین بازی ملی خود را تحت نظر او انجام داد، طی مصاحبه ای گفت:"همین الآن اخبار را شنیدم و واقعا ناراحت شدم."

"هم برای تیم ملی و هم برای یوونتوس متاسف هستم چون بازیکن مهمی را از دست دادند. مارکیزیو ثابت کرده که بازیکن فوق العاده ای است، غیبت او به شدت احساس خواهد شد."

"پیامی برای او؟ بهترین ها را برایش آرزو میکنم، او را میشناسم و میدانم که در چنین شرایط سختی مقاومت میکند. فورزا کلودیو!"

بانوی پیر اکنون دو تن از مهم ترین بازیکنان خود را در خط هافبک در اختیار ندارد، لیپی درباره مصدومیت پوگبا و مارکیزیو گفت:

"درباره دو بازیکن صحبت میکنیم که تفاوت ها را برای یووه رقم میزدند."

"هافبک وسط تیم با حضور این دو بازیکن رهبری میشد، باید منتظر باشیم و ببینیم شرایط کوادوو آساموا چگونه پیش خواهد رفت و چه زمانی آماده بازگشت به میادین می شود"

"شرایط بسیار سختی است، اما یووه نباید خود را ببازد، آن ها اهدافی دارند که باید به دستش بیاورند."

http://www.football-...e-will-be-felt’

پ.ن: لیپی :53:

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 13 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA
شناسایی افراد نالایق و گرفتن بازوبند کاپیتانی از اونها و تقدیم کردنش به یوونتوسی های واقعی و لایق، از ویژگی های بارز آقا لیپی بود

http://8pic.ir/image...2fb1ibk1dgo.jpg
  • alex74, Ale10Forever, Massimiliano Allegri و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Posted Image

I can count all the things I fear
I close my eyes but they don't disappear
If there's a god then there's a guarantee
But if there's not it's just you and me

Can you feel it coming
Can you feel it coming
Can you feel it, feel it, feel it

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 7863 ارسال
  • Locationساری
تولدت مبارک......روزای شادمونو با مربی گری تو گذروندیم....حتی روزای تلخشم شیرین بوود
  • Principino, alijuve, tecra و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

capture1_gp2v.jpg

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

53913382079309966172.jpg

سن مارچو 67 سالـه شـد

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

"Sina"

"Sina"

...

• اعضا
  • 980 ارسال

تولدت مبارک رئیس :8:

انشاءالله عمری باشه اینورا ببینیمت :8:

• Bianconero Amore, Principino, Soheil Bianconeri و 6 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

I Joined Juventus Too Soon

Pouya

Pouya

گاد خوشحال

• اعضا
  • 1134 ارسال
  • Locationکرج

تولدت مبارک پیرمرد دوست داشتنی. :53:  :53:  :53: 

برای من بهترین مربی تاریخ فوتبال مارچلو لیپی هست. وقتی لیپی رو نیمکت یوونتوس بود خیالم راحت بود. کاری که لیپی نتونه انجام بده کسی نمی تونه. تعویض هاش در بازی ایتالیا مقابل آلمان بی نظیر بود و ورای تصور بزرگترین مربیان تاریخ. اون شب یه جوری تاریخ مربیگری رو ورق زد. یوونتوس و ایتالیا همیشه مدیون لیپی هستن. امیدوارم هرجا هست موفق باشه. :thank: 

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, AAG و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

MaMpIeRo

MaMpIeRo

تیفوسی الساندرو

• اعضا
  • 2442 ارسال

بزرگترین مربی تاریخ تولدت مبارک !!!

بخاطـر 2006 همه ایتالیایی ها مدیونتن

• Bianconero Amore, Principino, Soheil Bianconeri و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

8

Claudio

Ale10Forever

Ale10Forever

Tired Juventini...

• اعضا
  • 809 ارسال

Marcello_Lippi_JUVENTUS_UCL.jpg

" فوتبالیست ها یک پدر یا برادر بزرگ تر به عنوان سرمربی نمی خواهند.

آنها یک رهبر قدرتمند و استوار می خواهند که توانایی هدایت تیم به سمت اهداف مهمش را داشته باشد."

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, Orphée و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

26537251182347146642.jpg

Orphée

Orphée

بازیکن آزاد

• ستاره برتر فروم
  • 6287 ارسال
  • LocationRasht

- لیپی قبل قرعه کشی یه بخش از آمار و ارقام لااستامپا (اگه اشتباه نکنم) از عملکرد یووه در ل.ق این فصل رو توییت کرد : 5 گل خورده در 10 بازی... حتی بهتر از آقای لیپی در 1997!

+ بنزما و بیل میرسن => BBC vs. BBC :1: :

gmbl_cdygbjswmaevc__thumb.jpg gyak_cdygbxewgaey1ln_thumb.jpg

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 18 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Blackfish : We seem to be running short of patience here! i

Robb Stark : & You know who isn't? Tywin Lannister ... i

tywinsmiles1_m6n6.jpg

Donnie

Donnie

تیفوسی تیفوس

• اعضا
  • 1828 ارسال

لیپی: " آلگری به یوونتوس تجربه ی بین المللی اضافه کرده است."

6ce3inhp97jvmht7hwt0_thumb.jpg

مارچلو لیپی سرمربی سابق یوونتوس و تیم ملی ایتالیا معتقد است که آلگری سرمربی فعلی یوونتوس به تیم تجربه ی بین المللی اضافه کرده است.

لیپی در مصاحبه با Radio Onda Libera به مقایسه ی آنتونیو کنته و ماسیمیلیانو آلگری پرداخت و در مورد دربی روز یکشنبه صحبت کرد.

" کنته کارش را با تاثیر شگفت انگیزش در تیم آغاز کرد که این تاثیر برخواسته از DNA یوونتوسی و  شخصیت و اشتیاق بالای او بود."

" آلگری مفهوم متفاوتی همراه با خود به تیم آورد و تجربه در رقابت های بین المللی را بهبود بخشید."

لیپی در ادامه در مورد دربی دلاموله به صحبت پرداخت.

" تورینو نتیجه ی فوق العاده ای به دست آورد که تاییدی بر کار بزرگی است که [جیامپیرو] ونتورا در حال انجام آن است."

" آخرین باری که آنجا بودم موقعی بود که تورینو دو دربی رفت و برگشت را برنده شد در حالی در تلاش برای رهایی از منطقه ی سقوط بود، حالا آن ها شرایط متفاوتی دارند."

"یووه هوشمندانه بازی را اداره کرد و برخلاف خستگی تیم از رقابت های دیگر، بازی خوبی در دربی ارائه کرد."

" یووه قدرت اول ایتالیا است و برد در بازی های مهم در رقابت های اروپایی را آغاز کرده است."

• Bianconero Amore, AAG, juve's fan و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21022 ارسال

- ليپي در مصاحبه با راديو2 ايتاليا تمامي شايعات پيرامون خودش و ميلان رو رد كرد و تاكيد كرد كه هيچ قصدي نداره كه در ميلان به عنوان مدير فني كار كنه.

گفته كه كاناوارو از دوستان Mr.Bee هست و شايد مربي بعدي ميلان ولي اين دليلي بر همكاري اون با ميلان نيست.

• Bianconero Amore, juve's fan, Principino و 8 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

bahman_alex

B a H M a N

GioVanni Agnelli

●•٠·˙Ȥɛɗɲέƙ Ɠгƴɡɛгɑ˙·٠•●

ϾĦɌƗSŦƗɅƝ ƤѺƲLSΣƝ

𝔃𝓭𝓮𝓷ě𝓴 𝓰𝓻𝔂𝓰𝓮𝓻𝓪

Vecchia Signora

Vecchia Signora

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 432 ارسال

یووه مانند ایتالیای من است

مربی تیم قهرمان جهان در سال 2006، از شباهت هایی یووه با تیم آن زمان ایتالیا می گوید.

پس از صعود یوونتوس به فینال لیگ قهرمانان اروپا، مارچلو لیپی، سرمربی سابق این تیم و تیم ملی ایتالیا امیدوار است که بیانکونری بتواند با موفقیت این جام را به پایان برساند و پایانی مانند پایان جام جهانی سال 2006، در انتظار نماینده ایتالیا باشد.

لیپی طی مصاحبه ای گفت:

"برلین خاطرات خوشی را به یادم می آورد، مانند دیگر قهرمانان آن سال در ترکیب یووه. (پیرلو، بارتزالی و بوفون)"

"بین این یوونتوس و ایتالیای تحت رهبری من در آن سال شباهت های زیادی می بینم، در حال حاضر فقط امیدوارم که پایانی به همان اندازه دل انگیز در انتظار یووه باشد."

"شب گذشته بازیکنان یووه ثابت کردند که فوق العاده هستند و یووه بسیار قدرتمند است. آن ها به زمین رفتند و سخت جنگیدند و دقیقا مانند تیمی بازی کردند که فقط پیروزی و موفقیت را می خواهد."

"آن ها ثابت کردند که قوی تر از رئال مادرید هستند، اما خب، بعضی موفقیت ها نیز در DNA یووه قرار دارد!"

"کاملا واضح است که یووه به خود باوری رسیده و توانست با موفقیت و رشد در اروپا این موضوع را ثابت کند. کافیست به نبرد های برابر اتلتیکو، دورتموند و رئال دقت کنید."

لیپی در ادامه به تعریف و تمجید از ماسیمیلانو آلگری، که بی شک نقش مهمی در موفقیت های فعلی بانوی پیر دارد، پرداخت:

"به آلگری تبریک می گویم. قهرمانی در اروپا کاری که کنته چند سال پیش آغاز کرد را تکمیل می کند."

• J U V E N T I N I, Bianconero Amore, AAG و 17 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

And even if I am crazy is cause you make me this way

Camel Blue

Camel Blue

ddr94

• اعضا
  • 3695 ارسال

tiyd_marcello-lippi-and-gianlu-005.jpg
31kb

ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭ : ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺕ ﭘﯿﺮﻭﺯﯼ ﯾﻮﻭﻩ ﺩﺭ ﻓﯿﻨﺎﻝ ﺁﯾﺎ ﺗﻮﺯ
ﺗﻮﭖ ﻃﻼ ﺭﺍ ﺗﺼﺎﺣﺐ ﻣﯿﮑﻨﺪ ؟

ﻟﯿﭙﯽ : ﺍﯾﻦ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﺑﻮﻓﻮﻥ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﻮﺩ ..ﻣﻦ ﻧﻤﯽ
ﺩﺍﻧﻢ ﭼﻨﺪ ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﺩﺭ ﻃﻮﻝ ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺗﻮﺍﻧﺴﺘﻪ ﺍﻧﺪ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ 20
ﺳﺎﻝ ﺩﺭ ﺑﺎﻻﺗﺮﯾﻦ ﺳﻄﺢ ﻓﻮﺗﺒﺎﻝ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻨﺪ .
ﺑﺎﺯﯾﮑﻨﺎﻥ ﺧﺎﺭﻕ ﺍﻟﻌﺎﺩﻩ ﺍﯼ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻣﺴﯽ ﻭ ﺭﻭﻧﺎﻟﺪﻭ ﻭﺟﻮﺩ
ﺩﺍﺭﺩ ﻭﻟﯽ ﺑﻮﻓﻮﻥ ﺳﺰﺍﻭﺍﺭ ﺗﻮﭖ ﻃﻼ ﺍﺳﺖ .
  • J U V E N T I N I, Bianconero Amore, AAG و 11 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

______ Never chase a bitch _______

Z3IN48

Z3IN48

GGB

• اعضا
  • 357 ارسال

مارچلو لیپی عقیده دارد که یوونتوس در این فصل با به خدمت گرفتن خدیرا ، دیبالا ، مانزوکیچ و زاتزا ، قوی تر شده است.

مربی اسبق بیانکونری و ایتالیا ، در گفتگو با لا استامپا درمورد تغییرات زیاد یوونتوس و خروج پیرلو و توز صحبت کرد.

" رقیبان ، خریدهای بزرگی انجام داده اند و این موضوع نشان میدهد که این تیمها در حال بازگشت هستند اما این یوونتوس بود که واقعا نبض بازار را در اختیار گرفت و خریدهای بسیار خوبی انجام داد. اگرچه تیمی بود که کمتر از همه به آن نیاز داشت. "

"این نشان می دهد که یوونتوس تیمی است که ایده های روشنی دارد و برای آینده برنامه ریزی می کند. یووه تیمی است که به نوسازی  تیم حتی بعد از پیروزی عادت دارد. " 

" یادم می آید وقتی در سال 2001 به یوونتوس برگشتم ، اومبرتو آنیلی به من گفت : باید زیدان را بفروشیم. من در آن زمان با این موضوع خوب برخورد نکردم ما او گفت که ما روی همه چیز سرمایه گذاری دوباره خواهیم کرد. "

" ما با فروش زیدان بازیکنانی مانند جیجی بوفون ، لیلین تورام و پاول ندود را خریدیم که خریدهای خوبی بودند. اساسا من به هواداران می گویم که بگذارید کسانی که کارشان را بلدند به این مسائل رسیدگی کنند. "

هواداران بیانکونری در این تابستان ، چهره های جدید زیادی را در تیم شان تشویق خواهند کرد. 

لیپی توضیح داد :

" خدیرا بازیکن با تجربه ای است که جام جهانی را برده است."

" دیبالا بازیکنی است که حقه های زیادی بلد است و اگر کمی از لحاظ فیزیکی قوی تر شود ، می توانیم انتظارات زیادی از او داشته باشیم."

" ماندزوکیچ مهاجم مرکزی است که یوونتوس به آن نیاز داشت. چرا که او شم گل زنی بهتری نسبت به یورنته دارد."

" من به زاتزا علاقه خاصی دارم ، چرا که او قدرت حرکت خوبی دارد و فضاهای مناسبی بین مدافعان حریف پیدا می کند. آمدن روگانی نشان می دهد که یوونتوس نقش اصلی را برای بازیکن سازی ترکیب تیم ملی به عهده دارد. این موضوع و همین طور داشتن حس تعلق و هویت ،  دلایل اصلی بردهای آن هاست. "

صحبت هایی مبنی بر بازگشت دوباره لیپی به سری آ به عنوان مربی میلان وجود داشت ، اما گفته شد که او این پیشنهاد را رد کرده است.

" من دلتنگ دوران مربیگری ام نیستم . آن دوران را به پایان رساندم ولی هنوز هم بازنشسته نشده ام. درها را برای پیشنهادات تیم های ملی باز گذاشته ام. اما هنوز در این باره شک و تردید دارم ، چرا که این روزها تیمهای قدرتمند مربی را ازدرون سیستم های خودشان انتخاب می کنند. "

tsd6q77hdqtt3p7enhbt.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 15 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

تصویر

LA STORIA INFINITA

Soheil Bianconeri

Soheil Bianconeri

الان دیگـه همه چیز خـوبه +x

• اعضا
  • 6960 ارسال

21 سال پیش در چنین روزی مارچلو لیپی بزرگ ، برای اولین باز به عنوان سرمربی یووه در یک بازی دوستانه بر روی نیمکت نشست .. پیروزی 1-6 مقابل فیورنتینا 

51819013693455171066.jpg

• GioVanni Agnelli, Bianconero Amore, AAG و 19 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

08208187537491337092.jpg

GranDe Buffon

--------------------------------------------------------

La Juve é Del Piero

يوونتوس يعني دل پيرو

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مارچلو لیپی ، سرمربی سابق یوونتوس درباره فصل جدید سری آ ایتالیا گفت :

"اولین حسی که دارم این است که سری آ متعادل تر شده است. رم دو سه خرید خوب داشته است اما نباید ناپولی را نیز فراموش کرد و قطعاً یوونتوس.

فکر می کنم که لیگ رقابتی ای خواهد بود اما فراموش نکنیم که یوونتوس در دو فصل گذشته با 15 امتیاز اختلاف اسکودتو را بدست اورد پس 6 امتیاز ترسناک نخواهد بود.

یووه قطعا برای قهرمانی خواهد جنگید همانطور که همیشه اینطور بوده است ، من نمی گویم که به هدفشان میرسند اما قطعاً پیشرفت خواهند کرد."

پ.ن :‌با تشکر از سینا بابت ترجمه ی این مطلب

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• AAG, juve's fan, MaMpIeRo و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

پیرلو برای ایتالیا بسیار مهم خواهد بود ، یوونتوس هنوز هم مدعی است

لیپی :

• پیرلو انسان عاقلی است.
  • او فهمید که امسال کمتر در یوونتوس بازی خواهد کرد ، به همین علت یک تجربه ی شگفت انگیز در نیویورک را انتخاب کرد.
  • خواهید دید که پیرلو بازیکن مهمی برای ایتالیا در مسابقات قهرمانی اروپا خواهد بود.او در ماه جون با انرژی و اشتیاق زیادی از راه خواهد رسید.

• کسانی که که فکر می کنند یوونتوس اشتیاقش را از دست داده یا در بحران است ، سخت در اشتباه اند.
  • آنها تا آخر برای پنجمین اسکودتوی پیاپیشان تلاش می کندد.
  • آنها زیاد تغییر کرده اند؟ درست است ، اما هسته ی قدرتمندشان باقی مانده است.بوفون ، بونوچی ، کیه لینی ، بارزالی و مارکیزیو به بازیکنان جدید کمک خواهند کرد. :first:
  • از دستاوردشان در دو هفته ی اول زیادی نتیجه گیری نکنید.بدون خدیرا ، مارکیزیو و موراتا این یووه ی واقعی نبود.تیم قدرتمند است. :8: 
  • هرنانس میتواند خوب کار کند ، دیبالا یک استعداد فوق العاده است و من چیزهای خوبی در مورد ساندرو شنیده ام.مانزوکیچ را هم فراموش نکنید ، او تا به حال خوب تغذیه نشده است
  • غیر از این ها ، آساموا هم بازخواهد گشت. :6:

• رم تقریبا با یوونتوس برابر است.جالباسی :1: دو یا سه خرید مهم انجام داده اند ، ژکو همان مهاجم مرکزی مورد نیاز آنها بود.
  • من همچنین از اینکه لوکاس دینیه به این سرعت در تیم جا افتاد تحت تاثیر قرار گرفتم ، چه شخصیتی!
  • نقش توتی؟ وضعیت حساسی است ، توتی هنوز می تواند با یک ضربه نتیجه ی بازی را تغییر دهد. هرچند برای این منظور او و گارسیا باید با هم رو راست باشند.
  • توتی نمی تواند تا ابد بازی کند.و به عنوان یک بشخص باهوش این را به خوبی می داند ، با این حال باز هم نمی تواند ۵-۶ باز پشت سر هم غائب باشد.
  • رم در مورد فرصتش به او اطمینان خاطر دهد ، همچنین بین لیگ قهرمانان و لیگ هم باید امکان استراحت باشد.

• یوونتوس و رم در قرعه کشی خوش شانس نبودند. اما صعود خواهند کرد :nish: .من منتظر آزمون دشواری برای سیاه و سفیدها در مقابل منچستر سیتی هستم.

i9ph01qw1o72b8kom5by.jpg

• AAG, juve's fan, MaMpIeRo و 12 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

“Heartbreak is how we mature… There is almost no path a human being can follow that does not lead to heartbreak.”

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

لیپی :

• حس می کنم کونته در تیم ملی نخواهد ماند.
  • من مطمئنم که او تا اخر قرارداد دو ساله اش خواهد ماند ، من همیشه اینطور فکر می کردم ، حتی وقتی که به خاطر اتفاقات گذشته تحت فشار بود.
  • او تا اخر به آن پایبند  خواهد بود. چون او فردی جدیست ، اما برایمن واضح بود که که او بعد از همه ی آن مسائل به مربی گری [باشگاهی] برخواهد گشت ، چون او به آدرنالینی [که از مربی گری حاصل میشود] نیازحیاتی دارد.
  • ایا این به این خاطر است که او جوان است؟ بله ، اما چیزی که به حساب می اید - و البته این بازی با کلمات نیست [conta  به ایتالیایی یعنی به حساب آمدن] - سن نیست ، بلکه تجربه ای که کسب می کنید مهم است.
  • با در نظر گرفتن این قضیه ، هیچ کس بهتر از انتونیو کونته برای هدایت تیم ملی ایتالیا نبود.

لیپی در دو مقطع هدایت آتزوری را بر عهده داشته ، ایا اگر کونته تیم ملی را ترک کند ، او برای بازگشت سوم به تیم ملی وسوسه خواهد شد؟

• فکر نمی کنم ، اما من با توجه به تجربه ای که در فوتبال دارم ، هرگز نمی توانید بگویید هرگز.
  • بگذارید واضح بیان کنم ، من نامم را پیش نمی کشم.من فقط می گویم آماده ام تا نقش دیگری را بر عهده بگیرم.من کلی بیان می کنم ، می تواند این شامل یک باشگاه با یک پروژه ی مشخص هم باشد.

• juve's fan, Juventus FC, eⁿzº و 10 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

مارچلو لیپی هر گونه تماس سران میلان ویا هر باشگاه دیگه ای با خودش رو تکذیب کرده. :53:

• alexdelpiero, sia10, Escanor و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Bianconero Amore

Bianconero Amore

بازیکن خارجی

• اعضا
  • 3620 ارسال

در مورد عملکرد آنتونیو کونته در تیم ملی ایتالیا :‌

• زیربنای تیم ملی کار بزرگی است که آنتونیو کونته انجام داده ، با تمام سختی هایی که این کار داشته و بازیکنان بسیار کم ایتالیایی که هستند.
  • شاید دیگر بازیکن با توانایی های استثنایی مثل گذشته در تیم نباشد ، اما او یک گروه موفق ساخته و ایتالیا قادر است که در موقعیتی برنده باشد.

پ.ن : :53:

• juve's fan, MaMpIeRo, alexdelpiero و 9 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی