پرش به

به جامعه مجازی هواداران باشگاه یوونتوس خوش آمدید
شما هم اکنون در حال مشاهده انجمن ها به صورت کاربر مهمان می باشید.در این حالت شما دسترسی به تمامی امکانات انجمن ندارید و امکان دریافت فایل ها به جز خود IPB را ندارید. اگر که عضو سایت می باشید اینجا را کلیک نمایید. در صورتی که تمایل به عضویت دارید اینجا را کلیک نمایید. عضویت در سایت رایگان می باشد!

تصویر

اخبار و شایعات یوونتوسی در رسانه ها

- - - - -

• لطفا وارد حساب کاربری خود شوید تا بتوانید پاسخ دهید
328 پاسخ برای این موضوع

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2372 ارسال

La Gazzetta dello Sport

روملو لوكاكو مهاجم بلژيكي منچستريونايتد كه اخيراً از علاقه‌اش به بازي در رقابت‌هاي سري A صحبت كرده يكي از گزينه‌هاي اصلي براي دو باشگاه اينترناتزيوناله و يوونتوس در فصل نقل و انتقالات تابستانِ پيش‌رو است.

در ميان اين دو باشگاه، اينتر در صورتي كه در نهايت تصميم به فروش مائورو ايكاردي داشته باشد، بيشرين احتمال را براي به خدمت گرفتن لوكاكو خواهد داشت.

zy3n_romelu_lukaku_695929_bzz.jpg

• mory, Aminvo, افشینز ثلتون فن و 7 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 902 ارسال

حضور لوکاکو یعنی ماندگاری استاد عظیم الشان الگری  :1:

ترکیب ایده الش اینه

jka1_untitled.jpg

• mory, Aminvo, D E L P I E R O و 3 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

Dreamer

Dreamer

The Lost

• ادمین
  • 2455 ارسال
  • LocationKhorram Abad
حالا ک بحث شایعاته! گاتزتا گزارش داده ماروتا (لعنت الله علیه) میخواد با رایولا کاری کنن ک کین رو 2020 مجانی ببرن اینتر! البته گزینه معاوضه کین و ایکاردی توی تابستون پیش رو هم روی میزه! این ماروتا میخواد هرجور شده زهرشو بریزه مردک عقده ای!
  • Orphée, mory, Aminvo و 5 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند
ما در رنگها زندگی می کنیم اما رویاها سیاه و سپیدند...

اون که من دوسش دارم

اون که من دوسش دارم

تیفوسی یوونتوس

• اعضا
  • 902 ارسال

حالا ک بحث شایعاته! گاتزتا گزارش داده ماروتا (لعنت الله علیه) میخواد با رایولا کاری کنن ک کین رو 2020 مجانی ببرن اینتر! البته گزینه معاوضه کین و ایکاردی توی تابستون پیش رو هم روی میزه! این ماروتا میخواد هرجور شده زهرشو بریزه مردک عقده ای!

اسپمه؟

ما بدون کین هم قهرمان لیگیم!! :1: 

پس طوری نیست بذار بره 

اصلا دیبالا و رونالدو هم برن اینتر  :nish:  بجاش دی امبروسیو رو بخریم که واقعا نیازمونه(یا یه مدافع در پیت دیشیلیو صفت)

• mory, Aminvo, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2372 ارسال

ماسيمو پاوان خبرنگار نزديك به باشگاه يوونتوس وب‌سايت خبري توتويووه در خبري كوتاه با اشاره به علاقه‌مندي بانوي‌پير به داويد دِخه‌آ دروازه‌بانِ 28 ساله منچستريونايتد از آغاز مذاكره پي‌اس‌جي براي جذب اين سنگربان اسپانيايي خبر داده است.  

دِخه‌آ كه هنوز يك سال ديگر با شياطين سرخ قرارداد دارد بعيد است با مبلغي كمتر از 70 ميليون يورو منچستر را به مقصدي جديد ترك كند.

علاقه يووه به دِخه‌آ در يك سال اخير گهگاه در رسانه‌ها شنيده مي‌شد اما اعلام پاوان اثبات مي‌كند كه

اين تمايل واقعاً وجود داشته و با نمايش‌هاي قابل‌قبول شزني و ورود پاريسي‌ها به ماركت ترانسفرينگ، تحقق سناريوي بيانكونري شدن دِخه‌آ كمي دشوار و شايد بعيد به نظر مي‌رسد.

uf3q_gfx-david-de-gea-juventus-psg_7w0og

• mory, Aminvo, L'Avvocato و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2372 ارسال

منابع غير رسمي در ايتاليا از ژائو فليكس، فدريكو كيه‌زا، نيكولو زانيولو، مائورو ايكاردي،  و كريستين اريكسن به عنوان بازيكناني كه موردنظر ماسيميليانو الگري براي فصل بعد هستند نام مي‌برند.

سرنوشت مكس الگري نيز در جلسه ويژه چند هفته آينده مشخص خواهد شد.

در عين حال احتمال پيوستن بازيكني سرشناس كه طبق اعلام برخي از رسانه‌ها در ماه‌هاي اخير احتمالاً از ميان باشگاه‌هاي رئال‌مادريد، پي‌اس‌جي، من‌يونايتد، ليورپول، من‌سيتي، بايرن و ... باشد نيز دور از ذهن نخواهد بود.

شايعات وقوع انتقال خامس رودريگز را بيشتر تأيدد مي‌كنند.

پيش از اين نيز انتقال كريستين رومه‌رو و آرون رمزي به يوونتوس در فصل قبل قطعي شده است.

اندره‌ا بارتزالي و مارتين كاسرس نيز خروجي‌هاي محتمل بيانكونري در تابستان پيش ‌رو هستند.

• GioVanni Agnelli, mory, eⁿzº و 2 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2372 ارسال

روزنامه اسپانيايي AS در خبري از موافقت زين‌الدين زيدان سرمربي رئال‌مادريد با خروج لوكا مودريچ از اين باشگاه در تابستان پيش‎رو خبر داده و يوونتوس را يكي از مقاصد احتمالي هافبك كروات كهكشاني‌ها دانسته است.

مودريچ كه تابستان گذشته نيز پس از اظهارات مدير برنامه‌هايش مبني بر علاقه موكلش براي پيوستن به بيانكونري شايعه حضورش در فوتبال ايتاليا و باشگاه‌هاي يوونتوس و اينترناتزيوناله در رسانه‌ها شنيده مي‌شد تا تابستان 2020 با رئال قرارداد دارد.

sby8_2421742-2018-10-02t201904z_26866044

• mory, cr7 و اون که من دوسش دارم از این پست تشکر کرده است

ace of glass

ace of glass

بهترین فرد فروم

• اعضا
  • 6580 ارسال
  • Locationساری

مودریچ خوبه اما پوگبای جوون خیلی بهتره ما داریم میشیم رئال تا یوونتوس چیه این همه بازیکن اجنبی ...

درضمن شایعات امسال وحشتناک زیاده امیدوارم الگری هر چ زود تر تکلیفش مشخص بشه و دوروز دیگه از تیم بره .....

mozh_capture.jpg

حامد

حامد

بازیکن ذخیره یوونتوس

• اعضا
  • 2372 ارسال

هفته‌نامه اسپانيايي Don Balón از ليستي شش‌تايي خبر داده كه در ديدار خصوصي كريستيانو رونالدو با اندره‌ا انيلي براي كمك به يووه به صورت شفاهي عنوان شده است.

در اين فهرست بازيكناني نظير: ايسكو، خامس رودريگز، رابيوت، پوگبا و ان‌دومبله حضور دارند.

fu8e_dddd.jpg

• GioVanni Agnelli, mory, Aminvo و 4 فرد دیگر از این پست تشکر کرده اند

0 کاربر در حال خواندن این موضوع است

0 کاربر، 0 مهمان و 0 عضو مخفی