پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

مــارچلـــو لیپـی - Paul Newman

* - - - - 1 رای

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
413 پاسخ برای این موضوع

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
اون اشکی که تو کل بازی تو چشاش بود داشت منو دیوانه می کرد. ولی تو حذف ایتالیا کم تقصیر هم نبود. اما اتفاقیه که افتاده. من خودم با رفتن یووه به سری ب طرفدارش شدم. پس با حذف ایتالیا تو مرحله گروهی هم بیشتر بهش تعصب پیدا می کنم!

Juventus FC

Juventus FC

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6360 ارسال
  • LocationEsfahan
درسته ما همه بعنوان یک طرفدار یوونتوسی به نوعی لیپی را دوست داریم هرچند من بابت بازنگشتنش به یوونتوس پس از کالچو پولی ازش ناراحت هستم ولی لیپی خیلی بهتر از این نفرات را میتونست به تیم ملی دعوت کنه. وقتی پیرلو مصدوم شد معلوم بود تیم ملی ایتالیا وضعش چه طور میشه پس چرا لیپی نرفت یک جایگزین خوب مثل آنتونیو کاسانو به تیم ملی بیاره که حداقل بتونه در خط حمله یک بازیسازی بکنه و موقعیت گل خلق کنه. من جای لیپی بودم کاناوارو 37 ساله با این بازی افتضاح به تیم ملی دعوت نمیکردم یا حداقل اگر دعوت میکردم بهش فیکس بازی نمیدادم. این موضوع در مورد زامبروتا هم صدق میکنه. بازی دادن به دی ناتاله از ابتدا خیلی مسخره هست.این موضوعی هم که دی ناتاله تیم ملی یکصدم دی ناتاله اودینزه هم نیست را همه میدونند پس چرا کوالیارلایی که در یک نیمه با کمترین موقعیت بیشترین گل ممکن را میزنه باید این 3 بازی روی نیمکت باشه و حتی بازی سوم هم به طور فیک بازی نکنه. تیم ملی یک نفر را کم داشت مثل الکس که بهش تکیه بکنه.سال 2006 کسایی مثل بوفون - کاناوارو - الکس - توتی بودند ولی در این تورنومت بوفون مصدوم شد کاناوارو اون جوری هم که ازش انتظار میرفت عمل نکرد توتی خداحافظی کرد الکس هم با تمام شایستگی هاش دعوت نشد. بدون تعصب لیپی در قهرمانی سال 2006 خیلی تاثیر گذار بود در حذف ایتالیا در مرحله گروهی سال 2010 را هم خیلی تاثیر گذار بود.

behdad

behdad

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1769 ارسال
^ با تمام احترام و علاقه ای که همه مون به الکس داریم، اما به نظرم اصلا این اواخر تو یووه خوب بازی نمی کرد. خیلی خودخواهانه بازی می کرد. فک کنم واسه همین لیپی دعوتش نکرد. کاسانو هم به خاطر حاشیه هایی که داره دعوت نمی کنه. منم با این کارش موافقم اما خوب بازی ندادن با کوالیارلا تا حدودی اشتباه بود.

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال

وقتی که فینال لیگ قهرمانان 2003 رو به میلان باختیم، لیپی گفت درس مهمی تو زندگیم گرفتم، با اینکه ناراحتم ولی تجربه بزرگی بود.
3 سال بعدش باز هم یک فینال دیگه برای لیپی پیش اومد و بازم کشید به پنالتی،
برای من دقیقا فینال 2003 تداعی شد، من معتقدم 2003 لیپی هم مقصر بود در باخت،
اما در فینال 2006 لیپی کاملا مشخص بود که از 2003 درس گرفته و با دقت و اطمینان کارش رو انجام داد و بهترین نفرات رو برای ضربات پنالتی گذاشت.

امسال هم لیپی چیز جدیدی یاد گرفت، و خودش هم میدونه که تا چه حد مقصر بود و تا چه حد اشتباه داشت.
به هر حال تموم شد و لیپی هم میره از تیم ملی، ولی چیزی که مهمه اینه که لیپی نباید این تجربه گرانبها رو بزاره کنار و باید ازش استفاده کنه.
خیلی دوست دارم لیپی رو در عرصه مربیگری بازم ببینم.

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
العا کاربرد این نظر سنجی چیه ؟

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15940 ارسال

العا کاربرد این نظر سنجی چیه ؟

نظر سنجی جدید اضافه شد !!!

با توجه به شرایطی که برای لیپی به وجود اومده به نظرتون کار بعدیش چی هست ؟؟؟

استراحت و خداحافظی یا شروع فعالیتش ؟

Guest_alessandro1985_*

Guest_alessandro1985_*
  • مهمان
لیپی نباید با این شکست کنار بره ... اگه 4 سال قبل کلا خداحافظی میکرد خوب بود ... الان نه ... این اسطوره بنظر من باید دوباره به فوتبال باشگاهی برگرده ... البته فوتبال ایتالیا ... مثلا میلان ... چون یووه فعلا مهره و شرایط لازم رو برای قهرمانی نداره ...

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
من میگم یه گزینه دیگه میزاشتی استراحت موقت و بعد ادامه کار که به نظر من بهترین واسه لیپیه

laudrup

laudrup

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 7904 ارسال
یعنی هیچ امیدی نیست به عنوان مدیری چیزی به یووه برگرده؟ :دی:

3LyAr

3LyAr

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1180 ارسال
به نظر من دیگه از دنیای فوتبال خداحافظی میکنه اینو خودش توی مصاحبش هم چند بار گفته بود ! البته توی یه مصاحبه ای هم گفته باید نظر پسرم رو هم بدونم !

alexi kourd

alexi kourd

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4503 ارسال
توی مصاحبه با بی بی سی گفتش امثال من و فرگوسن نمیتونیم از فوتبال جدا شیم چون کار دیگه ای بلد نیستیم من که فکر میکنم یه یک سالی رو استراحت کنه و بعدش بره به یه تیم ملی چون حوصله باشگاه رو فکر نکنم داشته باشه مثل همون کاری که تراپ کرد

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال

مارچلو لیپی و یوونتوس :

در سال 1994 به دستور آمبرتو آنیلی مدیریت یوونتوس تغییر پیدا کرد و آنتونیو جیرائودو، لوچانو موجی و روبرتو بتگا به عنوان 3 راس مدیریتی به تیم اضافه شدند.
مارچلو لیپی در همین سال به یوونتوس اومد. در فصل اول موفق بود و قهرمانی سری آ رو برای یوونتوس به ارمغان آورد، یوونتوس لیپی همه رو یاد یووه دهه 80 مینداخت.
از بازیکنان برجسته تیم میشه به چیرو فرارا، الساندرو دل پیرو، جانلوکا ویالی اشاره کرد و چندین بازیکن سرشناس و ارزشمند دیگه که همگی در تلاش بودند تا یک یوونتوس پر قدرت رو بسازند. در فصل بعد یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا با شکست آزاکس در ضربات پنالتی برای دومین بار قهرمان این مسابقات شد.
زین الدین زیدان، فیلیپو اینزاگی و ادگار داویدز از خریدهای بزرگ و پر سر و صدای یوونتوس بودند.
روند موفقیت های یوونتوس با لیپی ادامه داشت و دو سری آ دیگر به علاوه سوپر کاپ اروپا نیز به ویترین یووه اضافه شد و البته جام بین قاره ای در سال 1996.
یوونتوس دو بار دیگر به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید اما مغلوب رئال مادرید و بورسیا دورتموند شد و از قهرمانی باز موند.
لیپی در سال 1999 رفت، اما 2 سال بعد برگشت و این بار بازیکن هایی نظیر جان لوئیجی بوفون، پاول ندود، داوید ترزگه و لیلین تورام رو جذب کرده بود یوونتوس و این خریدهای گران به لیپی کمک کردند تا 2 اسکودتوی دیگر رو نیز به دست بیاره. یوونتوس در سال 2003 برای بار چهارم با سرمربیگری لیپی به فینال لیگ قهرمانان اروپا رفت، با نتیجه 0-0 متوقف شد در 120 دقیقه و در ضربات پنالتی مغلوب شد و برای سومین بار از کسب این جام باز موند.
لیپی سال بعد مربیگری تیم ملی ایتالیا رو پذیرفت و به این شکل یکی از جادوهای مدیریتی یوونتوس به کار خودش در این تیم پایان داد.
در زمان لیپی بسیاری یوونتوس تراپاتونی رو فراموش کردند، آیا لیپی برتر از تراپاتونی کبیر بود !؟

ADP10

ADP10

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 13317 ارسال
  • LocationOttawa , ON ,CA

آیا لیپی برتر از تراپاتونی کبیر بود !؟

این از اون سوالاست ! یه چیز مثل "الکس ؟ باجو ؟ میشل ؟ "

یامثلا "زوف ؟ بوفون ؟ "

من خودم فقط یوونتوس لیپی رو دیدم ! یه تیم شاهکار و تقریبا متکی به بازیکنان نامبر-وان و کلاس آ جهان !

لیپی 4 تا فینال CL داشت و فقط یکیشو گرفت !

باید ببینیم اگه تراپاتونی بود تو این 4 تا فینال ، بازم یکیشو میگرفت ؟ بعید میدونم !

از یه نظردیگههم میشه به این مساله نگاخه کرد !

لیپی 4 بارتیمش رو فینال CL برد ،آیا تراپاتونی هم تونست این کارو بکنه ؟

و اینها تضاد هاییه که همیشه وجود داشته !

به نظرم دقیق نمیشه گفت کدوم بهتر بودن ! هرچند به نظرم مقیاس و معیار دقیقی هم برای برتر دونستن یه مربی نسبت به مربی دیگه ای وجود نداره !

حتی تعداد قهرمانی ها هم به نظرم ملاک نیس !

مگه آرسن ونگر چند تا جام با آرسنال گرفته ؟ ولی بدون شک هیچکس منکر دانش مربیگری پروفوسور نیست !

The_God_of_Goalkeepers

The_God_of_Goalkeepers

عشق و حال یعنی یوونتوس

• اعضا
  • 5922 ارسال
لیپی هم احساس خوش حالی کرده که چیرو بعنوان مربی زیر 21 ساله های ایتالیا شناخته شده. و گفته یک انتخاب صحیح انجام شده چون فرارا و پروتزی دوتا عنصر مفید هستند که او باحاشون کار کرده و ازشون راضی هست و حمایت کرده از این تصمیم.و گفته FIGC بهترین انتخاب ممکن رو انجام داده چون دوتا اسطوره رو برای این کار دعوت کرده.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
ليپي گفته نميدونم از كجا (كدام تيم ) اما مطمئنا به مربي گري برميگردم .

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
به نظر من نباید برگرده؛ می ترسم خراب بشه؛ حیفه که یه همچین مربی ای خراب شه؛ سنش هم بالاست؛ ممکنه تحمل فشارهای عصبی رو نداشته باشه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال
به گزارش اسكاي سپورت مارچلو ليپي در استانه بازگشت به عرصه مربيگري قرار داره !
ليپي در يك قدمي نيمكت اوكراين !
خبر ها هاكي از توافق هاي صورت گرفته مالي است كه چندي پيش صورت گرفته ! همين طور گفته ميشه ليپي در بازي دوستانه سوئيس و اكراين كه در ژنو برگزار شد در استاديوم حضور داشته !

قبلا ليپي گفته بود دوست نداره مربي تيم ملي كشوري جزء ايتاليا باشد !

GioVanni Agnelli

GioVanni Agnelli

-

• ادمین
  • 21021 ارسال
اسوشیتد پرس هم این خبر رو زده و نوشته که به زودی لیپی قرارداد میبنده با تیم ملی اوکراین،
از اون جایی که اوکراین به همراه لهستان، میزبان یورو 2012 هست، شدیدا به دنبال مربی بزرگ و نامدار هستند که گفته میشه با لیپی به توافق رسیدند؛

خیلی خوب میشه اگه سرمربی اوکراین بشه !

smmzh

smmzh

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1427 ارسال
اتفاقا اصلا هم خوب نمی شه. ایپی باید خودش رو سر سنگین نگه داره و بره کنار. اوکراین هم در شان لیپی نیست. فکر نکنم اون جا موفق بشه. در یورو 2012 هم اوکراین نهایتا تا یک چهارم می آید با لا یک نتیجه ی معمولی برایش خواهد بود. فکر کنم لیپی دیگر به دوران درخشش بر نگردد. پس بهتره کنار بکشه و وسوسه نشه.

Drughi

Drughi

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 9091 ارسال

'گفته ميشه ليپي با 5 ميليون براي 18 ماه كار خودش رو از شروع سال 2011 اغاز ميكنه .

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی