پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

سیه نا-یوونتوس(هفته سی ششم سری آ ایتالیا)

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
57 پاسخ برای این موضوع

Sinak

Sinak

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1545 ارسال
رانیری نشون داد اگه تیمش تو دقایق ابتدایی و روی ضربات ایستگاهی به گ نرسه دچار مشکل میشه جلوی تیم های کوچیک من دوباره برای فصل بعد نگران شدم نمی دونم الان تیم های دیگه دارن خودشون رو تقویت می کنند ولی یووه فقط حرف میزنه فعلا هم که سکو تصادف رکده باید یه کار جدی کرد ترکیب کامل کامل بود از این کامل تر نمی شد فقط خوشحالم که جدول گلزن ها تکو نخورد

mamalexi

mamalexi

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1655 ارسال
نه بابا از ترکیب اصلی هم اصلی تر بود من فقط دوست داشتم الکس گل بزنه که نزد اگه نه نتیجه اصلا برام مهم نبود

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
ایراد نداره . بالاخره تیم از انگیزه خالی شده و شاید فقط بازیکنایی مثل الکس و دیوید هنوز انگیزه بالایی دارن . به هر حال این فصل سوم شدیم و تموم شد و باید برای فصل بعد و قهرمانی آماده بشیم . امیدوارم تو بازیهای آینده رانیری به جوونها میدان بده .

Hossein Salehi

Hossein Salehi

مدیرکل فروم

• ادمین
  • 15953 ارسال
بوفون 6 - زبینا 5.5 ( امجیچ 6 ) - لگروتالیه 6 - کیه لینی 6 - مولینارو 5.5 - کامورانزی 7 - سیسوکو 6 ( مارکیونی 6 ) - زانتی 6 - ندود 5.5 ( پالادینو ) - دل پیرو 5 - ترزگه 5

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
آلكس چطور ميتونه انگيزش را از دست داده باشه، در حالي كه هنوز دعوتش به تيم ملي قطعي نيست.

juventus1985

juventus1985

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2954 ارسال
من انتظار چنین بازی داشتم

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
از روی امتیازات میشه متوجه شد که دوباره کامورانزی ستاره تیم بوده . مائورو مطمئنا جزو تیم فصل سری آ قرار میگیره .

bofon

bofon

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 880 ارسال
من هنوز این باخت رو باور نکردم واقعا خیلی بد شد که بازی رو نبردیم. من افسوس زیادی خوردم

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال
واقعا اینجاست که میشه به عقل محدود رانیری پی برد همه میگن کیلینی اصلا به درد وسط نمی خوره بازم جوجیو رو اونجا میذاره پس برا چی استنداردو رو خریدن باید استنداردو بیاد وسط و جورجیو به کناره ها بره

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال
كيليني يه فصل عالي رو وسط سپري كرد چطوري ميگي به درد وسط نمي خوره ؟ با يه بازي و يه اشتباه كل فصل رو زير سوال مي بري ؟ اونم توي بازي كه اصلا ً اهميتي نداشته و ميشه انتظار داشت تيم بي انگيزه بازي كنه اگه ايراد از رانيريه كه اين تركيب همونيه كه هفته هاي اخير همه تيم ها رو تركونده بود ------------------------------------------------------------------------------------------------- به نظر من توي صحنه گل حركت بازيكن حريف روي كيليني خطاي كف پا بود من نمي دونم هدف رانيري از بازي دادن به زبينا چي بود ؟ جوون هم نبود كه دلمون رو خوش كنيم

Fatman

Fatman

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 1080 ارسال
به نظر من دليل اصلي باخت اينه كه تيم ديگه انگيزه و هدفي نداره. تيم هر نتيجه‌اي در بازي‌هاي بعدي بگيره باز سوم ميشه. به نظر من در دو بازي باقيمانده هم مساوي يا باخت احتمالشون زياده. اگه يادتون باشه فصل قبل هم در 2 بازي باقيمانده موقعي كه صعود قطعي شد 2 تا باخت داديم.

mat_godot

mat_godot

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 311 ارسال
چرا باختیییییییییییییییییییییییییییییییم؟؟ به هر دلیلی که باختیم اصلا مهم نیست ما در ها صورت تغییری در جدول پیدا نمی کنیم فقط به فصل بعد فکر کن فقط به اینکه ما قهرمان می شیم

Pavel NEDVED

Pavel NEDVED

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 6567 ارسال
درستش اینه برد و باخت دیگه واسه ما ارزشی نداره. چون همین جایی که هستیم خواهیم موند پس بهتره واسه مسابقه مقدماتی برای گرفتن سهمیه لیگ آماده باشیم.

Digitalman

Digitalman

هوادار یوونتوس

• اعضا
  • 332 ارسال

دوباره باختيم تا اين برخوردهاي احساسي شروع بشه
كيليني يه فصل عالي رو وسط سپري كرد چطوري ميگي به درد وسط نمي خوره ؟
با يه بازي و يه اشتباه كل فصل رو زير سوال مي بري ؟
اونم توي بازي كه اصلا ً اهميتي نداشته و ميشه انتظار داشت تيم بي انگيزه بازي كنه
اگه ايراد از رانيريه كه اين تركيب همونيه كه هفته هاي اخير همه تيم ها رو تركونده بود
-------------------------------------------------------------------------------------------------
به نظر من توي صحنه گل حركت بازيكن حريف روي كيليني خطاي كف پا بود

من نمي دونم هدف رانيري از بازي دادن به زبينا چي بود ؟
جوون هم نبود كه دلمون رو خوش كنيم

من اصلا کیلینی رو زیر سوال نبردم
بدون شک یکی ازبهترین بازیکن های یووه تو این فصل بوده
شما میگید هیچ اشتباهی در وسط نداشته
پس این همه نا هماهنگی کیلینی با لگرو اشتباه نیست!
این هم به این دلیله که جورجیو دفاع وسط نیست
اصلا سوال من اینه که وقتی ما دفاع وسط نداشتیم استنداردو گرفتن که برای وسط بازی کنه
تو این چند تا بازی که بازی کرده خوب بوده
یعنی مدیران این بازیکن رو گرفتن برای نیمکت؟

Babak

Babak

سمبل یوونتوس

• اعضا
  • 6684 ارسال
حرفت درسته که جورجو پست اصلیش مدافع چپ هستش و روی گل دیروز به همراه نیکولا و جیجی مقصر بود اما همه اشتباه میکنن و نمیشه به یکی دو اشتباه یه نفر رو زیر سوال برد و یا پستش رو تغیر داد ! استنداردو هم مدافع خوبی هستش اما در سطح ترکیب همیشه ثابت تیم نیست .

bianco vino71

bianco vino71

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7849 ارسال

من اصلا کیلینی رو زیر سوال نبردم
بدون شک یکی ازبهترین بازیکن های یووه تو این فصل بوده
شما میگید هیچ اشتباهی در وسط نداشته
پس این همه نا هماهنگی کیلینی با لگرو اشتباه نیست!
این هم به این دلیله که جورجیو دفاع وسط نیست
اصلا سوال من اینه که وقتی ما دفاع وسط نداشتیم استنداردو گرفتن که برای وسط بازی کنه
تو این چند تا بازی که بازی کرده خوب بوده
یعنی مدیران این بازیکن رو گرفتن برای نیمکت؟

من كي گفتم اشتباهي در وسط نداشته ؟ گفتم فصل خوبي رو گذرونده

استنداردو رو هم زماني كه مدافعان تيم يكي بعد از ديگري مصدوم مي شدن خريدن
ولي از شانس بدش از اون موقع ديگه كسي مصدوم نشد به جز يكي دو مورد كه بازي كرد

Shaktak-Juve

Shaktak-Juve

بازیکن اصلی یوونتوس

• اعضا
  • 4770 ارسال
سلام. با توجه به كمبود وقت و البته پيدا نكردن دي وي دي بازي يا حتي هايلايت اون موفق نشدم مطلب اين بازي رو زير ذره بين ببرم و بنويسم اما توي يه همكاري كه با بچه ها داشتيم و در مورد دلايل شكست يوونتوس صحبت مي كرديم به نتايجي رسيديم كه شايد خوندنش خالي از لطف نباشه ... 1.يوونتوس بعد از 6 برد متوالي و نسبتا پرگل كمي انگيزه‌ي خود براي بردن را از دست داده بود و بازيكنان مثل قبل تلاش خود را نمي كردند.بي انگيزگي برخي بازيكنان از اين علت سرچشمه مي گرفت. 2.اما بي انگيزگي برخي ديگر از بازيكنان نسبتا جوان تيم علت ديگري داشت.يوونتوس در 3 بازي آخر خود در فصل با كسب هر نتيجه اي سوم مي شد.يعني اگر هر سه رو مي برد يا هر سه رو مي باخت باز هم تيم سوم جدول بود پس برخي بازيكنان جوون با بي انگيزگي از اين دليل كمكاري كردند. 3.سيه‌نا مثل 4تيم از 6 تيم قبل نبود تا در 15 دقيقه‌ي اول كل فشار را متحمل شده و گل دريافت كند.حريه‌ي رانيري با شروع هاي ويران كننده‌ي بازيكنان ديگر نمي گرفت و اين سيه‌نا بود كه توانست ابتداي بازي را مال خود كند. 4.مدافعين يوونتوس از اواسط فصل به بعد ديگر هچ جانشيني غير از استنداردو نداشتند و همين باعث شده تا در تمامي بازي ها و بدون حتي دقايقي استراحت براي يووه به ميدان بروند.اين مورد باعث شده تا هم خستگي هم يكنواختي سراغ‌ آنها بيايد و هم ديگر تيم ها به خوبي رو آنها شناخت پيدا كنند و سيه‌نا نيز كه به خوبي با يووه آشناست بتواند از اين مشكل نهايت بهره را ببرد. 5.در پايان مي توان به بزي شايسته‌ي سيه‌نا نيز اشاره كرد و دليل به جاي پرداختنه به دلايل باخت يووه به دلايل برد سيه‌نا پرداختوتيمي كه با شايستگي از سد يووه گذشت...

ehsan-alex

ehsan-alex

ستاره یوونتوس

• اعضا
  • 7243 ارسال
باخت خیلی بدی بود که پیش بینیش هم میکردم با توجه با نمودار بازیهای یوونتوس که تقریبا یه روند کسینوسی رو طی کرده. یعنی در طول فصل چند بازی رو پشت سر هم عالی بوده و در مقاطی خیلی ضعیف عمل کرده. که این بازی این روند رو تایید کرد و ادامه داد و یوونتوس طیق معمول این فصل دوباره بعد از چندین بازی که عالی نتیجه گرفت دوباره دچار افت شد. فقط امیدوارم روحیه تیم به خاطر این باخت خراب نشه و بازیهای بعد بهتر بشیم. باختیم دیگه...کاریش نمیشه کرد... خوبی این باخت این بود که بی ثباتی تیم رانیری رو نشون داد تا مشخص بشه برای فصل بعد یه مربی مطمئن تر با تیم با ثبات تر نیاز داریم.

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی